فرق سئو و گوگل ادز در جهات مختلف

تفاوت سئو و گوگل ادز

گاما

فرق سئو و گوگل ادز چیست؟ چگونه با استفاده از سئو و تبلیغات در گوگل به افزایش درآمد سایت کمک کنیم؟ تمامی این سوالات را در این مقاله به صورت کامل آموزش داده ایم.

تفاوت سئو و گوگل ادز با توجه به هدف بیزینسی کارفرما مشخص خواهد شد بهره مندی از این نوع خدمات به پارامترهای مختلفی بستگی خواهد داشت که باید تمامی آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید، در این زمینه پیشنهاد می‌شود در صورتی که به دنبال دریافت بهترین خدمات هستید بهتر است از افراد کارشناس و متخصص در این زمینه یاری بخواهید تا بتوانید به صورت حرفه‌ای ترافیک را وارد سایت کرده و بسیاری از کاربران و مشتریان را از آن خود کنید. یکی از اساسی‌ترین تفاوت‌های سئو و گوگل ادز را باید این موضوع در نظر بگیریم که با ادورز می‌توانید تعداد کلمات بیشتری را مورد هدف قرار دهید در صورتی که بهتر است در سئو تعداد کلمات را محدود کنید چرا که به این ترتیب شاهد نتایج بهتری خواهید بود و فرایند افزایش رتبه به نحو احسن انجام می‌شود.

تفاوت سئو و گوگل ادز در چیست؟

یکی از تفاوت‌های مهم سئو و گوگل ادز را باید سرعت نتایج در نظر بگیریم که این فرایند در کوگل ادورز سریع‌تر انجام خواهد شد در نتیجه برای کسب و کارهای نوپا که می‌خواهند به سرعت درآمد بدست آورده و سایت را در دسترس کاربران قرار دهند بسیار مناسب در نظر گرفته شده و جایگاه ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر خواهد گرفت. برای هر بازدید از ادز باید هزینه‌ای را در اختیار گوگل قرار دهید، در سئو اما این فرایند از سوی کارشناسان انجام شده و به این ترتیب گوگل از شما مبلغی را دریافت نخواهد کرد که این موضوع یکی از مزایای سئو سایت به شمار خواهد رفت.

🟢 مشاهده تعرفه خدمات گوگل ادز

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

مقایسه سئو و گوگل ادز

در مقایسه سئو و گوگل ادز باید گفت که برخورداری از خدمات ادز به شما یاری خواهد رساند تا به دنبال کلماتی باشید که کاربران دقیقا از آن‌ها برای جستجو کردن استفاده می‌کنند. همچنین شرایطی ایجاد خواهد کرد تا با توجه به آمار و ارقامی که در اختیار دارید از کلمات مناسبی استفاده کرده و به این ترتیب نرخ ورود کاربران به سایت را افزایش دهید که این موضوع بسیار حائز اهمیت در نظر گرفته خواهد شد. در سئو اما کارشناسان با توجه به ابزارهای مختلف و تجربه خود در این زمینه تلاش می‌کنند تا کلمات مناسب را از شما دریافت کرده و همچنین واژه‌هایی را با توجه به فعالیت رقبا پیشنهاد دهند تا در طول چندین ماه بتوانید با آن کلمات در صدر نتایج گوگل در دسترس کاربران قرار گیرد.

سئو بهتر است یا گوگل ادز؟

سئو یا گوگل ادز

برای افزایش تعداد مشتریان و بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو دو گزینه اصلی در پیش دارید. سئو و خدمات گوگل ادز دو روش بازاریابی متفاوت اما مکمل هم دیگر هستند در نتیجه نمی‌توان گفت که کدام روش برای تمامی کسب و کارهای مناسب است در نتیجه در این زمینه باید به دنبال نظر کارشناسان و متخصصین باشید تا به بهترین نحو از خدماتی که در دسترس قرار گرفته است استفاده کنید. اگر به دنبال کلمات مناسب هستید و همچنین ترجیح می‌دهید تا سریعا سایت به صفحه اول برسد بهتر است به سراغ گوگل ادز بروید اما در صورتی که به برندینگ علاقه دارید و می‌خواهید سطح بیشتری از مشتریان را از آن خود کنید سئو انتخاب بهتری در نظر گرفته خواهد شد.

استفاده همزمان از سئو و گوگل ادز

برخی از افراد اذعان دارند که اگر سایت ترافیک لازم را از سئو دریافت می‌کند دیگر نیاز نیست از ادورز استفاده شود د در این زمینه باید بگوییم که این نگرش کاملا غلط است. حتی اگر رنکینگ بالایی در موتورهای جستجو داشته باشید برای کلمات پررقابت و سخت که با استفاده از سئو به زمان زیادی نیاز دارند تا به صفحه اول برسند بهتر است به گوگل ادز مراجعه کنید. به این ترتیب با توجه به اطلاعاتی که در دست دارید متوجه خواهید شد که دقیقا باید از چه کلماتی بهره مند شوید تا رتبه وب سایت را ارتقا دهید. برای پاسخ به مشتری و بهره مندی از کلمات خاص نیز ادز گزینه مناسب‌تری در نظر گرفته می‌شود در هر صورت بهتر است از هر دوی این خدمات به طور همزمان استفاده کنید.

آیا می‌توان از ابزارهای گوگل ادز برای سئو استفاده کرد؟

در یک جمله باید بگوییم که بله گوگل ادز به سبب اینکه ابزارهای گوناگونی دارد این امکان را مهیا خواهد ساخت تا بتوانید به راحتی لیستی از عبارات مرتبط با کسب و کار که سرچ زیاد و تخصصی دارند را بیابید. این کلمات در صورتی که به درستی در محتوا بکار گرفته شوند رتبه مناسبی را برای وب سایت ایجاد خواهند کرد. با بکارگیری ابزارهای ردیابی نیز تجزیه و تحلیل‌های لازم روی وب سایت انجام شده و بر این اساس متوجه خواهید شد که کدام کوئری‌ها بازدید بیشتری برای سایت به ارمغان آورده‌اند.

فرق سئو و گوگل ادز در جهات مختلف

فرق سئو و گوگل ادز در جهات مختلف

سئو و تبلیغات گوگل از جهات مختلف تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند، به عنوان مثال سیاست‌های جداگانه یکی از نکات مهمی است که باید به آن دقت داشته باشید. در صورتی که از تبلیغات در گوگل استفاده کرده و اکانت خود را شارژ کرده باشید، زمانی که کاربران روی سایت کلیک کنند این موضوع روی رتبه و جایگاه وب سایت تاثیری نخواهد گذاشت و تنها به شما کمک خواهد کرد تا به دنبال کلمات مناسب و مرتبط با کسب و کار خود باشید. در سئو اما رتبه سایت مانند گوگل ادز از بین نخواهد رفت چرا که کارشناسان دائما روی سایت در حال انجام فعالیت هستند. همچنین ترافیک وارد شده به سایت ارگانیک است که این برای گوگل اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت و جایگاه وب سایت را تضمین خواهد کرد.

خدمات سئو و گوگل ادز

خدمات سئو و گوگل ادز نیازمند درک کافی و همچنین تخصص بالا هستند در نتیجه نباید به تنهایی این اقدامات را انجام دهید. این نوع خدمات باید با توجه به بودجه کارفرما مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال برای ادز باید به صورت دلاری اکانت خود را شارژ کنید در صورتی که پرداخت هزینه در سئو به صورت ماهانه خواهد بود. همچنین برای بکارگیری سئو باید از ترفندهای مختلف استفاده کنید در نتیجه ممکن است تمامی این موارد را ندانید در این صورت توصیه می‌شود بکارگیری این نوع خدمات که سرنوشت کسب و کار شما را مشخص می‌کنند را به دست افراد متخصص و کارشناس بسپارید تا به طور حرفه‌ای و اصولی برایتان انجام شود.

تفاوت سئو و گوگل ادز از نظر زمان

زمانی که استارت سئو را می‌زنید حداقل باید زمانی 4 تا 6 ماهه منتظر باشید تا نتایج کار را مشاهده کنید که البته طبیعتا با توجه به این موضوع رتبه‌های بالاتری را از آن خود خواهید کرد. در مقابل تبلیغات ادز به سبب اینکه شما به صورت مستقیم پولی را به گوگل می‌پردازید در مدت زمان کوتاهی انجام شده و وب سایت را در صفحه اول قرار خواهد داد. با استفاده از ادز شرایطی مهیا خواهد شد که در ماه بتوانید 200 الی 300 کلیک را از آن خود کنید که این موضوع به شما یاری خواهد رساند تا کاربران هدف را شناخته و از کلمات مناسب برای افزایش رتبه در گوگل استفاده کنید.

🟢 سئو سایت از صفر تا صد

فرق سئو و گوگل ادز از نظر قیمت

از نظر قیمت باید بگوییم که گرانی دلار یکی از نقاط ضعف گوگل ادز در ایران به شمار می‌رود اما اگر به طور تخصصی و با راهنمایی کارشناسان این فرایند را انجام دهید دیگر نیاز نیست نگران بالا بودن قیمت باشید چرا که در مدت زمان کوتاه هزینه و سرمایه اولیه شما بازگشته و به سود بالایی دست پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که قیمت سئو بسیار ارزان‌تر است و به طور ماهانه پرداخت می‌شود در نتیجه برای کسب و کارهای نوپا که توان استفاده از گوگل ادورز را ندارند مناسب در نظر گرفته شده است و همچنین بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

تفاوت سئو و گوگل ادز برای ترافیک ارگانیک

در دنیای دیجیتال مارکتینگ دو نوع ترافیک پولی و رایگان وجود دارد. ترافیک رایگان ارگانیک بوده و ارزش آن نزد گوگل به مراتب بالاتر از ترافیک پولی است در نتیجه اگر بتوانید با بهره مندی از تکنیک‌های سئو شرایطی را فراهم کنید که بتوانید کاربران و مخاطبین هدف را به سوی وب سایت جذب کنید بی شک جایگاه مناسبی را در موتورهای جستجو از آن خود خواهید کرد. در صورتی که از تبلیغات استفاده کنید ترافیک پولی بوده و همانطور که پیش از این اشاره شد به هیچ عنوان روی رتبه وب سایت در گوگل تاثیری نخواهد گذاشت.

رادتایم

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست