نحوه حذف سواپ (بهره شبانه) در آلپاری

نحوه حذف سواپ (بهره شبانه) در آلپاری

گاما

سوآپ یا بهره شبانه در آلپاری، هزینه ای است که معامله گران فارکس برای نگهداری یک پوزیشن معاملاتی از روز جاری به روز بعد باید پرداخت کنند. این هزینه بر اساس تفاوت نرخ بهره دو ارز تشکیل دهنده یک جفت ارز محاسبه می شود.

برخی از معامله گران فارکس می‌خواهند سوآپ یا بهره شبانه را در آلپاری حذف کنند، زیرا معتقدند که این هزینه می‌تواند تأثیر منفی بر معاملات آنها داشته باشد سواپ (بهره شبانه) در معاملات بلندمدت، سوآپ می‌تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد و معامله گران ممکن است از ترس پرداخت سوآپ، از معاملات بلندمدت اجتناب کنند.

همچنین می تواند به طور غیرمنتظره ای تغییر کند و بر سود و زیان معاملات موثر باشند. در نهایت، اینکه آیا سوآپ باید در آلپاری حذف شود یا خیر، یک موضوع بحث‌برانگیز است. معامله گران باید مزایا و معایب حذف سوآپ را در نظر بگیرند و تصمیم بگیرند که آیا حذف سوآپ برای آنها مفید است یا خیر. بدین ترتیب برای کسانی که تصمیم به حذف می گیرند ضروریست که در مورد نحوه حذف سواپ (بهره شبانه) در آلپاری بیشتر بدانند.

چند نکته برای معامله گرانی که می‌خواهند سوآپ را در آلپاری حذف کنند:

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

از حساب‌های بدون سوآپ هم می توانید استفاده کنید. برخی از بروکرها حساب ‌های بدون سوآپ ارائه می‌ دهند.

برای حذف سوآپ در آلپاری، می‌توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

روش اول: افتتاح حساب بدون سوآپ

آلپاری حساب‌های بدون سوآپ نیز ارائه می‌دهد. این حساب‌ها برای معامله‌گرانی که می‌خواهند از پرداخت سوآپ خودداری کنند، مناسب هستند.

برای افتتاح حساب بدون سوآپ در آلپاری، باید به وب‌سایت آلپاری مراجعه کنید و یک حساب جدید ایجاد کنید. در هنگام ایجاد حساب، باید نوع حساب خود را به “حساب بدون سوآپ” تغییر دهید.

روش دوم: استفاده از معاملات کوتاه مدت

سوآپ برای معاملات کوتاه مدت کمتر از معاملات بلند مدت است. بنابراین، اگر می‌ خواهید سوآپ معاملات خود را کاهش دهید، می ‌توانید از معاملات کوتاه مدت استفاده کنید.

برای معاملات کوتاه مدت، می‌ توانید از استراتژی‌ هایی مانند اسکالپینگ یا معاملات روزانه استفاده کنید. این استراتژی ‌ها بر باز و بسته شدن معاملات در مدت زمان کوتاهی تمرکز می‌ کنند و بنابراین، سوآپ کمتری دارند.

از جفت ارزهایی استفاده کنید که سوآپ کمتری دارند. برخی از جفت ارزها سوآپ کمتری نسبت به سایر جفت ارزها دارند.

با رعایت این نکات، می‌توانید سوآپ معاملات فارکس خود را کاهش دهید.

نحوه حذف سواپ از حساب آلپاری با حساب اسلامی

حساب اسلامی سایت آلپاری (https://alpari.com/) یکی از راه حل هایی است که به معامله گران اجازه می دهد طبق قوانین دینی، امکان حذف بهره شبانه آلپاری را داشته باشند و در کنار آن معاملات خود را به شکل طولانی باز نگه دارند. بروکر آلپاری امکان پشتیبانی تلگرام و واتس آپ دارد. حداقل مبلغ افتتاح حساب 1 دلار است. امکان افتتاح حساب دمو، معاملات فارکس و حساب های اسلامی را نیز دارد.

در حساب اسلامی آلپاری، معامله گرانی که می خواهند معاملات بلند مدت در فارکس داشته باشند، بعد از انتخاب گزینه مورد نظر، می توانند اقدام به حذف سواپ کنند.

شرایط افتتاح حساب اسلامی آلپاری

  • حذف بهره شبانه

  • معامله بر روی متاتریدر 4

  • کارمزد 3 دلار به ازای هر لات (حساب ECN)

  • شروع اسپرد از 0.4 پایپ

حذف سواپ در آلپاری چه تاثیری دارد؟

کاهش هزینه های معامله گران نتیجه حذف سواپ است. نحوه ساخت حساب بدون سواپ آلپاری به این ترتیب است که یک حساب فعال در آلپاری باز می کنید. از طریق کابین My Alpari ، اقدام به افتتاح حساب اسلامی آلپاری می کنید.

در بخش حساب های تجاری، فهرست حساب های آلپاری که تا کنون افتتاح کرده اید دیده می شوند. حسابی که می خواهید، سواپ در آن حذف شود را انتخاب می کنید، گزینه بررسی حساب را نیز انتخاب می کنید. گزینه تغییر حساب به حساب اسلامی آلپاری را فعال می کنید.

سواپ مثبت و سواپ منفی

در آلپاری، سوآپ برای معاملات فارکس به دو صورت محاسبه می شود:

سوآپ مثبت

زمانی که نرخ بهره ارز پایه (currency base) بالاتر از نرخ بهره ارز مظنه (currency quote) باشد، سوآپ مثبت است. در این حالت، معامله گر از آلپاری بهره دریافت می کند.

سوآپ منفی

زمانی که نرخ بهره ارز پایه پایین تر از نرخ بهره ارز مظنه باشد، سوآپ منفی است. در این حالت، معامله گر باید به آلپاری بهره بپردازد.

میزان سوآپ برای هر جفت ارز متفاوت است و به طور روزانه توسط آلپاری محاسبه و اعلام می شود. معامله گران می توانند سوآپ هر جفت ارز را در صفحه “سوآپ” در حساب کاربری خود مشاهده کنند. سوآپ می تواند بر سود یا زیان معاملات فارکس تأثیر بگذارد. در معاملات بلندمدت، سوآپ می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد. معامله گران باید سوآپ را در هنگام محاسبه سود یا زیان معاملات خود در نظر بگیرند. بنابراین در صورتی که معامله گران بخواهند به قولی به فکر کسب درآمد حلال در فارکس باشند می توانند از شرایط حساب اسلامی در آلپاری استفاده کنند.

mohajerat paziresh

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست