بنر فشرده
کلاس ترکی استانبولی

معرفی ۳ تا از بهترین آموزشگاه های ترکی استانبولی در تهران

در ادامه آموزش های کاربردی زبان ترکی استانبولی، در این مطلب ۵ تا از بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های

در ادامه آموزش های کاربردی زبان ترکی استانبولی، در این مطلب ۵ تا از بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش ترکی استانبولی در ایران و عمدتا تهران را به شما معرفی می کنیم.

در مطلب قبلی دانلود کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی در ۳۰ روز (سطح A2 اروپا) را معرفی کردیم. در این مقاله، دوره های باکیفیت آموزش زبان ترکی استانبولی را معرفی می کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم با توجه به جدید بودن این زبان و بحث آموزش آن در کشور، برای یادگیری حرفه ای به آموزشگاه های زیر در تهران مراجعه کنند، زیرا کیفیت آموزش در آنها عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست. همچنین می توانید ترکی استانبولی را بدون نیاز به هیچ کلاسی با کمک این بسته های خودآموز یاد بگیرید.

نکته مهم۲ ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های باکیفیت آموزش ترکی استانبولی از ۶۰۰ هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر آموزشگاه تماس بگیرید!

۱- کلاس های آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه ایران کمبریج

یک آموزشگاه زبان معتبر که در زمینه زبان ترکی استانبولی کار کرده است. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با برگزاری کلاس های آموزشی بیش از ۱۳ زبان بین المللی دارای یکی از برترین رتبه های آموزشی در سطح ایران میباشد. این مرکز آموزشی برگزار کننده دوره های تخصصی زبان ترکی استانبولی میباشد. این مرکز با بکارگیری از اساتید باتجربه با حداقل تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه زبان های خارجی به آموزش تضمینی زبان ترکی می پردازد.این آموزشگاه کلاس های فشرده و معمولی در این زمینه برگزار می کند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج دارای به روز ترین متد آموزشی با رویکرد متد کمبریج میباشد.  در حال حاضر تنها در میدان ولیعصر ، بعد از زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷ دارای شعبه می باشد.

آدرس وبسایت موسسه ایران کمبریج

۲- کلاس های موسسه آوا مهر تدبیر

آموزش ترکی استانبولی

این موسسه بصورت تخصصی بر روی زبان ترکی استانبولی و همچنین اعزام دانشجو به دانشگاه های ترک زبان فعالیت می کند. کلاس ها بصورت ترمی گروهی یا خصوصی برگزار می شوند. موسسه مهد تدبیر آوا با داشتن یازده سال سابقه در آموزش تخصصی ترکی، تنها آموزشگاه زبان در تهران است که تخصص اساتید خود را در جهت آموزش ترکی استانبولی متمرکز کرده است. از این جهت افرادی که قصد ادامه تحصیل یا شرکت در آزمون های ترکی از قبیل یوس، آلس، تومر و آزمون ترکی استانبولی سفارت ترکیه در تهران را دارند، یک گزینه مناسب همین کلاس های آوامهر تدبیر می باشد.

 • دارای اعتبار کشوری مناسب
 • تجهیزات کلاس ها در حد مناسب
 • قیمت ها کمی بالاتر از سایر آموزشگاه ها
 • اساتید باتجربه و بعضا بومی
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران دو شعبه (میدان انقلاب و هفت تیر) دارد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۳- کلاس های آموزشگاه اسپیکان

موسسه اسپیکان

این موسسه را از آنجا به شما پیشنهاد می کنیم که هم سیستم مدیریت قوی تر و نظم مناسبی دارد و کلاس های آن مختص رده سنی ۱۵سال به بالا بوده و از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۱۸ ترم بر اساس الگوی مشترک اروپا (CEFR) در شش سطح زبانی A1-A2-B1-B2-C1-C2 با کتابهای Yeni HITIT از انتشارات دانشگاه آنکارا ترکیه برگزار می گردد. مخاطبین شرکت در این دوره ها افرادی هستند که قصد سفرهای تفریحی، مهاجرت، تجارت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور ترکیه را دارند.

این آموزشگاه کلاس ها را با توجه به نیاز شما بصورت خصوصی، فشرده و … هم برگزار می کند و حتی مدرسان زبان ترکی استانبولی را به منزل و محل کار شما می فرستد.

 • امکانات متناسب با قیمت
 • اساتید با تجربه
 • هزینه کلاس ها مناسب
 • فقط دارای دوشعبه در تهران

این آموزشگاه در تهران دارای دو شعبه شعبه غرب (صادقیه) و شعبه مرکزی (یوسف آباد) می باشد اما اگر در جاهای دیگر تهران هستید می توانید با تماس با موسسه بصورت خصوصی استاد را به منزل یا محل کار خود ببرید.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۴- کلاس های آموزشی مرکز فرهنگی یونس امره ترکیه

آموزش ترکی استانبولی

یکی از بهترین راهها برای یادگیری در عین حال ایجاد کانکشن با افراد ترک زبان همین مرکز فرهنگی کاملا ترک زبان است. منتها این کلاس ها ممکن است با برنامه شخصی شما قابل تنظیم نباشد و زمان و تعداد جلسات اصلا دست شما نیست. بعنوان مثال این مرکز در ترم جدید، ۴ کلاس با ظرفیت های ۱۶ نفره در نظر گرفته است. مدت زمان آموزش دوره ها، ۳ ماهه است و هر هفته ۲ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود و شما نمی توانید نوع کلاس ها یا خصوصی و عمومی بودن  شان را تعیین کنید.

 • دارای فقط یک شعبه
 • اساتید مجرب
 • تجهیزات نسبتا مناسب
 • ارائه مدرک معتبر ملی و بین المللی
 • و … .

این مرکز در حال حاضر فقط در تهران (بلوار آفریقا، خیابان شهید سعیدی، پلاک ۱۲) فقط یک شعبه دارد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۵- کلاس های دیگر

این کلاس ها را فقط برای کسانی که در شهرستان هستند و نمی توانند برای مدتی در تهران اقامت داشته باشند توصیه می کنیم:

کلاس های جهاد دانشگاهی شهرستان های مختلف (کلیک کنید)

 

حتما عضو شوید:  بهترین کانال تلگرام آموزش زبان ترکی استانبولی با روش جدید

شما هم اگر آموزشگاه خوب ترکی استانبولی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را تکمیل تر کنیم.

ترکی

1 دیدگاه در “معرفی ۳ تا از بهترین آموزشگاه های ترکی استانبولی در تهران

ارسال دیدگاه