معرفی کانال تلگرام آموزش زبان آلمانی با روش جدید

German-gama-min

همانگونه که در اهمیت و نکاتی جالب در مورد زبان آلمانی گفتیم، تنور یادگیری زبان آلمانی این روزها بسیار داغ شده و بسیاری از زبان آموزان به قصد، کار، تفریح یا تحصیل در مقاطع مختلف آکادمیک به سمت یادگیری زبان آلمانی می روند. جهت معرفی زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. 

اما قائدتا روش یادگیری این زبان، ظرافت و روش های خاصی را می طلبد. در مقاله ای با عنوان بهترین روش ها جهت یادگیری سریع تر زبان آلمانی که در حال تهیه آن هستیم، اشاره خواهیم کرد، که یکی از تکنیک ها، یادگیری اندک ولی مستمر (روزانه) می باشد.

لینک کانال تلگرام آموزش زبان آلمانی (Germanysadeh@)

 

در کانال تلگرام آموزش زبان آلمانی، از متدهای جدید آموزش زبان انگلیسی بهره می بریم، تا به شما کمک کنیم که مطالب کاربردی و روزانه زبان آلمانی را آسان تر بیاموزید. مشخصا یکی از نقاط ضعف همه ی زبان آموزان آلمانی، توانایی مکالمه یا توانایی درک شنیداری است. با تاکید بر این دو بخش و با کمک مجموعه آموزشی نصرت، به صورت رایگان، این کانال توانایی شما را در مهارت زبان آلمانی تقویت خواهد کرد.

در این کانال:

 


german

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی چرب زبان، آلمانی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان آلمانی مثل بلبل حرف بزن!


 

  • مکالمات روزمره، کاربردی و مهم زبان آلمانی، بهمراه فایل صوتی و متن مکالمات (و البته معنای فارسی) هر روزه به اشتراک گذاشته می شوند
  • نتایج جدیدترین تحقیقات در زمینه یادگیری سریع تر زبان آلمانی، معرفی کتاب های جدید و … را بلافاصله در کانال به اشتراک می گذاریم
  • نکاتی جالب و متنوع درباره زبان آلمانی در کانال قرار می گیرد

لینک کانال تلگرام آموزش زبان آلمانی‌(Germanysadeh@)

 

زبانمهر

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست