بنر فشرده
learn_french

خرید اینترنتی بهترین سی دی های آموزشی زبان فرانسه (۲۰۱۸)

سی دی آموزشی زبان فرانسه یکی از راه های یادگیری این زبان جذاب، بدون نیاز به کلاس است.

سی دی آموزشی زبان فرانسه یکی از راه های یادگیری این زبان جذاب، بدون نیاز به کلاس است. امروز ۳ تا از بهترین سی دی های آموزش زبان فرانسه موجود در بازار را (طبق تجارب سه تن از اساتید دانشگاهی و موسسات آموزشی) برای خرید پستی یا اینترنتی شما قرار داده ایم.

French

نکته! معمولا بهترین روش، استفاده از گزینه ۱ و۲ بصورت همزمان است، چون هم بهترین بسته آموزش زبان فرانسه در حال حاضر همین نصرت است که از صفر، فرانسه را بصورت اصولی به شما می آموزد و هم اینکه می توانید در گوشی خود همه جا به یادگیری بپردازید. اگر هم قصد سفرکاری کوتاه مدت یا توریستی به فرانسه را دارید از سی دی شماره ۳ استفاده کنید.

۱- آموزش تصویری زبان فرانسه برای اندروید به شیوه لذت بخش نصرت

سی دی آموزشی نصرت فرانسه

دروس در این سیستم به صورت فایلهای تصویری آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش کردن و دیدن این فایلهای تصویری دارید
در این آموزش با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت
شنیسدن و دیدن همزمان دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوماز شما تمریناتی می خواهد ‏(‏تکرار برخی از جملات و لغات‏)‏که خود این مساله برای شما لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

۲- آموزش تصویری زبان فرانسه نصرت + تقویت حافظه

سی دی آموزشی نصرت فرانسه نسخه تصویری

این مجموعه شامل‏:‏
آموزش تصویری زبان فرانسه نصرت
تقویت حافظه در حین آموزش
نمایش متون و مکالمات صوتی همزمان
بیش از ۴۰ ساعت مکالمه ویدئویی
آموزش مکالمه و یادگیری زبان فرانسه در ۹۰ روز

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

 ۳- آموزش زبان فرانسه پیمزلر در ۱۰۰ روز

pimsleur-french-570x640

مجموعۀ پیمزلر فرانسه در ۱۰۰ روز از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، ممکن است در ابتدا چنین امر ساده ای که در عین حال بسیار نتیجه بخش هم است، برای شما غیر قابل باور به نظر برسد؛ اما حقیقت آن است که هر شخص می تواند زبان های خارجی را با استفاده از یک سیستم آموزشی درست، فرا بگیرد. با استفاده از متد آموزشی پیمزلر، شما از سال ها تلاش و پژوهش در امر آموزش زبان بهره خواهید برد. متد آموزشی پیمزلر سالهاست که مورد توجه و اطمینان نهادهای دولتی، سیاستمداران، شرکت ها و هر فردیست که می خواهد و یا نیاز دارد تا زبان جدیدی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بطور کارآمد بیاموزد. تمامی اصول آموزشی در این مجموعه در نظر گرفته شده است که این امر آن را به مطمئن ترین راه برای فراگیری زبان تبدیل می نماید.

توضیحات بیشتر و خرید سریع پستی

 اگر هیچ کدام از این بسته ها، شما را متقاعد نکرد، سایر نرم افزارهای آموزشی برتر موجود در زمینه زبان فرانسه را ببینید!

 

ثبت دیدگاه