بنر فشرده
German-grammar-future-tense-1

دانلود رایگان ۳۸ درس ضروری آموزش گرامر زبان آلمانی (فیلم فارسی+جزوه PDF)

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با

در سرتاسر اینترنت فارسی، خیلی کم می بینید که مجموعه ای ویدیویی بصورت فیلم و مدون و با زبان فارسی جهت آموزش قواعد یا دستور زبان آلمانی وجود داشته باشد. در این پست ما ۳۸ درس کاربردی آموزش گرامر زبان آلمانی(مقدماتی-پیشرفته) را با موضوعات مختلفی همچون گرامر افعال، زمان های مختلف فعل، ماضی، آینده، شرطی، قیدها، ضمایر، صفات، اسم ها و موضوعات متنوع دیگر برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این پست در ادامه سری آموزش های کاربردی زبان آلمانی ما می باشد.

German

در کنار این ۳۸ درس ویدیویی، ما بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن آموزش گرامر زبان آلمانی اندروید و ios در تمام اینترنت، بهمراه یک جزوه کامل پی دی اف آموزش گرامر آلمانی را برای دانلود رایگان قرار داده ایم. (که البته زبان آن انگلیسی است، چون اصلا پی دی اف های حال حاضر با ترجمه فارسی پر از اشتباهات هستند و پیشنهاد می کنیم از خیرشان بگذرید!)

نکته مهم! این پست جالب را هم از دست ندهید: ۱۲ نکته بسیار مهم برای تقویت و یادگیری بهتر گرامر یک زبان خارجی

۱- دانلود رایگان ۳۸ ویدیوی آموزش گرامر زبان آلمانی (با لینک مستقیم)

این مجموعه توسط گروه آموزش آلمانی به فارسی تهیه شده است و در جای جای اینترنت آن را پیدا می کنید. ما فقط آنها را بصورت مدون و کامل در یک جا برای دانلود رایگان شما تهیه کرده ایم. این مجموعه راجب جملات پرسشی، جملات امری، ضمیرها، فعل های اصلی در آلمانی، صفت ها، فعل های زمان حال، گذشته و آینده، جملات وابسته، حروف ربط، قیدها، جملات پرکاربرد، جملات وابسته و … می باشد.

نمونه ای از این ویدیوی آموزشی را در زیر می بینید:

لینک های دانلود:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

نکته مهم: یادگیری زبان آلمانی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (پکیج های فوق العاده و حرفه ای ما را ببینید)

۲- بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای یادگیری گرامر زبان آلمانی

در تکمیل ویدیوهای بالا،  اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای آموزش آسان گرامر زبان آلمانی را برای شما تهیه کرده ایم.

دانلود اپلیکیشن Learn German. Speak German ویژه اندروید (زبان اپلیکیشن انگلیسی است-آموزش گرامر آلمانی مقدماتی تا پیشرفته)

دانلود اپلیکیشن Mondly: Learn 33 Languages ویژه ios (زبان اپلیکیشن انگلیسی می باشد-آموزش گرامر آلمانی بهمراه تست)

 

۳- دانلود رایگان کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی(PDF)

و اما قطعا یک کتاب بصورت پی دی اف که در بخش کتاب های رایگان، در نوع خودش بهترین باشد هم برای یادگیری گرامر زبان آلمانی کاملا ضروری است. برای همین هم ما پی دی اف A Student Grammar of German را برای دانلود رایگان شما قرار داده ایم که امیدواریم لذت ببرید:

دانلود پی دی اف آموزش گرامر زبان آلمانی

نکته مهم! مهارت های زبانی خود را با این ۵ کتاب صوتی آلمانی فوق العاده تقویت کنید

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

4 thoughts on “دانلود رایگان ۳۸ درس ضروری آموزش گرامر زبان آلمانی (فیلم فارسی+جزوه PDF)

    1. نویسنده:
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه