keywords

تعداد حروف و لغات در زبان انگلیسی طبق جدیدترین تغییرات امسال

ielts gama-min

این سوال ممکن است در ذهن زیبای شما هم نقش گرفته باشد: تعداد حروف انگلیسی و واژگان زبان انگلیسی چه تعدادی است؟ در این مقاله جدیدترین تعداد حروف و واژگان زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. این مقاله در ادامه آموزش های کاربردی زبان انگلیسی می باشد.

تعداد حروف زبان انگلیسی

آنگونه که در ویکی پدیا میخوانیم، در زبان انگلیسی مدرن تعداد حروف الفبای انگلیسی مدرن (که Latin alphabet نامیده می شود) ۲۶ حرف وجود دارد که هم حالت بزرگ و هم کوچک دارند، به شرح زیر:


A a B b C c D d E e F f G g H h I i J j K k L l M m N n O o P p Q q R r S s T t U u V v W w X x Y y Z z


در سال ۱۰۱۱ میلادی، یک راهب انگلیسی، تعداد حروف انگلیسی قدیمی در آن زمان را ۲۴ حرف اعلام کرده بود که در انگلیسی مدرن و امروزی تعداد آنها دو عدد افزایش پیدا کرده است.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

شاید دوست داشته باشید: ۸ تا از بهترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی

تعداد کلمات در زبان انگلیسی مطابق آخرین تغییرات

تعداد واژگان زبان انگلیسی هر ساله افزایش پیدا می کند و هر کسی نظری در این زمینه دارد اما طبق آخرین تغییراتی که در دیکشنری معتبر Oxford  (معتبرترین منبع در زمینه واژگان زبان انگلیسی) اعلام شده است، هیچ جواب دقیقی برای این موضوع وجود ندارد! این مرجع زبان انگلیسی به درستی اعلام می کند که شمارش کلمات در هر زبانی غیر ممکن است، زیرا اینکه شما چه چیزی را به عنوان کلمه یا حرف حساب کنید کار شمارش کلمات را غیر ممکن می سازد. مثلا واژه dog را یک کلمه باید حساب کرد یا دو کلمه؟ (این کلمه هم به معنای سگ است و هم به معنای دنبال کردن می باشد). یا اینکه جمع و مفردها یا صرف هر کلمه را هم یک کلمه حساب کنیم یا به تعداد خودشان؟

از طرف دیگر بسیاری از کلمات زبان انگلیسی از زبان آلمانی یا فرانسوی و … وارد شده اند، آنها را باید جزو زبان انگلیسی حساب کنیم یا خیر؟

اما بطور خلاصه باید گفت که ویرایش دوم (جدیدترین نسخه) کتاب ۲۰ جلدی Oxford English Dictionary شامل ۱۷۱,۴۷۶ لغت با کاربرد امروزی و ۴۷,۱۵۶ لغت با کاربرد منسوخ شده می باشد. پس به نوعی می توان گفت که تعداد ۲۱۸۶۳۲ لغت در زبان انگلیسی وجود دارد.

شاید دوست داشته باشید: ۶ کتاب واژگان فوق‌العاده برای یادگیری بهتر لغات زبان انگلیسی

هرگونه سوالی در زمینه زبان انگلیسی دارید در بخش نظرات از ما بپرسید.

English

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست