بنر فشرده
آموزش تصویری چند لغت عربی

دانلود رایگان ۶ درس آموزش واژگان مهم زبان عربی(فیلم فارسی+جزوه PDF)

همانطور که می دانید، حافظه تصویری اکثر مردم، نسبت به حافظه نوشتاری، بیش از ۱۰ برابر قوی تر

همانطور که می دانید، حافظه تصویری اکثر مردم، نسبت به حافظه نوشتاری، بیش از ۱۰ برابر قوی تر است. مثلا شما قیافه یک فرد را بعد از گذشت سال ها، خیلی راحت تر از نام او به خاطر می آورید. بنابراین در این پست، با استفاده از حافظه تصویری شما، ۶ درس مهم از واژگان کاربردی زبان عربی را در قالب فیلم فارسی آموزش داده و سپس یک جزوه پی دی اف از لغات سطح متوسطه تا پیشرفته عربی برای دانلود رایگان قرار می دهیم. و بعد از آن هم دو اپلیکیشن برتر آموزش لغات عربی را برای اندروید به شما معرفی می کنیم. این مقاله در ادامه سری آموزش های کاربردی زبان عربی می باشد.

در کنار این ۶درس ویدیویی، ما ۲ تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش کلمات زبان عربی برای گوشی شما را، بهمراه یک جزوه کامل پی دی اف آموزش لغات مهم زبان عربی برای دانلود رایگان قرار داده ایم.

نکته مهم! ۵کارتون عربی که درحال خندیدن با آنها زبان عربی یاد خواهید گرفت!

۱- دانلود رایگان ۶ ویدیوی آموزش واژگان اولیه زبان عربی

این مجموعه توسط وب سایت worlddevelop تهیه شده است و در جای جای اینترنت آن را پیدا می کنید. ما آنها را بصورت مدون و کامل در یک جا برای دانلود رایگان شما تهیه کرده ایم. نمونه ای از این ویدیوی آموزشی را در زیر می بینید:

لینک های دانلود:

download   دانلود بخش اول

download   دانلود بخش دوم

نکته مهم: یادگیری زبان عربی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (پکیج های فوق العاده و حرفه ای ما را ببینید)

۲- دانلود رایگان ۲ اپلیکیشن برتر آموزش لغات زبان عربی

در تکمیل ویدیوهای بالا، ۲ برنامه برتر موجود گوشی، در سرتاسر اینترنت، برای آموزش آسان و تصویری واژگان عربی را برای شما تهیه کرده ایم.

download   دانلود اپ یادگیری حرفه ای زبان عربی ویژه اندروید 

اپلیکیشن حرفه ای اموزش لغات عربی

download   دانلود اپ یادگیری زبان عربی ویژه اندروید

اپلیکیشن حرفه ای اموزش لغات عربی2

 

۳- دانلود رایگان PDF آموزش لغات زبان عربی (سطح مقدماتی تا پیشرفته)

و اما قطعا یک جزوه پی دی اف که در بخش جزوه های رایگان، در نوع خودش بهترین باشد هم برای یادگیری واژگان زبان عربی کاملا ضروری است. برای همین هم ما پی دی اف آموزش کلمات عربی (تهیه شده توسط مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان) را برای دانلود رایگان شما قرار داده ایم که امیدواریم لذت ببرید:

download   دانلود پی دی اف آموزش لغات عربی

نکته مهم! معرفی بهترین منابع برای یادگیری زبان عربی (کتاب+نرم افزار+وب سایت)

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

عربی

3 thoughts on “دانلود رایگان ۶ درس آموزش واژگان مهم زبان عربی(فیلم فارسی+جزوه PDF)

ثبت دیدگاه