GRE-test

۷ فیلم کاربردی آموزش آزمون GRE که باید ببینید + جزوه pdf

گاما

در این مطلب بیش از ۱۵ درس کاربردی و مهم آموزش آزمون جی آر ای را به زبان فارسی و با کمک فیلم برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این مباحث شامل مباحث مختلفی از مقدماتی تا پیشرفته شامل موضوعات متنوع و عمدتا شامل تکنیک های کسب امتیاز بالا در آزمون GRE می باشند. 

مقدمه

در انتخاب این ویدیو های آموزشی سعی کرده ایم اصولی ترین و کاربردی ترین آموزش ها را (مقدماتی-پیشرفته) برایتان گرد هم آوریم. این ۷ ویدیوی آموزشی در این پست شامل بهترین موضوعات کاربردی آزمون جی آر ای و زیر مجموعه های آن می باشد، از جمله:

 • آموزش نکات مهم math
 • تمرین ها و لکچرهای وربال
 • استراتژی های جی آر ای وربال
 • استراتژی ها در هر ۳ بخش آزمون
 • لغات و واژه های پرکاربرد
 • و … .

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

و تصاویر مختلف از این دروس:

نکته مهم! هیچ فیلم رایگان یا وب سایتی در سرتاسر اینترنت، این آموزش ها را به صورت مدون و اصولی، به شما آموزش نمی دهد و آموزش های آنها فقط جنبه تکمیلی دارند. سعی کنید از بسته های حرفه ای خودآموز ما یا این منابع استفاده کنید تا بهترین نمره را در آزمون تافل و جی آر ای کسب کنید.

لینک های دانلود:

download   دانلود بخش اول

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

download  دانلود بخش دوم

حتما بخوانید: دانلود ۲۰ درس کاربردی آموزش آزمون تافل که حتما باید ببینید (فیلم+ pdf)

دانلود اپلیکیشن آموزش GRE (بهترین)

download   دانلود اپلیکیشن شماره ۱ برای اندروید

download   دانلود اپلیکیشن شماره ۲ برای اندروید

download   دانلود اپلیکیشن شماره ۱ برای آیفون

download   دانلود اپلیکیشن شماره ۲ برای آیفون

لینک دانلود ۴ جزوه عالی آموزش GRE

download   دانلود ۴ جزوه برتر آموزش GRE

استراتژی ها و نکات آزمون GRE General

آمادگی برای آزمون GRE به میزان وقتی که برای مطالعه منابع می ‌گذارید و اینکه از چه شیوه ‌ای برای آماده شدن استفاده می ‌کنید، بستگی دارد. حداقل قبل از شرکت در آزمون عمومیGRE ، باید در مورد چیز های مختلفی مثل مراحل اداری، انواع سؤالات و دستورالعمل‌ ها، تعداد تقریبی سؤالات و مدت زمان اختصاص داده شده برای هر بخش، اطلاعات کسب کنید.

نکات مربوط به قبل از روز آزمون

اطلاعیه مربوط به آزمون را دانلود کنید

مراحل اداری شامل زمان ثبت نام، تاریخ و زمان و محل برگزاری آزمون، هزینه، روش ‌های انتشار نمره و اقدامات خاصی که برای آزمون باید انجام شود، است که در اطلاعیه منتشر می ‌شود.

با محتوای آزمون آشنا شوید

قبل از شرکت در آزمون عملی جی‌ آر ای، باید با محتوای هر یک از بخش‌ ها، نوع مطالبی که با آن ها سنجیده می ‌شوید و نوع سؤالات آشنا شوید.

استراتژی‌ های استدلال کلامی و استدلال ریاضی آزمون

پاسخ مورد نظرتان را مشخص کنید

سوالات در بخش ‌های استدلال کلامی و استدلال ریاضی دارای فرمت‌ های مختلفی هستند:

 • یک گزینه را انتخاب کنید.
 • یک یا چند گزینه را انتخاب کنید.
 • پاسخ را به عدد وارد کنید.

مطمئن شوید که در هنگام پاسخ دادن به یک سوال متوجه شده ‌اید که باید از چه فرمتی استفاده کنید.

از مدل علامت ‌گذاری و بازنگری استفاده کنید

هنگام شرکت در آزمون GRE General، می‌ توانید از سوالاتی که ممکن است در پاسخ به آن ها مشکل داشته باشید صرف‌ نظر کنید. نرم ‌افزار تست به شما امکان می ‌دهد:

 • از ویژگی “علامت‌ گذاری و بازنگری” برای علامت ‌گذاری سؤالاتی که می ‌خواهید در مدت مشخص شده مرورشان کنید، استفاده نمایید.
 • به لیست کامل تمام سؤالات در بخشی که روی آن کار می‌ کنید یک نگاه اجمالی بیندازید. می ‌توانید سؤالاتی که به آن ها پاسخ داده ‌اید و سؤالاتی که برای بررسی علامت‌ گذاری کرده ‌اید را شناسایی کنید.
 • سؤالاتی که قبلا پاسخ داده ‌اید را بررسی کنید و پاسخ‌های تان را تغییر دهید، البته به شرط این که هنوز وقت برای کار روی آن بخش داشته باشید.

در تصویر زیر یک نمونه از صفحه بازنگری را مشاهده می‌کنید.

Not Answered به معنای این است که سوال پاسخ داده نشده، Answered‌ یعنی پاسخ داده شده است و از آن مطمئن هستید. Incomplete هم یعنی شما بین چند گزینه شک دارید و سوال را رها کرده ‌اید. Not Incountered هم یعنی این سوال را ندیده‌ اید.

شماره سوال وضعیت علامت‌زده شده
1 Not Answered
2 Answered
3 Incomplete
4 Incomplete
5 Answered
6 Incomplete
7 Answered
8 Not Answered
9 Answered
10 Answered
11 Answered
12 Not Answered
13 Incomplete
14 Answered
15 Incomplete
16 Answered
17 Not Answered
18 Not Encountered
19 Not Encountered
20 Not Encountered

صفحه بازنگری برای این که بفهمید در آزمون تا چه حد پیشرفته ‌اید، در نظر گرفته شده است. خیلی زمان تان را صرف آن نکنید، زیرا این کار وقت شما را برای خواندن و پاسخ دادن به سوالات آزمون می ‌گیرد.

به همه سوالات پاسخ دهید

نمرات استدلال کلامی و استدلال ریاضی شما بر اساس تعداد سوالات درستی پاسخ می ‌دهید، تعیین می‌ شود. یعنی برای پاسخ‌ های نادرست چیزی از نمره شما کم نمی ‌شود. برای به حداکثر رساندن نمره‌ تان در بخش‌ های استدلال کلامی و استدلال ریاضی، بهتر است به تمام سوالات پاسخ دهید.

به زمان توجه کنید

تا جایی که می ‌توانید با دقت و سریع کار کنید. از آن جایی که هیچ سؤالی برتریِ بیشتری نسبت به سؤالات دیگر ندارد، وقت تان را با فکر کردن به سؤالاتی که خیلی سخت یا برای تان نا آشنا هستند، تلف نکنید.

با شیوه تست زدن برای این آزمون آشنا شوید

از تست ‌های تمرینی POWERPREP® برای دادن یک آزمون شبیه ‌سازی شده و آشنایی با نرم ‌افزار تست استفاده کنید.

استراتژی ‌های مربوط به بخش نگارش تحلیلی

به زمان توجه کنید

خیلی بهتر است که زمان تان را تنظیم کنید. در محدوده زمانی 30 دقیقه ‌ای برای هر تَسک، باید زمان کافی برای فکر کردن در مورد مطلب، برنامه‌ ریزی برای پاسخ و نوشتن انشای تان در نظر بگیرید. با این که مصصحین GRE محدودیت ‌های زمانی که موقع نوشتن انشا دارید را درک می کنند و پاسخ شما را به عنوان پیش ‌نویس اولیه در نظر می ‌گیرند، اما شما در عین حال باید بهترین انشای ممکن را بنویسید.

آنچه که می ‌نویسید را از نظر خطا بررسی کنید

چند دقیقه پایانی هر تسک را به بررسی خطاهایی که واضح هستند، اختصاص بدهید. با این که گهگاهی یک اشتباه تایپی، املایی یا گرامری بر نمره شما تأثیر نمی‌ گذارد، اما اشتباهات فاحش و مداوم از اثربخشی کلی نوشته شما می ‌کاهد و نمره‌ تان را پایین می ‌آورد.

از کاغذ چرک ‌نویس استفاده کنید

قبل از شروع آزمون، یک کاغذ چرک ‌نویس دریافت خواهید کرد. اگر در طول آزمون به تعداد بیشتری نیاز پیدا کردید، از سرپرست آزمون بگیرید.

خارج از زمان اختصاص داده شده، در روال کارتان وقفه نیندازید

بعد از بخش سوم یک استراحت 10 دقیقه ‌ای و بین بخش ‌های دیگرِ آزمون یک دقیقه استراحت وجود دارد. بهتر است اگر کاغذ چرک ‌نویس اضافی می ‌خواهید، در طول هر بار استراحت بگیرید. پس توصیه می ‌شود بعد از شروع آزمون ، بدون وقفه شروع به جواب دادن کنید و استراحت کردن را به زمان مخصوص خودش موکول کنید.

بسیار کاربردی

زبانمهر

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست