چرب زبان، جزو ۵ وب سایت اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی آموزش زبان های خارجی است. چرب زبان در زمینه آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، ترکی استانبولی، روسی و ایتالیایی پرکارترین وب سایت ایرانی بوده و کاربران مختلف علاقه مند به یادگیری زبان را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: ۳۰K

تبلیغات در وب سایت

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، چرب زبان بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. در کل بیش از ۴ بنر تبلیغاتی در وب سایت قرار نمی گیرد پس قطعا بنر شما دیده خواهد شد!

جایگاه های تبلیغاتی

تبلیغات

  • بنر A1 در تمام پست ها نمایش داده می شود.
  • بنر B1 در تمام پست ها نمایش داده می شود.
  • بنر B2 در تمام پست ها نمایش داده می شود.

در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۳ ثانیه ثابت باشد.

تبلیغ در کانال تلگرام

کانال های تلگرامی ما به تفکیک زبان های مختلف:

  • زبان انگلیسی با بیش از ۷ هزار عضو
  • ترکی استانبولی با بیش از ۹ هزار عضو
  • و … برای دیدن اعضا و انتخاب کانال مناسب خود جهت تبلیغ به این لینک مراجعه کنید.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های چرب زبان در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب چرب زبان معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات چرب زبان در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از چرب زبان را خواهید داشت. زومیت مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و چرب زبان تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم چرب زبان نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای رزرو تبلیغات با شماره ۰۹۱۹۳۲۲۶۳۲۶ تماس بگیرید.