چرب زبان، با اختلاف زیاد، پربازدیدترین وب سایت اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی آموزش زبان های خارجی است. چرب زبان در زمینه آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، ترکی استانبولی، روسی و ایتالیایی و … پرکارترین و پرکاربرترین وب سایت ایرانی بوده و کاربران مختلف علاقه مند به یادگیری زبان را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: ۴۰ تا ۷۰ هزار – آمار دقیق را در زمان خواندن از سیمیلاروب ببینید.

تبلیغات در وب سایت

چرب زبان باکیفیت ترین وب سایت آموزش زبان می باشد که طیف متنوعی از زبان های مختلف، از زبان انگلیسی گرفته تا ترکی، چینی و ده ها زبان دیگر را در خود جای داده است. به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “چرب زبان”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر ۴ بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

۸۰ درصد ترافیک وب سایت چرب زبان به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود ۴۰-۷۰ هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از سیمیلاروب مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم ۱-۲ میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت چرب زبان کاملا مطمئن باشید.

جایگاه های تبلیغاتی

جایگاه

 • بنر A در تمام سایت بجز صفحه اصلی نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت نیز ابتدای هر پست است. (قیمت: 6 میلیون و نهصد هزارتومان برای یک ماه)
 • بنر B در تمام پست ها نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت نیز ابتدای هر پست است. (قیمت: 5 میلیون و نهصد هزار تومان برای یک ماه)
 • بنر C در انتهای تمام پست ها نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت نیز انتهای هر پست است. (قیمت: 5 میلیون و دویست هزار تومان برای یک ماه)
 • بنر D در تمام پست ها نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت در انتهای مطالب هر پست است. (قیمت: سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان برای یک ماه)
 • بنر D1 در تمام پست ها نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت در انتهای مطالب هر پست است. (قیمت: سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان برای یک ماه)
 • بنر D2 در تمام پست ها نمایش داده می شود. در موبایل و تبلت در انتهای مطالب هر پست است. (قیمت: سه میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان برای یک ماه)

نکته مهم ۱: دقت کنید که به هیچ وجه امکان فسخ تبلیغات در هیچ زمانی بعد از واریز هزینه و قرار گرفتن تبلیغ شما وجود ندارد.

نکته مهم ۲: بنر قرار داده شده در این تبلیغ دارای لینک Nofollow می باشد، در صورتیکه تمایل به دریافت بک لینک follow یا مستقیم از طریق این بنرها هستید (بیش از صدها بک لینک معتبر)، هزینه اضافی ماهیانه 800 هزارتومان به مبالغ بالا افزوده می شود.

تبلیغ در کانال تلگرام

کانال های تلگرامی ما به تفکیک زبان های مختلف:

 • زبان انگلیسی با بیش از ۱۳ هزار عضو (قیمت: 170 هزارتومان-پست تبلیغ برای همیشه در کانال خواهد بود)
 • زبان انگلیسی با بیش از ۱۳ هزار عضو (قیمت: 140 هزارتومان-پست تبلیغ برای ۴۸ ساعت کانال خواهد بود)
 • ترکی استانبولی با بیش از ۲۸ هزار عضو (قیمت: 220 هزارتومان-پست تبلیغ برای همیشه در کانال خواهد بود)
 • ترکی استانبولی با بیش از ۲۸ هزار عضو (قیمت: 180 هزارتومان-پست تبلیغ برای ۴۸ ساعت در کانال خواهد بود)
 • تیلیغ در همه کانالهای انگلیسی،آلمانی(۱۸ هزار عضو)،فرانسه(۷ هزار عضو)،ترکی،اسپانیایی(۲هزار عضو)،ایتالیایی(۵ هزار عضو)،عربی(۶هزارعضو) و روسی (۲هزار عضو) همه کانالها با هم بیش از ۸۲ هزار عضو (قیمت: 320 هزارتومان-۴۸ ساعت )
 • و … برای دیدن اعضا و انتخاب کانال مناسب خود جهت تبلیغ به این لینک یا ادمین کانال (@Radinessi )مراجعه کنید.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های چرب زبان در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب چرب زبان معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود به مدت یک سال تمام دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات چرب زبان در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند اما ما ریپورتاژ را تا یک سال تضمین می کنیم و بعد از آن به دلایل مختلف، تضمینی نمی دهیم (مثل بسیاری از رسانه های فارسی دیگر). ضمنا در ریپورتاژ شما ممکن است لینکی از سایت ما درج شود که یک موضوع کاملا نرمال در میان رسانه هاست.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در چرب زبان تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم چرب زبان نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

ریپورتاژ آگهی را فقط برای هدایت ترافیک به صفحه مورد نظرتان استفاده نکنید بلکه برای بالا بردن اعتبار سایت خود از طریق بک لینک های دائمی نزد گوگل به کار ببرید! در ریپورتاژ کیفیت بک لینک سایت را بیشتر مدنظر دهید تا اینکه ترافیک یا الکسای یک سایت (که به راحتی قابل دستکاری ست).

شما در هر ریپورتاژ می توانید ۳ لینک مستقیم (فالو) بسیار ارزشمند برای یک دامنه دریافت کنید و وب سایت خود را از نگاه گوگل به شکل چشم گیری معتبرتر کنید. وبسایت ما به کمتر از ۱۰ وبسایت خارجی لینک فالو داده است و از این بابت از بسیاری از وبسایت های فارسی اعتبار بیشتری از نظر ارزش لینک دهی دارد.

هزینه ریپورتاژ با تگ ریپورتاژ و تا 3 لینک به یک دامنه: 1 میلیون و 600 هرار تومان

هزینه ریپورتاژ با دسته بندی مرتبط و تا 3 لینک به 2 دامنه: 2 میلیون و 700 هرار تومان

برای رزرو تبلیغات با واتساپ 09191210008 یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.

فهرست