یکی از مهم ترین بخش ها برای کسب موفقیت در آزمون آیلتس، نه بهترین کلاس های آیلتس، نه استاد، بلکه منابع باکیفیت هستند. نگارنده با تجربه چندین ساله و با مصاحبه چند تن از بهترین های آیلتس با نمره بالای ۷٫۵ و تجربه اساتید مختلف، همچنین خود وب سایت آیلتس، ۳ کتاب برتر در این زمینه را که در اولویت خواندن قرار دارند جهت خرید اینترنتی یا خرید از بازار به شما معرفی می کند.


یکی از ساده ترین آزمون های زبان مقطع دکتری، همین آزمون تولیمو می باشد که در این مقاله منابع اصلی آن را برای دانلود قرار داده و سپس نحوه گرفتن نمره عالی در آن را برای شما توضیح می دهیم.


در ادامه آموزش های کاربردی زبان انگلیسی در این مقاله ۴ تا از بهترین و معروف ترین کتاب های زبان استارتر را جهت دانلود رایگان در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار می دهیم. این کتاب ها جدیدترین ویرایش هر عنوان می باشند.


در ادامه مباحث کاربردی آزمون تافل، در این مطلب طبق آخرین تغییرات آزمون برای شما توضیح می دهیم که برای گرفتن نمره بالای ۱۰۰ تافل ibt یا اینترنتی چه بخوانید و چطور برای تافل آماده شوید. سعی می کنیم این مطلب را بصورت ماهیانه بروز کنیم تا مطابق هر تغییری باشد.


در ادامه آموزش های کاربردی زبان انگلیسی، امروز جدیدترین ویرایش کتاب ۵۰۴ با تلفظ همراه با ترجمه فارسی را جهت دانلود قرار می دهیم. در کنار آن دو اپلیکیشن برای اندروید و آیفون از این کتاب را می توانید دانلود کنید.


در ادامه آموزش های کاربردی زبان انگلیسی، در این مطلب سعی می کنیم بیش از ۳۰ آهنگ انگلیسی که برای یادگیری یا تقویت زبان موثر هستند را برای دانلود در اختیار شما قرار دهیم. در کنار این موسیقی ها، lyrics یا transcript یا متن آنها هم قرار داده شده است. 


طبق درخواست تعدادی از کاربران، در قالب یک مقاله شما را با آزمون EPT و روش موفقیت در آن آشنا می کنیم. این آزمون توسط دانشگاه آزاد اسلامی و بصورت ماهیانه برگزار می شود و همه چیز درباره آن را در این مقاله می آموزید.


طبق درخواست تعدادی از کاربران، در قالب یک مقاله شما را با آزمون MSRT و روش موفقیت در آن آشنا می کنیم. این آزمون که تغییر یافته آزمون MCHE است توسط وزارت علوم چندین بار در هر سال در برخی از شهرهای کشور برگزار می شود. در واقع این آزمون مخصوص به دانشجویان دکترا و همچنین دانشجویان لیسانسی است که می خواهند جهت خروج از کشور برای ادامه تحصیل اقدام کنند. 


در ادامه مباحث کاربردی آزمون آیلتس، در این مطلب طبق آخرین تغییرات آزمون برای شما توضیح می دهیم که برای آیلتس چه بخوانید و چطور برای آیلتس آماده شوید. سعی می کنیم این مطلب را بصورت ماهیانه بروز کنیم تا مطابق هر تغییری باشد.


اصطلاحات انگلیسی همواره در کنار واژگان می توانند به یادگیری زبان انگلیسی کمک زیادی کنند. در این نوشته، بیش از ۴۰۰ اصطلاح پرکاربرد انگلیسی که حتما باید بلد باشید را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم.

1 2 3 11