آیلتس

بهترین کتاب های مکمل برای گرفتن آیلتس ۷ یا ۸ کدام ها هستند؟

گاما

تفاوت بین آیلتس آکادمیک و عمومی در آزمونهای خواندن و نوشتن است. بنابراین، می توانید از مطالب مشترک برای مهارت های گوش کردن و صحبت کردن استفاده کنید.

دقت کنید ما برای موفقیت در آزمون آیلتس بهترین منابع را در اینجا معرفی کرده ایم! اما ممکن است برای معلمان زبان یا افرادی خاص نیاز به نمرات بالاتر آیلتس باشد. کسانی که وقت بیشتری برای مطالعه هم دارند. در این مطلب ۱۰ کتاب برتر برای رساندن نمره آیلتس به سطح ماکسیمم را به نقل از چند موسسه آموزش آیلتس به شما معرفی می کنیم.

۱- Ace the IELTS: IELTS General Module – How to Maximize Your Score

این کتاب یک خودآموز عالی برای آماده سازی آیلتس در عرض چند هفته است، و برای کمک به زبان آموزان برای دستیابی به بهترین نمره ممکن طراحی شده است. علاوه بر این، نکات، تکنیک ها، استراتژی ها و توصیه هایی برای افزایش نمره و همچنین بالا بردن سرعت و کارایی در حل تمرین ها و روش های جلوگیری از اشتباهات معمول ارائه شده اند.

pdf   دانلود این کتاب

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

۲- The New Prepare for IELTS General Training Modules

این برنامه آموزشی شامل ۵ آزمون عملی است که توسط متخصصان آیلتس نوشته شده است، رونوشت های کامل و پاسخنامه نیز در آن گنجانده شده اند.

pdf   دانلود این کتاب

۳- CAMBRIDGE IELTS 11 GENERAL TRAINING STUDENT’S BOOK WITH ANSWERS

این کتاب برای آمادگی آیلتس بسیار ضروری است. در حقیقت، شامل تست های واقعی می باشد که بسیار ضروری هستند. شما همچنین می توانید جلدهای ۷،۸،۹،۱۰ و ۱۲ را نیز امتحان کنید.

pdf   دانلود این کتاب

۴- BARRON’S WRITING FOR THE IELTS

این کتاب به شما کمک می کند تا برای بخش نگارش آزمون آیلتس آماده باشید، و هم برای آیلتس آکادمیک و هم عمومی مناسب است. سازماندهی این کتاب نگارش های شما را بر اساس استاندارهای آیلتس مورد ارزیابی قرار می دهند. اگر این کتاب را بصورت کامل مطالعه کنید، نمره خوبی کسب خواهید کرد.

pdf   دانلود این کتاب

۵- BARRON’S ESSENTIAL WORDS FOR IELTS

این کتاب با تأکید بر ۶۰۰ کلمه انگلیسی که مربوط به دسته خاصی هستند که به طور مکرر در امتحانات آیلتس ظاهر می شوند ، تمرین های گسترده ای در ساخت واژگان و استفاده صحیح از زبان انگلیسی ارائه می دهد. این دسته ها شامل طبیعت و محیط زیست، فعالیت های تفریحی و سرگرمی، هنر و فرهنگ، حمل و نقل، بهداشت، گردشگری، تجارت، فناوری، موضوعات اجتماعی و آموزش است.

pdf   دانلود این کتاب

۶- INTENSIVE IELTS LISTENING

این کتاب یک منبع عالی برای زبان آموزانی است که هدف آنها نمره ۷+ در آزمون گوش کردن آیلتس است. به طور خاص، این کتاب بر اساس تمرین های گوش کردن سازماندهی شده است و به شما یاد می دهد که هر نوع سؤالی را با موفقیت انجام دهید.

pdf   دانلود این کتاب

۷-  IELTS Advantage Speaking & Listening Skills

این کتاب یک منبع جامع برای دستیابی به نمره ۶٫۵ یا بالاتر در بخش های صحبت کردن و گوش کردن در آزمون IELTS است. زبان آموزان گام به گام در مراحل مختلف بخش های صحبت کردن و گوش کردن هدایت می شوند، این کتاب با استفاده از مطالب جذاب طیف گسترده ای از موضوعاتی که احتمالاً در امتحان دیده خواهند شد، را پوشش می دهد.

رویکرد گام به گام کتاب با استفاده از ویژگی هایی از قبیل امتحان کردن در ابتدا، مهارت های آزمون، آماده سازی و تمرین و تمرکز بر تلفظ زبان آموزان را راهنمایی می کند! فرصت های بسیاری برای امتحان وجود دارد، و زبان آموزان می توانند آزمون های مربوط به صحبت کردن را با نسخه های خود مقایسه کنند و ایده ها و استراتژی های مفید را بیاموزند.

pdf   دانلود این کتاب

۸-  THE COMPLETE GUIDE TO GENERAL READING

The Complete Guide to General Reading یک کتاب مفید برای همه زبان آموزان آیلتس است که می خواهند در بخش عمومی آیلتس شرکت کنند و در قسمت خواندن نمره ۷٫۰+ دریافت کنند.

این کتاب شما را قدم به قدم، از درک اساسی آزمون IELTS، به مهارتها و اعتماد به نفس لازم برای امتحان می رساند. هدف این کتاب این است که همه چیزهایی را که باید برای دستیابی به یک نمره عالی در خواندن بدانید را به شما ارائه دهد. همچنین کتاب طوری طراحی شده است تا تجربه شما لذت بخش و امیدوار کننده باشد.

حتما بخوانید: دانلود همه لغات ضروری آیلتس با ترجمه فارسی+ pdf

بسیاری از تمرین های نمونه در بخش چهارم این کتاب دشوارتر از آنچه که در آزمون واقعی با آن روبرو می شوید هستند. اما می توانند مهارت هایی که باید برای کسب نمره خوب در آزمون واقعی داشته باشید، را به شما بیاموزند. پنج تست عملی موجود در پشت کتاب بسیار شبیه آزمون واقعی IELTS عمومی هستند.

pdf   دانلود این کتاب

۹-IELTS VOCABULARY BOOSTER

IELTS Vocabulary Booster به شما کمک می کند تا بالاترین نمره IELTS را کسب کنید.

این کتاب به طور خاص روی واژگان مربوط به تمرین دوم بخش نگارش و همچنین صحبت کردن، خواندن و گوش کردن متمرکز شده است. این کتاب به شما کمک می کند کلمات جدید، بیش از ۵۰۰ مورد از محبوب ترین موضوعات در آیلتس (آموزش، بهداشت، محیط زیست، جرم و مجازات، غذا، هنر، جهانی سازی، فناوری و فضای بیرونی) را یاد بگیرید. کلمات جدید توضیح داده می شوند، از طریق تصاویر نشان داده می شوند و همچنین مثالهایی برای درک کلمات در متن وجود دارند.

pdf   دانلود این کتاب

۱۰-IELTS HIGH SCORE VOCABULARY

آیا می دانید ۲۵٪ از نمره کلی IELTS شما مربوط به استفاده واژگان و دقت واژگان شما است؟ این به این معنی است که اگر به یک نمره بالا نیاز دارید، باید از واژگان با امتیاز بالا استفاده کنید.

این کتاب فهرستی از واژگان خاص را انتخاب کرده است که نمره شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهند.

pdf   دانلود این کتاب

زبانمهر

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست