ترکی استانبولی

9 تا از بهترین آموزشگاههای ترکی استانبولی (تهران و شهرستانها)

turkish-gama-min

گفته می شود یادگیری زبان ترکی استانبولی کار سختی ست بخصوص بخش گرامر و تلفظ آن. اما اگر از منابع باکیفیت (مثل همینهایی که در همین صفحه برای دانلود رایگان قرار داده شده اند) یا کلاسهای باکیفیت ترکی استانبولی استفاده کنید یادگیری زبان ترکی استانبولی کاری سرگرم کننده و بسیار جذاب خواهد بود.

در ادامه آموزش های کاربردی زبان ترکی استانبولی، در این مطلب ۸ تا از بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش ترکی استانبولی در ایران و عمدتا تهران را به شما معرفی می کنیم.

این مطلب تا سال ۲۰۲۱ و با دقت هر چه تمام تر بروزرسانی شده است! این مطلب را در مرورگر خود ذخیره کنید زیرا دارای منابع رایگان زیادی ست و ممکن است نیاز باشد بعدا هم مجددا به همین صفحه مراجعه کنید

پیش از هر چیز به این نکته توجه کنید اگر آموزشگاه انتخابی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد. اساتید ناکارآمد تلفظ را بصورت غیر اصولی به شما آموزش می دهند و در کشور مقصد مثل بوق در کَرنا خواهید بود 😃. موسسات این چنینی با بی برنامگی، امتحانات غیر اصولی و هزار عیب و ایراد دیگر، ماهها یادگیری شما را به تاخیر می اندازند و …

در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است. از این جهت تردیدی به خود راه ندهید!

علت رونق زبان ترکی استانبولی در ایران

یکی از مهم ترین علت ها، روابط خوب ایران و ترکیه و عدم نیاز به ویزا برای سفر به کشور ترکیه می باشد. از طرف دیگر ترکیه با ایران همسایه است، روابط تجاری زیادی دارد و ضمن اینکه ایرانیان زیادی هر ساله به ترکیه مهاجرت می کنند چه برای تحصیل یا کار و …

از طرف دیگر ترکی استانبولی (به ترکی استانبولی: Türkçe و یا Türkiye Türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۳٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند. جغرافیای آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌های کوچکی در عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی و دیگر قسمت‌های شرقی اروپا را شامل می‌شود. سالانه جمعیت بسیاری نیز از ترکیه به غرب اروپا و بویژه آلمان مهاجرت می‌کنند که موجب تکلم ترکی در آن مناطق می‌گردد.

آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی سخت است؟

واقعیت این است که زبان ترکی استانبولی در کنار زبان چینی، لهستانی، دانمارکی و کره ای، جزو 6 زبان سخت دنیاست! طبق گفته وبسایت معتبر mondly برای یادگیری زبانی مثل فرانسه و ایتالیایی، به حدود 600 ساعت (24 هفته) به صورت فشرده برای رسیدن به سطح متوسط نیاز دارید. در حالیکه برای زبان ترکی استانبولی چیزی حدود 1100 ساعت (44 هفته) برای رسیدن به سطح متوسط نیاز خواهید داشت. زبان چینی حدود دو برابر این مقدار زمان میبرد!

پس باید گفت زبان ترکی جزو زبانهای متوسط دسته بندی می شود. مهم ترین چالش فارسی زبانان برای یادگیری ترکی استانبولی چند نکته زیر است که حتما توصیه می کنیم چه کلاس بروید یا نمی روید با دقت بخوانید:

چند نکته برای یادگیری بهتر ترکی استانبولی

۱-چگونه حروف و آوای ترکی را تلفظ کنیم. مطالعه تان را با یادگیری تلفظ لغات ترکی آغاز کنید. ترک ها از حروف الفبای لاتین برای نوشتن استفاده می کنند و هر کاراکتر به صورت منحصر به فرد تلفظ می شود. چندین صدا در زبان ترکی وجود دارد که با انگلیسی متفاوت است. در این مطلب الفبای ترکی استانبولی با تلفظ را اموزش داده ایم!

 • c مانند j در انگلیسی تلفظ می شود (مثل Jam). بنابراین “sadace” (به معنی فقط) به شکل sah-deh-jeh تلفظ می شود.
 • Ç مانند ch در انگلیسی تلفظ می شود (مثل charge)؛ نه مانند s در زبان های مبتنی بر لاتین.
 • ğ  نیز صامت است (در امتداد صدای مصوت قبلی کشیده می شود.
 • ş  مانند sh در انگلیسی تلفظ می شود.
 • ı که در واقع مانند i بدون نقطه نوشته می شود، به صورت “schwa” یا صدای “uh” آرام تلفظ می شود.
 • مصوت های ادغام شده ö/ü  مانند آلمانی کار می کند. ö به صورت “er” بدون صدای “r” محکم تلفظ می شود. ü مانند “ooh” تلفظ می شود هنگامی که لب های تان را جمع کرده باشید.

۲- گرامر ترکی را بیاموزید. برای آموختن زبان ترکی، باید ساختار جمله ی ترکی را یاد بگیرید. لغات نیز به یکدیگر متصل می شوند تا معنای آنها تغییر بکند. بهترین کتاب برای یادگیری گرامر ترکی استانبولی در اینجا!

 • جملات ترکی به صورت فاعل- مفعول- فعل می آیند.
 • لغات بسیاری را می توان به عنوان پیشوند و پسوند به ریشه لغت اصلی اضافه کرد تا معنای آن را تغییر داد.
 • کلمه های ترکی جنسیت ندارند؛ همچنین حرف تعریفی مانند “the” در زبان ترکی وجود ندارد.

۳- یک دیکشنری ترکی تهیه کنید. یک دیکشنری دو زبانه برای ترجمه ترکی به انگلیسی یا ترکی به زبان مادری تان تهیه کنید. از دیکشنری برای جستجو و مطالعات لغات جدید استفاده کنید. گوگل ترنسلیت بهترین دیکشنری موجود فارسی به ترکی استانبولی و برعکس است.

۴- یک کتاب برای مطالعه عبارت های ترکی تهیه کنید. یاد بگیرید که چگونه می توانید عبارت های متداول زبان ترکی را بیان کنید تا بتوانید در یک مکالمه به زبان ترکی شرکت کنید. از کتاب عبارت های خود استفاده کنید تا عبارت های مفید و کاربردی را جستجو کرده و به خاطر بسپارید. این کتاب بهترین است!

۵- مکالمه های ابتدایی را تمرین کنید. عبارات متداول در مکالمات را بیاموزید و با خودتان مکالمه داشته باشید تا پرسیدن و پاسخ دادن به سؤالات را تمرین کنید. به فایل های صوتی گفتار و عبارت های ترکی به صورت آنلاین گوش بدهید؛ همچنین می توانید این فایل ها را از کتابخانه محلی خود قرض بگیرید. کاربردی ترین مکالمات ابتدایی را در اینجا آموزش داده ایم!

هزینه کلاسها به طور کلی

هزینه ها به طور مدام تغییر می کند ولی به طور متوسط قیمت ها به صورت زیر است:

خصوصی آنلاین (ترکی استانبولی) 110 هزار تومان (هر جلسه) 35 جلسه
تدریس در منزل (ترکی استانبولی) 150 هزار تومان (هر جلسه) 35 جلسه
خصوصی حضوری (ترکی استانبولی) 130 هزارتومان (هر جلسه) 35 جلسه

هزینه کلاسهای عمومی حدود یک چهارم هزینه های بالاست. یعنی گروهی آنلاین ترکی هر جلسه حدود 30 هزار تومان.

معیارهای بهترین کلاسهای زبان ترکی استانبولی

در مطلب قبلی دانلود کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز (سطح A2 اروپا) را معرفی کردیم. در این مقاله، دوره های باکیفیت آموزش زبان ترکی استانبولی را معرفی می کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم با توجه به جدید بودن این زبان و بحث آموزش آن در کشور، برای یادگیری حرفه ای به آموزشگاه های زیر در تهران مراجعه کنند، زیرا کیفیت آموزش در آنها عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست. همچنین می توانید ترکی استانبولی را بدون نیاز به هیچ کلاسی با کمک این بسته های خودآموز یاد بگیرید.

نکته مهم۲ ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های باکیفیت آموزش ترکی استانبولی از ۶۰۰ هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر آموزشگاه تماس بگیرید!

حتما دانلود کنید: دانلود رایگان ۲۰ آهنگ ترکی استانبولی زیبا برای یادگیری بهتر شما

۱- موسسه زبان دهخدا

آدرس و تماس  جنت آباد (غرب تهران) اما کلاس های آنلاین برای سرتاسر کشور برگزار می کند– 02191006191

دهخدا

دپارتمان زبان ترکی استانبولی این آموزشگاه اگر بهترین نباشد، قطعا جزو بهترین ها در سطح کشور است که کلاس های حضوری و آنلاین ترکی استانبولی را با مجرب ترین اساتید آموزش زبان ترکی استانبولی و بروزترین متد آموزشی براساس استانداردهای بین المللی تومر دانشگاه آنکارا از مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. تمامی دوره های آمادگی آزمون های بین المللی نظیر تومر، یوس آلس و…  در این آموزشگاه به صورت منظم و کاربردی برگزار می شود.

 • دارای اساتید مجرب و متعهد و Native like
 • ارائه مدرک معتبر زیر نظر وزارت آموزش و پرورش
 • برگزاری کلاس های آنلاین در تمام سطوح و تمامی سنین
 • برگزاری دوره های آمادگی آزمون تومر و یوس آلس و …
 • برگزاری دوره های تربیت مدرس و بحث آزاد
 • نظارت تمامی کلاس ها بوسیله مدیریت و سوپروایزرها
 • امتحانات شفاهی منظم در پی پیشرفت زبان آموزان در پایان دوره های آموزش زبان

website   اطلاعات بیشتر در باره کلاس های این موسسه

۲- کلاس های موسسه زبان نگار

آدرس و تماس میدان انقلاب کارگر شمالی. نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک ۲۴- ۰۲۱۴۳۹۴۲

آموزشگاه زبان نگار با ۱۸ سال تجربه در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی قدمت زیادی در تهران دارد. کلاس ها با بهترین کیفیت ممکن انجام می گیرد هر چند تنها یک شعبه دارد ولی دارای اساتید با تجربه و بعضا بومی ست.

 • برگزاری کلاسهای آنلاین زبانهای انگلیسی آلمانی ترکی روسی فرانسه و… برای تمام مردم ایران
 • برگزاری آنلاین کلاسهای تخصصی تافل و آیلتس و جی ار ای پی تی ای برای تمام مردم ایران
 • کتاب تدریس شده در مرکز(Yedi iklim ) است.
 • آموزش همگام با روش تدریس سفارت
 • برگزاری کلاسها درتمامی سطوح و تمامی سنین
 • برگزاری کلاسها بااهدافی متفاوت (از جمله مکالمه – مکالمه تجاری- آمادگی آزمون های سفارت )
 • کلاسهای ترمیک- فشرده –آخرهفته
 • برگزاری دوره ها بر اساس (CEFR) در شش سطح زبانی A1-A2-B1-B2-C1-C2
 • ارائه مدرک معتبردرانتهای دوره

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

حتما بخوانید: دانلود رایگان ۳ کتاب داستان و رمان ترکی استانبولی بصورت پی دی اف

۳- کلاس های موسسه مرحبا

آدرس و تماس  شعبه اصلی در تهران سردار جنگل بهارشرقی موسسه تخصصی ترکی استانبولی مرحبا تهران- تماس  ۰۹۳۹۰۲۹۷۷۶۶

یکی از تخصصی ترین موسسات ترکی کشور است که کلاسهایش هم بصورت آنلاین تصویری و هم حضوری برگزار می کند و از هرکجای دنیا می توانید در کلاس ها شرکت کنید.
موسسه مرحبا تهران با چند سال سابقه درخشان آموزشی بصورت تخصصی در جهت بالا بردن کیفیت آموزشی کلاس ها همراه با هزینه های اقتصادی گام های موثری برداشته است . بطوری که مورد نظر زبان آموزان قرار گرفته ، مرحبا تهران برای تمامی زبان آموزان‌در هر سطحی که باشند کلاس های گروهی -ترمی- خصوصی و فشرده جهت آزمون تومر – مهاجرت جهت تحصیل و کار و همچنین آموزش کتاب درسی مدارس ترکیه جهت تقویت دانش اموزان ایرانی را فراهم کرده است .
همچنین تخصصی بودن موسسه رو از این طریق می توان متوجه شد که موسسه بیشترین تنوع کلاس های ترکی استانبولی را بصورت ویژه و منحصر بفرد با انواع کتابها برای بزرگسالان -کودکان و نوجوانان(yeniistanbul-yediiklim-istanbulHitit-yös-ebur-çit)برگزار می کند.

 • استفاده از اساتید بومی ترکی استانبولی
 • تجهیزات کلاس ها در حد مناسب
 • متد آموزشی عالی و نظم مدیریتی کاملا راضی کننده
 • انواع کلاس های متنوع متناسب با برنامه شما
 • قابلیت شرکت در کلاس ها برای زبان آموزان سراسر کشور به صورت مجازی با قیمت مناسب
 • ضبط و ارسال کلاس ها برای زبان آموزان
 • استفاده از کتاب های تخصصی و کاملا به روز
 • و …

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۴- کلاس های آموزشگاه اسپیکان

آدرس و تماس  دارای دو شعبه در تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه(گلبرگ)، بین چهار راه رشید و کیخسروی، پلاک۵۴، ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴ و یوسف آباد، ضلع شمالی میدان سلماس- ۰۲۱۸۸۶۳۶۴۰۹

موسسه اسپیکان

این موسسه را از آنجا به شما پیشنهاد می کنیم که هم سیستم مدیریت قوی تر و نظم مناسبی دارد و کلاس های آن مختص رده سنی ۱۵سال به بالا بوده و از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۱۸ ترم بر اساس الگوی مشترک اروپا (CEFR) در شش سطح زبانی A1-A2-B1-B2-C1-C2 با کتابهای Yeni HITIT از انتشارات دانشگاه آنکارا ترکیه برگزار می گردد. مخاطبین شرکت در این دوره ها افرادی هستند که قصد سفرهای تفریحی، مهاجرت، تجارت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور ترکیه را دارند.

این آموزشگاه کلاس ها را با توجه به نیاز شما بصورت خصوصی، فشرده و … هم برگزار می کند و حتی مدرسان زبان ترکی استانبولی را به منزل و محل کار شما می فرستد.

 • امکانات متناسب با قیمت
 • اساتید با تجربه
 • هزینه کلاس ها مناسب
 • فقط دارای دوشعبه در تهران

این آموزشگاه در تهران دارای دو شعبه در مرکزتهران (یوسف آباد) و شرق تهران (تهرانپارس) می باشد اما اگر در جاهای دیگر تهران هستید می توانید با تماس با موسسه بصورت خصوصی استاد را به منزل یا محل کار خود ببرید.

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

حتما بخوانید: بهترین روش یادگیری سریع و بی نقص زبان ترکی استانبولی در منزل

۵- کلاس های آموزشگاه پردیسان

آدرس و تماس  دارای شعب در نارمک، ولنجک، شهرک غرب. شعبه مرکزی: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین شمالی (جویبار)  – ۴۵۱۷۴

موسسه زبان های خارجه پردیسان با بیش از ۱۴ سال سابقه و ۹ شعبه در سطح تهران در حال آموزش زبان ترکی استانبولی با برگزاری کلاس های گروهی و خصوصی در سطوح مختلف (A1.A2.B1.B2.C1.C2) و کلاس های آمادگی آزمون های (TÖMER ,YÖS ,TYS ) با دارا بودن اساتید حرفه ای و مجرب دارای تحصیلات دانشگاهی مربوطه آماده خدمت و آموزش به زبان آموزان محترم میباشد. از ویژه گی های آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان میتوان به:

 • بهره گیری از متد سفارت ترکیه و موسسه یونس امره میباشد.
 • کلاس های طول هفته ،پنجشنبه ها و جمعه ها ،ترمیک ،نیمه گروهی ،فشرده
 • کلاس های مکالمه آزاد و تربیت مدرس

website   آدرس وب سایت آموزشگاه پردیسان

۶- آموزشگاه کارینو

آدرس و تماس  فلکه اول تهرانپارس – انتهای کوچه ۱۴۸ شرقی – نرسیده به ۱۲۱- ۷۷۷۴۵۲۲۸

آموزشگاه زبان کارینو با ۱۵ سال فعالیت تخصصی در اموزش زبان ترکی در شرق تهران و محدوده‌ی تهرانپارس واقع شده است. شعبه‌ی دوم کارینو نیز در عباس آباد است این مرکز به پاس فعالیت‌های حرفه‌ای خود در سال ۹۸جایزه‌ی بهترین آموزشگاه زبان المانی ایران را اخذ کرد:

 • برگزاری دوره های مکالمه ویژه سفر ومکالمه تخصصی با توجه به شغل افراد
 • اموزش فوق تخصصی زبان ترکی از A1تا C2 (فشرده، فوق فشرده ، فوق فشرده+ ، به صورت گروهی و خصوصی ) برای تمامی سنین
 • پکیج های مکالمه زبان ترکی استانبولی تنها در ۳۰ روز( آنلاین و حضوری)
 • به کارگیری اساتید Native ویا با سابقه ی سکونت در ترکیه که زبان ترکی محاوره ای را اموزش میدهند
 • برگزاری دوره های امادگی آزمون های سفارت TÖMER YÖS TYS ( با بالاترین امار قبولی)
 • تدریس جزوات انحصاری مدرسین ترکی کارینو
 • برگزاری دوره های Free discussion زبان ترکی در تمامی سطوح برای اولین بار در ایران

website   آدرس وب سایت آموزشگاه کارینو

حتما دانلود کنید: ۱۰۰ درس صوتی برای شروع یادگیری ترکی استانبولی ازصفر

۷- آموزشگاه ایران کمبریج

آدرس و تماس  بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷- ۸۸۸۵۴۲۰۷-۰۲۱

cambridge

این دوره ها بهره مند از مدرسین بسیار حرفه ای زبان ترکی ارایه میگردد و اساتید این موسسه دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان ترکی میباشند. عمدتا بیش از ۸ سال سابقه تدریس زبان ترکی را دارا میباشند:

 • دوره های ترکی استانبولی این موسسه با هدف رسیدن به یک مکالمه بی نقض و شیک زبان ترکی ارایه میگردد
 • هدف نهایی این کلاس ها ، کسب آمادگی شرکت در آزمون تومر میباشد
 • که از همان ابتدا طبق متد مورد تایید سفارت ترکیه به زبان آموزان ارایه میگردد
 • ارایه دوره های فوق فشرده در کوتاهترین مدت زمان ممکن مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته
 • این دوره ها بصورت گروهی در عرض کمتر از شش ماه تا سطح بسیار پیشرفته خواهد رسید
 • طول این مدت زمان در دوره های خصوصی این مرکز به سه ماه تقلیل پیدا کرده است

ایران کمبریج در حال حاضر با سه شعبه در حال فعالیت میباشد.کسب عناوین بسیار درخشان و فعالیت طبق روش مورد نظر بخش فرهنگی سفارت ترکیه این مرکز را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی به انتخاب زبان آموزان ، معرفی نموده است.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه ایران کمبریج

8- موسسه گاما

آدرس و تماس آدرس تهران : میرداماد جنب پمپ بنزین- طبقه فوقانی خدمات ارتباطی پلاک 177 تماس 02191002349

گاما ترکی

آموزش زبان ترکی استانبولی در گاما طبق دو نیاز اصلی طراحی شده اند:

1-دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی : برای زندگی روزمره A1(مکالمه)

این دوره ها برای کسانیست که میخواهند در محیط واقعی کشور ترکیه بتوانند گلیم خود را از اب بیرون کشیده و نیاز های روزمره را بدون حضور مترجم انجام دهند. افرادی که قصد مهاجرت ، کار ، و حتی تحصیل دارند در این دوره ها حضور پیدا میکنند.

هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند. افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در ترکیه را دارند در این دوره شرکت میکنند.

دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

2- دوره تومر

برای افرادی که نیاز به مدرک رسمی داشته و بخواهند در کوتاهترین زمان برای آزمون تومر اقدام کنند

 • دوره های ترکی استانبولی این موسسه با هدف رسیدن به یک مکالمه بی نقض و شیک زبان ترکی ارایه میگردد
 • هدف نهایی این کلاس ها ، کسب آمادگی شرکت در آزمون تومر میباشد
 • که از همان ابتدا طبق متد مورد تایید سفارت ترکیه به زبان آموزان ارایه میگردد
 • ارایه دوره های فوق فشرده در کوتاهترین مدت زمان ممکن مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته
 • این دوره ها بصورت گروهی در عرض کمتر از شش ماه تا سطح بسیار پیشرفته خواهد رسید
 • طول این مدت زمان در دوره های خصوصی این مرکز به سه ماه تقلیل پیدا کرده است

گاما در چندین شهر بزرگ کشور شعبه دارد که با مراجعه به وبسایتشان به آدرس زیر می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه گاما

9- مرکز فرهنگی یونس امره ترکیه

آدرس و تماس  بلوار آفریقا، خیابان شهید سعیدی، پلاک ۱۲     ۲۲۰۵ ۴۴ ۴۷-۴۸

آموزش ترکی استانبولی

یکی از بهترین راهها برای یادگیری در عین حال ایجاد کانکشن با افراد ترک زبان همین مرکز فرهنگی کاملا ترک زبان است. منتها این کلاس ها ممکن است با برنامه شخصی شما قابل تنظیم نباشد و زمان و تعداد جلسات اصلا دست شما نیست. بعنوان مثال این مرکز در ترم جدید، ۴ کلاس با ظرفیت های ۱۶ نفره در نظر گرفته است. مدت زمان آموزش دوره ها، ۳ ماهه است و هر هفته ۲ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود و شما نمی توانید نوع کلاس ها یا خصوصی و عمومی بودن  شان را تعیین کنید.

 • دارای فقط یک شعبه
 • اساتید مجرب
 • تجهیزات نسبتا مناسب
 • ارائه مدرک معتبر ملی و بین المللی
 • و … .

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

10- کلاس های دیگر

این کلاس ها را فقط برای کسانی که در شهرستان هستند و نمی توانند برای مدتی در تهران اقامت داشته باشند توصیه می کنیم:

website   کلاس های جهاد دانشگاهی شهرستان های مختلف (کلیک کنید)

حتما عضو شوید:  بهترین کانال تلگرام آموزش زبان ترکی استانبولی با روش جدید

تمایل دارید آموزشگاه شما در این لیست معرفی شود و در صدر گوگل قرار بگیرید؟ با ما تماس بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد- ایمیل maxer.ir@gmail.com یا شماره ۰۹۱۹۱۲۱۰۰۰۸

مطالب بسیار کاربردی برای ترکی استانبولی

شما هم اگر آموزشگاه خوب ترکی استانبولی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را تکمیل تر کنیم.

turkish

حتما بخوانید!

28 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • هیچکسوقضاوت نکن
  اکتبر 30, 2018 2:51 ب.ظ

  ایران کمبریج توسایت خودش زده بجزولیعصر توونک هم شعبه داره اینجااونم بنویسین?

  پاسخ
  • ترفندهاتون عالی و بی نظیر بود بخصوص منابعی که به صورت رایگان گذاشتین. 7 ماهه کلاس ترکی استانبولی می رم ولی این ترفندها رو بهمون یاد ندادن. سه هفته س دارم این روشهای تکمیلی تون رو استفاده می کنم به طرز بی نظیری موثر هست

   پاسخ
 • خیلی ممنون. عالی بود. تشکر از سایت خوبتون برای اطلاعاتی که ارائه میدین

  پاسخ
 • سلام
  اصلا موسسه اوا مهد تدبیر نرین خیلی افتضاح
  عدم مدیریت
  نداشتن استاد خوب
  من یه سطح a1 رفتم سه تا استاد عوض کردن
  ارشم کلاساشون تشکیل نشد

  پاسخ
 • سلام بسیار اطلاعات جامع و کاملى ارائه کردین واقعا ممنون. من با راهنمایى شما موسسه کارینو ثبت نام کردم و خیلى راضیم به کارتون ادامه بدین موفق باشین همیشه

  پاسخ
 • سلام،من طور کامل میتونم با زبان ترکی استانبلی صحبت کنم ایا میتونم فقط برای دریافت مدرک بیام؟ لطفا جواب رو برا ایمیل کنید،

  پاسخ
  • به هیچ عنوان آموزشگاه نگار نرین افتضاح و بی برنامه همش کلاسا کنسل میشه و ساعت ها تغییر میکنه

   پاسخ
 • من واقعا از آوامهدتدبیر راضیم.
  هر دو شعبش رو هم امتحان کردم اتفاقا. صفر صفر بودم الان میخوام تومر شرکت کنم. بعد هم برم برای تدریس و تیتی سی.
  رفتارشون هم واقعا دلسوزانست.

  پاسخ
 • من با مطالعه کتاب خودآموز ترکی استانبولی (استاد من) به راحتی یاد گرفتم
  مطالب جدید و به زبان ساده گفته شده هست

  پاسخ
 • سلام کدوم یکی از کتاب های زیر برای ازمون تومر عالی هستند به ترتیب لطفا توضیح دهید. مرسی
  Istanbul Course Books
  Yedi Iklim
  Yeni-Hitit

  پاسخ
 • من و خانواده ام تازه آموزشگاه دهخدا ثبت نام کردیم واقعا مدرساشون عالی ان هم مدرس سطح کودکانشون برای بچه هام و هم مدرس خودم و همسرم. انقد خوب بود که حیفم اومد کامنت نذارم براشون

  پاسخ
 • والا آموزشگاه ها فقط اسم در کردن و نون تبلیغشون رو میخورن
  زبان آموزهایی که خودشون هنوز درس پنج رو تموم نکردن رو به عنوان استاد معرفی میکنن
  به همه دوستانی که میخوان زبان ترکی رو اصولی یاد میگیرن توصیه میکنم فقط به اسم موسسه توجه نکنید و از اساتیدی که بهتون معرفی میکنن (چه در موسسه چه به صورت آموزش خصوصی) مدرک تی تی سی بخواین و اگه ارایه ندادن بدونید ریگی به کفششونه

  پاسخ
 • دوره های زبان ترکی رو آموزشگاه دهخدا گذروندم ، مدرس واقعا خوب بود.

  پاسخ
 • احمد سعیدزاده
  آوریل 5, 2021 6:08 ق.ظ

  من و همسرم سومین ترم زبان ترکی رو تو موسسه زبان دهخدا داریم تموم میکنیم واقعا مدرسین دلسوز و با تجربه ای داره ممنون از سایت خوبتون برای معرفی👍

  پاسخ
 • من تو آموزشگاه آوا مهد تدبیر تا b1 خوندم استادش عالی بود واقعا راضی بودم از طریق این سایت به اونجا رفتم مرسی از سایت خودتون

  پاسخ
  • من میخوام تو اوا تدبیر ثبت نام کنم ولی مطمعن نیستم چه جوریه. از لحاظ این که کلاسا سر نظم برگزار نشه یا وقت تلفی باشه

   پاسخ
   • بهاره جان میتونی مطمئن باشی و بری ثبت نام کنی
    متدشون توی ایران یه دونست
    میای تشکر میکنی ازم:)

    پاسخ
 • یونس امره مراجعه کردم کلا گفتن کلاس نداریم

  پاسخ
 • خوش به حال ما تورکا نیاز به اینجور چیزا نداریم زبون مادرمون رو بلدیم Yaşasın azərbaycan 🤗🇦🇿❤🇹🇷

  پاسخ
 • من با دوستم رفتیم موسسه مرحبا تهران درکوتاه ترین زمان یادگیری کامل داشتم کیفیت کلاس هاشون و اساتید عالی هستند پشتیبانی هاشون خیلی منظم .به همه سفارش می‌کنم سر بزنید

  پاسخ
 • اموزشگاه مرحبا تهران با اساتید مجرب و پشتیبانی منظمی که دارند واقعا عالی هستن

  پاسخ
 • سلام دوستان عزیز
  پیشنهاد من این هست که اصلا اموزشگاه اوا مهد تدبیر رو برای یادگیری و حتی مهاجرت انتخاب نکنید.

  استاد فعلی شون به نام آقای نانچ… یک ادم با مشکل اخلاقی و منحرف هستند که باسعی می کنند شاگرداشون رابطه برقرار کنند. با وجود اینکه به اموزشگاه گزارش دادیم، هیچ اقدامی نکردند.
  علاوه براینکه اصلا نظم درستی هم در تشکیل و ساعات کلاس ندارند و کنسلی زیاد داشتیمممم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست