9 موسسه برتر برای کلاس زبان فرانسه در ایران (قیمت وکیفیت)

Gamma koli

اگر در تهران، اصفهان، مشهد، شیراز یا تبریز یا حتی هرجای دیگر ایران زندگی می کنید و می خواهید زبان فرانسه را برای کار، تحصیل یا سفر توریستی آموزش ببینید، قطعا بدنبال بهترین کلاس های آموزش زبان فرانسه در ایران هستید. خب در اینجا تجربه بنده و چند تن از دوستانی که واقعا در این کلاس ها شرکت کرده اند را برای شما به اشتراک می گذارم.

این مطلب تا سال ۲۰۲۱ و با دقت هر چه تمام تر به روز رسانی شده است! به هیچ وجه گول تبلیغات موسسات مختلف را نخورید. یک موسسه خوب باید مدیریت خوب، اساتید باتجربه، متریال های عالی و برنامه کامل داشته باشد در غیر این صورت فقط وقت خود را تلف می کنید!

یادگیری زبان فرانسه چقدر طول می کشد؟

در واقع جواب این سوال می تواند کمی دشوار باشد. در کل زبان فرانسه جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان فرانسه در مقایسه با زبانی مثل زبان اسپانیایی یا زبان ایتالیایی زبان سختی است. اما در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

حدود ۲۳-۲۴هفته (۵۷۵-۶۰۰) زمان برای یادگیری متوسط نیاز دارند. برای ما فارسی زبان ها با روزانه ۴ ساعت وقت گذاشتن حدود ۱۰ ماه طول می کشد تا به سطح متوسط برسیم. هر چند با ترفندهای زیر این زمان به ۶ ماه کاهش می یابد!

چطور شروع به یادگیری کنیم؟

۱-چگونه شروع کنید؟

زمانی که شروع به یادگیری زبان فرانسه می کنید، می توانید به صورت خود آموز این کار را انجام دهید یا این که آموزشگاهی را انتخاب کنید و آموزش ببینید.

اگر به صورت خود آموز شروع می کنید، ابتدا باید اولویت هایتان را در نظر بگیرید. چرا می خواهید زبان فرانسه را یادبگیرید؟ آیا می خواهید به فرانسه مسافرت کنید؟ آیا می خواهید شعر و ترانه به زبان فرانسوی بنویسید؟ با توجه به هدفی که دارید باید تمرکز خود را متناسب با آن مهارت ها از جمله نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن بیشتر کنید؛ مثلا اگر می خواهید به فرانسه مسافرت کنید و با فرانسوی ها ارتباط برقرار کنید باید بیشتر تمرکز شما روی شنیدن و صحبت کردن باشد. اگر می خواهید به صورت خودآموز زبان فرانسه بیاموزید حتما این بسته های را ببینید!

اگر برای یادگیری به آموزشگاه بروید، مربی به شما برنامه آموزشی می دهد و مطابق آن برنامه شما باید مطالعه کنید.

پیشنهاد ویژه ما: این 100 درس رایگان را دانلود کنید (بهترین روش برای شروع است)

2-دنبال روش جادویی نباشید

دنبال هیچ روش جادویی نباشید چون اصلا وجود ندارد! نویسنده این مطلب که خودم باشم نمره کامل زبان فرانسه در ۳ آزمون بین المللی را کسب کرده ام (بدون حتی یک جلسه کلاس)  و در کمتر از ۲ماه به طور کامل به مکالمه تسلط پیدا کرده ام. چکیده یادگیری صحبت زبان فرانسه این ۳ نکته است:

 • استفاده از منابع باکیفیت
 • تمرین روزانه هر منبع با روش مخصوص به آن
 • برای یادگیری مکالمه، هر چیزی که می خوانید یا می شنوید را با صدای بلند و شمرده تکرار کنید

در این مطلب هم ما بهترین منابع برای یادگیری اصولی و سریع زبان فرانسه شامل مکالمات پایه، اپلیکیشن، جملات کاربردی (pdf)، فیلم و انیمیشن و … را گلچین کرده ایم و برای دانلود رایگان قرار داده ایم. روش استفاده از هر کدام نیز داخل هر موضوع توضیح داده شده است. با این مطلب نیازی به هیچ منبع/روش دیگری برای یادگیری سریع زبان فرانسه نیاز نخواهید داشت! (تضمینی چرب زبان!)

3- متون کتاب های فرانسه را بلند و شمرده بخوانید

بهترین کتاب های آموزش زبان فرانسه برای یادگیری سریع، آنهایی هستند که جملات کاربردی را از پایه آموزش می دهند. کافی ست که آنها را دانلود کنید و روی گوشی/سیستم خود بریزید و متون آنها را با صدای بلند و با سرعت آهسته بخوانید. بهترین کتاب ها در دو لینک زیر معرفی شده اند (از سطح مقدماتی شروع کنید):

4- مکالمات پایه ای را روزانه تمرین کنید

نیازی نیست دنبال این عبارات بگردید. از انتهای همین پاراگراف آنها را دانلود کنید و در کامپیوتر و گوشی خود ذخیره کنید. اگر بدانید که چگونه باید سلام و خداحافظی کنید ، و همچنین برخی از سوالات اساسی را بپرسید، می توانید مکالمه ای کوتاه با هر کسی به زبان فرانسه داشته باشید.

5- این اپلیکیشن را نصب کنید

بهترین اپلیکیشن موجود در دنیا برای تقویت زبان فرانسه از همه نظر (بخصوص مکالمه و لغات)! خیلی راحت آن را روی گوشی اندروید یا آیفون خود نصب کنید و از سطح مبتدی شروع کنید. فقط کافی ست که روزانه به ۳-۴ مکالمه آن گوش کنید و بعد از اتمام هر مکالمه سعی کنید آن را تکرار کنید (اگر نتوانستید هم اشکالی ندارد، همان گوش کردن به مکالمات فوق العاده شما را راه می اندازد).

6-فیلم ها و انیمیشن های فرانسوی را تماشا کنید

فیلم ها و انیمیشن های معرفی شده در انتهای همین پاراگراف را دانلود کنید و در مواقع بیکاری تان آنها را تماشا کنید. روش دقیق تماشای فیلم و انیمیشن برای تقویت زبان فرانسه هم در داخل مطالب خودشان توضیح داده شده است (هر چند فقط تماشای آنها به شکل معمول هم بسیار مفید است). در حالی که برنامه را تماشا می کنید، زیرنویس ها را به زبان فارسی روشن کنید. هر فیلم/انیمیشن را حداقل دو بار تماشا کنید. بار دوم با زیر نویس فرانسه و بار سوم بدون زیرنویس. همین!

و اما معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاههای زبان فرانسه

 • کیفیت تدریس اساتید
 • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..)
 • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
 • نسبت هزینه به کیفیت تدریس
 • اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

حتما بخوانید: چطور شروع به یادگیری زبان فرانسه کنیم؟ در هر سطح کدام عناوین اولویت دارند؟

۱- آموزشگاه زبان نگار

آدرس و تماس میدان انقلاب کارگر شمالی. نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک ۲۴- ۰۲۱۴۳۹۴۲

زبان نگار

بالاترین آمار رضایت کاربران در زمینه آموزش زبان فرانسه را داشته است. کافی ست سری به اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی بزنید. آموزشگاه زبان نگار از سال ۱۹۹۹ فعالیت آموزشی خود را آغاز کرده است و از آن زمان یکی از بهترین ها در زمینه تدریس زبان فرانسه بوده است. زبان نگار با برگزاری کلاسهای ترمیک و فشرده و با برنامه ریزی دقیق شما را در مسیر یادگیری زبان فرانسه همراهی می کند تدریس منابع آموزشی به روز و تشکیل دوره های آمادگی آزمون های بین المللی قطعا تمامی موارد موردنیاز در موفقیت آزمونها را برای شما فراهم می کند.

 • برگزاری کلاسهای آنلاین زبانهای انگلیسی آلمانی ترکی روسی فرانسه و… برای تمام مردم ایران
 • برگزاری آنلاین کلاسهای تخصصی تافل و آیلتس و جی ار ای پی تی ای برای تمام مردم ایران
 • دارای اعتبار بین المللی ، مجری رسمی برگزاری آزمونهای معتبر خارجی
 • برگزاری کلاس¬های آنلاین فرانسه و کلیه زبان¬ها با استفاده از آخرین تکنولوژی
 • برگزارکننده آزمون آزمایشی اصلی تافل
 • دوره های آمادگی آزمون های سفارت
 • کلاس های فشرده و نیمه فشرده
 • آموزش سطوح A1, A2, B1, B2, C1
 • اساتید متخصص دارای مدرک دکتری یا ارشد

موسسه برای آموزش مکالمه و دوره امادگی ازمون سفارت زبان فرانسه ، دوره های زیر رادارد:

 • ترمیک سه روز درهفته ، رسیدن به هر سطح (A1-A2-B1-B2 )در ۴ماه
 • فشرده سه روز درهفته ، رسیدن به هر سطح(A1-A2-B1-B2 ) در ۲ماه ونیم

website   آدرس وب سایت آموزشگاه زبان نگار

۲- مرکز زبان فرانسه پردیسان

آدرس و تماس  دارای شعب در نارمک، ولنجک، شهرک غرب. شعبه مرکزی: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین شمالی (جویبار)  – ۴۵۱۷۴

یکی دیگر از بهترین موسسات زبان فرانسه در تهران با میزان بالای رضایت کاربران و نظر اساتید همین موسسه است. این آموزشگاه با مشاوره های رایگان و پشتیبانی آموزشی سعی در تقویت هرچه بهتر زبان آموزان فرانسه در چهار مهارت دارد. برخورداری از استادان باسابقه و کارآزموده، منابع آموزشی به روز و همچنین شیوه های نوین آموزشی از نقاط مثبت آموزشگاه زبان پردیسان است. قرار گرفتن ۹ شعبه پردیسان در نقاط مختلف تهران نشانه بارز فعالیت حرفه ای این آموزشگاه طی سالهای متمادی است.

 •  دوره های آمادگی آزمون های بین المللی از جمله TEF, TCF, DELF, DALF جهت پذیرش در کشورهای کانادا یا فرانسه .
 •  تدریس کتب آموزشی معتبر از قبیل Mobile, Nouveau Rond-Point, Alterego+, La Version Originale
 •  کلاس های بحث آزاد و تقویت چهار مهارت.
 •  برگزاری دوره های تربیت مدرس (FDF) و ارتقا مدرسین در سطوح بالاتر.
 •  کلاس های فشرده و نیمه فشرده در همه سطوح.
 •  دوره های A1, A2, B1, B2, C1 در همه سنین.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه پردیسان

۳- آموزشگاه اسپیکان

آدرس و تماس  تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک۹۱- ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹

آدرس و تماس  تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴- ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴

اسپیکان فرانسه

از دیگر موسسات برتر و معتبر زبان فرانسه در تهران به شمار می آید. این آموزشگاه بدلیل استفاده از متد سفارت فرانسه و بهره گیری از اساتید تحصیلکرده و فرانسوی زبان و برگزاری دوره های کوتاه مدت تضمینی همرا ه با آزمونهای سنجش پیشرفت برای افرادی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان زبان را دارند شناخته شده است و توانسه است با استقبال فراوانی روبرو شود.

 • کلاسهای فشرده و نیمه فشرده مکالمه در ۲ تا ۴ ماه از سطح A1 تا C2 (حضوری و آنلاین)
 • دوره های آمادگی مصاحبه سفارت درکوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین آمار قبولی
 • دوره های آمادگی آزمونهای (DELF, DALF, TEF, TEFaQ, TCF, TCFaQ) برای پذیرش در کشور کانادا یا فرانسه
 • اساتید باتجربه دارای تحصیلات معتبر با سابقه تحصیل و زندگی در کشورهای فرانسوی زبان
 • تدریس کتب آموزشی معتبر از قبیل (Mobile, Rond-Point, Alter ego+)
 • تنها موسسه برگزار کننده کلاس های بحث آزاد جهت تقویت مکالمه در ایران
 • کلاسهای کاملا منعطف با برنامه شما و هزینه کاملا قابل قبول نسبت به کیفیت

این آموزشگاه در تهران دارای دو شعبه در مرکزتهران (یوسف آباد) و شرق تهران (تهرانپارس) می باشد. این آموزشگاه کلاس های آنلاین با قابلیت های ویژه ای نیز ارائه می کند و یکی از گزینه های عالی برای آموزش زبان فرانسه در تمامی سنین است.

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۴- آموزشگاه زبان کارینو

آدرس و تماس  فلکه اول تهرانپارس – انتهای کوچه ۱۴۸ شرقی – نرسیده به ۱۲۱- ۷۷۷۴۵۲۲۸

آدرس و تماس  تقاطع عباس آباد و شریعتی- جنب مترو قدوسی- پلاک ۵

آموزشگاه زبان کارینو با ۱۵ سال فعالیت تخصصی در اموزش زبان فرانسه در شرق تهران و محدوده‌ی تهرانپارس واقع شده است. شعبه‌ی دوم کارینو نیز در عباس آباد است این مرکز به پاس فعالیت‌های حرفه‌ای خود در سال ۹۸جایزه‌ی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه ایران را اخذ کرد تا سندی باشد بر اقدامات صحیح آنها، در طول بیش از یک دهه‌ی گذشته ،با آموزش زبان فرانسه در کارینوبه راحتی صحبت کنید.

 • برگزاری دوره های تخصصی آمادگی آزمون بین المللی از جمله TEF, TCF, DELF, DALF TEFAQ,TCFAQبرای پذیرش در کشورهای کانادا یا فرانسه
 • تدریس کتب آموزشی معتبر از قبیل Mobile, Nouveau Rond-Point, Alterego+
 • بالاترین امار قبولی زبان اموزان در ازمون های بین المللی
 • تدریس توسط مدرسین Native و یا با مدرک تحصیلی دکتری زبان فرانسه
 • تدریس زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته (A1 A2 B1 B2 C1 C2) ویژه تمامی سنین
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه ویژه سفر، تورلیدر ها و تاجرین(گروهی و خصوصی)
 • تنها مرکز برگزار کننده ی دوره های مکالمه آزاد زبان فرانسه در ایران
 • برگزاری دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه با قابلیت های ویژه

website   آدرس وبسایت موسسه زبان کارینو

۵- آموزشگاه ایران کمبریج

آدرس و تماس  بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷- ۸۸۸۵۴۲۰۷-۰۲۱

cambridge

در زمینه زبان فرانسه موسسه ایران کمبریج یکی از بهترین ها در سطح شهر تهران می باشد و سالهاست در این زمینه فعالیت می کند. ویژگی های متمایز این آموزشگاه:

 • آماده سازی شما برای آزمون ها  Delf Dalf Tef Tcf tefq tcfq مطابق رویکردهای بخش فرهنگی سفارت
 • بهره مندی از کادری بسار متخصص و با دانش که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان فرانسه هستند
 • ارایه دوره های متنوع و حساب شده ، توانسته بصورت کاملا هدفمند و منسجم این دوره ها تا سطوح پیشرفته
 • ارایه متد مورد تایید بخش فرهنگی سفارت و همچنین استفاده از مدرسین نیتیو فرانسوی در سطوح پیشرفته
 • هزینه های بسیار ایده ال و رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی

آکادمی زبان ایران کمبریج در حال حاضر با سه شعبه در تهران در حال فعالیت میباشد و در سه ساختمان مجهز،محیطی کاملا فرانسوی را برای علاقمندان تدارک دیده است.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه ایران کمبریج

۶- مرکز زبان فرانسه قطب راوندی

آدرس و تماس  دارای شعب در ونک، ولیعصر، کریم خان. شعبه مرکزی: خ ولیعصر، بالاتر از میرداماد، مقابل ایستگاه اتوبوس ظفر، خیابان یزدان پناه – ۰۲۱-۸۱۰۹۰

zaban-ravandi

این مرکز دارای چهار شعبه در ونک، ولیعصر و جردن  و نجات اللهی می باشد.

 • دارای اساتید نسبتا با تجربه و بعضا بومی فرانسه
 • هزینه های نسبتا مناسب
 • برگزار کننده آزمون های بین المللی زبان فرانسه
 • دارای دوره های آموزش مجازی

این موسسه خصوصا در تهران علاقه مندان زیادی دارد هم به دلایل گفته شده و هم بخاطر اینکه ۴ شعبه در دسترس و در مرکز شهر دارد و به آسانی قابل دسترسی است. اما این موسسه:

 • بطور کاملا تخصصی و فقط برای تدریس زبان فرانسه نیست
 • تجهیزات بدلیل تعدد شعب در حد متوسط هستند
 • شعبه ای در شهرستان ها ندارد

website   آدرس وب سایت آموزشگاه  قطب راوندی

حتما دانلود کنید: ۸ نرم افزار آموزش زبان فرانسه آیفون و اندروید (ویژه فارسی زبانان)

۷- مرکز زبان فرانسه تهران (برای افراد بالای ۱۸ سال)

آدرس و تماس  خیابان انقلاب، نبش باغ سفارت روسیه – ۰۲۱۶۶۷۰۵۰۴۱

این موسسه  با واقع شدن در محلی نزدیک خیابان دانشگاهی انقلاب، هر دوره میزبان حداقل ۱۰۰۰ زبان‌آموز است. اهداف اصلی مرکز، ترویج و ارتقاء سطح آموزش زبان فرانسه و همچنین معرفی سیستم و مراکز آموزش عالی فرانسه از طریق کامپوس فرانس (تنها راه رسمی برای ادامۀ تحصیل در آن کشور) می‌باشد.

مرکز زبان فرانسۀ تهران با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌ها در داخل و خارج ساختمان مرکز، هر ساله پذیرای بیش از ۴۰۰۰ زبان‌آموز می‌باشد. علاوه بر کلاس‌ها و کارگاه‌ها، دوره‌های آماده‌سازی آزمون‌های زبان (TCF، DALF، DELF) نیز، برای زبان‌آموزان و مشتاقان ارائه می‌گردد.

 • تدریس زبان فرانسه بصورت کاملا تخصصی
 • دارای اساتید نسبتا حرفه ای
 • برگزاری امتحانات منظم و حتی فوق برنامه
 • دارای اعتبار و وجهه ملی و تا حدی بین المللی
 • دارای هزینه های نسبی مناسب مطابق جدول زیر:

اما از طرفی این موسسه نیز ضعف های خاص خود را دارد:

 • بدلیل مراجعه زیاد، تعداد زبان آموزان زیاد است
 • این موسسه تنها یک شعبه و آن هم در تهران دارد

نکته مهم: آموزشگاه های زبان فرانسه در ایران هنوز مانند زبان انگلیسی به پختگی نرسیده اند و کاستی های زیادی در زمینه آموزش دارند. بسیاری از زبان آموزان فرانسه، آن را به کمک نرم افزارهای کاملا تایید شده و علمی آموزش زبان فرانسه می آموزند. در این صورت نیازی به صرف این همه وقت و هزینه ندارید و هر درس را ده ها بار در یک نرم افزار می توانید آموزش ببینید. حتما بهترین نرم افزارهای موجود در زمینه آموزش زبان فرانسه را ببینید. (قسمت فروشگاه)

website   آدرس وبسایت  مرکز زبان تهران

۸- آموزشگاه سفیر گفتمان

آدرس و تماس  دارای شعبه در همه شهرهای ایران- مرکزی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک ۱۴- ۸۴۳۴۷۰۰۰

برای شما زبان آموزانی که قصد دارید زبان عمومی فرانسه را یاد بگیرید  اما در عین حال انتظار قیمت وکیفیت متناسب دارید، موسسه زبان سفیر گفتمان گزینه خوبی است.

 • داشتن شعب مختلف در سراسر ایران
 • داشتن اعتبار ملی: گواهینامه بین المللی ISO 9001 در مدیریت کیفیت، گواهینامه بین المللی ISO 10002 در رسیدگی به شکایات مشتریان، گواهینامه بین المللی ISO IWA2 در مدیریت کیفیت آموزش، نمایندگی رسمی آکادمی مدرسین آکسفورد (OTA) تحت نظر انتشارات دانشگاه آکسفورد OUP
 • تنوع در برنامه های آموزشی
 • قیمت های کاملا مناسب با کیفیت آموزش

این موسسه برنامه های متنوعی جهت سنین مختلف (دختر و پسر) ارائه می کند. افراد مختلفی با اهداف مختلف وارد این موسسه می شوند که برای توسعه تجربه شما سودمند است. این موسسه برای شما که می خواهید نمره بالایی در آزمون های حرفه ای زبان فرانسه کسب کنید خیلی سودمند نیست ولی کسانی که قصد دارند فرانسوی را برای زندگی روزمره یاد بگیرند مناسب است.

website  آدرس وبسایت موسسه سفیر

زبان فرانسه در منزل؟ مؤثر ترین روش یادگیری زبان فرانسه در منزل با کمک ۱۲ ترفند عالی

۹- در شهرهای بزرگ

 • اصفهان: آموزشگاه سفیر اندیشه (آدرس سایت– پل شیری-خیابان مطهری -کوچه شماره ۳۵-روبروی کلینیک امام رضا(ع))
 • شیراز: آموزشگاه پارسا (آدرس سایت– بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه)
 • مشهد: کالج دانشگاه فردوسی (آدرس سایت–  خیابان احمد آباد، بین رضا ۲۱ و ۲۳)
 • تبریز: آموزشگاه چیت سازان (آدرس سایت– ۰۹۱۴۸۹۶۹۷۰۳ )
 • اهواز: آموزشگاه پارس (آدرس سایت– کیانپارس، خیابان سیزدهم، پارس مرکزی)

تمایل دارید آموزشگاه شما در این لیست معرفی شود و در صدر گوگل قرار بگیرید؟ با ما تماس بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد- ایمیل maxer.ir@gmail.com یا شماره ۰۹۱۹۱۲۱۰۰۰۸

مطالب کاربردی عبارات فرانسوی (چه کلاس بروید یا نروید به دردتان می خورند)

ترفندهای زبان فرانسه (کلی)

دانلود منابع مفید زبان فرانسه

اگر شما هم تجاربی دارید، اموزشگاه های بهتری را در بخش نظرات به ما معرفی کنید. منتظریم

French

حتما بخوانید!

29 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • من زبان فرانسوی آموزشگاه گات میخونم.. راضیم.. کارشون قویه..

  پاسخ
  • من 1 ساله شروع کردم، دو موسسه گاما و ایران کمبریج رفتم، یه سری تازه کار که کلی تلفظ اشتباه بهمون یاد دادن و کلی از یادگیری عقب انداختن. کاملا توی زبان فرانسه بی برنامه و شلخته هستن فقط اگه وقت و پولتون مهمه این دو موسسه رو انتخاب نکنین

   پاسخ
   • چندین ساله فرانسه درس می دم و توی 4 تا اموزشگاه مختلف تهران بودم. برای این ک اذیت نشین و شسته رفته میگم قطب راوندی، زبان نگارو پردیسان عالی ن. گاما و کمبریج رو گول تبلیغشون نخورید مدرساشون فوق العاده ضعیف و پر از اشتباه. ضمنا حتما در کنار کلاس رفتن فیلم ببینید و کتاب بخونین

    پاسخ
 • سلام من زبان فرانسه رو در موسسه بین المللی راه پویندگان مشهد یاد می گیرم .استادمون خیلی عالیه و خودش چند مدرک بین المللی داره . کتایون هم ادیتو س که جدید و جذابه

  پاسخ
 • سلام دوستان من آموزشگاه زبان اسپیکان درس میخونم الان یه سالی هست استادمون آقای طاهری هست ایشون فوق العاده هستند بهتون پیشنهاد میکنم.

  پاسخ
 • سلام میخواستم بپرسم نظرتون در مورد کانون زبان ایران چیه؟ من زبان انگلیسی رو تو کانون زبان یاد گرفتم و راضی بودم اما در مورد کلاس های فرانسش چیزی نمیدونم ! ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • من فرانسه رو مدیون آموزشگاه سفیراندیشه اصفهان هستم.خیلی عالی بود

  پاسخ
  • سلام من میخوام تو اصفهان برم کلاس بهم گفتن فن پردازان خوبه. سفیر اندیشه از پایه خوب یاد میدن؟

   پاسخ
 • باسلام خدمت شما .من به دنبال استاد فرانسه واسه کلاس آنلاین هستم آیا کسی هست که معرفی کنید من سطح A1 گذروندم و اوایل A2 هستم که کتاب تاندانس تدریس می‌شده . متاسفانه بدلیل متقاضی کم کلاسها نیمه تمام کنسل شده .ممنون میشم اگه استادی که کتاب تاندانس تدریس می‌کنه معرفی کنید .با تشکر

  پاسخ
 • سلام.
  توی اصفهان کدوم موسسه برای زبان فرانسه خوب هست؟هم خوب باشه هم مختلط.من و همسرم با هم میخواییم بریم کلاس.قبلا چندماهی خصوصی میگرفتیم کلاس.ولی حالا میخواییم از پایه دوباره بریم.ممنون میشم بهم بگین

  پاسخ
 • سلام , من سه ترم در مرکز زبان فرانسه تهران هستم . شاید قدیما خوب بوده و بخاطر همین معروف شده اما الان هم از نظر استاد هم از نظر کیفیت اموزش اصلا خوب نیست. امتحان تعیین سطحو بسیار سخت میگیرن اما وقتی سر کلاس میشینی متوجه میشی که سطح کلاس خیلی پایینتر از عنوانش هست. مثلا منو سطح B1 قبول کردن اما هر سه ترم کلاسها در سطح A بودند و واقعا وقتم تلف شد چون چیزی بمن اضافه نشد. در ضمن شهریه ترم فشرده ۶۰۰ هزار و ترم معمولی ۴۰۰ هزار تومان هست

  پاسخ
 • مهدی سلیمی
  فوریه 13, 2019 8:56 ب.ظ

  تو اصفهان شعبه نداره

  پاسخ
 • سلام
  من آموزشگاه سیتاک فردوس شرق زبان فرانسه می خونم، زبان آموز کمه وکلاس برای ۲-۳ نفر تشکیل میشه
  فعلا ترم ۲ هستم. برای شروع بد نیست

  پاسخ
 • من ۴ ترم رو تو آموزشگاه ایران مهر خوندم . اصلا راضی نیستم. معلممون فقط میومد از رو کتاب رو خونی میکرد و تمرینارو دونه دونه انجام میداد و میرفت ما اصلا سر کلاس صحبت نمیکردیم . و الان بعد از یک سال هنوز نمیتونم یه جمله ی درست بگم . پولش به کنار حیف وقتی که گذاشتم .

  پاسخ
 • من فرانسه رو آموزشگاه برنا شروع کردم و هنوز دارم ادامه میدم. سمت میدون تجریشه. اساتیدشون خیلی خوبن و اکثرا دکترای دانشگاه شهید بهشتی ان.

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من میخوام زبان فرانسوی رو شروع کنم ولی نمیدونم تو تبریز کدوم آموزشگاه ها خوبن.به من سه تا آموزشگاه گلدیس-کانون و چیت سازان رو پیشنهاد کردن.نظر شما در این مورد چیه منظورم تو تبریز بهترین آموزشگاه واسه یاد گرفتن زبان فرانسوی کدومه؟

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  من خونمون سمت شرق تهران هست
  و می خوام کلاس فرانسه برم
  کدام آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید که برم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • وحید سلطانی
  سپتامبر 19, 2019 8:31 ق.ظ

  سلام
  من و برادرم هر دو در موسسه فرهنگ سینا آموزش فرانسه را شروع کردیم و هردو موفق به دریافت نمره B2 در آزمون بین المللی TEF شدیم در دو مهارت شنیداری و گفتاری به نظر من بهترین موسسه آموزش زبان می باشد هم از نظر اساتید و هم از نظر کیفیت کلاس ها و این موسسه تنها برگزار کننده آزموی بین المللی TEF در تهران می باشد و دورهای دانشگاهی و تخصصی زبان فرانسه را نیز برگزار می کند

  پاسخ
 • سلام
  من زبان فرانسه رو خودم بدون استاد و کلاس و فقط با کتاب های آموزشی و نرم افزار دارم تمرین میکنم و یه کمی یاد گرفتم و الان یک ماهی هست شروع کردم و الان یک مکالمه کوتاه رو میتونم انجام بدم و تعدادی لغت یاد گرفتم … امیدوارم موفق باشین

  پاسخ
 • سلام
  من تا سطح b1-b2 فرانسه خوندم و در شهرستان هستم اگر ممکنه یک آموزشگاه زبان عالی به من در تهران معرفی کنید که کلاس آنلاین داشته باشه.ممنون

  پاسخ
  • زیبااسدی آیلار
   ژوئن 9, 2021 7:07 ق.ظ

   سلام. موسسه ی اسپیکان خانم نرگس دژاهنگ تدریسش خیلی ضعیف هست. من فقط وقتم و پولم هدر شد .
   اما موسسه ی انستیوی میلاد فوق العاده عالیه هم پشتیبانی و هم اساتیدشون خیلی خوبه

   پاسخ
 • با سلام انستیتو میلاد از جمله قوی ترین موسسات در زمینه آموزش آنلاین و حضوری زبان فرانسه است

  پاسخ
 • سلام برای رسیدن ب سطح B2چقدر زمان لازمه ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 • سلام،‌من برای خواهر زاده م که 8 سالشه و از فرانسه اومده میخواستم کتاب کودک و به زبان فرانسه بخرم،‌اما نمیدونم کجا میشه تهیه کرد، ممنون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین

  پاسخ
 • مائده فراهانی
  آگوست 26, 2021 8:44 ق.ظ

  در کل از همه توضیحات و راهنماییاتون در سایت خیلی راضی هستم ممنون

  پاسخ
 • سلام!
  من خودم زبان انگلیسی رو توی کانون زبان ایران میخونم و راضیم البته اینم بگمکه کانون به این روش کار میکنه که ابتدا تمام تسلطش رو روی گرامر و رایتینگ و ریدینگ میزاره و فقط 3 ترم اخر که ادونس (advance) نام دارد مکالمه کار میکند و گرامر ندارد و فقط وکب و تسلط بر روی مکالمه است.
  ولی من در مورد زبان فرانسه اش چیز چندانی نمیدونم یعنی فقط میدونم حدود 16/17 ترم زمان میبرد .
  میخواست بپرسم کسی هست که اینجا فرانسه رو ر کنون زبان ایران خونده باشه یا بخونه و پیشنهاد کنه و یا موسسه های دیگه بهترن ؟ اگر موسسه خوبی میشناسید لطفا بگید و من مدرکش برام مهمه یعنی فقط مکالمه کامل نمیخوام و میخوام وقتی مدرک میدن معتبر باشه
  ممنونم 🙂

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست