Quranic-arabic-corpus

۱۰ درس کاربردی آموزش قواعد زبان عربی به زبان فارسی (بصورت فیلم)

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با ترجمه فارسی جهت آموزش قواعد یا دستور زبان عربی وجود داشته باشد. در این پست ما ۱۰ درس کاربردی آموزش گرامر زبان عربی(مقدماتی-پیشرفته) را با موضوعات مختلفی همچون گرامر افعال، زمان های مختلف حال استمراری، ماضی، آینده، شرطی، قیدها، قواعد نگارش، صفات، اسم ها و موضوعات متنوع دیگر برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این پست در ادامه سری آموزش های کاربردی زبان عربی ما می باشد.

در کنار این ۱۰ درس ویدیویی، ما ۲ تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش گرامر زبان عربی اندروید، بهمراه یک جزوه کامل پی دی اف آموزش گرامر عربی را برای دانلود رایگان قرار داده ایم.


۱- دانلود رایگان ۱۰ ویدیوی آموزش گرامر زبان عربی

این مجموعه، گلچینی از ویدیوهای آموزشی برتر از سرتاسر اینترنت فارسی می باشد و در جای جای اینترنت آن را پیدا می کنید. ما فقط آنها را بصورت مدون و کامل در یک جا برای دانلود رایگان شما تهیه کرده ایم.

لینک های دانلود:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

نکته مهم: یادگیری زبان عربی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (پکیج های فوق العاده و حرفه ای ما را ببینید)


۲- دانلود رایگان ۲ اپلیکیشن برتر آموزش گرامر عربی به زبان ساده

در تکمیل ویدیوهای بالا، ۲ اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای آموزش آسان گرامر زبان عربی را برای شما تهیه کرده ایم.

دانلود اپلیکیشن آموزش عربی بدون اینترنت ویژه اندروید 

اموزش گرامر عربی بدون نیاز به اینترنت

دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان عربی ویژه اندروید

اموزش گرامر عربی بدون نیاز به اینترنت1


۳- دانلود رایگان جزوه عالی آموزش گرامر زبان عربی (PDF)

و اما قطعا یک کتاب پی دی اف که در بخش جزوه های رایگان، در نوع خودش بهترین باشد هم برای یادگیری گرامر زبان عربی کاملا ضروری است. برای همین هم ما پی دی اف آموزش قواعد ابوالفضل مظهری را برای دانلود رایگان شما قرار داده ایم که امیدواریم لذت ببرید:

دانلود پی دی اف آموزش گرامر زبان عربی

نکته مهم! دانلود رایگان ۶ درس آموزش واژگان مهم زبان عربی(فیلم فارسی+جزوه PDF)

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

عربی

ثبت دیدگاه