در ادامه درسهای آموزشی زبان به شیوه نصرت یا پیمزلر در این پست آموزش زبان ایتالیایی در ۱۰۰ روز به همراه فایل pdf کل درسها را به صورت رایگان از چرب زبان برای دانلود شما دوستداران زبان ایتالیایی قرارداده ایم. با این درسهای رایگان میتوانید مکالمات روزانه خود را تقویت نمایید و پس از آن میتوانید از درسهای پکیج اصلی نصرت یا پیمزلر استفاده نمایید.


در سرتاسر اینترنت لیست هایی از کلمات پرکاربرد زبان ایتالیایی وجود دارد که بعضا پیش پاافتاده بوده و یا اصلا پرکاربرد نیستند. در این پست سعی کردیم یک لیست ۱۵۰ کلمه ای از لغات ایتالیایی تهیه کنیم بصورت گلچین شده (نمی شه گفت کپی) 


آنگونه که ویکی پدیا می گوید: زبان ایتالیایی از شاخه‌های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهاتهای زیادی دیده می‌شود. در بین زبانهای لاتین، ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک‌ترین زبان به آن است.الفبای زبان ایتالیایی شامل ۲۱ حرف است. 


خب قائدتا زبان ایتالیایی بدلیل زبان آموز کمتر، طرفداران کمتری نسبت به زبان انگلیسی و آلمانی دارد. به همین دلیل موسسات معتبری که زبان ایتالیایی را آموزش می دهند زیاد نیستند.


به کتاب های بهتری جهت یادگیری ایتالیایی نیاز دارید؟ پس این پست را بخوانید. همانگونه که قبلا هم گفتیم، یادگیری هر زبان خارجی نیازمند استفاده از منابع (کتاب، نرم افزار و …) باکیفیت و تست شده می باشد. 


بنظر شما چرا بسیاری از مردم بدنبال یادگیری زبان ایتالیایی هستند؟ مزایای یادگیری این زبان چیست؟ کشور ایتالیا چگونه کشوری است؟ جواب تمامی این پرسش ها را در این پست با همدیگر در چرب زبان مرور می کنیم. با ما همراه باشید تا از نکات جالب این زبان پرده برداریم.