Learning

بهترین منبع برای یادگیری زبان ارمنی بصورت خودآموز که باید بخرید!

گاما

زبان ارمنی جزو زبان های خارجی است که اخیرا در کشورمان طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله بهترین منبع خودآموز زبان ارمنی را به شما معرفی می کنیم. دقت کنید که در حال حاضر بهترین روش یادگیری زبان ارمنی همین منابع خوداموز هستند، کلاس های آموزشی کیفیت ضعیفی در این زمینه دارند.

در حال حاضر هیچ منبع بدرد بخور و خودآموزی که زبان ارمنی را بطور اصولی آموزش دهد در کشور وجود ندارد. تنها منبع بدردبخور و باکیفیت پک کامل زبان ارمنی نصرت است که در اینجا معرفی می کنیم. آموزش زبان نصرت ارمنی جهت یادگیری زبان ارمنی در یک زمان کوتاه طراحی شده است که با درس های صوتی و به وسیله گوش دادن و تکرار کردن طراحی و تولید شده است.

ویژگی های برتر این مجموعه:

  • یادگیری آسان و بی دردسر در ۳۰ روز
  • شامل بیش از ۱۲ ساعت آموزش مکالمات
  • بدون نیاز به کتاب و مدرس
  • قابل اجرا بر روی رایانه، تلفن همراه، دستگاه پخش صوت و غیره
  • به همراه تمرین تقویت حافظه

نصرت ارمنی

۳۰ روز تمرین ارمنی در هر روز ۳۰ دقیقه مساویست با تسلط به مکالمه زبان:

یکی دیگر از مزایای آموزش زبان شنیداری به دلیل این که زبان آموز هیچ گونه کلمه یا بازخورد اضافه را نمی بیند یا نمی شنود به صورت کاملا روان و صحیح همانند فردی که در کشور ارمنستان به دنیا آمده است صحبت می کند. در طی آموزش ابتدا شنونده درس جدید را به زبان ارمنی گوش می دهد سپس معنا و کاربرد ان را به زبان فارسی گوش می کند و به دستورات و نکات مدرس تکرار را انجام می دهد به صورتناخود آگاه شما در این تکرار و گوش ددن آموزش می بینید ، در آموزش زبان ارمنی نصرت شما به مکالمات و صحبت های روزانه کاملا مسلط می شوید و به راحتی می توانید کارهای روزانه و روزمره خود را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی

 

زبانمهر

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست