بنر فشرده
turkey

۳ تااز بهترین وجدیدترین نرم افزارهای آموزش زبان ترکی استانبولی (خودآموز)

در این پست بهترین و جدیدترین نرم افزارهای (موبایل و کامپیوتر) را جهت یادگیری ترکی استانبولی بصورت خودآموز

در این پست بهترین و جدیدترین نرم افزارهای (موبایل و کامپیوتر) را جهت یادگیری ترکی استانبولی بصورت خودآموز به شما معرفی می کنیم. این نرم افزارهای آموزشی، به نوعی شما را بی نیاز از هرگونه کلاس خواهند کرد ضمن اینکه روش آنها از بسیاری کلاس های حضوری، اصولی تر خواهد بود.

Turkish

۱- آموزش تصویری زبان ترکی استانبولی نصرت در ۹۰ روز (جدید)

نصرت ترکی استانبولی

بهترین بسته آموزش ترکی استانبولی شامل چند دی وی دی، با تاکید بر تقویت مکالمات ترکی استانبولی می باشد. آموزش زبان ترکی استانبولی نصرت در حال حاضر از معروفترین و محبوبترین مجموعه های آموزش زبان ترکی استانبولی به فارسی در ایران است. بسته آموزش ترکی استانبولی نصرت به صورت تصویری زبان ترکی استانبولی را از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. هدف مجموعه آموزش زبان نصرت ترکی استانبولی، صرفا آموزش لغات نیست بلکه آموزش تصویری و تقویت شنیدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات ترکی استانبولی نیز هست.

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۲- آموزش زبان ترکی استانبولی رزتا استون (نسخه جدید)

رزتااستون ترکی استانبولی

رزتااستون یکی از بهترین ها در زمینه آموزش زبان های خارجی می باشد. در زمینه زبان ترکی استانبولی هم این موسسه یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی خود را ارائه کرده است.  نرم‌افزار رزتا استون که برای آموزش بسیاری از زبان‌های دنیا طراحی شده، تمامی ویژگی‌های یک نرم‌افزار کامل آموزش زبان را در خود دارد. برنامه‌ی رزتا استون، یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای آموزشی است که برای آموختن یک زبان جدید طراحی شده است. این نرم افزار از پرطرفدارترین مجموعه های آموزشی در دنیا بوده که توسط کمپانی آمریکایی طراحی شده و جهت آموزش زبان به مردم کشورهای مختالف با زبان های مختلف می باشد.دارای فایلهای صوتی قابل پخش دردستگاههای خانگی ،ماشین ، تبلت ، موبایل ، لپ تاپ و …

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی نسخه موبایل

۳- آموزش زبان ترکی استانبولی پیمزلر

آموزش ترکی

این بسته معروف هم روش شبیه به نصرت دارد و در قالب چند دی وی دی، نرم افزاری بسیارباکیفیت برای آموزش زبان ترکی استانبولی می باشد. مجموعۀ پیمزلر ترکی استانبولی در ۳۰ روز از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، ممکن است در ابتدا چنین امر ساده ای که در عین حال بسیار نتیجه بخش هم است، برای شما غیر قابل باور به نظر برسد؛ اما حقیقت آن است که هر شخص می تواند زبان های خارجی را با استفاده از یک سیستم آموزشی درست، فرا بگیرد. با استفاده از متد آموزشی پیمزلر، شما از سال ها تلاش و پژوهش در امر آموزش زبان بهره خواهید برد.

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۴- اپلیکیشن های موبایل

متاسفانه اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در سطح جهانی و ایران بسیار کم و یا خیلی ضعیف هستند. پیشنهاد می کنیم وقت تان را روی این اپلیکیشن ها هدر ندهید. از سه بسته آموزشی بالا یا کتاب های آموزشی که در شماره ۵ آورده ایم استفاده کنید.

اپلیکیشن بابل

دانلود اپلیکیشن Babbel برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Babbel برای ios

۵- نرم افزارها و کتاب های عالی دیگر

برای دیدن سایر منابع خوب، جدید و باکیفیت زبان ترکی استانبولی کلیک کنید!

ثبت دیدگاه