دروس صوتی

آموزش صفر تا صد زبان ترکی استانبولی (100 درس صوتی+PDF)

گاما آلمانی

با توجه به حجم عظیم مسافرت ها به کشور ترکیه و همچنین مراودات تجاری ایرانی ها با ترک ها ، این زبان در ایران بسیار پرطرفدار شده است. که به همین دلیل در این پست آموزش زبان ترکی استانبولی در ۱۰۰ روز به شیوه نصرت یا پیمزلر به همراه فایل pdf کل درسها را به صورت رایگان از چرب زبان برای دانلود شما دوستداران زبان ترکی استانبولی قرارداده شده است. روزانه یک یا دو درس را تمرین کنید تا هم مکالمات روزانه خود را تقویت نمایید وهم بتوانید سطح نگارشی خود را نیز بالا ببرید.

آموزش زبان ترکی

زبان ترکی یکی از قدیمی ترین زبان ها در دنیا است و تاریخی دیرینه دارد برخی زبان شناس ها آثاری از زبان ترکی را در کتیبه های یافت شده در کشور مغولستان کشف کرده اند. در واقع منظور از زبان ترکی، همان زبان استانبولی است که زبان گفتاری کشورهای آسیای جنوبی و اروپای شرقی است.  زبان ترکی شباهت زیادی به زبان بلغاری دارد که در اروپا و آسیا با آن زبان صحبت میکنند.

بین انواع گویش های ترکی نیز شباهت های کمی وجود داشته باشد. با این حال، غالبا گویش مادری نیمی از افرادی که به این زبان صحبت میکنند ، ترکی بوده است. زبان ترکی در ایران  منظور از زبان ترکی در ایران، زبان آذری است که پیش از زبان ترکی مرسوم و رایج شده و از خانواده زبان های ایرانی غربی محسوب میشود. امروزه 71 میلیون نفر زبان مادری‌شان ترکیه‌ای است و حدود 17 میلیون نفر زبان ترکیه‌ای را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند. در ادامه این زبان را به طور جامع به شما معرفی خواهیم کرد.

 


Turkish-final

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش ترکی استانبولی چرب زبان، ترکی استانبولی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان استانبولی رو مثل بلبل حرف بزن!


 

زبان شناسی زبان ترکی

زبان ترکی استانبولی مانند زبان‌های فنلاندی و مجارستانی مربوط به شاخه زبان‌های آلتایی از خانواده زبان‌های اورال-آلتایی است. به زبان‌های ترکی و مشابه آن زبان‌های اغوز گفته می‌شود. به زبان‌های ترکیه‌ای، آذری، قزاق، قرقیزی، تاتار، ترکمنی، ازبکی و بسیاری از زبان‌هایی که در بالکان تا آسیای مرکزی و شما غربی چین و جنوب سیبری صحبت می‌شود زبان‎های اغوز می‌گویند.

تاریخ زبان ترکیه‌ای

 • ترکی قدیمی (از قرن هفتم تا سیزدهم)
 • ترکی میانه (از قرن سیزدهم تا بیستم)
 • ترکی جدید که از قرن بیستم به بعد در کشور ترکیه صحبت می‌شود.
 • در زمان امپراطوری عثمانی، زبان عربی و فارسی وارد زبان ترکی می‌شوند و تقریبا 88 درصد واژه‌های زبان ترکی ترکیبی از فارسی و عربی می‌شود. به این زبان ترکی عثمانی گفته می‌شد که زبان تحصیل‌کرده‌ها، دربار و سطح بالای جامعه بود. زبان ترکی اصیل زبان کوچه بازاری تعبیر می‌شد که تنها مردم عامی به آن صحبت می‌کردند. ترکی عثمانی در آن زمان به رسم‌الخط فارسی نوشته می‌شد.

در سال 1928 جنبش زبان به وسیله کمال آتاتورک رخ می‌دهد و طی آن رسم‌الخط ترکی از فارسی به لاتین تغییر می‌یابد و واژه‌های ترکی جایگزین واژه‌های عربی و فارسی می‌شود. برخی از واژه‌های منسوخ ترکی باز می‌گردند و برخی واژه‌ها جدید ساخته می‌شوند.

ساختار زبانی ترکی استانبولی

جنسیت: زبان ترکیه‌ای مانند فارسی جنسیت ندارد و ضمیر سوم شخص مفرد نیز مانند فارسی برای مونث و مذکر یکسان به کار می‌رود.

حالات دستوری: اسامی شش حالت دستوری دارند: اسمی، ملکی، مفعولی مستقیم، مفعولی غیرمستقیم، مکانی و مفعول به. هر کدام از این حالات با پسوند خاصی که به ریشه اسم متصل می‌شود نشان داده می‌شود.

صرف فعل: افعال در ترکیه‌ای مانند زبان فارسی در حالت و شمار با فاعل خود تطبیق دارند و صرف می‌شوند. ساختار فعل در زبان ترکی به این شکل است: ریشه فعل + نشانه زمان‌ساز + پسوند فاعلی.

حرف تعریف: در زبان ترکیه‌ای مانند فارسی حرف تعریف معین وجود ندارد و عدد “یک” به عنوان حرف تعریف نامعین به کار می‌رود.

ساختار جمله: ساختار جمله در زبان ترکیه‌ای مشابه فارسی فاعل، مفعول و فعل است اما به دلیل داشتن حالت‌های دستوری مختلف، جایگاه واژه‌ها تا حدی قابل تغییر است.

حرف اضافه: حرف اضافه در زبان ترکیه‌ای برخلاف زبان فارسی معمولا بعد از اسم و به صورت پسوند می‌آید.

حالت منفی و سوالی: منفی کردن در زبان ترکیه‌ای به دو صورت انجام می‌گیرد: برای جملات اسنادی، با استفاده از فعل کمکی değil انجام می‌شود. این فعل کمکی که مانند سایر فعل‌ها صرف می‌شود و بعد از مسند قرار می‌گیرد. برای جملاتی که فعل اصلی دارند به انتهای فعل پسوند –me اضافه می‌شود. پسوند –me برای سوالات بله/خیر نیز به کار می‌رود. برای سوالات معمولی از واژه‌های پرسشی استفاده‌ می‌شود با این تفاوت که جای سایر واژه‌های جمله عوض نمی‌شود، فقط واژه‌ای که جواب است حذف شده و به جای آن واژه پرسشی مناسب جایگزین می‌شود.

تطبیق آوایی: زبان ترکیه‌ای مانند سایر زبان‌های ترکی تطبیق آوایی دارد، به این معنی که آوای حروف صدادار در پسوندها باید با آوای حروف صدادار واژه‌ها یکسان باشند، مثلا اگر ریشه واژه حرف صدادار گرد داشته باشد پسوندی که به آن متصل می‌شود نیز باید حروف صدادار گرد داشته باشد. آواهای صدادار در واژه‌ها نیز باید با هم یکسان باشند، یعنی اگر یکی از آواها بلند است سایر آواهای واژه نیز باید بلند باشند.

تکیه: تکیه روی واژه‌ها در حالت تک‌واژه‌ای روی هجای آخر واژه‌هاست اما در جمله تکیه واژه‌ها (به خصوص فعل‌ها) تغییر می‌کند.

زبان ترکی 8 حرف صدادار و 21 حرف بی‌صدا دارد.

مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی

1- زبان ترکی زبان 75 میلیون نفر در سراسر جهان است و آن را به 15 امین زبان در دنیا تبدیل کرده است، اما شمولیت زبان ترکی به اینجا ختم نمیشود حتی در آلمان زبان ترکی دومین زبان فراگیر است که به دلیل حجم بالای مهاجر در این کشور است.

2- شما با یادگیری زبان ترکی، دریچه ای برای یادگیری زبان های دیگر مثل زبان‌های نوین ترکی، مانند قزاقستان، قرقیزستان، تاتار، ازبکی است؛ چرا که رابطه نزدیکی بین آن ها وجود دارد.

3- ترکیه 16 امین اقتصاد فعال جهان را دارد، همچنین اهمیت زیادی در جغرافیای سیاسی و فرهنگی دارد. با رشد نفوذ اقتصادی و سیاسی ترکیه، کشور ترکیه و دانش زبان ترکی دارایی‌های ارزشمندی هستند که توسط شرکت‌ها، سازمان‌های غیر دولتی، سازمان‌های دولتی و موسسات تحقیقاتی که در این منطقه مشغول به کارند، مورد نیاز است. بنابراین این زبان میتواند مزیت های زیادی برای شما داشته باشد.

4- فرصت های شغلی در ترکیه در زمینه های مختلف  فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولت وجود دارد و اگر تمایل به مهاجرت دارید این زبان در امر مهاجرت کاری یک امتیاز محسوب خواهد شد.

5- اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید، این زبان فرصت های تحقیقاتی و تحصیلی زیادی را فراهم میکند، این شکرو از لحاظ تاریخی بسیار غنی بوده و به همین دلیل دانشجویان انسان‌شناسی، باستان‌شناسی و تاریخ مهاجرت به این کشور را یک امتیاز میدانند بنابراین دانستن زبان ترکی کمک زیادی میکند.

6- برخلاف اینکه در ترکیه تحصیل به زبان انگلیسی  صورت میگیرد اما دانستن زبان ترکی امکان تعامل با مردم کشور ترکیه و حتی کسب درآمد را آسان تر خواهد کرد.

7- دو زبانه بودن فقط برای پر کردن رزومه شما نیست،  بلکه می‌تواند شغل شما را تغییر دهد. دانستن زبان ترکی می‌تواند برای هر کسی که با شرکت‌های ترکیه‌ای کار می کند و یا  برای کار در این کشور برنامه‌ریزی می کند، بسیار سودمند باشد.

8- استانبول یکی از گردشگرپذیرترین شهرهای دنیا است، اگر قصد سفر به این کشور پراز جاذبه های زیبا را دارید بهتر است زبان تکی بدانید تا به راحتی به این کشور سفر کنید.

سختی یادگیری زبان ترکی استانبولی

شاید یکی از دلایلی که زبان آموزان ترکی آن را زبانی سخت و حتی پیچیده میدانند، عدم شباهت با زبان انگلیسی است. البته از این نظر که ترکی استانبولی دارای الفبای مشترکی با زبان انگلیسی هست، حداقل در حد الفبای اولیه، یادگیری آن برای کسانی که حتی اندکی به زبان انگلیسی اشراف دارند ساده‌ تر میشود. با این حال، این تشابه الفبا به هیچ عنوان نشان دهنده ارتباط ساختاری میان این زبان و زبان انگلیسی نیست. بنابراین نمیتوان آن را مرتبط با انگلیسی دانست و زبان کاملا مستقلی است، اما با تمرین آموزش ترکی امکان پذیر خواهد بود.

نمونه آموزش ترکی استانبولی به شیوه زبان مادری:

فایل صوتی تمرینی همین درس:

 

روش های یادگیری سریع زبان ترکی

1- اولین قدمی که برای یادگیری زبان باید بدانید این است که شرایط ذهنی خود را برای یادگیری زبان ترکی اماده کنید.

2- قدم دومی که در روش های یادگیری سریع زبان ترکی باید از آن استفاده کنید این است که دایره لغات ترکی خود را گسترش دهید و تلفظ آنها را به درستی بیان کنید. برای اینکار میتوانیدآهنگ های ترکی را با زیرنویس ترکی گوش بدهید، از پادکست و فیلم های ترکی استفاده کنید.

3- پیدا کردن یک همراه که به زبان ترکی مسلط باشد می تواند به شما در یادگیری سریعتر زبان ترکی کمک بسیار زیادی بکند. پس سعی کنید به دنبال دوستی بگردید که به زبان ترکی مسلط باشد. این کار امروزه با استفاده از فضای مجازی بسیار ساده و آسان می باشد.

4- شما میتوانید به آموزشگاه های زبان ترکی مراجعه کنید و زبان خود را زیرنظر یک استاد تقویت کنید.

متن درس اول مکالمات زبان ترکی استانبولی

متن درس اول مکالمات زبان ترکی استانبولی

ابتدا pdf یا کتاب کامل را اینجا دانلود نمایید

فایلهای صوتی درس ۱ تا ۱۰۰ را از لینک های زیر دانلود نمایید

اگر همه دروس را نمی بینید، گوشی خود را افقی نگه دارید

۱ ‫اشخاص ۳۵ ‫در فرودگاه ۶۹ ‫لازم داشتن –خواستن
۲ ‫خانواده ۳۶ ‫عبور و مرور درون شهری ۷۰ ‫چیزی خواستن
۳ ‫آشنا شدن ۳۷ ‫در راه ۷۱ ‫چیزی خواستن
۴ ‫در مدرسه ۳۸ ‫در تاکسی ۷۲ ‫چیزی که باید انجام گیرد
۵ ‫کشورها و زبانها ۳۹ ‫خرابی ماشین ۷۳ ‫اجازه داشتن برای انجام
۶ ‫خواندن و نوشتن ۴۰ ‫سؤال در مورد مسیر حرکت ۷۴ ‫خواهش کردن
۷ ‫اعداد ۴۱ ‫جهت یابی ۷۵ ‫دلیل آوردن برای چیزی ۱
۸ ‫ساعات روز ۴۲ ‫بازدید از شهر ۷۶ ‫دلیل آوردن برای چیزی ۲
۹ ‫روزهای هفته ۴۳ ‫در باغ وحش ۷۷ ‫دلیل آوردن برای چیزی ۳
۱۰ ‫دیروز –امروز –فردا ۴۴ ‫گردش عصر (شب) ۷۸ ‫صفت ها ۱
۱۱ ‫ماهها ۴۵ ‫در سینما ۷۹ ‫صفت ها ۲
۱۲ ‫نوشیدنیها ۴۶ ‫در دیسکو ۸۰ ‫صفت ها ۳
۱۳ ‫فعالیتها ۴۷ ‫تدارک سفر ۸۱ ‫گذشته (زمان گذشته) ۱
۱۴ ‫رنگ ها ۴۸ ‫فعالیت های تعطیلاتی ۸۲ ‫گذشته (زمان گذشته) ۲
۱۵ ‫میوه ها و مواد غذایی ۴۹ ‫ورزش ۸۳ ‫گذشته (زمان گذشته) ۳
۱۶ ‫فصل های سال و آب و هوا ۵۰ ‫در استخر شنا ۸۴ ‫گذشته (زمان گذشته) ۴
۱۷ ‫در خانه ۵۱ ‫خرید مایحتاج ۸۵ ‫سوال کردن- گذشته ۱
۱۸ ‫نظافت خانه ۵۲ ‫در فروشگاه ۸۶ ‫سوال کردن- گذشته ۲
۱۹ ‫در آشپزخانه ۵۳ ‫مغازه ها ۸۷ ‫زمان گذشته افعال معین ۱
۲۰ ‫گفتگوی کوتاه ۱ ۵۴ ‫خرید ۸۸ ‫زمان گذشته افعال معین ۲
۲۱ ‫گفتگوی کوتاه ۲ ۵۵ ‫کار ۸۹ ‫امری ۱
۲۲ ‫گفتگوی کوتاه ۳ ۵۶ ‫احساس ها ۹۰ ‫امری ۲
۲۳ ‫یادگیری زبانهای خارجی ۵۷ ‫در مطب دکتر ۹۱ ‫جملات وابسته با که ۱
۲۴ ‫قرار ملاقات ۵۸ ‫اعضا بدن ۹۲ ‫جملات وابسته با که ۲
۲۵ ‫در شهر ۵۹ ‫در اداره پست ۹۳ ‫جملات وابسته با آیا
۲۶ ‫در طبیعت ۶۰ ‫در بانک ۹۴ ‫حروف ربط ۱
۲۷ ‫در هتل –ورود به هتل ۶۱ ‫اعداد ترتیبی ۹۵ ‫حروف ربط ۲
۲۸ ‫در هتل –شکایت ۶۲ ‫سئوال کردن ۱ ۹۶ ‫حروف ربط ۳
۲۹ ‫دررستوران ۱ ۶۳ ‫سئوال کردن ۲ ۹۷ ‫حروف ربط ۴
۳۰ ‫در رستوران ۲ ۶۴ ‫نفی ۱ ۹۸ ‫حروف ربط مضاعف
۳۱ ‫در رستوران ۳ ۶۵ ‫نفی ۲ ۹۹ ‫حالت اضافه
۳۲ ‫در رستوران ۴ ۶۶ ‫ضمائر ملکی ۱ ۱۰۰ ‫قیدها
۳۳ ‫در ایستگاه قطار ۶۷ ‫ضمائر ملکی ۲
۳۴ ‫در قطار ۶۸ ‫بزرگ –کوچک

روش کار با این مجموعه آموزشی زبان ترکی استانبولی در ۱۰۰ روز به این صورت است که شما ابتدا هر درس را چند بار گوش دهید و سپس از روی فایل پی دی اف آنها را تمرین کنید تا هم طرز نوشتن کلمات را به خوبی و به راحتی بیاموزید و هم مکالمات خود را تقویت نمایید.همزمان با مجموعه بالا زبان نصرت ترکی استانبولی بسیار بسیار برای شما ارزشمند خواهد بود.

ویژگی های برتر مجموعه نصرت: یادگیری آسان و بی دردسر در ۳۰ روز، بدون نیاز به کتاب و مدرس، قابل اجرا بر روی رایانه، تلفن همراه، دستگاه پخش صوت و غیره، به همراه تمرین تقویت حافظه است.شما با روزانه نیم ساعت الی یک ساعت وقت گذاشتن برای استفاده از این پکیج مکالمات روزمره ترکی را خواهید آموخت.

همین ۱۰۰ درس شما را از صفر به سطح متوسط می رسانند و برای یادگیری کامل می توانید دروس کامل این آموزش را از اینجا تهیه نمایید (کلیک کنید).

نمونه آموزش ترکی استانبولی به شیوه زبان مادری درس 29:

فایل صوتی تمرینی همین درس:

( این مجموعه فوق العاده است ! و بسیار کاملتر از ۱۰۰ درس بالا است )

سوالات متداول

1- چگونه زبان ترکی را در سریع ترین زمان یاد بگیریم؟

برای این که زبان ترکی استانبولی را در سریع ترین زمان ممکن یاد بگیرید می بایست از روش شبیه ساز محیطی استفاده کنید. آهنگ ترکی، فیلم، پادکست و حتی برنامه های تلویزیونی میتوانند محیط را برای شما شبیه سازی کنند تا گوش شما به شنیدن آوای ترکی عادت کند.

2- بهترین ترفند یادگیری زبان ترکی چیست؟

بهترین راه برای یادگیری زبان ترکی این است که آن را با خنده و شوخی یاد بگیرید. کتاب را کنار بگذارید و ترکی را به صورت سرگرمی یاد بگیرید تا خیلی سریع آن را فرا بگیرید.

2- استفاده از کلاس آموزش زبان بهتر است یا به صورت خودآموز یاد بگیریم؟

اگر بتوانید از کلاس زبان استفاده کنید می توانید بسیار سریع تر و بهتر و همچنین اصولی تر زبان ترکی را یاد بگیرید، اما شما بسیار راحتی میتواند از ویدئوهای یوتیوب استفاده کنید و ترکی را به راحتی یاد بگیرید.

حتما بخوانید!

نتیجه‌ای پیدا نشد.

99 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام به تیم پر تلاش شما!
  ببخشید فایل پی دی اف مشکل داره
  دانلود که بکنی باز نمیشه، لطفاً بررسی کنید
  ممنون

  پاسخ
  • درود. فایل سالم هست. با یک مرورگر دیگر امتحان بفرمایید

   پاسخ
  • سلام من کاملا مبتدی هستم و تقریبا هیچی از ترکی استانبولی نمیدونم. میخوام مهاجرت کنم استانبول و بعدش تحصیل. چه منبعی پیشنهاد میکنید؟ چند تا برنامه و نرم افزار تهیه کردم ولی اشتباه زیاد داشتن منصرف شدم

   پاسخ
   • سلام من یدختر ۱۳ ساله هستم دوست. دارم ترکی یاد بگیرم خوبه؟

    پاسخ
    • سلام . عبارت “چرا باید ترکی یاد بگیریم” را در سایت جستجو کنید. علاوه بر اینکه ترکیه یکی از مقاصد عالی برای ایرانیان هست، از نظر اقتصادی نیز آینده روشنی دارد. دلایل را کامل مطالعه بفرمایید

     پاسخ
     • سلام من دارم بصورت خود اموز استانبولی با برنامه چرب زبان و کتاب ترکی در سی روز دارم میخونم یه سوالی داشتم ایا واسه امتحان یوس یا b2باید قبلن مدرک a1 a2 وb1و گرفته باشیم؟؟یا ن مستقیما میتونمb2امتحان بدم

     • میلاد حیدری
      دی 30, 1402 9:39 ق.ظ

      خوشحالم مفید بوده. اصلا نیازی نیست، مستقیما هم میتونین ازمون b2 بدین

   • حسن بهارزاده
    آذر 11, 1402 11:58 ق.ظ

    سلام، سپاسگزارم از زحمات شما.خیلی عالی و بدرد بخور است متشکرم از شما

    پاسخ
   • میلاد حیدری
    دی 30, 1402 9:38 ق.ظ

    دو منبع بدون اشتباه، درجه 1 و کاربردی، اپلیکیشن چرب زبان + کتاب ترکی استانبولی در 30 روز، این دو با هم معجزه میکنن. در دوماه هم مکالمات کاربردی روزمره رو یاد میگیرین، هم درک مکالمات، کلی عبارت و واژه و … تقریبا همه کاربران رضایت صد درصد داشتند!

    پاسخ
  • اینا که کلی غلط داخلش هست. هم ترجمه هم نگارش. منبع رایگان همینه. من یک ماه پیش برنامه تون خریداری کردم، واقعا متدش خوبه توی یک ماه راحت میتونم درباره روزمره مکالمه کنم و بهمم اما هنوز بعضی مکالمات سریالها متوجه نمیشم برای زیرنویس دارم یاد میگیرم پیشنهاد؟؟

   پاسخ
   • سلام
    با طی کردن این ۱۰۰ مرحله به طور کامل بر زبان ترکی مسلط میشیم؟؟

    پاسخ
    • میلاد حیدری
     دی 30, 1402 9:42 ق.ظ

     خیر. هیچ منبع رایگانی نیست که شما رو کامل مسلط کنه. خیلی به خودتون بستگی داره. حتما به اپلیکیشن چرب زبان نیاز دارید و کتاب ترکی در 30 روز. تنها دو منبع بی اشتباه و با ترجمه فارسی

     پاسخ
   • ممنون از زحمات شما کاش همین امکانات رایگان برای آشنایی با زبان فارسی و فرهنگ غنی فارسی برای همه گویشهای جهان فراهم باشد

    پاسخ
  • سلام ..این کتاب چاپ شده اش رو‌نمیفروشین؟

   پاسخ
   • درود بر شما، من این کتاب رو دارم اما سی دیشو گم کردم، باید چ کنم؟؟ 🤔 مرسی ک کمکم میکنید 😊

    پاسخ
   • سلام
    من ۱۶سالمه میخوام ترکی یاد بگیرم
    و دوست دارم در سالهای اینده به ترکبه مهاجرت کنم
    آیا این چیز خوب هست یانه؟

    پاسخ
 • نقیب الله
  خرداد 11, 1397 7:06 ق.ظ

  درست شد، ممنـــونم

  پاسخ
 • سلام.وقتتون بخیر ممنون از شما….خاستم بدونم چرا فایلای صوتی ک گذاشتین کارنمیکنه؟؟ اصلا دانلود نمیشه نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم میشه زاهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
 • سلام.من اموزش سی قسمتی نصرت برای زبان ترکی استانبولی رو تموم کردم ..جالب نبود و غلط غولوط داشت! اگه برنامه یا اموزشی ب این سبک (برای تقویت مکالمه) ویژه فارسی زبان ها هست لطفا معرفی کنید.ممنون

  پاسخ
 • سلام چرا تا درس ۶۸ داره ؟بقیش کجاست پس؟

  پاسخ
 • سلام..این فایل های صوتی تا ۶۸ پس بقیش کو؟؟؟لطفا جوابم رو بدین

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید.عاااااالی

  پاسخ
 • سلام
  pdf را که دانلود کردم جولوی هر جمله یه لینک پخش فایل صوتی هست ایا میشه فایل های صوتی را یه کاری کنیم از همان داخله pdf پخش بشه

  پاسخ
  • خیر

   پاسخ
  • خدا بهشون سلامتی بده عمر با عزت واقعا ممنونم از توضیحات کامل نحوه تلفظ گفتار نوشتار سپاس فراوان یه حس قوت قلب اعتماد به نفس شوق ذوق همراهم اومده ممنونم خسته نباشید 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

   پاسخ
 • ناصر حیدری
  مرداد 24, 1397 6:42 ق.ظ

  سلام
  در صورت امکان پی دی افی که گذاشتید نسخه اصلی را بگذارید تا با کلیک بر روی دکمه پلی تلفظ مربوطه را بتوانیم بشنویم
  ضمناً بخاطر مجموعه خوبتون متشکرم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید بسیار عالی بود فقط مشکلی که وجود داره تگ آهنگهاست که آدرس سایتتونه و اغلب موزیک پلیر ها در هم و بر هم پخش می کنند چون عنوان عددی نداره لطفا اصلاح کنید ممنون.

  پاسخ
 • من مجبور شدم با نرم افزار تمام تگ های تراک ها رو پاک کنم

  پاسخ
 • سلام من تازه دانلد کردم کسی زبان مورد نظرش را یاد گرفته

  پاسخ
 • پسورد فایل چیه

  پاسخ
 • سلام کلاس حضوری دارید؟

  پاسخ
 • سلام
  تشکر از زحماتتون عااااااالی

  پاسخ
 • سلام ممنون از لطف تون بسیار کاربردی و ارزشمنده فایل ها

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر میخواستم بدونم میتونم از فایلهای صوتی تون توی نرم افزاری که میخوام بسازم استفاده کنم البته با ذکر منبع. ممنون میشم جواب بدین. سپاس

  پاسخ
 • درود بیکران خدمت تمام دوستان چرب زبان
  واقعا ممنونم بابت این فایل آموزشی که بصورت رایگان گذاشتید.
  جسارتا فقط بعضی از لینک های صوتی خراب هستند و فایل رو دانلود نمیکنه ،(شماره ۱۷،۲۸،۳۰ ) و چند تای دیگه . ممنون میشم اگر درستشون کنید⚘

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین برای ازمون تومر بهتره از چه منابعی استفاده کنیم که بطور خودخوان مسلط باشیم؟و هزینه ازمون تومر چقدره ؟

  پاسخ
 • بسیار ممنون بابت کار مفید و ارزشمندتون. لطفا فایل های صوتی رو در قالب فایل فشرده قرار بدید تا راحتر دان بشه. ممنونم

  پاسخ
 • عالی بود دمتون گرمممممممممم??????????❤❤❤? shayanviolonn insta

  پاسخ
 • درسها خیلی خوبه من از سایت تلکسیران این پک میخوندم اما کامل نبود تا اینکه اینجا هم صوتی و هم نوشته دیدم کاملتره موفق باشید.

  پاسخ
 • پاییز, تشکر عالی بود ممندن شما
  خرداد 6, 1398 5:54 ب.ظ

  عالی بود,ممندن ازشما

  پاسخ
 • تا درس ۶۸ بیشتر نداره چطور باید بیاریم

  پاسخ
 • aaaaallllllllllliiiiiiiii boud dame shoma garm va motashaker

  پاسخ
 • واقعا عالی بود دستتون درد نکنه

  پاسخ
 • باسپاس و عرض قدردانی بابت اطلاعات خوب و رایگان شما/ آرزو میکنم همیشه شاد و سلامت باشید

  پاسخ
 • کانال در تلگرام هست،

  پاسخ
 • فوق العاده بود . دمتون گرم

  پاسخ
 • ممنون خیلی خوبه واقعا دستتون درد نکنه

  پاسخ
 • سلام درود بر شما و تیم زحمتکش، من تا ۱۰۰ آموزش ترکی استانبولی را دانلود کردم و در دانلود موفق بودم مشغول مطالعه‌ام ، تا الان مشکلی نداشتم ،مجددا تشکر و سپاس دارم

  پاسخ
 • فدآآآآآآت

  پاسخ
 • عالی

  پاسخ
 • سلام فایل های ۹۷ اینا اصلا لینکش دیده نمیشه تو جدولی که گذاشتین تو سایت😑😑

  پاسخ
 • سلام
  لغات به همین شکل بیشتر ندارین؟
  اینا رو تموم کردم. خیلی خوب بود.
  اگه داشته باشین حاضرم بخرم. فقط به همین شکل باشه یعنی یه لغت را بگه و بعد ترجمه‌ش را بگه

  پاسخ
 • سلام
  مجتبی هستم من دنبال شعرهای ترکی هستم متاسفانه پیدا نمی کنم که بتوام دانلود کنم.

  پاسخ
 • سلام
  میشه همه رو توی یک لینک بذارین برای دانلود یکجا؟
  تشکر

  پاسخ
 • سلام آموزش ها مفید هستن اما ایراداتی هم دارن …مثلا فارسی میگه :سوپر مارکت کجاست ؟ ولی ترجمه ترکیه ایش میگه :آیا در این نزدیکی سوپر مارکت هست؟
  یا جای دیگه فارسی میگه:شما از کجا می‌آیید؟ ترکیش میگه:بازلی هستم !! در صورتی که باید بگه از بازل می آیم
  اپلیکیشن تون عالی هست اما هر چقد اون خوبه، اموزشای رایگان تون ضعیف!

  پاسخ
 • میثم یعقوبی
  اسفند 12, 1399 8:49 ب.ظ

  عالی عالی عالی
  دستتون درد نکنه
  خیلی کمکون میکنه تا زودتر یاد بگیریم

  پاسخ
 • merhaba! Teşekkür ederim. Bu çok iyi. yaşasin

  پاسخ
 • سلام. خب معادل این مسئله را در زبان انگلیسی هم داریم. به طور مثال ?where are you come from
  مفهوم این جمله در انگلیسی و معادل فارسی آن میشه «اهل کجایی؟» اما ترجمه تحت اللفظی میشه «از کجایی میایی؟»

  پاسخ
 • عالی
  دستتون دردنکنه

  پاسخ
 • اقا سلام این فایل صوتیش ناقص هست و بعضی از درسارو نداره ۳ باز دان کردم مرتب کردم ولی برای مثال درس ۴ داخلش نیس باید الان چیکار کرد؟؟؟

  پاسخ
 • بسیار عالی .ممنون از شما که این مجموعه ارزشمند را در اختیار ما گذاشتید.

  پاسخ
 • خیلی از لطف شما از بابت در اختیار قراردادن این مطالب بصورت رایگان در اختیار عمومم ممنونم. من از این دروس استفاده میکنم و ازتون ممنونم.

  پاسخ
 • Teşekkürler kolay gelsin 🌹😍

  پاسخ
 • سلام هرکار کردم نتونستم رایگان دانلود کنم واسه هرکدوم جداگانه مبلغ بود چجور رایگان دانلود کنم ؟ممنون میشم اگر بفرمایید

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر من پول رو واریز کردم الان چطور به دستم میرسه pdf؟ برای اندروید میخواستم

  پاسخ
 • سلام چرا لینک دانلود فایل های صوتی نیست؟

  پاسخ
 • سلام. فایل صوتی از قسمت ۳۵ به بعد هست و قبلش نیست

  پاسخ
 • نگار ششبلوکی
  مهر 27, 1401 9:56 ب.ظ

  باسلام میشه کمک کنید برای یادگیری زبان

  پاسخ
 • الی ابراهیمی
  آبان 1, 1401 7:47 ق.ظ

  سلام و احترام و سپاس از آموزشهای عالی تون … واقعا بینظرید

  پاسخ
 • اموزش حضوری ندارین من واقعا میخوام یاد بگیرم

  پاسخ
 • سلام
  دستور زبانش و چجوری دانلود کنم؟ تو سایت هست؟

  پاسخ
 • چطور کتاب دانلود میشه ?هرکاری می‌کنم گزینه لود نیست

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   دی 24, 1401 1:37 ب.ظ

   بالای اون عنوان قرمز رنگ هست پی دی اف. کلیک کنید روش دانلود میشه

   پاسخ
 • سلام خداقوت.واقعا کارتون عالیه.لذت بردم.ممنون از همراهی و مطالب ارزشمندتون.

  پاسخ
 • سلام چجوری باید پی دی افش دانلود کنم ؟

  پاسخ
 • هجران نادری
  تیر 2, 1402 9:23 ق.ظ

  سلام
  عالی بود مرسی

  پاسخ
 • این آموزش ها برای امتحان تومر خوب است

  پاسخ
 • azimimaseood985@gmil.com
  دی 21, 1402 5:10 ب.ظ

  سلام چی جوری من بر نام این را دانلود کنم

  پاسخ
 • داداش پر اشتباهه سمتش نرو! من خریدم یک هفته کار کردم دیدم کار نکردنش بهتره چون کلی غلط داره که تازه یادگیری ت رو عقب میندازن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست