learning-new-english-words

۲۰۰ تا از دشوارترین و پرکاربردترین کلمات انگلیسی در آزمون تافل و آیلتس

گاما

یکی از پر چالش ترین بخش های آزمون های مختلف زبان انگلیسی بخصوص تافل و آیلتس، واژگان دشوار و فرار می باشد. دقیقا نقطه ای که طراحان آزمون های مختلف بر آن دست می گذارند. در این پست PDF دویست واژه دشوار ولی بسیار پرکاربرد زبان انگلیسی را جهت دانلود رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین این پست مهم را از دست ندهید: ۶ کتاب واژگان فوق‌العاده برای یادگیری بهتر لغات زبان انگلیسی

? سطح پیشرفته- بدون معنای فارسی

? تجربه اساتید زبان و با کمک وب سایت موسسات آموزش زبان انگلیسی

۱- لغات پرکاربرد و دشوار مشترک در هر دو آزمون

به این موضوع مهم دقت بفرمایید که هیچ لیست مشخصی از واژگان برای آزمون های تافل و ایلتس وجود ندارد. تنها برخی کلمات هستند که تکرار بیشتری دارند و بعضی از آنها مشکل تر هستند. در پی دی اف زیر ما ۲۰۰ لغت بسیار رایج در آزمون های تافل و آیلتس را تدوین کرده ایم که می توانید دانلود کنید:

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

 دانلود لغات پرکاربرد و دشوار مشترک در هر دو آزمون

۲- لغات مهم آزمون آیلتس با ترجمه

همچنین در زیر بیش از ۵۰۰ واژه پرکاربرد آزمون آیلتس با دسته بندی موضوعی بصورت pdf جهت دانلود قرار داده شده است که همه آنها دارای ترجمه می باشند. حتما دقت کنید همانطور که در بخش یادگیری واژه های انگلیسی هم گفتیم، واژه ها را در قالب جمله بیاموزید و سعی کنید معنای فارسی آنها را خودتان از دیکشنری های آنلاین استخراج کنید:

  دانلود PDF بیش از ۵۰۰ واژه کاربردی آیلتس

۳- اپلیکیشن لغات مهم آزمون تافل

واژگان

اگر بطور اختصاصی واژگان آزمون تافل را نیاز دارید، پیشنهاد ما این است که در کنار ۶ کتاب واژگان زبان انگلیسی که معرفی کردیم، از اپلیکیشن زیر که چکیده ای از کتاب های ۵۰۴، ۱۱۰۰ و بارونز است استفاده کنید:

  دانلود اپلیکیشن واژگان مهم آزمون تافل

همچنین این پست را بخوانید: لیست ۵۰۰ کلمه مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی با معنی فارسی شما هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

ترفندهای کاربردی زبان انگلیسی

زبانمهر

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست