سی دی های آموزشی زبان فرانسه

خرید اینترنتی بهترین سی دی های آموزشی زبان فرانسه (2022)

Gamma koli

سی دی آموزشی زبان فرانسه یکی از راه های یادگیری این زبان جذاب، بدون نیاز به کلاس است. امروز ۳ تا از بهترین سی دی های آموزش زبان فرانسه موجود در بازار را (طبق تجارب سه تن از اساتید دانشگاهی و موسسات آموزشی) برای خرید پستی یا اینترنتی شما قرار داده ایم.

این مطلب تا سال 2022 به روز شده است و بهترین بسته های آموزشی موجود در ایران به شما در همین مطلب معرفی شده اند!

نکته! معمولا بهترین روش، استفاده از گزینه ۱ و۲ بصورت همزمان است، چون هم بهترین بسته آموزش زبان فرانسه در حال حاضر همین نصرت است که از صفر، فرانسه را بصورت اصولی به شما می آموزد و هم اینکه می توانید در گوشی خود همه جا به یادگیری بپردازید. اگر هم قصد سفرکاری کوتاه مدت یا توریستی به فرانسه را دارید از سی دی شماره ۳ استفاده کنید.

۱- نرم افزار رزتا استون فرانسه

french-rosetta-stone

مجموعه آموزشی پرفروش رزتا استون فرانسه با محیطی فارسی است. این نرم افزار هم بر روی ویندوز و اندروید قابل نصب میباشد.این آموزش به شیوه ای به شما یاد میدهید که شما زبان مادری خود را یاد گرفته اید.

این نرم افزار برای شروع از مبتدی پیشنهاد می شود و امکانات بی شماری دارد. برای ساخت آن بیش از ۳۰ سال تجربه استفاده شده است و در حال حاضر پرفروش ترین بسته آموزش زبان فرانسه در تمام دنیاست!

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

۲- آموزش تصویری زبان فرانسه نصرت + تقویت حافظه

سی دی آموزشی نصرت فرانسه نسخه تصویری

این مجموعه شامل‏:‏

  • آموزش تصویری زبان فرانسه نصرت
  • تقویت حافظه در حین آموزش
  • نمایش متون و مکالمات صوتی همزمان
  • بیش از ۴۰ ساعت مکالمه ویدئویی
  • آموزش مکالمه و یادگیری زبان فرانسه در ۹۰ روز

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

 ۳- آموزش زبان فرانسه پیمزلر در ۱۰۰ روز

pimsleur-french-570x640

مجموعۀ پیمزلر فرانسه در ۱۰۰ روز از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، ممکن است در ابتدا چنین امر ساده ای که در عین حال بسیار نتیجه بخش هم است، برای شما غیر قابل باور به نظر برسد؛ اما حقیقت آن است که هر شخص می تواند زبان های خارجی را با استفاده از یک سیستم آموزشی درست، فرا بگیرد. با استفاده از متد آموزشی پیمزلر، شما از سال ها تلاش و پژوهش در امر آموزش زبان بهره خواهید برد.

متد آموزشی پیمزلر سالهاست که مورد توجه و اطمینان نهادهای دولتی، سیاستمداران، شرکت ها و هر فردیست که می خواهد و یا نیاز دارد تا زبان جدیدی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بطور کارآمد بیاموزد. تمامی اصول آموزشی در این مجموعه در نظر گرفته شده است که این امر آن را به مطمئن ترین راه برای فراگیری زبان تبدیل می نماید.

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

 اگر هیچ کدام از این بسته ها، شما را متقاعد نکرد، سایر نرم افزارهای آموزشی برتر موجود در زمینه زبان فرانسه را ببینید!

French

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست