مکالمه تلفظ

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از صفر تا صد با 90 درس رایگان

گاما

دقت کنید که بخش مکالمه، مهم ترین و سخت ترین بخش برای یادگیری زبان انگلیسی ست و وقتی آن را یاد بگیرید بخش زیادی از راه یادگیری زبان را رفته اید. یادگیری آن ممکن است بین 2 تا 6 ماه زمان ببرد اما مهم تر از آن منابعی هستند که استفاده می کنید. در این مطلب ابتدا ترفندهای یادگیری سریع تر مکالمه انگلیسی را به شما یاد می دهیم سپس 60 درس صوتی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را می توانید دانلود و تمرین کنید، سپس 30 درس ویدیویی به عنوان مکمل و بعد از آن هم اپلیکیشن (اختیاری) و یک پی دی اف پر از عبارات کاربردی برای مکالمات که بهتر است دانلود نمایید.

این صفحه را ذخیره کنید زیرا هر چیزی برای یادگیری و تقویت مکالمه نیاز دارید در همین صفحه خلاصه شده و حاصل سالها تجربه است

بخش 1- ترفندهای یادگیری بهتر مکالمه زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه بجز تمرین هیچ رمز و راز خاصی ندارد از این بابت مطمئن باشید. کافی ست دروس زیر را دانلود کنید و با ترفندهای زیر آنها را تمرین کنید (روزانه 1 ساعت هم کافی ست).

1- دستور زبان انگلیسی را هم یاد بگیرید

حتی اگر هدف شما یادگیری زبان انگلیسی فقط در حد برطرف کردن نیازهای تان در یک سفر باشد، درک گرامر اولیه همیشه لازم است. هیچ میان بری وجود ندارد. دستور زبان انگلیسی می تواند بسیار پیچیده، پر از افعال بی قاعده، املای عجیب و غریب و صرف افعال غیر عادی باشد. از طرفی هم زبان انگلیسی زبان آوایی نیست، بنابراین ظاهر یک کلمه لزوما آن طور که به نظر می رسد، نخواهد بود.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

یادگیری گرامر یک بخش ضروری در یادگیری هر زبانی است . منابع آنلاین بی‌شماری وجود دارد که به شما در تسلط بر گرامر کمک می‌ کند. یادتان باشد که اشتباهات گرامری متداول زیادی وجود دارد که باید هنگام تمرین از آن ها آگاه باشید. به زمان ‌های انگلیسی دقت کنید و با حروف اضافه آشنا شوید و در نهایت، زمانی را صرف یادگیری قواعد املایی کنید. صفر تا صد گرامر در اینجا

2- هر روز یک کلمه جدید انگلیسی یاد بگیرید

هر چه کلمات انگلیسی بیشتری بدانید، بهتر می توانید منظورتان را برسانید. تنها راه بهبود و گسترش دایره لغات، یادگیری کلمات بیشتر است. هر روز یک کلمه جدید انگلیسی یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، سعی کنید فلش کارت هایی از پرکاربردترین کلمات بسازید. وقتی که اصول اولیه را پوشش دادید، از یک اصطلاح نامه برای تقویت بیشتر دایره لغات تان استفاده و به کارگیری کلمات پیچیده تر را شروع کنید تا بتوانید منظورتان را بهتر برسانید . روش دیگر برای تقویت واژگان انگلیسی، خواندن مقالات سایت ها است. عضو یک سایت شوید ، هر روز صبح چند مقاله بخوانید و کلمات جدید را گردآوری کنید. همچنین می توانید برنامه های تلویزیونی را به زبان انگلیسی با زیرنویس تماشا کنید تا تلفظ کلمات جدید را هم یاد بگیرید.

هر وقت که به کلمه جدیدی برخورد کردید، آن را یادداشت کنید. بسیاری از زبان آموزان انگلیسی یک دفترچه یادداشت یا ژورنال برای این منظور همراه شان دارند . همیشه یک دفترچه و یک خودکار دم دست داشته باشید. خیلی زودتر می بینید یک کتاب لغت از کلمات جدید دارید که می توانید در سفر یا استراحت آن را مرور کنید.

3- یک شریک مکالمه انگلیسی زبان پیدا کنید

وقتی صحبت از یادگیری زبان انگلیسی می شود، تمرین حرف اول را می زند. در حالت ایده‌آل، باید به طور منظم به آن زبان صحبت کنید تا بر تلفظ، درک گفتاری و مهارت‌ های کلی گفتاری تسلط داشته باشید. یکی از بهترین راه‌ ها برای تقویت مکالمه انگلیسی، تمرین با یک شریک گفتگوی صبور است. اگر انگلیسی زبان پیدا نمی کنید، ببینید آیا انجمن ها و دورهمی های تبادل زبان در منطقه شما وجود دارد یا خیر . این انجمن ها به شما این امکان را می دهد که در ازای آموزش زبان مادری تان، از یک انگلیسی زبان آن را یاد بگیرید . به دنبال هر فرصت برای یادگیری در جامعه باشید. یک هم صحبت برای گفتگو پیدا کنید. در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی پر از انگلیسی زبانهایی ست که می توانید با آنها دوست شوید و مکالمه نمایید.

4- از سرگرمی ها و علایق تان برای ایجاد انگیزه در خودتان استفاده کنید

گاهی اوقات وقتی شروع به یادگیری یک زبان جدید می کنیم، باید راهی پیدا کنیم تا انگیزه تان را حفظ کنیم. اگر از خواندن محتوا در مورد موضوعات مالی، مسافرت ، حیوانات خانگی یا غذا لذت می برید، این موضوعات را به زبان انگلیسی بخوانید . به دنبال یک روزنامه یا مجله انگلیسی در مورد موضوعات مورد علاقه تان باشید یا به وب سایت ها یا وبلاگ هایی که در این زمینه مقاله ارائه می دهند، سر بزنید. وقتی آماده شدید، حتی ممکن است به این سطح برسید که بتوانید در یک گفتگو درباره موضوعات مورد علاقه تان در یک اتاق گفتمان شرکت کنید.

5- یک برنامه کامپیوتری بخرید

اگر چه نرم افزار یادگیری زبان کمی گران است، اما می تواند راهی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی مخصوصا برای کسانی باشد که در مورد یادگیری جدی هستند اما وقتی برای حضور در کلاس های درس فیزیکی ندارند. اگر در حال گذراندن دوره های آنلاین هستید ، می توانید از این برنامه ها به عنوان مکمل استفاده کنید. اضافه کردن ابزار ها و منابع دیگر برای تمرین، ایجاد و حفظ مهارت های جدید هیچ وقت به ضررتان نخواهد بود. ما نصرت را پیشنهاد می کنیم

6- برنامه های خبری را به زبان انگلیسی تماشا کنید

این یک راه عالی برای تمرین گوش دادن است. مجریان اخبار اغلب آهسته و واضح صحبت می کنند. تماشای برنامه های خبری روش خوبی برای تقویت تلفظ شما است. برای اکثر زبان آموزان انگلیسی، بهبود تلفظ انگلیسی اولویت اصلی است. پس تماشای برنامه های خبری از یک کشور خاص انگلیسی زبان ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویداد ها و فرهنگ محلی آن منطقه، مخصوصا اگر قصد سفر به آن جا را دارید، فوق العاده است . بهترین خبرهای رایگان در اینجا

7- روی بی نقص کردن لهجه تان کار کنید

وقتی صحبت از تسلط روی یک زبان می شود، تلفظ کلیدی ترین چیز است . یادتان باشد که گویش های مختلفی در زبان انگلیسی وجود دارد. انگلیسی در نیوزلند با انگلیسی که در اسکاتلند صحبت می شود، یکسان نیست. یا به طور مثال انگلیسی ایالات متحده با انگلیسی جامائیکایی یکی نیست. به این فکر کنید که در کجا از انگلیسی استفاده خواهید کرد و چه لهجه ای را می خواهید یاد بگیرید.

اگر همیشه آرزوی تحصیل در خارج از کشور ، مثلا استرالیا را دارید، لهجه استرالیایی را با یادگیری نحوه تلفظ کلمات به روش استرالیایی ها کامل کنید. شاید برای تان عجیب باشد اما اگر قصد مهاجرت به ایالات متحده را دارید، باید انگلیسی آمریکایی را یاد بگیرید و بر لهجه آمریکایی تسلط پیدا کنید. تعداد زیادی منابع آنلاین مثل ویدیو های یوتیوب ، دوره های آنلاین و حتی آموزش های رایگان وبلاگ ها در دسترس است. منابع و ترفندهای تقویت لهجه در اینجا

8- نوشتن به زبان انگلیسی را تمرین کنید

آیا تفاوت بین تشبیه و استعاره در انگلیسی را درک می کنید؟ همان طور که مهارت های گفتاری، شنیداری و خواندن تان را بهتر می کنید، حتما مهارت های نوشتاری تان را هم تقویت کنید. یک دوره نویسندگی انگلیسی برای خودتان در نظر بگیرید . برخی از دوره ها ممکن است به شما اجازه دهند تا بتوانید انواع مقالات را بنویسید . با تقویت مهارت نوشتن تان، اعتماد به نفس بیشتری به دست خواهید آورد.

9- به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید و تا زمانی که در آنجا هستید از زبان انگلیسی حداکثر استفاده را ببرید

غوطه ور شدن در یک محیط انگلیسی زبان، یک روش چالش برانگیز و هیجان انگیز برای شروع یادگیری این زبان است . وقتی که به یک کشور انگلیسی زبان سفر می کنید ، نه تنها می توانید مهارت های گفتاری تان را تمرین کنید، بلکه می توانید گوش دادن، خواندن و نوشتن را هم تمرین کنید. به طور مثال سعی کنید هنگام سفر حتی به اطلاعیه های قطار گوش دهید.

10- از اشتباه کردن نترسید

هر فردی که یک زبان جدید یاد می گیرد، مرتکب اشتباه می شود . اشتباه، بخشی از فرآیند یادگیری است. ممکن است از یک لغت جدید اشتباه استفاده کنید یا یک کلمه را اشتباه تلفظ کنید و نیاز به تکرار مجدد آن داشته باشید. اما نا امید نشوید و به دوستان ، همکلاسی ها و همکاران تان اطلاع دهید که در حال یادگیری هستید. برخی از آن ها هم ممکن است در حال یادگیری باشند. در صورت امکان، سعی کنید یک انجمن حمایتی با سایر زبان آموزان انگلیسی تشکیل بدهید.

بخش 2- 60 تا از کاربردی ترین مکالمات روزمره زبان (صوتی)

هم فایل صوتی و هم جزوه های پی دی اف موجود است. خود به خود هم تلفظ، هم مکالمه و هم مهارت شنیداری شما افزایش می یابد.

روش استفاده: بار اول وقتی به درس گوشی می دهید همزمان روی جزوه هم نگاه کنید. بار دوم بدون اینکه به PDF نگاه کنید گوش کنید و بعد از هر جمله درس را Pause کنید و با صدای بلند برای خودتان تکرار نمایید. روزانه ۲-۵ درس را یاد بگیرید کافی ست.

اگر در گوشی تان همه دروس قابل مشاهده نیستند، گوشی را افقی نگه دارید:

pdf  دانلود PDF فایل های صوتی زیر

‫در رستوران ۳ ‫اشخاص
‫در رستوران ۴ ‫خانواده
‫در ایستگاه قطار ‫آشنا شدن
‫در قطار ‫در مدرسه
‫در فرودگاه ‫کشورها و زبانها
‫عبور و مرور درون شهری ‫خواندن و نوشتن
‫در راه ‫اعداد
‫در تاکسی ‫ساعات روز
‫خرابی ماشین ‫روزهای هفته
‫سؤال در مورد مسیر حرکت ‫دیروز –امروز –فردا
‫جهت یابی ‫ماهها
‫بازدید از شهر ‫نوشیدنیها
‫در باغ وحش ‫فعالیتها
‫گردش عصر (شب) ‫رنگ ها
‫در سینما ‫میوه ها و مواد غذایی
‫در دیسکو ‫فصل های سال و آب و هوا
‫تدارک سفر ‫در خانه
‫فعالیت های تعطیلاتی ‫نظافت خانه
‫ورزش ‫در آشپزخانه
‫در استخر شنا ‫گفتگوی کوتاه ۱
‫خرید مایحتاج ‫گفتگوی کوتاه ۲
‫در فروشگاه ‫گفتگوی کوتاه ۳
‫مغازه ها ‫یادگیری زبانهای خارجی
‫خرید ‫قرار ملاقات
‫کار ‫در شهر
‫احساس ها ‫در طبیعت
‫در مطب دکتر ‫در هتل –ورود به هتل
‫اعضا بدن ‫در هتل –شکایت
‫در اداره پست ‫دررستوران ۱
‫در بانک ‫در رستوران ۲
‫اشخاص

مکالمه زبان رو یک بار برای همیشه یاد بگیر با لهجه دلخواهت (روی پکیج مدنظرت کلیک کن- لهجه امریکایی برای مهاجرت یا تحصیل در امریکا و کانادا و برای ازمون تافل مناسبه و بریتیش برای مهاجرت یا کشورهای بجز امریکا و کانادا مناسبه و برای ازمون ایلتس)

کتاب خودآموز تصویری مکالمه زبان انگلیسی با لهجه بریتیشکتاب خودآموز تصویری مکالمه زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

بخش 3- 32 تا از کاربردی ترین مکالمات روزمره زبان (تصویری)

این 30 درس ویدیویی که البته هر ماه به روزرسانی می شوند را به عنوان مکمل دروس بالا استفاده کنید. سرشار از کلمات، عبارات و جملات کاربردی مکالمه. برای دانلود دروس دکمه Alt کیبورد را نگه دارید و روی هر درس کلیک کنید یا اینکه روی آن کلیک کنید تا پخش شود و سپس علامت سه نقطه پایین سمت راست را کلیک کنید و گزینه ذخیره را انتخاب نمایید. ضمنا بهتر است وی پی ان را خاموش کنید و اگر لینکی از کار افتاده بود در بخش نظرات اعلام کنید تا سریعا مشکل رفع شود یا به خود پیج مراجعه و دانلود کنید. از پیج مرکز آموزش:

app

برای مشاهده بهتر ویدیوها در موبایل، گوشی را افقی نگه دارید. ضمنا لینک دانلود هر ویدیویی روی خود ویدیو قرار دارد. بهتر است وی پی ان روشن نباشد.

درس 1

درس 2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس 8

درس 9

درس 10

درس 11

درس 12

درس 13

درس 14

درس 15

درس 16

درس 17

درس 18

درس 19

درس 20

درس 21

درس 22

درس 23

درس 24

درس 25

درس 26

درس 27

درس 28

درس 29

درس 30

درس 31

درس 32

دروس ویدیویی بالا آپدیت می شوند. (البته همین الان هم تقریبا کامل هستند)

از دست ندهید:  کدام تلفظ؟ بریتیش یا آمریکایی؟ روش یادگیری

بخش 4- مهم ترین پست های درس به درس مکالمه ای سایت (اختیاری)

این بخش شامل مهم ترین و رایج ترین مکالماتی ست که زبان آموزان وبسایت ما در این 7 سال بیشتر از همه پسندیده اند. اگر دوست داشتید نگاهی بیندازید در غیر این صورت به بخش بعدی بروید:

9 مکالمه با بیشترین طرفدار

مکالمه تلفنی مکالمه در بانک
مکالمه خرید مکالمه آب و هوا
مکالمه رستوران مکالمه تاکسی
مکالمه هتل مکالمه بین دو دوست
مکالمه فرودگاه

اصطلاحات و عبارات رایج مکالمات

جملات کاربردی شروع راحت مکالمه اصطلاحات رایج مکالمات
30 عبارت کاربردی مکالمات

app

بخش 5- اپلیکیشن برتر آموزش مکالمات زبان انگلیسی (اختیاری)

بعنوان مکمل ویدیوهای بالا و مکمل پی دی اف آخر صفحه، ۲ اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای یادگیری بهتر مکالمه زبان برای شما معرفی می کنیم. وارد صفحه دانلود شوید و بسته به گوشی خود آنها را دانلود کنید:

بخش 6- PDF شامل بیش از ۵۰۰ مکالمه روزمره در زبان انگلیسی

این پی دی اف که توسط دپارتمان آموزش ایالات متحده تدوین شده، شامل عبارات روزمره یا همان Everyday conversation بوده وبسیار بسیار پر کاربرد است. اگر روزانه چندین ساعت هم روی این پی دی اف وقت بگذارید، اشتباه نکرده اید. این پی دی اف به زبان انگلیسی می باشد و اگر معنای واژه ای را نمی دانید، از گوگل ترنسلیت استفاده کنید تا هم مترادف های آن کلمه را بیاموزید و هم تلفظ، همچنین گوگل ترنسلیت آن کلمه را در قالب جمله به شما نشان می دهد که بسیار بسیار به یادگیری شما کمک خواهد کرد. سعی کنید هر جمله و کلمه را حفظ کنید.

pdf   دانلود پی دی اف آموزش جملات کاربردی در مکالمه انگلیسی

همین 90 درس شما را از صفر به سطح متوسط می رسانند و برای یادگیری بهتر می توانید دروس پیشرفته تر ما را هم ببینید (کلیک کنید).

بخش 7- چند نکته تکمیلی (سوپرترفندهای پیشرفته یادگیری مکالمه)

۱-روی عبارات شماره 5 تمرکز کنید

شاید فکر کنید که بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی این است که تا حد امکان لغات بیشتری را یاد بگیرید. با این که یادگیری لغات انگلیسی بخش مهمی از صحبت کردن است ، اما کافی نیست. صرفا مطالعه لیستی طولانی از کلمات که به هم ربطی هم ندارند، به شما کمکی نمی کند تا منظورتان را برسانید یا سؤال بپرسید.

روش درست، یادگیری عبارات و اصطلاحات انگلیسی است ، نه کلمات مجزا. یادگیری عبارات پرکاربرد بسیار کارآمدتر از این است که زمان و انرژی تان را صرف خاطر سپردن مجموعه ای از کلمات است که حتی ممکن است در زندگی روزمره هم به کارتان نیایند.

2- در زندگی واقعی تمرین کنید

بیایید صادق باشیم! تمرین انگلیسی در زندگی واقعی ( با افراد واقعی! ) در ابتدا می تواند ترسناک باشد. اما اگر واقعا بخواهید یاد بگیرید که چه طور به زبان انگلیسی صحبت کنید، به مسئله مهمی تبدیل خواهد شد. هنگامی که بر این ترس غلبه کردید ، باید بیرون بروید و در یک محیط بومی تمرین کنید. به این ترتیب، انگلیسی کاربردی و روزمره ( مثلا عبارات و اصطلاحات عامیانه ) را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند مثل یک نیتیو صحبت کنید.

این نوع تمرین می تواند اشکال مختلفی داشته باشد . به طور مثال می توانید به یک فروشگاه بروید و از یک فروشنده در مورد کالایی که می فروشد، سؤال بپرسید . می توانید برای سفارش غذا به رستوران بروید. شاید بتوانید از یک فرد محلی برای رفتن به یک مکان دیدنی شناخته شده راهنمایی بخواهید. حتی می‌ توانید به یک دورهمی محلی بپیوندید تا با افرادی که علایقی مشابه با شما دارند ، معاشرت کنید و همزمان انگلیسی را تمرین کنید.

3- با گوگل صحبت کنید

بسیار خوب، تمرین در زندگی واقعی عالی است، اما شاید شما فردی باشید که می ‌خواهید در خانه راحت صحبت کنید. اگر چنین است، به این نکته توجه کنید . برای این تمرین تنها چیزی که نیاز دارید گوشی تان است . سعی کنید از فرمان صوتی برنامه Google در گوشی تان استفاده کنید (بطور پیش فرض روی گوشی های اندروید نصب است اگر نصب نیست از اینجا دانلود و نصب کنید) . ابتدا مطمئن شوید که برنامه روی انگلیسی تنظیم شده است. سپس، سعی کنید کلمات یا جملات را در برنامه بگویید . وقتی کارتان تمام شد، بازخورد خودکار دریافت خواهید کرد زیرا برنامه به شما نشان می ‌دهد چیزی که گفته اید را چطور متوجه شده است . اگر دیدید که کلمات دیگری را نشان می دهد (مثلا به جای park شنیده است bark) متوجه خواهید شد که کدام آوا ها و حروف را باید بیشتر تمرین کنید.

4- زبان پیچان ها را تکرار کنید

مثل هر زبانی، انگلیسی هم از شما می‌خواهد که از موقعیت‌ های خاص دهان و زبان تان برای تلفظ صحیح کلمات استفاده کنید. اگر زبان مادری تان انگلیسی نباشید، این کار می ‌تواند واقعا دشوار باشد . تقویت ماهیچه ‌های دهان مناسب و تسلط بر آن اینکه برای تلفظ یک حرف یا کلمه آن را در چه جایی از دهان قرار بدهیم ، زمان و تلاش زیادی را می ‌طلبد!

با این اوصاف، احتمالا می خواهید بدانید که چطور تلفظ صحیح را در انگلیسی یاد بگیرید ، درست است؟

جواب این است که جملات زبان پیچان یا tongue twisters را تکرار کنید ! این جملات جالب به شما کمک می کنند تا واج های دشوار را تکرار کنید. همان طور که پیش می روید ، سعی کنید خودتان را با این که چقدر سریع می توانید این کار را انجام بدهید، به چالش بکشید . زبان پیچان های انگلیسی زیادی وجود دارد که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید، فقط کافیست یک جستجوی سریع در گوگل بکنید.

5- به موسیقی گوش کنید (و آواز بخوانید!)

مهم نیست که به چه نوع آهنگ هایی علاقه دارید، موسیقی می تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند ! ابتدا به آهنگی فکر کنید که دوست دارید. در مرحله بعد در گوگل جستجو کرده تا متن (شعر) آن آهنگ را پیدا کنید. سپس، یک یا دو بار آهنگ یا موزیک ویدیو را پخش کنید تا بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید. در نهایت، آن را دوباره پخش کنید و همراه با آهنگ، آواز بخوانید . آواز خواندن راهی بدون استرس و لذت بخش برای تمرین انگلیسی است. طولی نمی کشد که آهنگ های انگلیسی مورد علاقه تان را بدون این که نیازی به متنشان داشته باشید ، خواهید خواند.

پس یاد بگیرید وقتی به زبان انگلیسی صحبت کنید، از انجام آن لذت ببرید. حالا که می دانید چطور مهارت های مکالمه انگلیسی تان را تقویت کنید، منتظر چه چیزی هستید ؟ شک نکنید با تمرکز بر اصطلاحات کاربردی، تمرین در محیط زندگی واقعی و انجام تمرینات سرگرم کننده مثل آواز خواندن و تکرار جملات زبان پیچان بر این زبان مسلط خواهید شد بدون این که حس کنید دارید آموزش می بینید !

نکته طلایی : هرگز یادگیری را متوقف نکنید

یادگیری زبان انگلیسی در هر شرایطی و صرف نظر از سطح مهارت ، اهداف و محل زندگی تان امکان پذیر است. اگر مبتدی هستید، بهترین راه برای شروع یادگیری زبان انگلیسی شرکت در یک کلاس مکالمه مقدماتی است. دوره های آنلاین سرگرم کننده و جالب زیادی وجود دارد که برای رفع نیاز های زبان آموزان در همه سطوح طراحی شده اند.

می توانید مهارت های گفتاری تان را با یادگیری و خواندن شعر های کودکانه و یا خواندن و بحث در مورد سوژه های خنده دار و اخبار تقویت کنید . اگر مهارت های انگلیسی شما در سطح متوسط ​​است، خودتان را با یک دوره پیشرفته تر به چالش بکشید . یا می توانید مهارت گرامرتان را با یک دوره گرامر پیشرفته انگلیسی به سطح بالاتری برسانید.

حتما بخوانید!

93 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • فیروز ثابتی
  بهمن 18, 1400 5:56 ب.ظ

  سلام خسته نباشید لینک های دانلود اکثرا خراب هست

  پاسخ
  • سلام همه سالم هستند. همانطور که توضیح دادیم وی پی ان رو خاموش کنید یا از پیج منبع هم می تونین فیلم ها رو دانلود کنید

   پاسخ
   • تسلط به مکالمه نه فقط شدیدا روی نمره ایلتس تاثیر داره و ایلتس هم که خب میدونین شدیدا روی مهاجرت و پذیرش دانشگاه و دریافت فاند بلکه روی برقراری ارتباط با محیط اونور و پیشرفت در همه جهات شدیدا موثره. مکالمه یعنی 90 درصد زبان یعنی 90 درصد موفقیت در هر کشوری!!! من خیلی توی مکالمه ضعیف بودم بخصوص اینکه زود یادم میرفت جمله ها رو. کلاس هم رفتم ولی اصلا یا متدشون خوب نبود یا مغز من مشکل داشت! یک ماه پیش این اپلیکیشن چرب زبان خریدم و همزمان باهاش همین کتاب خودآموز مکالمه تصویری که تبلیغش اواخر همین مطلب گذاشتین تهیه کردم وهمزمان کارکردم . واااقعا هر چی تو این کلاس ها و دوره ها بود رو یک جا توی این دوتا بود! اما با یه زبان خیلی ساده و ماندگار تراااحتی فول فول شدم ایلتس 8 گرفتم که اصلا هیچکی باورش نمیشه مثل بلبل مکالمه میکنم و میفهمم چی میگن 😊

    پاسخ
    • عالیه واقعا کامل و راحت یاد میگیرم ممنون از سایت پربارتون واقعا کاربردیه

     پاسخ
     • مجتبی پیغان
      مرداد 31, 1402 6:06 ق.ظ

      دورود وسپاس از محبت شما که همچین مجموعه ای فراهم کردید. بنده برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های معتبر کانادا نیاز به نمره بالای 80 تافل داشتم که کار هر کسی هم نیست. زبانمم خیلی خوب نبود ضمن اینکه اونجا و توی اون محیط شدیدا به درک مکالمات و توانایی خوب صحبت کردن نیاز داشتم. منابعی که اینجا معرفی کردین (بخصوص 3 کتاب اول) و بجز اون دو اپلیکیشن را با دقت 3 ماه تمام کار کردم (البته اپلیکیشن چرب زبان هم قبلا کار کرده بودم) و نتیجه این شد که به نمره 89 تافل رسیدم که باورنکردنی هست!!! ماه اینده هم به امید خدا مقصد هستم. خواستم تجربه رو در اختیار بذارم و تشکر کنم که کمک زیادی کردین مدیون شما هستم.

    • عالی بود ممنون بابت زحماتتون امیدوارم اینجا بار انگلیسیو کامل ببندم

     پاسخ
    • میلاد حیدری
     آذر 14, 1402 9:33 ق.ظ

     اپلیکیشن چرب زبان و اون کتاب اخر مطلب شدیدا توصیه میشه برای مکالمات چون گلچین سالها تجربه هستن و یادگیری زبان تون رو زیر و رو میکنن. موفق باشید

     پاسخ
   • سلام خدا قوت بزرگوار اینجا اصلا دانلود نمیشه اگر کانال تلگرام دارید که ویدیو هارو گذاشته باشید لطفاً آذرس کانال رو بزارید سپاسگزارم

    پاسخ
    • برای فهم اکثر زبانهای کشورهای انگلیسی زبان بریتیش بهتره یا امریکایی؟

     پاسخ
     • میلاد حیدری
      آذر 14, 1402 9:32 ق.ظ

      امریکایی. در کل امریکایی لهجه بین المللی محسوب میشه نه بریتیش

    • من احمدی هستم، وبسیار از شما متشکرم خدا قوت عزیزان، وقدردان زحماتتون هستیم، یاعلی

     پاسخ
   • من تازه با این پیج آشنا شدم درباره مصاحبه کاری هم برنامه بگذارید نحوه مصاحبه کار ی در کار

    پاسخ
   • سلام ممنون از برنامه خوبتون واقع عالیه

    پاسخ
   • سلام استاد میشه خواهش کنم فایل های صوتی بزارید که بشه راحت تو خودرو یا در حال کار گوش کنیم و پیشاپیش هم از شما و دوستان تا سپاسگزارم ❤️❤️

    پاسخ
  • سلام . نمره ۱۰۰ از ۱۰۰ حقتونه. خیلی عالیه .

   پاسخ
 • سلام و وقت بخیر
  ممنونم ازتون بابت این همه زحمت با یک ساختار یک پارچه و منظم
  امروز برای ادامه اموزش، یک بخشی خطا داد.
  30 تا از کاربردی ترین مکالمات روزمره زبان، این بخش خطا میده بررسی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • سلام بله الان امتحان بفرمایید و ممنون که اطلاع دادین

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر ، سایت کامل و بی نظیری دارین اما برای سطح پیشرفته آموزش منسجم پیدا نکردم ، مثلا نود درس برای سطح c1 یا چنین چیزی .راهنمایی برای پیشبرد تا b2دیدم فقط

   پاسخ
 • نسرین هوشیار
  فروردین 17, 1401 8:46 ق.ظ

  بسیار عالی و پربار

  پاسخ
 • سلام.خدا خیرتون بده. عالی هست

  پاسخ
 • بسیار عالی

  پاسخ
 • سلام سایتتون عالیه

  پاسخ
 • خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • سلام
  همه چیز عالی و درحه یک
  کاش به همین اندازه، پلیر شما هم منظم میبود. باید به فکر افرادی که با گوشی میان هم باشیم. درسته که میشه گوشی رو افقی گرفت و پلی کرد اما همیشه باید ساده ترین راه رو یوزر پیدا کنه و نتیجه بگیره. وقتی گوشی افقی میشه، مشکلات دیگه ای به وجود میاد. ریسپانسیو درست عمل نمیکنه و هربار باید دروس رو بالا و پائین کرد. این یعنی به سرعت نمیشه دسترسی به درس ها داشته باشیم. از طرف دیگه، با بستن قفل صفحه، صدا قطع میشه. چون فایل ویدئویی گذاشتید واسه اینکه میخواستید کاور داشته باشه. درسته، اما واسه مخاطب غیر سخت میشه استفاده از فایل ها. با این کیفت اجرا، حتما نیاز به سایت اختصاصی داشتید و دارید. موفق باشید 👌👍🙏

  پاسخ
 • عرض سلام
  بنده معمولا برای سایت ها کامنت نمی گذارم ولی این سایت اونقدری عالی و کامل وجامع بود و خیلی روی اسپیکیت من تاثیر گذاشت کامنت میگذارم. یعنی مکالمه رو از این ور به اون ور کرد.

  پاسخ
  • البته از درس 9 به بعد خیلی سخت شد .خخخخخ

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر ،چرا این دروس با دروس که تو چرب زبان تدریس میشه متفاوت هستش

   پاسخ
  • معصومه زارع
   فروردین 11, 1402 8:35 ب.ظ

   سلام واقعا عالیه من با شروع زبان مشکل داشتم یه جایی خوندم قبل از گرامر خوندن بهتره مکالمه رو یاد بگیرین منم از سایت شما استفاده کردم برا شروع یادگیری مکالمه خیلی عالیه ممنون از کار خوبتون

   پاسخ
 • سلام خسته نباشيد
  خيلى راضى هستم از اين سايت
  فقط اين ويديو ها خيلى شماره هاشون قاطى شده
  چيكار كنم شماره ٢ رو پيدا كنم؟

  پاسخ
  • سلام خسته نباشيد
   خيلى راضى هستم از اين سايت
   فقط اين ويديو ها خيلى شماره هاشون قاطى شده
   چيكار كنم شماره ٢ رو پيدا كنم؟

   پاسخ
   • ممنون عالی هستید . تازه با شما اشنا شدم امیدوارم بتونم با کمک شما انگلیسی تقویت کنم .

    پاسخ
  • سلام چطور پک چرب زبان رو خریداری کنیم با استفاده از تماس تلفنی

   پاسخ
 • درس اول که عالی بود

  پاسخ
 • عالی
  مرسی بابت زحماتتون

  پاسخ
 • خیلی خیلی ممنون بابت سایت خوبتون وهمین طور ممنون بابت تمام زحماتتون عالی بودن همه درس ها عالی بودن

  پاسخ
 • درود خوبین خدا قوت
  بسیار عالی بود استفاده فراوان کردم بسیار متشکرو سپاسگذارم.موفق وشادوسلامت باشید وقت بخیر ایام به کام دلتان شیرین عزت زیاد

  پاسخ
 • پریسا سعیدزاده
  شهریور 20, 1401 4:07 ق.ظ

  بسیار عالی ، واقعا ممنون از شما

  پاسخ
 • لهجه اش آمریکن است یا بریتیش.؟

  پاسخ
 • خیلی عالیه ممنون

  پاسخ
 • ساحل امانی
  مهر 21, 1401 3:31 ق.ظ

  تنها سایتی دیدم که اینطور مطالب عالی و کاربردی داشته باشه. دست مریزاد. خدا قوت

  پاسخ
  • سلام .وقت بخیر. خیلی ممنون بابت ۳۲ ویدئوی آموزشی که بسیار کاربردی و آموزنده بودند .چطور میشه ادامه این ویدیوها رو دید؟

   پاسخ
 • سلام عرض و ادب
  آیا میتوان این درسهای بالا را دانلود کرد؟

  پاسخ
 • عالیه… ممنون از زحماتتون. 🌹 ❤️

  پاسخ
 • بسیار عالی و راضی هستم

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر- آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز -مکالمه – تلفظ – گرامر و نگارش
  رو چطور میتونم تهیه کنم ؟ممنون

  پاسخ
 • باسلام دروس خیلی مفید و عالی است از تهیه کنندگان کمال تشکر را دارم

  پاسخ
 • سلام من چطوری میتونم این باگس دروس رو باز کنم چون تو اون کادر کوچیک دارم میبینم نمیتونم صفحه رو بزرگش کنم

  پاسخ
 • با سلام
  ممنون از سایت خوبتون متاسفانه 32 درس عالی هستن من قبلا فایل صوتی اصلی و قدیمی رو که شامل 90 درس هست گوش دادم اما این تصویری ها که فشرده تر هستن بهترن تنها مشکل این هست که نمیشه اونا رو ذخیره کرد . همش نگرانم که از روی سایت برداشته بشن لطفا امکان ذخیره کردن این فایلها رو فراهم کنید .ممنونم از لطف بیکران شما

  پاسخ
 • درود
  لینک دانلود 32 تا آموزش تصویری کار نمیکنه. فقط ظاهرا اون ۶۰ تا درس صوتی که در بالای صفحه تون هست سالمه.
  لطفا پیگیری بفرمایید

  پاسخ
 • چرا هیچکدوم از فیلما برای من پلی نمیشه؟

  پاسخ
 • سلام
  درس اول را که نگاه کردم خیلی عالی بود . ممنون

  پاسخ
 • بسیار عالی.very nice

  پاسخ
 • رضا بنده زاده
  دی 12, 1401 10:22 ق.ظ

  سلام خسته نباشید بسیار عالی .جذاب هم هست.

  پاسخ
 • بسیار عالی خیلی ممنون از زحماتتون ممنون که به صورت رایگان در سایت گذاشتین

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر. سایت خوب و محتوای خوبی دارین ولی کاش لهجه هارو هم مشخص می کردید من دوست دارم لهجه ی بریتیش یاد بگیرم ولی داخل سایتتون فقط لهجه ی امریکن قرار دارد.

  پاسخ
 • بسیار عالی وتشکر از استادان محترم ودست اندر کاران گرامی سایت خوبتان سپاس

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر من بخش اول 32 درس مکالمه را تمام کردم چطور میتونم به اموزش مکالمه بخش دوم دسترسی داشته باشم ؟ با تشکر

  پاسخ
 • امیر مشهدی
  بهمن 27, 1401 10:12 ق.ظ

  سلام.فایل صوتی داستان های کوتاه را ندارید .من و اکثرا مشکل تلفظ
  داریم.تشکر

  پاسخ
 • سلام درس خیلی عالی هست اما دانلود نمیشه روی وید یو لینک دانلود نیست میشه راهنمایم کنین

  پاسخ
 • سلام:درس ها خیلی عالی است
  ممنون بابت این برنامه خوب شما واقعا عالیست.

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر چرا من نمیتونم ازین فیلم ها دانلود کنم که گوش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام من از ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ شروع کردم به گوش دادن دروس ۳۲ گانه شما و تقریبا دارم عادت میکنم و هر روز که گوش نکنم انگار چیزی گم کردم خیلی خوبه خدا کنه یاد بگیرم راحت صحبت کنن

  پاسخ
 • سلام
  چرا فایل پی دی اف رو نمیشه دانلود کرد

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   اردیبهشت 12, 1402 9:17 ق.ظ

   سلام کدوم پی دی اف؟ هر سه تا رو چک کردم مشکلی نداشتن. وی پی ان خاموش کنید دوباره تست بفرمایید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشیدمن سه درس رامطالعه کردم وخیلی راضیم موفق باشید

  پاسخ
 • سلام ببخشید سوالی داشتم مکالماتون به چه لهچه ایی است

  پاسخ
 • سلامواقعا عالیه میشه خواهشکنم به ایمل ارسال کنید که بتونم دانلود کرده و گوش کنم.

  پاسخ
 • امیر خان
  تیر 9, 1402 6:43 ب.ظ

  اقا بسیار سپاسگزارم از این همه مطالب آموزنده خدا قوت دمتون گرم

  پاسخ
 • سلام.خداقوت بابت این همه لطفی ک کردین
  متشکرم و اجرتون با خدا

  پاسخ
 • بینظیر بود حقیقتااا
  با توکل بر خدا شروع میکنیم یادگیری زبان انگلیسی رو ایشالا ک نتیجه بده
  یا حق🤝🤍

  پاسخ
 • پروانه قنبری
  تیر 26, 1402 2:46 ب.ظ

  سلام واقعا دست مریزاد من که حسابی بهره بردم و براتون آرزوی موفقیت میکنم واز خدا براتون خیر می‌خوام

  پاسخ
 • درودبرشما وخسته نباشید آموزش زبان انگلیسی برای من بسیار مفیده .سپاسگزارم ازشما استاد…🙏🙏🙏🙏

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب ،سایت عالیهههه … فقط لطفاااااا لینک دانلود بزارید که بتونیم دانلودش کنیم

  پاسخ
 • ۳۲ تا فیلم کامله؟
  ادامه نداره؟
  میخوام شروع کنم به ۳۲ رسیدم نصفه نباشه

  پاسخ
 • محمدرضا پیشگر
  شهریور 3, 1402 9:00 ب.ظ

  سلام محمدرضا هستم
  کارتان بسیار عالی است
  پر کاربرد و مفید
  موفق باشید

  پاسخ
 • سلام و قدا قوت بخاطر این همه زحمت و تلاشی که میکنید برای آموزش زبان
  یه خواهش دارم اگر ممکنه برای مصاحبه‌ ور سفارت خارجی مخصوصا امریکا هم برنامه آموزشی بذارید لطفا

  پاسخ
 • سلام ودرود برشما:کارتان عالیه.بی منت بازحمت فراوانی که متحمل شدید.خداونداجرتان رابدهد.پاینده وبرقرارباشید.

  پاسخ
 • بسیار عالی….‌سپاسگزارم🙏🙏🙏

  پاسخ
 • سلام واقعا ممنون خیلی عالی ، واقعا انقدر میگید واقعا میشه ملکه ذهن ، خیلی بسیار بسیار عالی

  پاسخ
 • بسیار جالب و هیجان انگیز

  پاسخ
 • سلام الان ۳۲ ویدیو حدودا ۱ساعته آپلود شده ..آیا این ویدیو ها ادامه داره؟؟چون گوینده عنوان میکنه درس اول از مجموعه دوم (برای درس ۳۱)..دروافع میخوام بدونم مجموعه دوم رو به طور کامل کجا میتونم پیدا کنم

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   دی 12, 1402 6:04 ق.ظ

   اینها تمام ویدیوهای تولید شده هستند و فعلا هیچ بروزرسانی نداشته. بلافاصله که تولید بشه اینجا ادامه ش قرار داده خواهد شد

   پاسخ
 • محمدرضا پیشگر
  دی 20, 1402 9:52 ق.ظ

  سلام و احترام
  و درود بر شما که این مطالب را در نت گذاشتید خیلی کاربردی و مفید واقع شد

  پاسخ
 • سلام عرض ادب و اجترام
  بی نهایت سپاسگزارم از شما بابت ساخت چنین مجموعه مفید و ارزشمندی
  زنده و پایینده باشید

  پاسخ
 • سلام
  نرم افزار، بعد از نصب روی گوشی با مشکل مواجه شد
  لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
 • بسیار عالی و کامل من شصت وشش سال دارم وشروع به یاد گرفتن زبان از این سایت کردم خیلی عال است متشکرم الان راحت ا ارتباط می گیرم مرسی ممنون

  پاسخ
 • سلام من چیطور می‌توانم فایلتون را دانلود کنم

  پاسخ
 • روش آموزشي تان قابل تحسين است.وجه تمايز روش شما در آموزش زبان انگليسي توجه به روانشناسي در آموزش است.اين روش مبتني بر توانمندي و نياز مندي متقاضي است.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست