Danish

دانلود رایگان ۱۴ درس کاربردی آموزش زبان دانمارکی+ pdf

گاما

در این مطلب بیش از ۱۵ درس کاربردی و مهم آموزش زبان دانمارکی (مقدماتی-پیشرفته) را به زبان فارسی و با کمک فیلم برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این مباحث شامل مباحث مختلفی از مقدماتی تا پیشرفته شامل موضوعات متنوع ولی کاربردی هستند. 

مقدمه

در انتخاب این ویدیو های آموزشی سعی کرده ایم اصولی ترین و کاربردی ترین آموزش ها را (مقدماتی-پیشرفته) برایتان گرد هم آوریم. این ۱۵ ویدیوی آموزشی در این پست شامل بهترین موضوعات کاربردی دانمارکی (مقدماتی-پیشرفته) و زیر مجموعه های آن می باشد، از جمله:

 • صحبت راجب آب و هوا
 • سلام و احوالپرسی و خداحافظی
 • صحبت راجب امور ساده روزمره
 • صحبت راجب خواسته ها
 • افعال رایج و کاربردی
 • صحبت راجب آب و هوا
 • پرسیدن آدرس و مکان ها
 • کلمات روزمره در زبان دانمارکی
 • و … .

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

 

و تصاویر مختلف از این دروس:

نکته مهم! هیچ فیلم رایگان یا وب سایتی در سرتاسر اینترنت، این آموزش ها را به صورت مدون و اصولی، به شما آموزش نمی دهد و آموزش های آنها فقط جنبه تکمیلی دارند. سعی کنید از بسته های حرفه ای خودآموز ما استفاده کنید تا زبان دانمارکی (مقدماتی-پیشرفته) را بصورت اصولی، سریع و کامل بیاموزید.

لینک های دانلود:

download  دانلود همه دروس

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان دانمارکی (بهترین)

download   دانلود برای اندروید

download   دانلود برای آیفون

لینک دانلود جزوه آموزش دانمارکی

pdf   دانلود جزوه (بدون ترجمه فارسی)

اگر سوالی در ارتباط با این دروس زبان دانمارکی (مقدماتی-پیشرفته) دارید در بخش نظرات با ما و سایر هموطنان عزیز مطرح کنید.

باز هم دانلود کنید: آموزش آسان و رایگان زبان دانمارکی در ۳ماه (مشابه پیمزلر)

10 گام یادگیری سریع تر دانمارکی

یادگیری و شروع هر زبانی میتواند دشوار باشد و زبان دانمارکی نیز از این قضیه مستثنی نیست یادگیری زبان دانمارکی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما با تدابیر مناسب و انگیزه کافی می‌توانید به خوبی این زبان را یاد بگیرید. زبان دانمارکی یکی از زبان‌های جنوبی اسکاندیناوی است و به عنوان زبان رسمی در کشور دانمارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان توسط حدود 6 میلیون نفر به عنوان زبان اصلی یا دوم صحبت می‌شود.در ادامه راهنمایی‌هایی برای یادگیری زبان دانمارکی آورده شده است:

  1. تعیین اهداف تعیین اهداف واقعی و محقق‌پذیر برای یادگیری زبان دانمارکی+ مثلاً تعیین هدف مشخصی برای تسلط بر مکالمه روزمره یا خواندن و نوشتن متون.
  2. استفاده از منابع آموزشی استفاده از کتب درسی، منابع آموزش آنلاین، ویدئوها و نرم‌افزارهای آموزشی+  منابعی مثل Duolingo، Babbel، Memrise و FluentU می‌توانند به شما در یادگیری زبان کمک کنند.
  3. گوش دادن به زبان گوش کردن به موسیقی، پادکست‌ها، و فیلم‌های دانمارکی+ استفاده از زیرنویس انگلیسی و دانمارکی به صورت همزمان.
  4. مکالمه فعال پیدا کردن یک هم‌یادگیری یا معلم زبان دانمارکی+ شرکت در گروه‌های مکالمه آنلاین یا آفلاین.
  5. یادگیری واژگان و اصطلاحات استفاده از کارت‌های حافظه یا نرم‌افزارهای لایتنر برای یادگیری و تثبیت واژگان+ ایجاد جملات خود با واژگان جدید.
  6. خواندن کتاب‌ها و متون شروع با کتب ساده و سپس تدریجاً به متون پیچیده‌تر+ استفاده از دیکشنری دانمارکی به انگلیسی برای درک بهتر متون.
  7. تمرین مکرر  ایجاد یک برنامه مطالعه منظم و پیوسته+ تمرین روزانه در چهار مهارت اصلی: شنیداری، گفتاری، خواندن، و نوشتن.
  8. شرکت در کلاس‌های زبان ثبت نام در کلاس‌های زبان دانمارکی در محلی محلی یا آنلاین+ این کلاس‌ها می‌توانند به شما در یادگیری ساختارهای گرامری و تقویت مهارت‌های زبانی کمک کنند.
  9. استفاده از فناوری  استفاده از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های آموزشی متنوع+ استفاده از تکنولوژی‌های ترجمه به صورت موقت برای درک بهتر معانی واژگان.
  10. صبوری و استمرار یادگیری زبان زمان‌بر است و نیاز به صبوری و استمرار دارد+ ایجاد روند مطالعه منظم و عادت به یادگیری زبان به تدریج.

به یاد داشته باشید که هر فرد بر اساس نیازها و شرایط شخصی‌اش ممکن است روش‌های متفاوتی را برای یادگیری زبان دانمارکی انتخاب کند.

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست