بنر فشرده
english speaking

دانلود رایگان ۲۰ درس آموزش مکالمات ضروری زبان انگلیسی (فیلم فارسی)

مهم ترین بخش در یادگیری زبان انگلیسی برای اکثر زبان آموزان، مکالمه و speaking می باشد. دقت کنید

مهم ترین بخش در یادگیری زبان انگلیسی برای اکثر زبان آموزان، مکالمه و speaking می باشد. دقت کنید که یادگیری لغات بصورت تصویری، تا ۱۰ برابر بیشتر از حافظه نوشتاری (صرفا خواندن متن) پایدار می باشد. از این رو در این پست ۲۰ ویدیوی آموزش مکالمات پرکاربرد زبان انگلیسی را از سرتاسر وب آماده کرده ایم. و در ادامه هم ۳ اپلیکیشن برتر اندروید و آیفون (اپلیکیشن تقویت مکالمه زبان انگلیسی) و جزوه فوق العاده تهیه شده شامل مکالمات کاربردی روزانه را برای دانلود رایگان قرار داده ایم.

English

دقت کنید که این واژگان برای سطح مقدماتی تا پیشرفته کاربرد دارند. خود بنده و ۲ تن از دوستانم که در آزمون های تافل و آیلتس بخصوص بخش گفتاری، بالاترین نمره ها را کسب کردیم از همین منابع (+بسته آموزشی نصرت) برای یادگیری مکالمه زبان استفاده کردیم (پس حاصل سال ها تجربه را در این پست در اختیار شما قرار داده ایم- هر سوال یا راهنمایی دیگری هم نیاز داشتید در بخش نظرات مطرح کنید)

نکته مهم! این پست جالب را هم از دست ندهید: دانلود رایگان۱۲درس آموزش ۳۰۰۰ تا از واژگان مهم انگلیسی (فیلم فارسی+جزوه PDF)

۱- دانلود ۲۰ درس آموزش مکالمات پرکاربرد زبان انگلیسی

این ویدیوها را ممکن است در جای جای اینترنت ببینید، ما سعی کرده ایم که با توجه به تجربه در این زمینه، آنها را گلچین کنیم و در اختیارتان قرار دهیم. نمونه این ویدیوها را در زیر می بینید:

 

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

دانلود بخش چهارم

دانلود بخش پنجم

آموزش دوم: نمونه آن را در ویدیو زیر می بینید:

 

دانلود بخش اول آموزش دوم

دانلود بخش دوم آموزش دوم

نکته مهم: یادگیری مکالمات زبان انگلیسی موضوع بسیار مهمی است و اگر از منابع بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده کنید، ممکن است روند یادگیری تان بسیار طولانی شود و اشتباهات زیادی در بدنتان جا بیفتد. لیست این بسته های آموزشی جدید، کاملا علمی و استثنایی را ببینید.

۲- دانلود رایگان ۲ اپلیکیشن برتر آموزش مکالمات زبان انگلیسی

بعنوان مکمل ویدیوهای بالا و مکمل پی دی اف آخر صفحه، ۲ اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای یادگیری بهتر مکالمه زبان برای شما معرفی می کنیم. وارد صفحه دانلود شوید و بسته به گوشی خود آنها را دانلود کنید:

دانلود اپلیکیشن English Conversation Practice ویژه اندروید 

اپلیکیشن تقویت مکالمه انگلیسی

دانلود اپلیکیشن Speak English Conversation ویژه گوشی آیفون

اپلیکیشن تقویت مکالمه انگلیسی

۳- دانلود بهترین PDF شامل بیش از ۵۰۰ مکالمه روزمره در زبان انگلیسی

این پی دی اف که توسط دپارتمان آموزش ایالات متحده تدوین شده، شامل عبارات روزمره یا همان Everyday conversation بوده وبسیار بسیار پر کاربرد است. اگر روزانه چندین ساعت هم روی این پی دی اف وقت بگذارید، اشتباه نکرده اید.

نکته مهم: این پی دی اف به زبان انگلیسی می باشد و اگر معنای واژه ای را نمی دانید، از گوگل ترنسلیت استفاده کنید تا هم مترادف های آن کلمه را بیاموزید و هم تلفظ، همچنین گوگل ترنسلیت آن کلمه را در قالب جمله به شما نشان می دهد که بسیار بسیار به یادگیری شما کمک خواهد کرد.

دانلود پی دی اف آموزش جملات کاربردی در مکالمه انگلیسی

نکته مهم! ۲۰ اصطلاح ضروری برای اینکه یک انگلیسی زبان حرفه ای به نظر برسید

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

2 thoughts on “دانلود رایگان ۲۰ درس آموزش مکالمات ضروری زبان انگلیسی (فیلم فارسی)

    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه