۵ نکته مهم قبل از خرید اینترنتی آموزش زبان ترکی استانبولی نصرت

turkish-gama-min

بسیاری از کسانی که بدنبال یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند، قویا بدنبال خرید اینترنتی آموزش زبان ترکی نصرت (۱ و ۲و ۳) هستند. اما قبل از خرید این نرم افزار  آموزشی حتما به این نکاتی که تجربه شخصی ماست توجه کنید.

این موضوع بخصوص به این دلیل که هیچ وبسایت آموزش آنلاین زبان ترکی معتبری وجود ندارد و اکثرا مثل مجموعه بابک، دارای اشتباهاتی هستند یا حتی زبان ترکی را بصورت اصولی آموزش نمی دهند، اهمیت دارد.

۱- مزایای مجموعه آموزش ترکی استانبولی نصرت؟

تبلیغ این مجموعه آموزشی را در اینترنت زیاد دیده اید. آموزش زبان یا مکالمه ترکی استانبولی در سه ماه

 

خب باید گفت که  در نرم افزار نصرت:

    • بخش عمده ای از این نرم افزار شامل جملات و کلمات کاربردی روزمره برای گردشگران، دانشجویان و شاغلان در ترکی است که کار شما را تاحد زیادی راه می اندازد.
    • شرایط و موضوعات متنوعی در نرم افزار نصرت وجود دارد که به شما امکان مکالمه در طیف گسترده ای از موضوعات را می دهد (خرید، صحبت در باره آب و هوا،  بانک، اداره پست، تلفن، اینترنت، خدمات درمانی، داروخانه، وضعیت های اضطراری و…)
    • نرم افزار اموزش نصرت از متد خاص و جدیدی استفاده می کند.
    • یادگیری از طریق تمرین و تکرار (هرچقدر که دوست داشته باشید می توانید Back بزنید و دوباره تمرینات را ببینید)
    • قابل استفاده در موبایل و کامپیوتر (و این یعنی اینکه مرور زبان در هر زمان و مکانی ساده تر می شود)

    و مزایای دیگری که در توضیحات خود مجموعه داده شده است و من از آن رد می شوم. این ها فواید و سودمندی های تایید شده و مشخص این مجموعه آموزش زبان فرانسوی هستند. اما…

خرید نسخه اصلی نرم افزار آموزش زبان نصرت ترکی (کمترین قیمت ممکن!)

۲- معایب مجموعه آموزش زبان نصرت؟

در کنار مزیت های نرم افزار نصرت، معایبی نیز وجود دارند که در سرتاسر اینترنت کسی به آن اشاره نمی کند! و کسی به شما نمی گوید که روش درست استفاده از مجموعه آموزش زبان نصرت چیست؟

اما من و تحقیقات انجام شده به شما می گوییم که:

  • به این موضوع دقت کنید نصرت اشکالات زیادی دارد. از روی جلدش که وقتی به دست شما برسد خواهید دید اشتباهات املایی دارد تااااا آخرین اسلاید آموزشی. وقتی این اشتباهات در بدن شما جا بیفتد مدت ها زمان می برد تا آنها را رفع کنید (هم اشتباه معنایی هم نگارشی هم تلفظ)
  • متد نصرت مدت هاست دیگر مورد انتقاد موسسات معتبر است. در واقع این متد یک استفاده ناقص از متدی کامل در سطح جهانی ست و بعد از استفاده این را متوجه خواهید شد. برای جایگزینی که همه عیب های نصرت و سایر پکیج های آموزش زبان را رفع کرده است طی 7 سال کار مداوم، اپلیکیشن چرب زبان را به عنوان جایگزین پیشنهاد می کنیم که البته فعلا فقط برای اندروید موجود است (کلیک کنید)
  • هر زبان آموزی، روش های خاص خود را برای یادگیری زبان ترکی دارد، پس لزوما متد آموزش زبان ترکی نصرت بهترین متد برای شما نیست.
  • نرم افزار آموزش زبان نصرت به تنهایی برای تقویت زبان ترکی شما کافی نیست و در کنار آن باید کارهای دیگری هم انجام دهید.
  • این مجموعه نرم افزاری معمولا ترجمه فارسی کلمات و جملات را هم برای شما بصورت آماده نمایش می دهد. (حتما و حتما! معانی فارسی را خودتان توسط دیکشنری پیدا کنید و در لیستی یادداشت کنید وگرنه در یادگیری زبان ترکی تنبل می شوید)
  • اخیرا بسیاری از وبسایت ها بخش هایی از این مجموعه را بدلایل مختلف فیل-تر یا حذف می کنند و مجموعه ناقصی را به خریداران ارائه می کنند. یعنی متد آموزشی را ناقص می کنند. دقت کنید که فقط از جاهای مطمئن این مجموعه را بخرید.

پس در کنار مزایای بی شمار این مجموعه، معایب این چنینی هم وجود دارد که راه حل آنها ذکر شد.

وبسایت های مختلف، اخیرا با دستکاری نرم افزار اصلی (بدلایل مختلف همچون قرار دادن تبلیغات موسسات شان و …) کارکرد بسته اصلی را مختل می کنند و اجرای نرم افزار در بسیاری مواقع به مشکل بر می خورد. بسیاری از فروشندگان آنلاین نرم افزار نصرت نیز بخش هایی (که بنظرشان غیر ضروری بوده!) را حذف کرده اند و نرم افزار را بصورت غیر اورجینال و ناقص در اختیار مردم قرار می دهند!

۳- در کنار استفاده از مجموعه آموزش زبان نصرت چه باید کرد؟

باید از روش های مکمل استفاده کنید، مثلا همانگونه که گفته شد، به معانی نگاه نکنید و خودتان دنبال پیدا کردن شان باشید (این را نتایج تحقیقات جدید می گوید) تا ماندگاری کلمات و جملات در ذهن تان بیشتر شود.

همچنین این مجموعه مکالمه شما را قوی می کند ولی در کنار آن نیاز است نرم افزارهایی تهیه کنید که با تجربه چند ساله و انجام جستجو در بهترین موسسات آموزش زبان ترکی گلچین شده اند. هر چه ابزارهای یادگیری شما اصولی تر و علمی تر باشند، یادگیری تان سریع تر، پایدار تر و بسیار راحت تر خواهد بود.

۴- هزینه و زمان لازم برای مجموعه آموزش زبان نصرت؟

طبق موضوعی که خود مجموعه مطرح می کند زمان لازم برای یادگیری مکالمه در متد نصرت برابر ۹۰ روز است اما این موضوع بستگی به شما دارد. ممکن است با روش های ذکر شده مکالمه را در نصف این زمان یاد بگیرید، ممکن هم هست که وقت کافی را برای تمرین نرم افزار نگذارید و ۹۰ روز بشود یک سال!

پس سعی کنید حتما نکات مهم مطرح شده را رعایت کنید تا آموزش زبان ترکی رای شما راحت تر شود نه سخت تر.

مطالب بسیار کاربردی

turkish

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • مخلص شما آقامسعود
    آگوست 23, 2018 4:19 ب.ظ

    سایتتون خیلی دوست داشتنی و جیگره ممنون از زحمات و راهنمای هاتون

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست