کارتون عربی

دانلود ۳۰ انیمیشن/کارتون به زبان عربی فصیح (همه سنین)

گاما

در ادامه آموزش های کاربردی زبان عربی بعد از حدود ۲ هفته گشت و گذار در اینترنت و از بین هزاران ویدیو، یک مجموعه بی نقص و کامل چندین کارتون و انیمیشن با زیر نویس را برای کودکاکن و بزرگسالان جهت دانلود رایگان قرار داده ایم.

چرا زبان عربی را با کارتون یاد بگیرید؟

جهان عربی به تازگی اهمیت تولید مجموعه های انیمیشن خود را دریافته و شروع به ساخت آنها کرده است و این کار را برای جایگزینی واردات آن از مکان های دیگر کرده است. این تولید فزاینده کارتون به این معنی است که شما میتوانید بینش زیادی در جهان عرب زبان به دست بیاورید و آرزوی مردم درباره نحوه رشد برای فرزندانشان چیست. زیرا، کارتون برای کودکان می تواند یکی دیگر از روش های آموزشی و پرورش باشد. یک اثر واقعی و مثبت در کارتون ها وجود دارد;کارتون ها به آنها کمک می کنند که جهان را از دوران جوانی درک کنند.

نکته مهم! یادگیری زبان عربی چقدر طول می کشد؟

از آنجا که کارتون برای کلاس های تدریس زبان به کودکان ضروری است، بهتر است که آنها به زبان مادری خود درست شوند تا نسبت به ترجمه کارتون از جاهای دیگر، زیرا هرگز پیام و زبان اصلی بعد از ترجمه همان کار را انجام نمی دهد. تماشای کارتون های عربی شما را به طبیعی ترین و معتبرترین حس و زبان عربی می رساند.

بسیاری از کارتون های مشهور عربی که ما در زبان بچگی در دهه ۸۰s و ۹۰s میلادی تماشا می کردیم در واقع سازگاری های عربی یا ترجمه از کارتون های آسیایی بوده اند. این یک چیز جالبی است برای کسانی قصد شروع به تماشای کارتون برای بهبود عربی خود را دارند کشف شده. اما، همانطور که در بالا ذکر شد، جهان عربی اهمیت زبان و تولید تلویزیون محلی را درک کرد و کاملا فهمید البته تا قرن بیست و یکم.این چیزی بود که برای کودکان و بزرگسالان عرب معنای زیادی داشته، به ویژه به خاطر این که شکایات زیادی وجود داشت که کارتون های خارجی توانستند کودکان را با باورها، ارزش ها و رفتارهایی تربیت کنند که ریشه از فرهنگ های دیگر دارند این درست است که انیمیشن ها اثر جادویی در کودکان با رنگ های لذت بخش، صداهای شاد و شخصیت های دوستانه، و همچین داستان خنده دار و جالب از شخصیت ها دارد. این قابل فهم است. درسها بدون توجه چندانی گفته و پخش می شوند در حالی که شما از تمام مناظر و صداها لذت می برید. پدر و مادر ها این را می دانستند، و در مورد اینکه چه درس های در کارتون پخش می شوند نگران شدند. خوشبختانه والدینتان شما را از تماشای هر کاریکاتور و کارتونی متوقف نخواهند کرد، زیرا همه شما رشد کرده و بالغ شده اید. شما می توانید کارتون های عربی زبان هر مبدا و سازنده ای را تماشا کنید و به سرعت خواهید دید که چگونه یک کارتون باعث می شود زبان عربی را یادگیرید! و در نظر باید داشت که حتی شروع به تولید کارتون هایی برای افراد بزرگسال کرده اند.

 


arabic app

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان عربی چرب زبان، عربی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان عربی فصیح رو مثل بلبل حرف بزن!


 

حتما ببینید: معرفی ۱۴ کانال یوتیوب برای یادگیری زبان عربی 

برای مثال ” Family Guy ” و ” Futurama.” به هر حال، استفاده از شخصیت های کارتونی برای موضوعات مهیج و یا بحث برانگیز واقعا پیام را نرمتر عرضه کرده و سازندگان همچنین می توانند با تخیلی بیشتر با تنظیمات و شرایط خود را وفق دهند. بنابراین، در حال حاضر شما می توانید زبان عربی را به آسانی ،بدون مشکل و بدون پیچیدگی با کمک فیلمنامه های ساخته شده توسط نویسندگان حرفه ای برای آموزش و درک عمیق تر از زبان و فرهنگ عربی را یاد بگیرید. با تماشای کارتون ها از مناطق مختلف، شما به سرعت تفاوت در فرهنگ ها، لهجه ها و هنجارهای اجتماعی را خواهید دید. این کارتون ها را مانند یک انسان شناس به کار ببندید و تلاش کنید که در مورد مناطق منشائی این کارتون ها چه چیزی می توانید بدست آورید.

نمونه این کارتون ها

فیلم های دانلودی کیفیت بسیار بالایی دارند.

دانلود

type  دانلود فیلم های این پکیج

pdf   دانلود جزوه PDF آموزش عربی

volume   حجم: ۲۵۰ مگابایت

level   سطح: مناسب برای همه سنین و سطوح مبتدی-متوسط

به دنبال یادگیری سریع تر، حرفه ای تر، کامل تر و با کیفیت فول اچ دی هستید؟ بهترین پکیج آموزش زبان عربی موجود در ایران را ببینید!

بسیار کاربردی

هر گونه سوالی در زمینه این مطلب دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

زبانمهر

حتما بخوانید!

6 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست