بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای فارسی زبانان

کامل ترین، متنوع ترین و در عین حال ساده ترین، طراحی شده با جدیدترین متدهای آموزشی روز و مطابق نقشه ذهنی زبان آموز. نتیجه 12 سال تجربه و تست اپلیکیشن های مختلف.

15 زبان زنده و محبوب دنیا در یک اپ!

در حال حاضر زبانهای انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، فرانسه، عربی، چینی، کره ای، اسپانیایی، ژاپنی، ایتالیایی و روسی کامل شده اند. سایر زبانها در حال انجام:

language flags
تصویر اول اپ

ویژگی های اصلی

پختگی

نتیجه سالها تجربه در آموزش و انتخاب بهترین متد آموزشی و رفع معایب. یادگیری با سرعت 2 برابر نسبت به سایر رقبا

محیط فارسی

محیط کاملا فارسی برنامه، بدون سختی در یادگیری و تلفظ، همه چیز دم دست و جلوی چشمان زیبای تان

سادگی

ساده بودن روش نصب و استفاده از برنامه برای همه. محیط کاربری جذاب و زیبا بدون هیچگونه ابهام

قیمت مناسب

با یک جستجوی ساده، قیمت اپ چرب زبان را با رقبا مقایسه کنید! یادگیری زبان مدنظرتان با بهترین قیمت ممکن

تنوع

از آموزش مکالمات روزمره تا اصطلاحات، داستانها و سایر منابع. بطور خلاصه سایت چرب زبان در جیب شما

تصویری

همزمان با مکالمات، متن نمایش داده می شود. یادگیری تصویری تا 10 برابر موثرتر از انواع دیگر یادگیری

عکس-دوم-اپ
packages

وبسایت چرب زبان در جیب شما.

با این اپلیکیشن هیچ نیازی به جزوه یا کتابی ندارید زیرا نه تنها به مکالمات تصویری دسترسی دارید، بلکه همه مطالب آموزشی سایت، واژگان، داستانها، جزوه های پی دی افِ پرمخاطب ترین سایت آموزش زبان ایران در جیب شماست. یادگیری باکیفیت فارسی زبانان آرزوی ماست.

نظر کاربران. نظر کارشناسان. تجربه 12 ساله.

سالها طول کشیده تا از اپلیکیشن های مختلف ایرانی و خارجی بازخورد گرفته ایم. نظر کاربران را جویا شده ایم، با کارشناسان معتبر ایرانی و خارجی و با تجربه 12 ساله آموزش، بی نقص ترین اپ آموزش زبان در ایران با بهترین متد موجود را در اختیارتان قرار داده ایم. نظر کاربران و تست سرعت یادگیری زبان گواه ماست:

رضایت بالای کاربران93% of 100%
93% of 100%
سرعت یادگیری نسبت به رقبا 2X200% of 200%
200% of 200%
تصویر-دوم-اپ

چی داره؟ بقیه دوستش داشتن؟

گرامر، مکالمه، تلفظ، واژگان، اصطلاحات، داستان، ترفندهای یادگیری و آشنایی با فرهنگ زبان مقصد، همه در یک اپلیکیشن! شدنیه؟! حالا که شده! ممنون بابت اعتمادتون. از سال 1400 تا امروز، بهترین سایت به انتخاب مردم ایران بوده ایم!

0k

تعداد دانلود اپ

0%

5 ستاره های کاربران

مثل بلبل به یک زبان خارجی حرف بزن

چکیده سالها تجربه و اشتراک رایگان با کیفیت ترین منابع یادگیری زبانهای روز دنیا را در قالب یک اپلیکیشن دانلود کن. دقت کنید با خرید هر اشتراک، فقط قادر به استفاده روی یک دستگاه و برای یکبار هستید (بعد از فلش گوشی یا تعویض آن باید مجدد خریداری شود)

4 سوال رایج کاربران (حتما بخوانید)

خیالتون رو راحت کنیم، هییییچ برنامه، اپلیکیشن یا نرم افزاری که یک زبان رو کامل بهتون یاد بده وجود خارجی نداره! (حتی 30 درصد یک زبان رو هم نمیشه فقط با یک منبع یاد گرفت. تصور کنید فقط یک زبان ساده مثل انگلیسی حدود 750 هزار واژه داره و ذهن یک انسان معمولی حدود 9 هزار واژه گنجایش داره!)

دقت کنید در سایت چرب زبان دروس رایگان زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. مثلا 100 درس صوتی برای هر زبان داریم کافی ست به دسته زبان مدنظرتان وارد شوید.

اما دقت کنید حتما در کنار هر نرم افزار/اپ نیاز به یک منبع مکمل هست که در اینجا برای هر زبان، بهترین منبع مکمل رو آوردیم! با کمک این منابع مکمل و استفاده از اپلیکیشن چرب زبان، به سرعت باورنکردنی می تونین خودتون رو در سطح متوسط ببینید اون هم در کمترین زمان ممکن. حداقل تجربه که ثابت کرده حتی درمورد ضعیف ترین زبان اموزان!!!

درکنار اپلیکیشن چرب زبان برای هر زبان، این منابع رو هم پیشنهاد می کنیم بخوانید (بهتره به صورت همزمان با اپلیکیشن منبع مکمل رو مطالعه کنید):

فهرست