دانلود رایگان English vocabulary in use

دانلود رایگان English vocabulary in use (و 7 نکته کاربردی)

گاما

واژگان یکی از عناصر اساسی یادگیری یک زبان جدید؛ مخصوصا در زبان انگلیسی در نظر گرفته می شوند. گسترش دایره لغات، گام مهمی برای ایجاد یک پایه زبانی قوی است که از طریق آن زبان آموزان می توانند مهارت های مرتبطی مثل مهارت گوش دادن (لیسنینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ)، خواندن (ریدینگ)، نوشتن (رایتینگ) خود را تقویت کنند. در حال حاضر، پیدا کردن مطالب مناسب و مفید برای گسترش دایره لغات یکی از دغدغه های رایج اکثر زبان آموزان است. ما در این مقاله به معرفی مجموعه ای از کتاب ها به نام English Vocabulary In Use می پردازیم که به شما در انتخاب این کتاب ها برای یادگیری بهتر واژگان کمک کند.

1-معرفی English Vocabulary In Use

این مجموعه کتاب شامل 4 کتاب در سطوح مختلف است:

1- English Vocabulary In Use Elementary برای زبان آموزان در سطح ابتدایی که معادل A1 و A2 استاندارد CEFR یا همان چارچوب اروپایی مرجع برای زبان ها است.

2- English Vocabulary In Use Pre-Intermediate & Intermediate برای زبان آموزان سطح متوسط که معادل A2‌و B1 است.

3- English Vocabulary In Use Upper-Intermediate مناسب زبان آموزان سطح بالاتر از متوسط که معادل B2 است.

4-English Vocabulary In Use Advanced برای زبان آموزان پیشرفته که معادل سطح C1 و C2 است.

این مجموعه کتاب با هدف کلی حمایت از زبان آموزان برای بهبود واژگان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب علاوه بر ارائه واژگان، زبان آموزان را هم راهنمایی می کند تا از واژگان داده شده به طور موثر برای مطابقت با نیاز ها و شرایط خاص خودشان استفاده کنند. نویسندگانِ این کتاب ها برای پی بردن به مشکلات رایج زبان آموزان در سطوح مختلف، تحقیق و برای انتخاب محتوا به منابع بسیاری مراجعه کرده اند و از این طریق واژگان مناسب را تدوین و گرد آوردی کرده اند. از این مجموعه کتاب می توان به عنوان یک منبع خودآموز در خانه یا کلاس هم استفاده کرد.

2- محتوای English Vocabulary In Use

ترکیبِ محتوای اصلی چهار کتاب English Vocabulary In Use نسبتا مشابه و شامل 5 محتوای اصلی است (به جز کتاب Elementary که 7 مطلب دارد.)

1-بخش اول مقدمه است. در این قسمت نویسنده کتاب را با دو موضوع Students (خطاب به دانش آموز) و Teachers (خطاب به معلم) معرفی می کند. نویسنده هدف و محتوای بخش های ذکر شده را برای دانش آموزان معرفی و در مورد نحوه یادگیری موثر واژگان راهنمایی می کند. برای معلمان ، کتاب پیشنهاداتی را در مورد نحوه استفاده از مطالب ذکر شده ارائه می دهد، علاوه بر این در مورد سازماندهی فعالیت های کلاس متناسب با محتوای کتاب هم راهنمایی می کند.

2- قسمت دوم محتوای اصلی درس است: در محتوای درس، بین چهار کتابElementary ، Pre-Intermediate & Intermediate، Upper Intermediate و Advanced تفاوت هایی وجود خواهد داشت، نویسنده در هر کتاب راهنمایی های جداگانه ای را ارائه داده است .

۱۵۰ تا از اصطلاحات و ضرب المثل های روزمره انگلیسی با ترجمه فارسی

English Vocabulary In Use Elementary

این کتاب حدود 1250 کلمه و عبارت ارائه می دهد. محتوا به 60 واحد درسی تقسیم شده است. این درس ها در 8 گروه با دسته های موضوعی مختلف طبقه بندی می شوند.

English Vocabulary In Use Elementary این کتاب در هر درس شامل دو بخش اصلی تئوری و تمرین خواهد بود. محتوای بخش تئوری در صفحه سمت چپ و محتوای تمرین در صفحه سمت راست قرار داده شده است و باعث می شود تا روند تمرین و انجام آزمون برای فراگیران آسان تر شود. در محتوای تئوری، کتاب تصاویر یا نمودار هایی را برای این که خوانندگان بهتر بتوانند معنای کلمات را تجسم کنند، ارائه می دهد. علاوه بر این، این کتاب کاربرد کلمات را به صورت چند مثال در قالب گفتگو در زندگی واقعی شبیه سازی می کند. بخش تمرین یا Exercise به زبان آموزان کمک می کند تا کلمات جدید آموخته شده در بخش تئوری را مرور و بررسی کنند. این تمرین ها شامل ساختار های متنوعی مثل پر کردن جا های خالی، تطبیق، پاسخ دادن به سوالات و . . . هستند.

English Vocabulary In Use Elementary-2

English Vocabulary In Use Elementary-3

کاربردی: دانلود 13 مستند عالی تقویت زبان انگلیسی

English Vocabulary In Use Pre-intermediate & Intermediate

این کتاب بیش از 2000 کلمه و عبارت را ارائه می دهد. محتوای درس به 100 واحد درسی با 18 گروه موضوعی مختلف تقسیم شده است. محتوای درسی این کتاب درک عمیق تری از دستور زبان و کاربرد واژگانی را برای زبان آموز به ارمغان خواهد آورد .

English Vocabulary In Use Pre-intermediate & Intermediate-1

این کتاب هم مثلِ کتابِ Elementary، در هر درس دو بخش اصلی دارد: تئوری و تمرین. تمرینات هم در اشکال مختلف گردآوری شده اند. با این حال، از نظر تئوری، مثال های کتاب معمولا به صورت جملات یا مونولوگ هستند و مثل کتاب سطح مبتدی دیالوگ نیستند.

English Vocabulary In Use Upper-Intermediate

این کتاب بیش از 2500 کلمه و عبارت دارد. محتوای آن به 101 واحد درسی با 10 گروه موضوعی مختلف تقسیم شده است . محتوای Upper-Intermediate علاوه بر ارائه واژگان مرتبط با موضوعات خاص مثل محتوای Elementary و Pre-intermediate، از نظر کاربرد کلمه، دستور زبان و سبک پیشرفته تر و گسترده تر است. علاوه بر این، این کتاب گروه جدیدی از موضوعات که تلفظ را هم آموزش می دهند؛ در خودش جای داده است.

English Vocabulary In Use Upper-Intermediate-2

در هر درس هم دو بخش اصلی تئوری و تمرین وجود خواهد داشت. ستون های محتوا فرمت های مختلفی دارند.

دانلود ۵۰ متن کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی (بسیار کاربردی)

English Vocabulary In Use Advanced

این کتاب بیش از 3000 کلمه و اصطلاح دارد. محتوای این کتاب شامل 101 واحد درسی است که در 14 موضوع گروهی مختلف تقسیم شده است. در حالت پیشرفته، محتوای ستون های میانی یادگیری ترکیبی را برای زبان آموز به ارمغان می آورد. بنابراین، محتوای درسی تقویت و بر عبارات، کلمات و به ویژه اصطلاحات ثابت متمرکز می شود.

English Vocabulary In Use Advanced-1

لینک های دانلود کتاب (جدیدترین ویرایش)

در ادامه حتما دانلود کنید: جزوه PDF همه ۱۰۰۰ اصطلاحات کاربردی انگلیسی

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست