grammar for ielts

دانلود کتاب Grammar for IELTS و فایل صوتی (و معرفی 7 کتاب جایگزین)

گاما

با اینکه آزمون آیلتس (IELTS) بخش جداگانه ای برای ارزیابی گرامر داوطلبان ندارد؛ اما عملا تمام قسمتهای این آزمون به درک و فهم کامل گرامر زبان انگلیسی نیاز دارند. کتابهای آموزش گرامر فقط یکی از چندین راهکار موجود برای تقویت گرامر زبان انگلیسی شما هستند.

دانلود کتاب Grammar for IELTS +فایل های صوتی

pdf   دانلود کتاب به صورت PDF (30 مگابایت)

type   دانلود فایل های صوتی کتاب (60 مگابایت)

حتما بخوانید: بهترین کتاب های مکمل برای گرفتن آیلتس ۷ یا ۸

8 کتاب عالی دیگه برای گرامر آیلتس

حالا این سوال پیش می آید که بهترین کتاب گرامر زبان انگلیسی برای آیلتس کدام است؟ ما اینجا مجموعه ای از کتابهای گرامر آیلتس را معرفی می کنیم که می توانند شما را هر چه بیشتر و بهتر برای این آزمون بزرگ آماده کنند.

1-کتاب Basic English Grammar (برای کسانی که گرامر فوق العاده ضعیف دارند)

کتاب Basic English Grammar

این کتاب یکی از بهترین کتابها برای مبتدیان است که با نمودارهای گرامری مناسب زبان آموزان، مثال ها، استفاده از فرم های دستوری متعدد و انواع و اقسام تسک های مختلف برای بهبود گرامر شما همراه شده است. Basic English Grammar اصول مهم گرامر مثل سیستم زمان فعل، الگوهای جمله، اشکال نوشتاری و گفتاری و همچنین تلفظ را به شکلی واضح و روشن به شما آموزش می دهد. از این کتاب می توانید هم در کلاس درس و هم به صورت خودآموز استفاده کنید.

اگر جزو آن دسته زبان آموزانی هستید که با زمانهای حال و گذشته ساده در زبان انگلیسی مشکل دارید، کتاب Basic English Grammar بهترین کتاب برای شماست. این کتاب پایه گرامر انگلیسی شما را قوی می کند و در نهایت به شما کمک می کند تا هم به صورت شفاهی و هم به شکل نوشتاری زبانتان را تقویت کنید. Basic English Grammar یکی از بهترین کتابهای گرامر محسوب می شود که خیلیها با آن گرامرشان را تقویت کرده اند.

2-کتاب English Grammar in Use (Cambridge) (برای همه سطوح-پیشنهادی)

کتاب English Grammar in Use (Cambridge)

این کتاب معمولا با نام کتاب مورفی (Murphy) شناخته می شود و همه آموزشگاههای زبان یک نسخه از آن را دارند. به همه کسانی که خودشان را برای آزمون آیلتس آماده می کنند توصیه می شود به هیچ عنوان از این کتاب غافل نشوند. English Grammar in Use شامل مثالهای عینی و تکالیف معقول و مفیدی است که به شما در تقویت گرامرتان کمک می کنند.

این کتاب، کتابی نیست که یک بار از ابتدا به انتها بخوانید و کارتان با آن تمام شود، بلکه جزو کتابهایی به حساب می آید که هر وقت بخواهید یکی از جنبه های زبان انگلیسی تان را تقویت کنید به کارتان می آید. همه این نکات مفید و مهم دست به دست هم داده اند تا English Grammar in Use به بهترین کتاب گرامر آیلتس تبدیل شود.

حتما بخوانید: دانلود همه منابع و ترفندهای یادگیری و تقویت گرامر

3-کتاب Oxford Practice Grammar Advanced (فقط برای سطح پیشرفته)

کتاب Oxford Practice Grammar Advanced

این کتاب مخصوص زبان آموزان سطح پیشرفته است و تمرینها و فعالیتهای سخت و توضیحات مفصلی درباره نکات گرامری مختلف به شما ارائه می دهد. توضیحات به همراه مثال ها و اشتباهات احتمالی که ممکن است مرتکب شوید آورده شده اند. از این کتاب هم در کلاس درس می توانید استفاده کنید و هم به شکل خودآموز می توانید گرامرتان را با آن تقویت کنید.

اگر می خواهید در آزمون آیلتس نمره کلی 0.7 یا بالاتر بگیرید ما Oxford Practice Grammar Advanced را به شما پیشنهاد می کنیم. این کتاب مفید شامل مواردی مثل تسکهای خلاصه برداری، تمرین لغات، تمرین های ویرایش کردن، تمرین های شماره گذاری و تمرین های تستی است که به شما کمک می کنند با اصول گرامری مختلف در زبان انگلیسی آشنا شوید و با دقت بیشتری به انگلیسی بنویسید.

4-کتاب Collins Grammar For IELTS (Advanced) (فقط برای سطح پیشرفته)

کتاب Collins Grammar For IELTS (Advanced)

این کتاب برای ماژول آیلتس آکادمیک طراحی شده و به بخشهای 24 صفحه ای تقسیم شده است. این بخشها شامل بخشهای گرامری و تسکهای شبیه به آزمون آیلتس می شوند. علاوه بر این، فایل صوتی رایگانی هم به همراه کتاب وجود دارد که برای تمرین بخش لیسنینگ (Listening) آزمون آیلتس در نظر گرفته شده است. چیزی که باعث می شود Collins Grammar For IELTS جزو بهترین کتابها برای تقویت گرامر آیلتس قرار بگیرد، این است که پاسخنامه ارائه شده برای سوالات به شما یاد می دهد که چطور از گرامر مناسب برای آزمون اسپیکینگ (speaking) استفاده کنید.

این کتاب برای زبان آموزانی که در سطح CEF B1 یا بالاتر قرار دارند و نمره کلی آیلتسشان 5 تا 5.5 بوده و حالا در تلاش برای کسب نمره کلی 0.6 هستند مناسب است. تکنیکها و توصیه های موجود در این کتاب به شما کمک می کند تا در آزمون آیلتس نمره بالاتری بگیرید.

نقش و اهمیت گرامر در آزمون آیلتس+ مهم ترین نکات گرامری

5-کتاب On Course For IELTS

کتاب On Course For IELTS

این بسته آموزش آیلتس به همراه یک سی دی 40 دقیقه ای و یک کتابچه راهنما ارائه می شود. این بسته جامع و کامل به زبان آموزان غیر انگلیسی زبان کمک می کند تا آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارند. مطالب خاص نکات و توصیه های مصور کتاب On Course For IELTS به داوطلبان کمک می کند تا برای آزمون آیلتس آماده شوند. با اینکه این کتاب یکی از پر استفاده ترین کتابهای آموزش گرامر آیلتس در کلاسهای زبان است، اما می توان آن را به صورت خودآموز هم خواند. در صورت استفاده درست از کتاب On Course For IELTS، شما به چیزی حدود 100 ساعت آموزش زبان مجهز خواهید شد.

6-کتاب Oxford Practice Grammar With Answers

کتاب Oxford Practice Grammar With Answers

این کتاب برای زبان آموزان سطح متوسطه اول (intermediate) و دوم (upper-intermediate) مناسب است و شامل تمرینات اضافی و توضیحات کامل برای درک مفاهیم گرامری می شود. ساختارهای دستوری زبان انگلیسی در این کتاب با استفاده از جملات نمونه، قصه های کوتاه و بحثهای مصور توضیح داده شده اند. از این کتاب هم به صورت خودآموز و هم در کلاسهای آموزش زبان می توان استفاده کرد.

حتما بخوانید: ۳ تا از بهترین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی با ترجمه فارسی

7-کتاب Cambridge IELTS 1

کتاب Cambridge IELTS 1

کتاب Cambridge IELTS 1 شامل چهار ارزیابی تکوینی برای ماژول آیلتس آکادمیک و همینطور مقالاتی برای بخش ریدینگ (Reading) و رایتینگ (Writing) ماژول آیلتس جنرال است. این کتاب شما را با بخشهای مختلف آزمون آیلتس، انواع سوالات آن و نحوه پاسخگویی به آنها آشنا می کند. وجود هزاران تمرین حل کردنی و نکات مفید و کاربردی در Cambridge IELTS 1 باعث شده تا به یکی از بهترین کتابهای آموزش گرامر آیلتس تبدیل شود.

8-کتاب Cobuild English Grammar (Advanced) (فقط برای سطح پیشرفته)

کتاب Cobuild English Grammar (Advanced)

کتاب Cobuild English Grammar (Advanced) توضیحات مختصر و شکل و شمایلی خودمانی دارد و راهنمای خوبی برای آموزش گرامر انگلیسی به شماست. این کتاب تغییرات مهمی که اخیرا در زبان انگلیسی رخ داده را مورد توجه قرار می دهد و بر اساس داده های بانک اطلاعاتی 4 میلیارد کلمه ای کالینز (Collins) تدوین شده است. تفاوتهای مهم بین زبان انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی از جمله مواردیست که این کتاب با ذکر مثالهای تازه و مفید به آنها می پردازد. با استفاده از Cobuild English Grammar می توانید مهارتهای گفتاری و نوشتاری مورد نیاز برای آزمون آیلتس را در خودتان تقویت کنید.

۱۵ تا از نکات مهم گرامری آزمون آیلتس که بیشترین تکرار را دارند

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست