دانلود رایگان 15 درس آموزش مکالمه زبان عربی (فیلم+ ترجمه فارسی)

بنر گاما

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با ترجمه فارسی جهت آموزش مکالمه عربی وجود داشته باشد. در این پست ما ۱۰ درس مکالمه عربی را با موضوعات مختلفی همچون سلام و احوالپرسی و جملات اولیه گفتگو، جملات و کلمات مرتبط با غذا خوردن و خرید خوراکی، سفر، کلاس و تحصیل، هنر و موسیقی، خانه، هتل ، آب و هوا و فصلها، پلیس و قوانین راهنمایی و رانندگی، پول و خرید کردن از بازار، بیماری و مراجعه به مطب، و موضوعات متنوع دیگر برای دانلود رایگان قرار داده ایم. 

روش این فایل ها بصورت “توسعه واقعی” یا همان Real develop می باشد.

نکته مهم: حتما از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان عربی استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید!

ویدیوهای این دروس آموزشی

از پیج عربیفا:

جلسه اول

جلسه دوم

 


arabic app

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان عربی چرب زبان، عربی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان عربی فصیح رو مثل بلبل حرف بزن!


 

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

جلسه هفتم

جلسه هشتم

جلسه نهم

جلسه دهم

جلسه یازدهم

جلسه دوازدهم

جلسه سیزدهم

جلسه چهاردم

جلسه پانزدهم

جلسه شانزدهم (به زودی)

نکته بسیار مهم! در کنار این ویدیوهای آموزشی، حتما از اپلیکیشن عربی را بیاموز استفاده کنید. (در حال حاضر فقط نسخه اندروید این نرم افزار موجود است)

software-icon-30   دانلود اپلیکیشن آموزش مکالمه عربی را بیاموز

هر گونه سوال یا نظری در این باره دارید در بخش نظرات مطرح کنید. ضمنا فراموش نکنید که آموزش فارسی مکالمات زبان عربی در ۱۰۰ جلسه (دانلود رایگان+pdf) را حتما ببینید.

حتما بخوانید!

18 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست