word image 98884 1

با جدیدترین قوانین دریافت ویزای توریستی انگلیس آشنا شوید

گاما

ویزای توریستی انگلیس از دسته ویزاهایی است که متقاضیان دریافت آن، جهت گرفتن وقت سفارت و ویزا، باید به کشورهای همسایه مانند امارات، ترکیه و… مراجعه کنند. دلیل هم مشخص است؛ سفارتخانه این کشور در ایران تعطیل شده است.

اما پیچیدگی روند دریافت ویزای توریستی انگلیس فقط به الزام در سفر به کشورهای همسایه برای دریافت ویزا محدود نشده و عدم اطلاع برخی از متقاضیان از اعمال برخی از قوانین و مقررات جدید برای دریافت این ویزا که در سال 2024 وضع شده است نیز ممکن است روند دریافت این ویزا را زمان‌بر کند. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم، برای دریافت این ویزا از مشاوره کارشناسان خبره و مطلع از قوانین و مقررات دریافت ویزا استفاده کنید.

مشاوران ویزای وبسایت ویزا فوری در زمینه اطلاع از قوانین مهاجرت و دریافت ویزای توریستی، دارای اطلاعات دقیق و به روز هستند و در این زمینه به شما کمک می‌کنند.

یکی از قوانین جدید دریافت ویزای توریستی انگلیس در سال 2024، تغییراتی در زمینه کار، تجارت و… است. در ادامه درباره تغییرات جدید در این زمینه می‌خوانید:

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

کار از راه دور:

بر اساس قانونی که در سال 2024 وضع شده است، از این پس توریست‌ها مجاز به انجام کارهای از راه دور برای کارفرمایان بین‌المللی هستند. البته در این زمینه شرایطی وضع شده است که عدم رعایت آنها می‌تواند به عدم ارائه ویزای توریستی انگلیس منجر شود. به عنوان مثال، انجام دورکاری نباید هدف اصلی توریست از سفر به انگلیس باشد. این به این معناست که کارهای از راه دور باید مکمل تجربه کلی بازدید باشد و نه دلیل اصلی سفر به انگلستان. از سوی دیگر کار از راه دور باید به نحوی باشد که بخش کوچکی از مسئولیت‌های شغلی در خارج از کشور را پوشش دهد و نباید بر تجربه گردشگری توریست غلبه کند.

کار از راه دور برای حرفه‌ای‌ها:

اگر از اساتید دانشگاه‌های معتبر یا حقوقدان هستید، باید بدانید که علاوه بر کارهای از راه دور، حرفه‌ای‌های حقوقی و دانشگاهیان می‌توانند در انگلستان به فعالیت‌هایی مانند ارائه مشاوره حقوقی، شرکت در جلسات دادگاه و انجام تحقیقات بپردازند. این امر به ویژه برای افرادی که در زمینه‌های تخصصی کار می‌کنند، مفید است. این تغییرات به حرفه‌ای‌ها و بازدیدکنندگان تجاری اجازه می‌دهد تا از انعطاف بیشتری در مدیریت فعالیت‌های کاری خود در حین اقامت در انگلستان برخوردار شوند.

ادغام مسیر ویزای PPE به ویزای استاندارد بازدیدکنندگان

بر اساس قانون جدید انگلستان، مسیر ویزای PPE به مسیر ویزای استاندارد بازدیدکنندگان ادغام شده است، به این معنا که افرادی که در فعالیت‌های پرداختی مشغول هستند نیازی به ویزای جداگانه ندارند، اما باید فعالیت‌های خود را ظرف 30 روز از ورود به انگلستان به اتمام برسانند.

word image 98884 2

ویزای “فعالیت‌های پرداختی مجاز” (Permitted Paid Engagements یا PPE) در انگلستان به افرادی که قصد دارند به طور موقت برای انجام فعالیت‌های خاص و کوتاه مدت به این کشور سفر کنند، این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به ویزای کاری مجزا به انگلستان وارد شوند.

کارشناسان ویزا فوری با لحاظ کردن قوانین جدید صدور ویزای انگلستان، می‌توانند به شما برای دریافت سریع‌تر ویزای این کشور کمک کنند و شما ویزای خود را به راحتی دریافت کنید؛ به شرطی که شرایط دریافت ویزا را داشته باشید. یکی از مهمترین شرایط لازم برای دریافت ویزاهای مختلف انگلیس، مانند ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای توریستی، داشتن تمکن مالی است. به عنوان مثال اگر به قصد تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی اقدام می‌کنید، داشتن تمکن مالی برای ویزای تحصیلی انگلیس مهم است. دلیل هم مشخص است. دولت بریتانیا باید نسبت به این موضوع که شما می‌توانید هزینه‌های تحصیل، سفر و یا درمان خود را در این کشور پوشش دهید. برای اثبات این موضوع هم باید گواهی حساب بانکی شامل، صورت‌حساب‌های بانکی که موجودی حساب و تراکنش‌های 6 ماه اخیر را نشان دهد باید ارائه دهید. علاوه بر این ارائه فیش‌های حقوقی، گواهی شغلی، مدارک کسب و کار، اعلام منابع مالی در ایران الزامی است.

دریافت ویزای انگلیس، فرآیندی پیچیده دارد و دریافت مشاوره از کارشناسان و مشاوران مطلع و با تجربه به شما برای دریافت بدون دردسر و سریع این ویزا کمک می‌کند. مشاوران ویزا فوری روند دریافت وقت مصاحبه سفارت انگلیس در کشورهای همسایه و دریافت ویزای انگلیس را برای شما سریع و ساده می‌کنند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید، ویزا فوری را امتحان کنید.

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست