در حال یادگیری آنلاین زبان

5 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شمال تهران+ آدرس و تماس

گاما

یک فرهنگ لغت همیشه با خود داشته باشید: همراه داشتن یک فرهنگ لغت معتبر می تواند شما را در درک مفهوم کلمات یاری برساند. هر دفعه با یک لغت جدید و به رو می شوید می توانید با جستوجوی آن در فرهنگ لغت ،بدون ترجمه فارسی، معنی آن را بفهمید. امروزه می توان به جای حمل کتاب های سنگین از نرم افزارها یا اپلیشکن های فرهنگ لغت استفده کنید.

ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی

ساعت هایی شروع به مطالعه کنید که مغز شما بیشتین بازدهی را دارد. ساختار بدنی و ذهنی افراد با یکدیگر متفاوت است و نمی توان برای همه یک روش را استفاده کرد. بعضی افراد با خواندن بهتر یاد می گیرند، در حالیکه بعضی دیگر از راه بصری بهتر عمل می کنند. بعد از پایان یافتن درس، وقتتان را صرف پیدا کردن روش هایی کنید که به شخصه برای شما مفیدتر است.

نوشتن را شروع کنید: یکی از بهترین روش های یادگیر نوشتن است. یکی از مؤثر ترین کارهایی که هنگام مطالعه می توانید انجام دهید یادداشت نظر شخصی در گوشه کتاب است. نظر خودتان را راجب هر دو سه پاراگراف در قالب دو سه خط، کنار همان صفحه به همان زبان بنویسید. تاثیرش فوق العاده بر یادگیری ملموس خواهد بود.

خودتان را با زبان انگلیسی احاطه کنید: سعی کنید در اوقات فراغت خود به انگلیسی فکر کنید یا لست خرید خود را به انگلیسی بنویسید. همواره در محیطی قرار بگیرید که بتوانید انگلیسی صحبت کنید.

مطالب را مرتب تکرار کنید: حتی اگر مطالبی را به صورت کامل آموخته باشید نیز مرتبا آن ها را دوره کنید زیرا احتمال اینکه فراموش کنید زیاد است.

روش یادگیری زبان: بهترین روش یادگیری زبان و 19 ترفند

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی تماشای فیلم ها به زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی است. همچنین گوش کردن آهنگ های انگلیسی همزمان با خواندن متن آهنگ دوتا از مؤثرترین روش ها برای آموزش هر زبانی است.

کلاس های آموزشی: می توانید از کمک استفاده کنید. ثبت نام در کلاس ها و دوره های آموزش زبان و یادگیری از فردی مسلط می تواند روند یادگیری شما را سریع تر پیش ببرد.

ساخت لیست کلمات: از کلمات جدیدی که یاد می گیرید یک لیست بسازید و هر روز سعی کنید با آن ها جمله بسازید. این کار را می توانید با عبارات و اصطلاحات جدیدی که می آموزید نیز انجام دهید و سعی کنید از این اصطلاحات در مکالمات خود استفاده کنید.

دوستان انگلیسی زبان پیدا کنید: امروزه به لطف تکنولوژی و شبکه های اجتماعی به راحتی می توان با فردی در آن سوی دنیا ارتباط برقرار کرده و صحبت کرد. چت کردن با یک دوست انگلیسی زبان شما را به چالش کشانده و به مرور، تاثیر زیادی در تقویت زبان شما خواهد داشت. همچنین می توانید با زبان آموزانی که مانند شما به دنبال یادگیری هستند آشنا شده و در مورد این موضوع برنامه ریزی کنید و به صورت منظم زمانی در هفته را به چت کردن اختصاص دهید.

1-موسسه زبان آریانپور

 • آدرس و شماره تماس: خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، خیابان خرسند، پلاک 89. 02122045757 و 02122043797
 • وبسایت

موسسه زبان آریانپور

این موسسه را جزو اولویت ها معرفی می کنیم و می توان گفت جزو یکی از بهترین ها از نظر تجهیزات، اساتید و متریال های آموزشی و متدهای به روز است. سرفصل های آموزشی جامعی دارد و زبان آموزان فارغ شده نیز از آن کاملا راضی بوده اند. آموزشگاه آریانپور از بهترین مراکز یادگیری زبان انگلیسی در شمال تهران و دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش است.

سطح دوره های آموزشی شامل ابتدایی، متوسط، پیشرفته است و به صورت ترمی، فشرده، نیمه فشرده و فوق فشرده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود (گروهی/خصوصی و حضوری/آنلاین). این آموزشگاه از به روز ترین روش های آموزشی زبان انگلیسی (Communicative Language Teaching) در دنیا استفاده می کند همچنین طراحی و برگزاری دوره های آمادگی برای امتحانات آیلتس (آکادمیک و جنرال) و تافل در آموزشگاه صورت گرفته است. برای انجام تعیین سطح آنلاین به این لینک مراجعه و مراحل خواسته شده را طی کنید.

حتما بلد باشید: ۴۰ تا از مهمترین قواعد رفتاری در فرهنگ انگلیسی زبان ها

2-بیان برتر

 • آدرس و شماره تماس: سعادت آباد، خیابان 35 شرقی(صراف نژاد)، پلاک 20. 02124576
 • وبسایت

بیان برتر

جزو موسسات خوب در شمال تهران پیشنهاد می شود اما سایر شعب آن را ما آشنایی نداریم و نمی توانیم تایید کنیم و بیشتر نظرات مثبت و اساتید خوب در این مرکز بوده اند. مرکز بیان برتر کار خود را  در سال 1389 با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتاب های درسی و کلاس درس نباشد.

به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. بیان برتر دوره های مختلفی در سطح های متفاوت را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند. برای اطلاع از دوره ها، جزئیات و هزینه به این لینک مراجعه کنید.

3-موسسه تخصصی زبان کوئیک

 • آدرس و شماره تماس: خیابان اقدسیه (موحد دانش)، رو به ‌روی سفارت چین، نبش خیابان بوستان، پلاک 66، واحد 6. 02126121124 و 09123338641
 • وبسایت

موسسه تخصصی زبان کوئیک

موسسه تخصصی زبان کوییک (Quick) دیگر مرکز معتبر جهت یادگیری زبان در شمال تهران است که با بهره‌گیری از سریع ترین و بهترین متد آموزش زبان در کنار اساتید حرفه ای، ارائه دهنده بهترین و متمایزترین خدمات آموزشی به داوطلبان یادگیری زبان‌ های انگلیسی و چینی می باشد.

موسسه کوییک بهره‌گیری از متد Lquickیا Learn Quick و کسب نمره‌ی 6.5 در آزمون IELTS را تنها پس از 7 ترم بدون توجه به سطح اولیه زبان آموز تضمین می کند (طبق گفته سایت). در آموزشگاه کوییک، دوره ‌های زبان انگلیسی در سه قالب متفاوت با نام ‌های The Quickest در 7 ترم، نرمال در 14 ترم و خصوصی (وابسته به زبان و نیاز زبان‌آموز) ارائه می شوند. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، مشاوره و تعیین سطح رایگان از ویژگی های خوب این مجموعه است.

یادگیری زبان چقدر طول می کشد؟ (مدت زمان مورد نیاز هر سن و جنس)

4-آکادمی اکسیر

 • آدرس و شماره تماس: خیابان ظفر (دستگردی)، نرسیده به نفت، پلاک 168، طبقه 2، واحد 4. 02122254214 و 02126709917
 • وبسایت

آکادمی اکسیر

اکسیر، مرکز معتبر بعدی برای یادگیری زبان انگلیسی در شمال تهران است که به شما معرفی می کنیم. آموزشگاه اکسیر صرف تشکیل چند کلاس زبان، با حضور اساتید زبان و تعدادی زبان آموز یا صرفا محلی برای آموزش نیست. اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره آیلتس بود و با برند اکسیر آیلتس شناخته شد.

اکسیر آیلتس، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون مسلط شوند. سپس دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE نیز به برنامه دوره های آموزشی مجموعه اضافه شد. برای انجام تعیین سطح آنلاین به این لینک مراجعه کنید.

5-آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

 • آدرس و شماره تماس شعبه ها در شمال تهران:
 • شعبه ولنجک: ولنجک ، ورودی درب توچال ، خیابان بیست و ششم ، پلاک ۴۷. 02122414745
 • شعبه پاسداران: میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش کوهستان ششم، پلاک 618. 02122283252
 • شعبه کامرانیه: کامرانیه جنوبی پایین تر از کوه نور نبش کوچه طاووس پلاک 11. 02122292177
 • وبسایت

آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان در سال 1384 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان ویژه بزرگسالان، خردسالان، کودکان و نوجوانان از جمله بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران است.

حوزه فعالیت آموزشگاه زبان پردیسان در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه فرانسه، مکالمه آلمانی، مکالمه ترکی استانبولی به صورت حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی و .. در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده و ترمیک می باشد. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان و تعیین سطح، نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید، و فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نمایید (لینک). آموزشگاه پردیسان بعد از گذراندن هر دوره و کسب نمره قبولی به زبان آموزان خود مدرک معتبر قابل استعلام ارائه می دهد. مدرک معتبر زبان از طریق وارد کردن کد ملی در این لینک قابل استعلام می باشد.

حتما دانلود کنید چه کلاس برید چه نرین: 100 درس رایگان مکالمات روزمره زبان

رادتایم

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست