Quranic-arabic-corpus

۱۰ درس کاربردی آموزش قواعد زبان عربی به زبان فارسی (بصورت فیلم)

گاما

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با ترجمه فارسی جهت آموزش قواعد یا دستور زبان عربی وجود داشته باشد. در این پست ما ۱۰ درس کاربردی آموزش گرامر زبان عربی(مقدماتی-پیشرفته) را با موضوعات مختلفی همچون گرامر افعال، زمان های مختلف حال استمراری، ماضی، آینده، شرطی، قیدها، قواعد نگارش، صفات، اسم ها و موضوعات متنوع دیگر برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این پست در ادامه سری آموزش های کاربردی زبان عربی ما می باشد.

در کنار این ۱۰ درس ویدیویی، ما ۲ تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش گرامر زبان عربی اندروید، بهمراه یک جزوه کامل پی دی اف آموزش گرامر عربی را برای دانلود رایگان قرار داده ایم.


۱- دانلود رایگان ۱۰ ویدیوی آموزش گرامر زبان عربی

این مجموعه، گلچینی از ویدیوهای آموزشی برتر از سرتاسر اینترنت فارسی می باشد و در جای جای اینترنت آن را پیدا می کنید. ما فقط آنها را بصورت مدون و کامل در یک جا برای دانلود رایگان شما تهیه کرده ایم.

لینک های دانلود:

download   دانلود بخش اول

 


arabic app

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان عربی چرب زبان، عربی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان عربی فصیح رو مثل بلبل حرف بزن!


 

download   دانلود بخش دوم

نکته مهم: یادگیری زبان عربی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (پکیج های فوق العاده و حرفه ای ما را ببینید)


۲- اپلیکیشن های آموزش گرامر عربی به زبان ساده

در تکمیل ویدیوهای بالا، ۲ اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای آموزش آسان گرامر زبان عربی را برای شما تهیه کرده ایم.

 download  دانلود اپلیکیشن آموزش عربی بدون اینترنت ویژه اندروید 

اموزش گرامر عربی بدون نیاز به اینترنت

 download  دانلود اپلیکیشن یادگیری زبان عربی ویژه اندروید

اموزش گرامر عربی بدون نیاز به اینترنت1


۳- دانلود رایگان جزوه عالی آموزش گرامر زبان عربی (PDF)

و اما قطعا یک کتاب پی دی اف که در بخش جزوه های رایگان، در نوع خودش بهترین باشد هم برای یادگیری گرامر زبان عربی کاملا ضروری است. برای همین هم ما پی دی اف آموزش قواعد ابوالفضل مظهری را برای دانلود رایگان شما قرار داده ایم که امیدواریم لذت ببرید:

download   دانلود پی دی اف آموزش گرامر زبان عربی

نکته مهم! دانلود رایگان ۶ درس آموزش واژگان مهم زبان عربی(فیلم فارسی+جزوه PDF)

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

زبانمهر

حتما بخوانید!

6 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست