ReR
اموزش گرامر فرانسه

دانلود رایگان ۴۱ درس ضروری آموزش گرامر زبان فرانسه (فیلم فارسی+PDF)

در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی زبان فرانسه، . در این پست ما ۴۱ درس کاربردی آموزش

در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی زبان فرانسه، . در این پست ما ۴۱ درس کاربردی آموزش گرامر زبان فرانسه را با موضوعات مختلفی همچون گرامر افعال، زمان های مختلف حال استمراری، ماضی، آینده، شرطی، قیدها، قواعد نگارش، صفات، اسم ها و موضوعات متنوع دیگر برای دانلود رایگان قرار داده ایم. 

در کنار این ۳۰ درس ویدیویی، ما محبوب ترین و بهترین اپلیکیشن آموزش گرامر زبان فرانسوی برای اندروید و ios، بهمراه یک جزوه کامل پی دی اف آموزش گرامر فرانسه را برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این موارد حاصل سرچ و جستجوی چند روزه در اینترنت می باشند 🙂 پیشنهاد می کنیم وقتتان را در سایت های آموزش آنلاین که پر از اشتباهات هستند هدر ندهید!

نکته مهم! این پست جالب را هم از دست ندهید: ۱۲ نکته بسیار مهم برای تقویت و یادگیری بهتر گرامر یک زبان خارجی

۱- دانلود رایگان ۴۱ فیلم آموزش گرامر زبان فرانسه

این مجموعه توسط همکارم آقای اسماعیل همایونی باغ بیدی تهیه شده است و در جای جای اینترنت آن را پیدا می کنید. ما آنها را بصورت مدون و کامل در یک جا برای دانلود رایگان شما تهیه کرده ایم. نمونه ای از یک درس از این مجموعه آموزشی را در زیر می بینید:

لینک های دانلود:

download  دانلود بخش اول

download  دانلود بخش دوم

download  دانلود بخش سوم

نکته مهم: یادگیری زبان فرانسوی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (پکیج های فوق العاده و حرفه ای ما را ببینید)

۲- دانلود رایگان  اپلیکیشن برتر آموزش گرامر فرانسه به زبان ساده

در تکمیل ویدیوهای بالا، اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، هم برای اندروید و هم گوشی های آیفون اپل را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید. نکته قابل توجه این است که زبان این اپلیکیشن ها انگلیسی است ولی بسیار روان و ساده قواعد گرامری را توضیح می دهند. اگر می خواهید به سادگی، بصورت اصولی و بدون نیاز به کلاس زبان فرانسوی را یاد بگیرید از همان پکیج های ما در بخش فروشگاه استفاده کنید!

download  دانلود اپلیکیشن Dr French, French grammar  ویژه اندروید (زبان برنامه انگلیسی می باشد-آموزش گرامر فرانسه از مقدماتی تا پیشرفته بصورت رایگان)

اپلیکیشن یادگیری گرامر فرانسه برای اندروید

download  دانلود اپلیکیشن busuu – Learn to speak French ویژه ios  (آموزش گرامر از مقدماتی تا پیشرفته)

اپلیکیشن یادگیری گرامر فرانسه برای اپل و ایفون

۳- دانلود پی دی اف برای کمک به تقویت گرامر

دوستان عزیز باید گفت که کتاب هایی که بصورت پی دی اف در اینترنت فارسی برای دانلود قرار داده شده اند بهیچوجه از کیفیت لازم برخوردار نیستند، پر از اشتباه بوده و روند یادگیری شما را طولانی تر و سخت تر میکنند. بهمین خاطر ما دو PDF برای شما قرار داده ایم. یکی پی دی اف فارسی حاوی جملاتی کاربردی در زبان فرانسه که برای تقویت نکات گرامری کار شده مفید هستند و یکی هم بهترین کتاب در زمینه آموزش گرامر فرانسه در حال حاضر در تمام دنیا (ولی زبانش انگلیسی هست!).

download   دانلود پی دی اف  فارسی آموزش گرامر به کمک کلمات کاربردی

download   دانلود پی دی اف بهترین کتاب گرامر فرانسه حال حاضر در دنیا (به زبان انگلیسی)

نام این کتاب  Easy French Step-by-step هست که توسط Myrna Bell Rochester نوشته شده یک کتاب حدودا ۳۹۰ صفحه ای و مرجعی کامل بهمراه تست ها و تمرین ها برای یادگیری بهتر دستور زبان فرانسه.

نکته مهم! معرفی بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسه (کتاب+نرم افزار+وب سایت)

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

فرانسه

3 thoughts on “دانلود رایگان ۴۱ درس ضروری آموزش گرامر زبان فرانسه (فیلم فارسی+PDF)

ثبت دیدگاه