بهترین کلاسهای زبان

۱۲ موسسه برتر آموزش زبان انگلیسی در ایران (آپدیت 2021)

ielts gama-min

انگلیسی در ۳۱ کشور جهان، زبان رسمی است. بعلاوه بیست کشور دیگر، زبان انگلیسی را به عنوان یکی از دو یا چند زبان رسمی معرفی می کنند. یادگیری زبان انگلیسی کار جذاب و سرگرم کننده ای ست به شرطی که هم منابع خوبی در دسترس داشته باشید و هم کلاس هایی که شرکت می کنید منظم و باکیفیت باشند.

این مطلب تا سال ۲۰۲۱ به روز رسانی شده است. موسسات شعبه ای مثل سفیر و کانون زبان مورد بررسی ما نیستند …حتما این مطلب را در مروگر خود ذخیره کنید زیرا اطلاعات زیادی درباره زبان انگلیسی به صورت رایگان در همین صفحه می باشد و ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای دانلود آنها داشته باشید. این منابع را نه در کلاسها و نه در جای دیگر پیدا نخواهید کرد پس حتما دانلود کنید.

به هیچ وجه گول تبلیغات موسسات مختلف را نخورید. یک موسسه خوب باید مدیریت خوب، اساتید باتجربه، متریال های عالی و برنامه کامل داشته باشد در غیر این صورت فقط وقت خود را تلف می کنید!

پیش از هر چیز به این نکته توجه کنید اگر آموزشگاه انتخابی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد. اساتید ناکارآمد تلفظ را بصورت غیر اصولی به شما آموزش می دهند و در کشور مقصد مثل بوق در کَرنا خواهید بود 😃. موسسات این چنینی با بی برنامگی، امتحانات غیر اصولی و هزار عیب و ایراد دیگر، ماهها یادگیری شما را به تاخیر می اندازند و …

در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است. از این جهت تردیدی به خود راه ندهید!

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

این زبان نسبت به زبان های دیگری مثل چینی یا لهستانی که از زبان های سخت هستند، در درجه متوسط و حتی آسان قرار می گیرد.

اصولا یادگیری بعضی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان سخت تر از کسانی است که زبان مادری متفاوتی دارند. بطور واضح، یادگیری زبان آلمانی برای انگلیسی زبانان بسیار راحت تر از ماست. چرا؟ چون بسیاری از ساختارهای گرامری و لغات مشابهی با آلمانی دارند.

حتما حتما دانلود کنید: آموزش کامل زبان انگلیسی با ۱۰۰ درس رایگان (صفر تا صد+جزوه)

در واقع جواب این سوال می تواند کمی دشوار باشد. در کل زبان انگلیسی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان انگلیسی در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

برای فارسی زبانانی که زبان انگلیسی را در حد بسیار مبتدی می باشند و روزانه ۳ ساعت وقت برای مطالعه بگذارند حدود ۱۳ ماه زمان نیاز است که به سطح متوسط برسید.  اگر کلاس بروید و فشرده تر کار کنید بسته به استعداد شما تا ۸ ماه ممکن است این زمان کاهش یابد.

سوالات رایج کاربران

یادگیری زبان انگلیسی هیچ رمز و رازی ندارد اما 10 ترفند فوق العاده موثر را در انتهای همین مطلب به همراه دانلود منابع به صورت رایگان معرفی کرده ایم

چگونه انگلیسی را جزئی از زندگی روزمره خود کنیم؟ (بسیار مهم)

کار دشواری نیست. سعی کنید برای انجام همه کارها از زبان انگلیسی استفاده کنید.

در اینجا چند مثال برای شما آورده شده است:

 • اگر می خواهید چیزی یاد بگیرید، کتاب ها و مقالات انگلیسی را درباره آن موضوع مطالعه کنید.
 • اگر سرگرمی یا علاقه خاصی دارید، سایت های انگلیسی مربوط به آن را مرور کنید.
 • زبان تلفن، رایانه و تلویزیون خود را به انگلیسی تغییر دهید.
 • فیلم های هالیوود را به زبان اصلی (انگلیسی) تماشا کنید. (بخصوص این فیلم ها)

متوجه منظور من می شوید؟ اگر می توانید کارهایتان را به دو زبان انگلیسی و زبان مادری خود انجام دهید، همیشه زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

بعضی از افراد دوست دارند کارها را به زبان مادری خود انجام دهند زیرا راحت تر است. اما اگر می خواهید به زبان انگلیسی فکر کنید، باید عادت به استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های متفاوت را در خود ایجاد کنید.

وقتی انگلیسی را جزئی از زندگی خود می کنید، تفکر به زبان انگلیسی و یادگیری انگلیسی آسان می شود.

هزینه های کلاسهای زبان (بطور متوسط)

تقریبا همه موسساتی که در این لیست معرفی می کنیم هزینه های کلاسهای شان در محدوده زیر است:

عنوان دوره هزینه 
کلاس های آنلاین گروهی حدود 800 هزار تومان برای هر ترم
کلاس های خصوصی هرجلسه 90000 تومان (یک ساعت و نیم)
کلاس های فقط مکالمه (نیمه خصوصی دومیلیون تومان (4 ماه)
کلاس های آیلتس 1 میلیون تومان (ده جلسه دو ساعته)

موسساتی هم که جلسات ترمیک (یعنی یادگیری زبان در چند ترم به صورت سطح بندی) برگزار می کنندکلاسهای ترمیک بزرگسالان برای سطح مبتدی تا متوسط را حدود دو روز در هفته برگزار می کنند و هر ترم شامل حدود 20 جلسه یک ساعت و نیمی است. هزینه هر ترم بین 400 تا 600 هزار تومان است.

بهترین کلاسها برای کسانی که در شهرستان هستند

اگر در شهرستان هستید یا در جایی بجز تهران زندگی می کنید، برخی از موسسات این لیست کلاس های آنلاین نیز برگزار می کنند، تنها چیزی که نیاز دارید یک موبایل یا کامپیوتر و اینترنت است که می توانید در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید. کیفیت موسسات معرفی شده در این لیست قابل قیاس با موسسات دیگر نیست پس اگر در جایی بجز تهران زندگی می کنید از کلاس های غیرحضوری همین موسسات استفاده کنید. ضمنا بهترین کلاسهای آنلاین زبان را در اینجا معرفی کرده ایم (کلیک کنید)

در غیر این صورت کلاس های زبان برتر در شهرستان ها نیز در شماره آخر همین مطلب معرفی شده اند.

معیارهای ما برای انتخاب بهترین آموزشگاههای زبان

شکی نیست که شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، شیراز و مشهد از بهترین مقصدهای بسیاری از زبان آموزان است که به قصد یادگیری زبان انگلیسی به دلایل مختلف (کار، تحصیل، توریستی و …) به این شهرها می روند. علت عمدتا محیط بهتر و اساتیدی ست که بسیاری از آنها در کشورهای انگلیسی زبان درس خوانده اند و بعضا حتی انگلیسی زبان مادری آنهاست. برای اینکه بتوانیم یک موسسه را به درستی بسنجیم و بگوییم کدام کلاس آموزش زبان انگلیسی بهتر است چند معیار را باید مدنظر قرار دهیم:

 • کیفیت تدریس اساتید
 • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..)
 • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
 • نحوه کار کردن writing و Reading (چون Listening و Speaking در همه کلاس های اموزش زبان تدریس می شود)
 • سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس
 • اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

این مطلب چکیده سال ها تجربه در امر تدریس زبان انگلیسی و استفاده از نظرات و تجربیات کاربران در سطح فضای مجازی و تنی چند از اساتید آموزش زبان در شهر تهران می باشد. این نکته را هم متذکر می شویم که اگر در یادگیری زبان انگلیسی تلاش و تمرین زیاد نکنید، هیچ موسسه ای برای شما سودمند نیست!

و اما بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در ایران

۱- موسسه زبان ایران اروپا

آدرس و تماس  شعبه مرکزی: بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، روبروی منطقه برق قدس – ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

اگر بهترین نباشد یکی از بهترین ها در تمام ایران است. این موسسه یکی از مراکز معتبر آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران است. موسسه زبان ایران اروپا که در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد.

اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می سازد:

 • اساتید با تجربه مفید
 • هزینه های مناسب
 • آموزشگاه با تجهیزات عالی
 • اعتبار مناسب بین المللی با دارا بودن گواهینامه های متعدد کیفیت آموزش
 • تدریس تخصصی زبان انگلیسی (با تاکید بر مکالمه)

یکی از مشکلات برای هنرجویان برای نام نویسی در این موسسه، کمبود شعب است (تنها دو شعبه در غرب تهران).

website   آدرس وب سایت موسسه ایران اروپا

۲- موسسه گاما

آدرس و تماس  دارای شعب در تهران، اصفهان و شیراز. شعبه تهران: میرداماد – نرسیده به میدان مادر – روبروی لایکو – پلاک ۱۴۰ – طبقه چهارم-  ۹۱۰۰۲۳۴۹ – ۰۲۱

آیلتس

احتمالا نام موسسه گاما را زیاد شنیده اید، موسسه ای کاملا فعال با شعب مختلف در تهران و شهرهای بزرگ ایران. آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش میدهد.

تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمیشود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. گاما به خاطر سه دوره آموزشی بسیار شناخته شده است:

 • زبان آلمانی
 • ترکی استانبولی و یوس ترکیه
 • آمادگی آزمون آیلتس

موسسه گاما تنها در شهرهای بزرگی چون تهران شیراز و اصفهان داری شعب فعال میباشد.

website   آدرس وب سایت گاما

حتما بخوانید: انگلیسی زبان ها چگونه حرف می زنند و رفتار می کنند؟

۳- آموزشگاه زبان نگار

آدرس و تماس میدان انقلاب کارگر شمالی. نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک ۲۴- ۰۲۱۴۳۹۴۲

اگر دنبال موسسه ای کاملا منظم، بابرنامه و دقیق هستید این موسسه انتخاب درستی ست. موسسه زبانهای خارجی زبان نگار، دارای ۱۸ سال سابقه آموزشی در کشور میباشد و هرآنچه برای آموزش زبان احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده میشود. بخصوص در زمینه زبان انگلیسی از بهترین اساتید بهره می برد و محیط آن کاملا مجهز است. مدیریتی با برنامه دارد و پیشرفت شما را بطور منظم بررسی می کند:

 • برگزاری کلاسهای آنلاین زبانهای انگلیسی آلمانی ترکی روسی فرانسه و… برای تمام مردم ایران
 • برگزاری آنلاین کلاسهای تخصصی تافل و آیلتس و جی ار ای پی تی ای برای تمام مردم ایران
 • دارای اعتبار بین المللی مجری رسمی برگزاری آزمونهای GRE-TOEFL
 • محیط مناسب و مجهز
 • تدریس باکیفیت و اساتید با تجربه
 • دوره های ویژه آمادگی آزمونهای IELTS،TOEFL ،GRE،PTE بصورت فوق فشرده در کوتاهترین زمان
 • برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، زبان روسی، زبان چینی، زبان عربی و….
 • برگزار کننده کلاسهای گروهی و خصوصی

website   آدرس سایت رسمی موسسه

4- آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

آدرس و تماس  دارای شعب در نارمک، ولنجک، شهرک غرب. شعبه مرکزی: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین شمالی (جویبار)  – ۴۵۱۷۴

این آموزشگاه با حدود ۱۴ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی حدود ۹ شعبه فعال در سطح شهر تهران (شمال، شرق، غرب و مرکز) دارد. اساتید این موسسه کاملا مجرب و حرفه ای و عمدتا بطور اختصاصی برای شعب همین آموزشگاه تدریس می کنند. هم در مقطع کودکان، نوجوانان و هم بزرگسالان در قالب کلاسهای گروهی، نیمه گروهی و خصوصی در همه روزهای هفته آموزش می دهد

 • نظارت آموزشی مستمر توسط هیئت علمی و سرمدرسین مراکز
 • پشتیبانی سطح کیفی یادگیری زبان آموزان
 • ارائه منابع آموزشی شامل کتب وفایل های آموزشی
 • کلاس های رفع اشکال رایگان و کارگاه های رایگان آموزشی به منظور بهبود مکالمه زبان آموزان
 • کلاس های تربیت مدرس (TTC) و ارتقاء مدرسین TTC for IELTS & TOEFL

website   آدرس وب سایت آموزشگاه پردیسان

5- مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

آدرس و تماس  تهران،سعادت آباد، خیابان ۳۵ شرقی(صراف نژاد) پلاک ۲۰- 02124576- آدرس اینستاگرام  آدرس تلگرام

بیان برتر

یکی از موسسات زبان عالی در سطح شهر تهران است. اگر تا حالا به اين فكر كردي كه بتوني در 10 ماه به زبان انگليسي حرف بزني، مكاتبه كني، و ارتباط برقرار كني. مركز آموزش عالي زبان بيان برتر واقعا تونسته به كمك تيم هيات علمي‌ش كه همه‌شون مدارك دكترا دارند يا تحصيل كرده كانادا هستند، دوره 10 ماهه يادگيري زبان انگليسي رو تدوين كنند و به ثبت‌ش برسونند.

 • بخاطر اين کار ارزشمند، از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي 2019 در دبي و 2021 در لاس‌وگاس جايزه گرفتند و جزء 50 سازمان نوآور در آموزش زبان شدن.
 • دریافت ثبت “ابتكار” از وزارت فرهنگ و ارشاد
 • سبكي كه بيان برتر در آموزش زبان انگليسي به كار برده، سبك Microlearning هست كه تمركزش بر آموزش خرد خرد، كوتاه و جذابه چون اعتقاد دارند كه در ايران دو مشكل اساسي در آموزش زبان انگليسي وجود داره، دوره‌هاي بلندمدت و كسل كننده و همچنين فقدان شيوه آموزشي به‌روز.
 • تدوين دوره 10 ماهه براساس استاندارد CEFR اروپاست. تازه بعد از اين دوره مي‌توني در تك‌دوره آيلتس ساميت هم شركت كني و تا روز آزمون سازمان رو كنار خودت داشته باشي.
 • بيان برتر سه شعبه در تهران داره و يك شعبه در لهستان. اما با دوره‌هاي آنلاين‌ش كه فوق‌العاده جذاب هستند بايد گفت كه در تمام ايران شعبه داره. بهتره ويدئو‌هاي كوتاه آموزشي‌شون رو در پيج اينستاگرام و يا وب‌سايتشون دنبال كني.
 • براي تعيين سطح هم مي‌توني، از تنها تعيين سطح هوشمند در ايران استفاده كني و بدوني از لحاظ بين‌المللي كجاي زبان انگليسي قرار داري.

website   آدرس وب سایت زبان بيان برتر

حتما دانلود کنید: بهترین اپلیکیشن ها و نرم افزارها برای یادگیری زبان (رایگان)

۶- آموزشگاه زبان کارینو

آدرس و تماس  فلکه اول تهرانپارس – انتهای کوچه ۱۴۸ شرقی – نرسیده به ۱۲۱- ۷۷۷۴۵۲۲۸

آدرس و تماس  تقاطع عباس آباد و شریعتی- جنب مترو قدوسی- پلاک ۵

آموزشگاه زبان کارینو با ۱۵ سال فعالیت تخصصی در اموزش زبان انگلیسی در شرق تهران و محدوده‌ی تهرانپارس واقع شده است. شعبه‌ی دوم کارینو نیز در عباس آباد است این مرکز به دلیل فعالیت‌های حرفه‌ای خود در سال ۹۸ جایزه‌ بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ایران را اخذ کرد که نشان می دهد در طول یک دهه گذشته جزو بهترین های زبان انگلیسی در ایران بوده اند. از جمله تفاوت های این موسسه:

 • دوره های ویژه آمادگی آزمون آیلتس ۷ با تمامی امکانات و تجهیزات تنها در ۶۰ روز به صورت تضمینی
 • آموزش تکنیک های خاص ساخت تلفظ و لهجه British و American منطبق بر استاندارد های حاکم بر آزمون IELTS و TOEFLاولین بار در کشور
 • برگزاری آزمون های Assessment به صورت ماهیانه برای تحلیل دقیق پیشرفت زبان آموزان در هر سطح و کتاب
 • دوره های خاص مقاله نویسی ISI دارای سابقه ثبت رسمی در سازمان Institute for Scientific Informationبرای اولین بار در کشور
 • استفاده از رویکرد Intensive Study در برنامه ریزی کلاس های داوطلبین آزمون IELTS
 • برگزاری آزمون های شبیه سازIELTS در قالب امتحانات Mock Test
 • و …

کارینو ضمن اینکه تنوع بالایی در برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی دارد، پس از پایان دوره های اموزشی به زبان اموزان مدارک بین المللی قابل ارائه به سفارت اعطا میکند.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه کارینو

۷- آموزشگاه ایران کمبریج

آدرس و تماس  بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷- ۸۸۸۵۴۲۰۷-۰۲۱

cambridge

ایران کمبریج در زمینه زبان انگلیسی بسیار مجرب و کارآزموده است و در شهر تهران یکی از بهترین هاست. قطعا شما هم نام آن را شنیده اید. ویژگی های متمایز این موسسه را با هم مرور می کنیم:

 • استفاده از مدرسین بسیار مجرب و در سطوح بین المللی آموزش زبان
 • همکاری با اساتیدی با دانش بیش از کارشناسی ارشد آموزش زبان
 • بهره مندی از مدرسین با دانشی با سابقه بیش از یک دهه تدریس موفق
 • جذب و ارایه بهترین دوره های آموزشی زبان با برترین مدرسین دانشگاه های بین المللی
 • برگزاری کلاس های فوق فشرده که کمتر از سه ماه طول خواهد کشید
 • ارایه دوره های کاملا تخصصی ، منسجم و هدفمند با ظرفیت بسیار کم
 • بهره مندی از اساتید Native زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته
 • استفاده از بروزترین تجهیزات و سخت افزار کمک آموزشی

ایران کمبریج درحال حاضر تنها در شهر تهران و با سه شعبه فعال در ( مرکز ، غرب و شمال شهر ) در حال ارایه دوره های تخصصی آموزش آیلتس میباشد.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه ایران کمبریج

حتما دانلود کنید: بهترین آهنگ ها، فیلم و پادکست برای تقویت زبان (رایگان)

۸- کلاس های آموزشگاه اسپیکان

آدرس و تماس  تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک۹۱- ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹

آدرس و تماس  تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴- ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴

اسپیکان

این موسسه برای آنهایی که در تهران زندگی می کنند، نام شناخته شده ای است. دلیل گرایش زبان آموزان به این موسسه، ۱۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبان انگلیسی با دوره های متنوع و بهره گیری از متد دانشگاه Oxford انگلستان و تیمی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران است که توانسته رضایت بالای زبان آموزان در تمامی مقاطع سنی را بدست آورد:

 • دوره های عمومی و تخصصی انگلیسی بصورت خصوصی، گروهی و آنلاین در طول هفته و آخرهفته
 • تنوع در ارائه دوره ها و زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما
 • کلاس های مجهز به جدیدترین امکانات آموزشی جهت بهروری و بازدهی بیشتر
 • کلاسهای کاملا منعطف با برنامه شما و هزینه کاملا قابل قبول نسبت به کیفیت
 • آزمون های پایان ترم منظم و کلاس های پشتیبانی جهت سنجش سطح کیفی یادگیری زبان آموزان
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
 • عقد قرارداد با شرکتها، سازمانها، مهدکودکها و مدارس

این آموزشگاه دارای ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) است و کلاس های آنلاین قابل قبولی نیز ارائه می کند و یکی از گزینه های عالی برای یادگیری زبان انگلیسی عمومی و تخصصی است. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی را به هر دلیلی دارید، حتما این آموزشگاه را مدنظر داشته باشید.

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۹- موسسه آفاق

آدرس و تماس میدان ولیعصر بلوار کشاورز جنب بیمارستان آریا پلاک 196 طبقه اول- 0215148

آفاق

یکی از موسسات کارکشته در زمینه زبان انگلیسی ست که حدود 16 سال سابقه فعالیت دارد. موسسه آموزش زبان انگلیسی آفاق AFAQ LANGUAGE CENTER فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز نمود. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده است:

 • بهره گیری از از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS
 • استفاده از تجهیزات آموزشی مدرن
 • هزینه کلاس ها کاملا مناسب
 • استفاده از اساتید مجرب و Native
 • برگزاری دوره TTC
 • برگزاری کلاس های فشرده، ویژه شاغلین و سازگار با برنامه شما
 • و …

website   آدرس وبسایت  موسسه زبان آفاق 

10- موسسه آموزش زبان آفرینش (برای آیلتس)

آدرس و تماس  خیابان ولی‌عصر(عج)، بلوار اسفندیار، نرسیده به تقاطع جردن- ۲۸۳۱۸-۰۲۱

از بسیاری از دوستان که در این موسسه آموزش دیده اند و نظراتی که مردم در فضای مجازی منتشر کرده اند و مشاهدات انجام شده، باید گفت که این موسسه قبلا یکی از بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی بوده است اما اخیرا کاربران از مدیریت نامنظم و اساتید نسبتا جوان که در آن مشغول شده اند انتقاد زیادی کرده اند هر چند موسسه معتبر است:

 • دارای اعتبار بین المللی (مرکز برگزاری آزمون آیلتس)
 • مدیریت نامنظم و بعضا اساتید جوان تر
 • برگزاری کلاس های خصوصی مقدماتی تا پیشرفته
 • محیط مناسب و مجهز
 • این موسسه هم مانند بسیاری از موسسات حرفه ای دیگر، هزینه کلاس های متوسط رو به بالایی دارد.

website   آدرس وبسایت  موسسه زبان آفرینش

11- موسسه امیر بهادر (برای GRE)

آدرس و تماس  پایین تر از میدان ولی عصر(عج)،بعد از سفارت عراق،بن بست صدف- ۸۸۹۱۹۰۲۱

امیربهادر

قطعا اگر زبان انگلیسی را برای آزمون تافل، جی آر ای و بطور کلی مهاجرت به آمریکا می خواهید یاد بگیرید امیربهادر یکی از بهترین هاست. نه تنها جزوه معدود مراکز برگزاری این دو آزمون است بلکه بهترین اساتید و روش تدریس برای کسب بالاترین نمره در این دو آزمون را دارد. ویژگی های امیربهادر:

 • دارای اعتبار بین المللی (مرکز برگزاری آزمون تافل و جی آر ای)
 • محیط کاملا مجهز و امکانات کامل
 • اساتید جزو بهترین های تافل و جی آر ای
 • برنامه و مدیریت مجموعه در برگزاری کلاسها مناسب نیست
 • هزینه های این موسسه نسبت به موسسات دیگر کمی بالاتر می باشند

website   آدرس وبسایت  موسسه زبان امیربهادر

هزینه کلاس های آموزش زبان را ندارید؟ وقت کلاس رفتن را ندارید؟ دوست دارید یک درس را چندین بار مرور کنید؟ با بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ما، در کمتر از ۳ ماه به سطح متوسطه تا حرفه ای می رسید.

12-کانون زبان ایران

آدرس و تماس  دارای شعب در همه شهرهای ایران- ۸۸۳۰۸۰۳۲

خب احتمالا همه شما نام کانون زبان ایران را شنیده اید.کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت می شود. این موسسه آموزش زبان انگلیسی، دوره های متنوع تری را نسبت به دو موسسه بالا ارائه می دهد:

 • تنوع برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی (JCE, SCE, Cambridge و …)
 • برگزاری دوره های آموزش زبان عربی، فرانسه آلمانی و …
 • قیمت مناسب کلاس های برگزار شده
 • اساتید جوان و کم تجربه و کیفیت پایین آزمونهای ورودی به آن
 • داشتن شعبه در بسیاری از استان های کشور

و اما باید گفت که در کانون زبان ایران، به دلیل عمومی تر بودن، کلاس ها معمولا شلوغ تر بوده، کیفیت تجهیزات به اندازه جمعیت پاسخگو نیست. از طرف دیگر آزمون های حرفه ای مثل تافل و آیلتس را آنگونه که دو موسسه بالا آموزش می دهند، به شما نخواهد آموخت.

website   وبسایت کانون زبان ایران

13- شهرهای بزرگ

 • اصفهان: آموزشگاه گاما (شماره 2 همین صفحه) و آموزشگاه سخن سرا (آدرس سایت– خیابان علامه امینی (باغ غدیر) -خیابان شهید سلمانی- بعد از میدان پردیس – انتهای کوی شاهد (۵) – ساختمان سخن سرا)
 • شیراز: آموزشگاه گاما (شماره 2 همین صفحه) و آموزشگاه پارسا (آدرس سایت– بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه)
 • مشهد: آموزشگاه شایان (آدرس سایت– مشهد – بلوار وکیل آباد – بلوار هاشمیه – هاشمیه ۲۵ – نبش میدان وصال)
 • تبریز: آموزشگاه چیت سازان (آدرس سایت– باغشمال؛ نرسیده به تقاطع خیابان حافظ و منصور؛ پلاک: ۷۶)
 • کرج: آموزشگاه زبان سفیر (آدرس سایت – بلوار طالقانی شمالی، خیابان شرع پسند(بهار)، مابین کوچه نیک دهقان(کاج) و کوچه صادقی نژاد)
 • قم: آموزشگاه زبان آسان (آدرس سایت– بنیاد، بلوار کریمی، کریمی ۲۵، چهارراه دوم، سمت راست)
 • اهواز: آموزشگاه زبان گویا (آدرس سایت– اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض)
 • کرمانشاه: آموزشگاه کالج تاک (آدرس سایت– ۲۲ بهمن، بلوار نوبهار)
 • ارومیه: آموزشگاه آوا تاک (آدرس سایت– ارومیه خیابان امامت ابتدای کوی مهندسین جنب بستنی نعمت)
 • رشت: آموزشگاه پاسارگاد (آدرس سایت– میدان حشمت)
 • یزد: آموزشگاه دانیال (آدرس سایت– خیابان کاشانی ابتدای کوچه حافظ- کوچه مسجد قریشی)
 • گرگان: موسسه زبان تاک (آدرس سایت– بلوار ناهارخوران-خیابان گلشهر-گلشهر 4-پلاک 64 017325203501)

حتما بخوانید: بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس

این لیست برای معرفی آموزشگاههای زبان بطور کلی ست. دقت کنید موسسات دیگر را نیز به تفکیک در لینک های زیر معرفی کرده ایم:

بهترین آموزشگاههای زبان برای کودکان بهترین آموزشگاههای زبان آیلتس
بهترین آموزشگاهها برای تافل و جی آر ای بهترین آموزشگاههای زبان فرانسه
بهترین آموزشگاههای زبان آلمانی بهترین آموزشگاههای زبان ترکی
بهترین آموزشگاههای زبان روسی

10 ترفند عالی یادگیری سریعتر زبان انگلیسی (بسیار مهم)

 • حتما برای خود هدف از یادگیری تعیین کنید، آن را بنویسید و روی دیوار اتاق نصب کنید
 • هر روز کتاب و رمان انگلیسی بخوانید، حتی در حد ده دقیقه (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • حداقل روزانه ۱ تا نهایتا ۴ ساعت تمرین کنید تا در ۴ ماه به سطح متوسط برسید (نیازی به کلاس ندارید)
 • در مواقع بیکاری، در ماشین، مترو و … موسیقی زبان انگلیسی گوش کنید (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • در مواقع بیکاری یا شب ها، انیمیشن یا فیلم و سریال انگلیسی تماشا کنید. با زیرنویس انگلیسی (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • همیشه با صدای بلند تکرار کنید و سعی کنید چیزهایی که یاد می گیرید را برای یک نفر توضیح دهید
 • به اخبار انگلیسی زبان گوش دهید (مثلا این یا این یکی)
 • واژگان زبان انگلیسی را یاد بگیرید. واژگان سطح مقدماتی در صد درس زیر هستند ولی اگر همه واژگان مورد نیاز را می خواهید این PDF را دانلود کنید و شروع به مطالعه نمایید

اما؟

این لیست حاصل تجارب چند ده نفر زبان آموز و مدرس است، قطعا شما تجارب بیشتری در این زمینه دارید. در بخش نظرات، آموزشگاه های بیشتری به ما معرفی کنید یا در مورد موسسات ذکر شده نظرات خود را مطرح کنید. ضمنا موارد زیر در یادگیری زبان بسیار مفید خواهند بود:

دانلود رایگان منابع کاربردی زبان انگلیسی

English

حتما بخوانید!

نتیجه‌ای پیدا نشد.

104 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • مرسی. یک ماه زیر و روی آموزشگاهها رو درآوردم و از نزدیک دیدمشون. تقریبا به لیست مشابه لیست شما رسیدم

  پاسخ
  • من امروز زنگ زدم گفتن هر ترم ۴۶۰هزار تومان

   پاسخ
  • انصافا ترفندهاتون فوق العاده بود بخصوص منابعی که به صورت رایگان گذاشتین. 7 ماهه کلاس می رم ولی این ترفندها رو بهم نگفتن. الان که تستشون می کنم واقعا سرعت یادگیری زبانم رو بالا بردن. مرررسی

   پاسخ
 • ممنون از مقاله بسیار خوبتون…. کارمون رو تو انتخاب راحتتر کردید…

  پاسخ
 • باسلام.
  من بیست سالم هست وتا الان کانون زبان نرفتم.الان قصد دارم برم ولی نمیدونم کدوم اموزشگاه بهره وکدوم سطح باید برم زبان انگلیسی ام هم ضعیف هست با توجه به رشته دانشگاهیم میخوام که زبان انگلیسی رو در حد مکالمه روان و فهمیدن سریع متن های انگلیسی یاد بگیرم ولی نمیدونم تز کجا باید شروع کنم. میشه لطفا راهنماییم کنید.
  ممنون

  پاسخ
  • درود بر شما
   هر موسسه استانداردی، قبل از ثبت نام شما یک آزمون تعیین سطح برگزار می کند. اگر در زبان انگلیسی مبتدی هستید، دقیقا در حساس ترین مرحله یادگیری قرار دارید، چون در این گام اصطلاحا در حال گذاشتن ریل قطار یادگیری تان هستید. بسیار مهم است که از متریال (منابع) یادگیری استاندارد استفاده کنید و در کنار آن یک آموزشگاه استاندارد نیز نیاز خواهید داشت.
   اگر در تهران هستید، به همین ترتیبی که در مقاله آمده به شما پیشنهاد می کنیم که یکی از این موسسات را انتخاب کنید، اگر درشهرستان هستید، هم توضیحاتی در پست هست ولی کانون زبان معمولا برای شروع در صورتی کافی است که از نرم افزار و کتاب های مناسب هم استفاده کنید. حتما بخش نرم افزارها و کتاب های ما را مطالعه کنید. 🙂

   پاسخ
   • زبان سرای اصفهان عالییییی هست
    من ۳ یا ۴ ساله که میرم و کاملا عالی هست
    هزینش یخورده زیاده فقط
    که نسبت به کیفتش می ارزه

    پاسخ
 • هایپ مانیتور
  نوامبر 20, 2017 2:59 ب.ظ

  ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتید

  پاسخ
  • سلام ببخشید شما خودتون هم توی ایران کمبریج این دوره هارو گذروندید؟
   خوب بوده؟

   پاسخ
 • سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
  ی سوال داشتم اونم اینکه من میخوام زبانم رو کامل کنم فقط برای تدریس تو موسسات
  اما نمیدونم کدوم موسسه برم ک زودتر تموم شه چون وقت برام خیلی مهمه و استعدادم تو این زمینه خوبه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
 • سلام،آقای فرهانی و خانم رنجبر یا دوستان دیگر که اطلاع دارید،هزینه کلاس خصوصی ایشون به چه صورت هست?فقط خصوصی تدریس میکنند?ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 • من به طور مستمر موسسه سفیر رفتم ولی واقعا بدترین موسسه که میتونید انتخاب کنید اصلا listening و speaking کار نمیکنن نه در کلاسای ترمیکشون نه در کلاسای آمادگی آیلتس . متد آموزشی بسیار قدیمی دارن و واقعا پول و وقت هدر دادنه. یه مدت موسسه کیش رفتم که میتونم بگم بسیار بهتر از سفیر بود از همه نظر هم از نظر متد تدریس هم مکالمه کار میکنن و بعده اون هم موسسه آفرینش رفتم برای آیلتس که واقعا موسسه خوبی هست

  پاسخ
 • مرسی از‌مقاله خوبتون. از طریق همین مقاله و کمی تحقیق به موسسه ایران اروپا رفتم….کلاس های ترمیک نیمه گروهی رو شرکت میکنم و واقعا هم راضی هستم….

  پاسخ
 • من تو ارومیه امووزشگاه زبان برا مکالمه میخوام ن گرامر چون سنمم زیاده ۲۰سالمه دیه فرصت حروم کردن وقت ندارم

  پاسخ
 • سوران نعیمی
  ژانویه 30, 2018 6:47 ب.ظ

  جدای از کیفیت تدریس و نحوه ی آموزش زبان،رفتار پرسنل و فضای آموزشی خیلی مهم هست چیزی که من به این دلیل از آموزشگاه زبان گات انصراف دادم.

  پاسخ
  • سلام دو سال از عمرم با آفرینش تلف شد. گول تبلیغات نخورید. فقط کلاس اسپیکینگ و رایتینگ پژمان علی اکبرزاده ارزش هزینه کردن داره. پول ذخیره کنید که اگه بار اول نمره نگرفتید بار دوم بدون استرس امتحان بدید.

   پاسخ
 • با سلام من قصد مهاجرت در یکسال اینده رو به استرالیا دارم و چند سال تا سطح نیمه حرفهاى زبان خوندم ولى الان ٣ ساله دورم از زبان میخواستم بدونم الان من کلاسهاى بحث ازاد به دردم میخوره یا عمومى،؟
  ضمنا احتیاجى به ایلتس براى مهاجرت ندام

  پاسخ
  • علی رضا جهانیان
   ژانویه 30, 2021 12:49 ب.ظ

   سلام
   در ایران کمبریج شما بصورت حرفه ای برای مکالمه آماده خواهید شد.دوره های این مرکز خیلی زودبازده هست و اگه وقت بزارید خیلی زود به یه مکالمه شیک و حرفه ای میرسید.

   پاسخ
 • در کانون بهترین من ۱۲ سالمه از کلی اول کانون میرفتم الان فریبا بیشتر زبان انگلیسی بلدم ولی بگم خیلی سختگیره کانوپ بقیه کلاس ها همه چرت فقط جوجه معلم دار تنها کانونهای که روی رایتینگ لسنینگ واسپیکینک رریدینگ کار میکنه

  پاسخ
  • مذخرف ترین سیستم آموزشیه کانون. زده میشه آدم، اسپیکینگ هیچ..فوق فشرده ..نامحترم..عین سیستم آموزشی مدرسه

   پاسخ
   • جمال الدین کربلایی پور
    می 19, 2020 12:46 ق.ظ

    با سلام به دوستان عزیز
    من ارسال هشتاد و هفت تا نود و هشت مدرس کانون زبان ایران بودم.باید بگم که کانون زبان از نظر گرامر و دایره لغت خوب کار می کرد تا دو سال پیش.در حال حاضر به دلیل مشکلات مدیریت و عدم شایسته سالاری بسیار افت کرده است.کلاس های بسیار شلوغ کانون زبان با برنامه ریزی و پشتیبانی دقیق و علمی قبلا تا حدی جبران می شد.در حال حاضر به هیچ عنوان کانون زبان ایران را در شهرهای بزرگ و پر امکانات توصیه نمی کنم.

    پاسخ
    • مینا کاظمی
     آگوست 27, 2021 4:45 ق.ظ

     سلام ببخشید من کرج هستم میخواستم بچه م رو هشت سالشه بزارم کانون شما گفتین خوب نیست میشه یکم راهنماییم کنین

     پاسخ
     • @mbkryryhanh@gmail.com
      آگوست 28, 2021 2:23 ب.ظ

      سلام. ببینید سیستم آموزشیشون مثل مدرسه است. سخت گیرندو کلاس هاش هم خیلی تعداد دانش آموزانش زیاده و اینکه با این فضایی که داره فکر نکنم بچه شما زیاد خوشش بیاد زود زده میشه. من خودم میرم الان میخوام یه جای دیگه برم چون خیلی خوب نیست .
      بریده گویش یا جای دیگه ای مطمئن هستید خوبه.
      آدم باید از مکان توش میخواد تحصیل کنه راضی باشه حالا بالاخره چه به صورت آنلاین یا حضوری .
      کانون اصلا مناسب نیست .

   • @mbkryryhanh@gmail.com
    آگوست 28, 2021 2:18 ب.ظ

    سلام. منم با شمو موافقم من خودم کانون میرم الان ولی اصلا راضی نیستم خیلی کلاس هاش شلوغ تازه میخواند نتیجه خوبی هم بگیرند .
    من الان نمی توانم خوب صحبت کنم خیلی ایراد دارم و معلم هم با این هم دانش آموز اصلا وقت نمیکنه که مشکلات رو رفع کنه.
    تازه تو کلاسشون باید انگلیسی صحبت کنی خب ما که تازه اول راهیم چه طور می توانی انگلیسی حرف بزنیم باید یکم ترم بالا بره تا بتوانیم به انگلیسی حرف بزنیم . سخت گیر هم هستند و اصلا خوب نیست من زده شدم .
    بنظر من این طوریه البته اگه بقیه می توانند با سیستم آموزشیشون کنار بیاند برند .

    پاسخ
    • سلام روزتون بخیر
     من پنج سال میشه که کانون میرم و کاملا راضی ام و مکالمه و گرامر نسبتا‌ قوی دارم
     مزایا و معایب‌ کانون رو میگم و از اونجایی‌ که از ترم یک در این آموزشگاه مشغول نحصیل هستم همه چی رو میدونم،میگم تا بهتر انتخاب کنید
     مزایا=هزینه کلاس های کمتر از آموزشگاه های دیگر،کلاس های حساب شده و استفاده درست از زمان،رفتار خوب کارکنان،سه ماهه بودن دوره ها،تدریس کلمات و گرامر های واقعا مهم،مدرسان‌ واقعا قوی و توانمند،خوشنام‌ بودن

     معایب=دولتی بودن،دارا بودن فضایی مثل فضای مدرسه،حساس روی نمره و آزمون،مختلط‌ نبودن فضای کلاس🙂که متاسفانه باعث میشه حس مدرسه به آدم دست بده،سختگیر بودن در آزمون های فاینال،

     پاسخ
     • و البته یه نکته ای رو فراموش کردم،فارسی حرف زدن تو قانون واقعا غیر مجازه،و شما باید از همون ابتدا جملات کوتاه و بلند رو به انگلیسی بگی و نباید فارسی بگی،همین قضیه باعث میشه کم کم دایر لغاتت‌ زیاد بشه و در مکالمه قوی بشی و نخوای دائم در کلاس فارسی حرف بزنی و مکالمه رو یاد بگیری

 • مریم فتحی
  مارس 7, 2018 7:19 ب.ظ

  با سلام و احترام . پسر من الان کلاس پنجم دبستان است و تا حالا یعنی از کلاس اول دبستان کانون زبان رفته . الان دوره کودکان را تمام کرده و در دوره نوجوانی ترم چهار است . ولی دیگه خسته شده میگه آموزش گاه را عوض کنم به نظر شما همون کانون را ادامه بده یا ببرم سفیر . تو رو خدا راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • من دوره دبستان کانون زبان میرفتم و واقعا عین مدرسه مشق داشت و من واقعا استرس داشتم که مشق ننویسم منفی میگیرم،اونقدر که دیگه خودم نخواستم برم،دوره دبیرستان رفتم کیس و واقعا خوب بود،روی هر بخشی به اندازه کار میشد اما کانون فقط روی گرامر کار میکرد اونم به زور،اما کیش هم بازی داشت،هم فیلم دیدن،هم اسپیک هم گرامر که چون سعی بر این بود که همه فعالیت داشته باشن واقعا یاد میگرفتیم.

   پاسخ
   • @mbkryryhanh@gmail.com
    آگوست 28, 2021 2:07 ب.ظ

    سلام دوست عزیز.بنظر من برو کلاس مکالمه اگه میخوای خیلی روان صحبت کنی و متن های انگلیسی رو یادبگیری. آموزشگاه هم برو گویش کانون زبان فضای خشک و سخت گیری داره زود زده میشی البته اگه می توانی با سیستم آموزشی شون کنار بیای برو.

    پاسخ
 • سلام
  راجع به موسسه امیربهادر کسی نظری نداده بود.چطوریه؟

  پاسخ
  • موسسه امیر بهادر عالی هست. من پری تاقل و تافل رفتم. خیلی راضیم. نظم، مدیریت و استادش که من باهاش درس داشتم خیلی خوب بودن.

   پاسخ
 • محمدرضا
  می 5, 2018 8:00 ب.ظ

  سلام
  برای مکالمه انگلیسی کدوم موسسه خوبه ؟ حوالی سیدخندان

  پاسخ
 • سفیر افتضاحه . فقط با دادن نمرات الکی دانش آموز رو هل میدن ترم بعد که شهریه بدید.

  پاسخ
 • سلام آموزشگاه خوب محدوده سعادت آباد لطفا معرفی بفرمایید بی نهایت متشکرم

  پاسخ
  • اموزشگاه ایده ال تو شهرک غرب عالیه من خیلی ازشون راضی هستم

   پاسخ
  • آموزشگاه اریان پور در سعادت اباد سرو شرقی

   پاسخ
  • اگه کسی واقعا طالب باشه با هر موسسه ای یاد میگیره من پرتو می رفتم منطقه ۱۷ تهران میدان ابوذر. خیلی هم محیطش دوست داشتنی بود و معلم هاش خلاق بودن. فیلم موسیقی کتاب داستان لیسنینگ مکالمه همه چی کار می کردن.

   پاسخ
 • سلام دوستان ،میشه ی آموزشگاه زبان خوب و با کیفیت و فعال در کرج رو معرفی کنین؟فقط کانون زبان نباشه که خیلی خیلی افتضاح هست ،من ٨ترم اونجا بودم و کلاس ها حدودا ٣٠-٣۵نفر بود و وقتی ی جلسه ازت میپرسیدن تا حداقل ١٠جلسه بابت پرسش خیالت راحت بود که نوبت بهت نمیرسه و این میشد که هیچ تکاپو و تلاشی نمیشد

  پاسخ
 • ابوالحسن
  می 14, 2018 12:59 ب.ظ

  لطفا نظرتون را در خصوص موسسه زبان دکتر آموخته بیان بفرمایید

  پاسخ
 • البته جای آموزشگاه زبان گلدیس در لیستتون خالیه .

  پاسخ
 • سلام من موسسات مختلفی رو امتحان کردم و حس همه شما رو درک میکنم خیلی موسسات علی رغم اسم خیلی گنده ای که دارن اصلا خوب کار نمیکنن. به نظر من اگر واقن میخواهید زبان انگلیسی رو جدی دنبال کنید فقط موسسه کوییک رو انتخاب کنید خیلی سختگیرن و مدام ازتون تکلیف میخوان ولی به نظرم برای کسی که هدف داره بهترین موسسه همون موسسه کوییک هستش

  پاسخ
 • من هم سفیر رفتم و هم ایرانمهر به هیچ وجه این دو موسسه رو پیشنهاد نمیکنم اصلا خوب کار نمیکنن سفیر که امتحاناتش در دوره های بالا غیراستاندارده

  پاسخ
 • به نظر من کانون زبان عالیه و اگه کسی واقعا بخواد زبان بخونه و اسپیکینگ و لیسنینگش پیشرفت کنه تو همون کانون هم میتونه
  من تو کانون دانش آموزایی رو میبینم که اصلا سر کلاس حرف نمیزنن و خیلی هم توقع دارن اسپیکینگ شون پیشرفت کنه

  پاسخ
  • من خودم دوره دبیرستان کانون میرفتم و اصلا راضی نبودم عین مدرسه درس میدادن، لیسنینگا در حد ابتدایی بود و کلاس انقدر شلوغ بود ۵۰ نفر سرکلاس بودیم اصلا نمیتونستیم حرف بزنیم تا حرفم میخواستیم بزنیم استاد دعوامون میکرد که باشه فهمیدیم بلدی!!!! من خیلی اعتماد به نفسم پایین اومد بعد از اون ترم

   پاسخ
  • @mbkryryhanh@gmail.com
   آگوست 28, 2021 2:29 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. یه ایرادی که کانون زبان داره اینکه از همون اول کار یعنی ترم های مبتدی از ما میخواد انگلیسی صحبت کنیم خب ما که هنوز نیفتادم به قول معروف رو غلتک چه طوری صحبت کنیم به خاطر همین بقیه حرف نمی زنند و می ترسند سوالات شون رو بپرسند . بنظر یکم سخت گیرند روی این موضوع بسیار بده . فضاش خشک زود آدم زده میشه .
   البته این نظر منه ،نظر شما هم قابل احترام شما شاید این سیستم آموزشی دوست داری بقیه یه سیستم دیگه رو نی پسندند.

   پاسخ
 • در مورد موسسه زبان پاسارگاد تو رشت باید تجدید نظر کنید من بخاطر تبلیغات زیاد رفتم این موسسه و به جرات میتونم بگم از بدترین ها بود.

  پاسخ
 • سلام
  من فقط می‌دونم که آموزشگاه برزآبادی خوب نیست. چون خودم شرکت کردم، اساتید تافلش که غیر از اعلایی خوب نیستند و محیط آموزشی بسیار بدی داره. مسولان فقط به فکر افزایش درآمد خود هستند و اصلا به فکر کیفیت کلاسها نیستند به طوریکه در کلاس ما ۱۰ نفر اضافه بر ظرفیت ثبت نام کردند و کلاس به شدت شلوغ و غیر مفید بود حتی صندلی برای نشستن هم به سختی پیدا میشد.

  پاسخ
  • ببخشید میشه یه موسسه خوب که اسپیکینگ رو خوب کارکنند در کرج بگید؟
   ممنون میشم

   پاسخ
 • سلام

  دقیقا هر دوموسسه ی ایران اروپا صادقیه هستش

  پاسخ
 • بدترین موسسه دوره آنلاین آفرینش هست. توی کلاس حدود ۵۰ نفر هستند که اصلا نوبت صحبت بهت نمیرسه. ارتباط یکطرفه هست . توی سایتشون یه فیلم از یه کلاس گذاشتند و من با اون ذهنیت رفتم ثبت نام کردم. ولی وقتی وارد کلاس شدم دیدم اصلا کیفیت نداره و فقط مردم رو با اسم و رسمشون گول میزنند.

  پاسخ
  • افرینش تو کلاس حضوریشم به کسی فرصت حرف زدن نمیدن، اسپیکینگ میدن باید فقط همون رو بهشون تحویل بدی

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  برای آمادگی برای آزمون تافل بنظرتون کلاس های آنلاین موسسه نگار بهتره یا موسسه ایران اروپا

  پاسخ
  • محمدرضا
   می 9, 2021 9:30 ق.ظ

   خوب نیست، تمرکزی روی افزایش مهارت های چهارگانه ندارند و فقط به فکر این هستن ترم هارو بگذرونید و پول بگیرند.

   پاسخ
 • سفیر که قبلا خیلی خوب بود. اساتید زبان دانشگاه توش تدریس میکردن. من دوباره میخوام برم برای ایلتس. شعبه رشت. یعنی انقدر کارشون بد شده؟
  کسی میدونه شهریه ایلتس سفیر چند شده؟

  پاسخ
 • با سلام
  من میخوام خیلی سریع و در کمترین زمان مدرک ایلتس بگیرم.سطح زبانم متوسطه رو به پایینه به نظر دوستان بهترین کلاس آنلاینی که منو به نمره ۷ برسونه کدوم موسسه میباشد؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام دوستان من بخاطر رشته دانشگاهیم و اینکه قصد دارم برای ارشد به خارج از کشور برم دنبال یه آموزشگاه خوبم که بتونم فشرده و تو کمترین زمان مدرکم رو بگیرم و برای آزمون آیلتس آماده بشم خودم نظرم اینه که پردیسان برم به نظر خوبه؟ اگر نظری دارید بگید یا جای بهتری رو معرفی کنید چون زمان خیلی برام مهمه

  پاسخ
  • سلام، آموزشگاه پردبسان شعبه پونک خوبه؟ کسی تجربه ای داره از این آموزشگاه

   پاسخ
 • با توجه به استفاده از مدرسین بسیار حرفه ای که تو ایران کمبریج دیدم و زمان برگزاری دوره های بسیار منظم من واقعا ایران کمبریج رو بسیار پسندیدم… وتونستم نتیجه خیلی خوبی بگیرم.تو خیلی از مراکز که اسم نمیبرم هم هزینه ها بیخودی بالاس هم دوره ها یا به حدنصاب نمیرسن یا تشکیل نمیشن…
  بنظرم اگه کسی بدبرخورد نکنه و بی ادبی پیشه راهش نباشه، هیچکس حق توهین بخودش نمیده. ما که جز احترام از کادرشون ندیدیم.

  پاسخ
 • من ۵ ساله در اموزشگاه چیت سازان تبریز زبان انگلیسی رو میخونم از صفر…واقعا اموزشگاه عالی هست از همه لحاظ، تازگی ها هم جزو ۱۰۰ اموزشگاه برتر جهان انتخاب شده، با این وضعیت کرونا هم مجبور شدیم بریم کلاس های انلاین
  اما کلاس های انلاینش از کلاس های حضوریش هم خیلی عالیه
  پیشنهاد میکنم اگه در شهرهای دیگه هستید یه بار کلاس های انلاینش رو امتحان کنید، هزینه ی ترم ها هم منصفانه هست، هر ترم با کتاب هاش جمعا حدود ۲۸۰ هزار تومان میشه.

  پاسخ
 • سلام من زبان انگلیسی و در حد مبتدی رو ب بالا بلدم و الان میخوام ادامه بدم ب نظر شما موسسه کیش بهتر یا سفیر من بین این ۲ موندم اگه میشه راهنماییم کنید🙏💚

  پاسخ
 • امیر بهاری
  سپتامبر 1, 2020 1:36 ب.ظ

  اگر برای فرزندتان ارزش قایل هستید هیچگاه موسسه زبان پلاس در جنت آباد جنوبی را انتخاب نفرمایید . مدیریت بسیار ناتوان و بی ادب / فضایی بسیار نا امن برای دختر خانمها . یادتان باشد ” همه کارمندان و مدیران هنگام ثبت نام و دریافت پول خوش اخلاق و متین و با ادب هستند ” اگر به مشکل خوردید و با منطق و دلیل و روی گشاده مشکل را حل کردند آنوقت درست است . واقعا حیف نام موسسه که بر این خرابه گذاشته اند

  پاسخ
  • سلام . موسسه ایران اروپا از هر لحاظ که فکر کنید عالی هست. متدهای تدریس. امکانات کلاس. رفتار پرسنل. اساتید عالی . کلاس های جانبی رایگان در هر ترم ۳۰ جلسه و اگر بخوایید بیشتر، که با کلاس اصلی که هزینه داره میشه ۵۴ جلسه و نسبت به هزینه ای که میگیره عالیه. نوع امتحان گرفتن که روز امتحانش و سه روز مشخص میکنن و اجبار به هماهنگ کردن تو یک‌تاریخ خاص ندارید. اگر ضعیف باشید خودشون پیگیرن و دنبتلتون که بهتر بشید. کلا بگم خیلیییییی عالیه.

   پاسخ
   • اتفاقا من زبان انوز ایران هردما بودم بسیار بی کیفیت پولکی اسپیکنگ ها ضعیف و ناکارمد بودند و فقط ظاهرسازی و شوآف و پشتیبان و …. اصلا خوب نبود

    پاسخ
 • دوستان عزیزی کهه موسسه ایران اروپا و ایران کمبریج برای خصوصی یا ترمیک رفتن. راضی هستین؟

  پاسخ
  • من سه ترم اموزشگاه ایران کمبریج رفتم و کتاب امریکن فایل دو و سه و چهار رو در دوره های فشرده یک ماهه خوندم. کیفیت اموزشی پایین و برخورد بسیار نامناسب پرسنل و قوانینی که به شدت به ضرر دانشجویان (از قبیل حذف جلسات اموزشی بدون اطلاع و رضایت ما، تاخیر ۴۶ روزه بعد از ثبت نام تا شروع دوره ی جدید، ندادن مدرک آموزشی پایان دوره، تعداد بالای اموزندگان در کلاس های کوچک و بدون پنجره در ایام کرونا، تصحیح نکردن اشکالات دانشجویان در زمان مکالمه و اهمیت ندادن اساتید به کیفیت آموزشی و…) هست رو تجربه کردم و با توجه به شهریه بالا و تبلیغاتشون اصلا بهتون توصیه نمیکنم.

   پاسخ
 • سلام
  آموزشگاه پردیسان خوبه؟
  من سفیر میرفتم و خیلی طولانیه دوره های سفیر و احساس میکنم خیلی بازدهی نداره
  میشه راجب کلاس های پردیسان اگر کسی میدونه توضیح بده؟

  پاسخ
 • سلام عزیزان من ۲۷ سالمه تازه میخوام شروع کنم ایشالا ک دیر هم نیست انرژی خوب بهم بدیم ❤️❤️❤️

  پاسخ
 • سلام می خواستم بپرسم من می خواهم برم زبان اینگیلیسی برم من تهرانپارس هستم آموزشگاه که گفتید آدرس شرق و تهرانپارس واقعا خوب است یا نه

  پاسخ
 • ببخشید کلاس های جهاد دانشگاهی چطور هستند اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
 • رسپینا تاک الان خیلی بد شده در حد سفیر افت کرده

  پاسخ
 • محمد مهدی
  فوریه 27, 2021 5:11 ب.ظ

  سلام . خسته نباشید . من میخواستم برای آزمون آیتلس کلاس آنلاین ثبت نام کنم ولی موسسات رو خوب نمیشناسم و از قیمت هاشون هم اطلاعی ندارم . قصدم اینه که مرداد ماه آزمون رو بدم واسه همین وقت زیادی هم ندارم . اگه ممکنه در ای موارد کمک کنید با تشکر

  پاسخ
 • ببینید به خودتون بستگی داره بیشتر من هم فارسی زبان بدنیا اومدم یکی از دوستانم توی دوره راهنمایی باهام کارکرد و بعد از اون چند ترمی کلاس رفتم و بعد از اون هم خودم از این ور و اون ور کتاب و… گرفتم و خوندم.

  آموزشگاه شرط هست و ۷۰ درصد داستان به خودتون بستگی داره و تعویض کردن آموزشگاه ها و… فقط باعث سر در گمی میشه چون این تجربه رو من سر کنکور ام داشتم.

  امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.

  پاسخ
 • سلام من میخام کتابای امریکن انگلیش ایران کمبریج انلاین ثبتنام کنم کسی گذرونده این دوره ها رو؟ اساتید خوبی داره میخام عمومی م تقویت کنم چون شهرستانم امکان اموزش حضوری ندارم

  پاسخ
 • آرش پاشایی
  آوریل 1, 2021 3:07 ب.ظ

  به نظر من کتابی که کار میشه برای کسی که میخواد اکادمیک بخونه خیلی مهم هست. اموزشگاه دهخدا کتاب های American English File رو کار میکنن که خیلی خوبن. دوره های انلاین هم که بعد از کرونا برگزار کردن، کیفیت خوبی داره.

  پاسخ
 • سلام میخواستم نظرتون رو راجب کانون زبان ایران بدونم؟
  من تو تبریز زندگی میکنم

  پاسخ
  • سلام درمورد موسسه زبان ایران مهر کسی آشنایی داره؟؟بنظرتون چطور موسسه ای هست؟؟

   پاسخ
  • @mbkryryhanh@gmail.com
   آگوست 28, 2021 2:41 ب.ظ

   سلام. نظر من اینکه خوب نیست . من خودم میرم ولی زده شدم از زبان . مثل مدرسه می مونه در واقع . سخت گیرند و فضای خشکی داره . من راستش ایراداتی تو زبان داشتم ولی متاسفانه چون نمیشه سرکلاس به فارسی هم صحبت کرد و باید انگلیسی حرف بزنم اصلا نتوانستم یعنی جرئت نکردم به معلم بگم مشکل دارم تو فلان تمرین. چونکه روی اینکه انگلیسی حرف بزنی خیلی تاکید دارند ولی خب کسی از اول شروع میکنه و مبتدی هست نمی توانه انگلیسی حرف بزنه خب براش سخته به خاطر همین تمام سوالاتش بی جواب می مونه . ما که زندانی نیستیم که اونا هم زندان بان نیستند که برای ما تعیین تکلیف می کنند چیکار کنیم و چیکار نکنیم .
   و اینکه از نظر آموزش جالب نیست فقط یه جایی برو که عمیق باهات کار کنند و بتوانی خیلی خوب یادبگیری .اگه

   پاسخ
 • رسپینا تاک افتضاحه. سه ماه منتظر موندم کلاسم شروع بشه ۸۰۰ هزار تومن هم پول کلاس آنلاین فوق فشرده ش رو دادم. انقدر افتضاح بود کلاسش که نگو رسما پولمو ریخت تو جوب. از یک نرم افزار استفاده میکنن که اولا نمیتونی واردش بشی. من فقط از طریق مرورگرو گوشی تونستم وارد بشم. با گوشی غیر قابل استفاده س کاملا چون صفحه کوچیکه. با گوگل کروم هم سرعت به شدت پایینه و نویز داره. صدای استاد از ته چاه میاد. استاد مجبوره داد بزنه و خیلی آروم صحبت کنه خودشم کلافه شده بود از اینکه یکی میگیفت قطع شد یکی میگفت نشنیدم. ده بار نرم افزار قطع شد و واسه ورود دوباره کلی علاف شدم. بچه ها رو دو نفر دو نفر تو یه گروه میزارن با هم صحبت کنن. هر کی هر چی دوست داره میگه و کاملا اشتباه صحبت میکنن و استادی نیست که تصحیح کنه. اصلا به هیچ عنوان ثبت نام نکنید پول منو پس ندادن.

  پاسخ
  • مرسی از اشتراک گذاری تجربتون، منم میخواستم برم رسپینا تاک آنلاین چون گفتند حضوری فقط خصوصی دارن!!!

   پاسخ
 • سلام. خواهش میکنم راهنمایی کنید بین ایران اروپا- ایران کمبریج- گاما -نوبل برای اموزش انلاین مکالمه کدوم بهتره.

  پاسخ
  • اگر هدفتون مدرک ایلتس باشه گاما بهتره اگر هدفتون زبان یاد گرفتن عادی باشه ایران اروپا شنیدم خوبه

   پاسخ
 • سلام دوره TTC تو کرج کدوم آموزشگاه و معرفی میکنید؟

  پاسخ
 • کانون برای تقویت گرامر بدون شک فوق العادسو مدرک هاش بسیار معتبرن(دو علت اصلی من انتخاب کانون)،اکثر دبیرانشون با تجربه اند و خوب درس میدن:تک و توک دبیر های ناشی پیدا میشه،در شعب رشت ظرفیت کلاس انلاین حداکثر 17 نفر بود،صادقانه بگم توجه به لسینینگ بسیار کمه.رایتینگ تا pre 2 بهش توجه میشه.اسپیکینگ بستگی به تیچر داره.بعضی ها وقت زیادی میزارن و تا دلت بخواد به حرفات گوش میدن و جوابتو میدن و برخی نه. تکالیف زیادی داده میشه و به شدت استرس آوره چراکه به سختی نمره میدن-اگه از زبان آموزای کانون بپرسید بد ترین ویژگیش چی هست اکثراااا میگن استرس زیاد -ولی من راضیم چراکه سخت گیری سبب یادگیری بهتر میشه. پیشنهاد میکنم فرزندانتون رو از بچگی به کانون بفرستید که به روند کار عادت کنندو بالا بیان،اینطور دیگه تکالیف زیاد براشون دلهره آور نیست!!ولی کسی که مثلا 15 سالشه یهو با تعیین سطح میاد pre 1 ،هم خودش داغون میشه،هم از زبان زده.

  پاسخ
  • ما اینجا داریم حرف از استاد زبان می زنیم (نیتیو و کاملا مسلط) با متدهای حرفه ای. نه دبیر آموزش زبان!

   پاسخ
  • @mbkryryhanh@gmail.com
   آگوست 28, 2021 2:51 ب.ظ

   سلام. خوب ببینید آدم باید حس خوبی داشته باشه برای یادگیری هر درسی نه فقط زبان. اینکه کانون استرس زا هست واقعا خیلی بده چونکه باعث میشه از زبان زده بشی شما نمی دونم چه طوری توانستی تحمل کنی ولی این کار اشتباهه که جایی بمونیو تحصیل کنی که به روحیه ات آسیب برسونه .
   سخت گیر بودن تا یه حدی خوبه نه اینکه دیگه به روح و روان آدم آسیب بزنه.من خودم الان میرم ولی میخوام برم یه جای دیگه اصلا راضی نیست. هیچ لذتی نمی برم از کلاسشون ما داریم هزینه می دیدم خب باید یه نتیجه خوب هم بگیریم . من بیشتر از اینکه به زبان و یادگیری در کانون فکر کنم از سخت گیری هاشون می ترسم و واقعا استرس میدند به آدم . البته نظر شما هم قابل احترام دوست عزیز. اگه شما توانستی با سیستم شون کنار بیای خوب خوبه چی بگم . موفق باشی

   پاسخ
 • مریم ایزدی
  جولای 6, 2021 5:47 ب.ظ

  سلام می خوام برابی اولین بار آموزشگاه برم آموزشگاه سلام زبان چطوره؟
  باسپاس از شما

  پاسخ
 • من ۳۰ سالمه و سطح زبانم المنتری هست دانشجوی دکتری هستم قصد رفتن برای فرصت مطالعاتی رو دارم و می خواهم خودم برای مقاله نویسی اماده کنم تو تهران کدوم اموزشگاه های زبان خوب هستن؟؟ سفیر مد نظرم بود که با خوندن کامنت ها منصرف شدم.

  پاسخ
 • من برای آیلتس تضمینی موسسه گاما ثبت نام کردم کلاسای آنلاین ..تعیین سطح تو واتس اپ انجام دادن و تو سطح پیش ایلتس 1 افتادم .قراره از 2 مرداد کلاس ها سه روز در هفته برگزار بشه ..هزینه شم 1190 شد.این دوره یک ماه و یک هفته هست..کلاسا شروع شد (هفته بعد) میام اینجا نظرمو می گم.ترتیب دوره هاشم از صفر به ترتیب کیک استارت1 و2 ،پیش ایلتس 1 و 2 ،آیلتس 5،ایلتس 6 و آیلتس 7

  پاسخ
  • سلام. حتما بگید ممنون. چون منم میخوام برا آیلتس 6 گاما شرکت کنم ولی نمدونم کیفیتش چجوره

   پاسخ
  • سلام، شما کلاس های گاما را شرکت کردید؟ کیفیت کلاس ها و اساتید چگونه بود؟
   ممنون می شوم برای ما هم به اشتراک بگذارید.

   پاسخ
 • فقط موسسه کوییک توی اقدسیه نرین که افتضاحه

  پاسخ
 • دوستان من در موسسه کوییک میخواستم ثبت نام کنم
  ممنون میشم واضح بگید خوب هست یا نه ؟

  پاسخ
 • دوستان اگه تجربه یا نظری راجع به موسسه کوییک دارید میشه بگید؟

  پاسخ
 • سلام
  میشه لطفا نظرتون و تجربیاتتون رو درمورد اموزشگاه های
  -رادتایم
  -نصیر
  -امیربهادر
  -ایران اروپا
  بگین.سپاس
  هدفم شرکت در دوره ایلتس

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست