انگلستان

راهنمای کامل روش گرفتن ویزای مهاجرتی بریتانیا

گاما

در این مطلب روش گرفتن ویزای مهاجرتی کشور انگلستان را به شما یاد می دهیم. یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان در حال حاضر.

وکیل گرفتن برای ویزای مهاجرتی بریتانیا

نام رسمی دیگر بریتانیا ممالک متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است. طی سال‌های اخیر مهاجران بسیاری به سوی بریتانیا جذب شده‌اند. ممالک متحده به سبک زندگی و بالا بودن سطح رفاهش شناخته می‌شود. فرقی نمی‌کند این مهاجران از کدام رده‌ی سنی باشند، به هر حال همه آنها از تعادلی مناسب در زندگی خود بهرمند می شوند. شما می‌توانید حتی به عنوان زوجی جوان یا شخصی که می‌خواهد سر و سامان بگیرد و برای خودش خانواده‌ تشکیل دهد این کشور را برای زندگی انتخاب کنید. بریتانیا چه در ارتباط با تاریخ و معماری آن و چه در ارتباط با سبک زندگی مردمانش سرتاسر کشوری مهیج و جذاب محسوب می شود. توصیه می کنیم برای آنکه فرایند تقاضای ویزا برایتان آسان شود یک وکیل مجرب در زمینه‌ی ویزای مهاجرتی به بریتانیا برای خود بگیرید.

حتما بخوانید: ۱۰ تا از بهترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان در سال ۲۰۲۰

انواع ویزای مهاجرتی به بریتانیا

  • ویزای زوج‌های غیرمتأهل مهاجرت به بریتانیا
  • ویزای مشارکت مدنی مهاجرت به بریتانیا

زمانی که بالاخره تصمیم می‌گیرید درخواست خود را برای ویزا پیگیری کنید، متوجه می‌شوید که با فرایندی پر از گرفتاری و خستگی روبرو هستید. فرایندی که جای کوچکترین اشتباهی در آن وجود ندارد چون هر اشتباه برای شما به قیمت همه‌چیز تمام می‌شود. انواع مختلفی از ویزای مهاجرتی وجود دارد که می‌توانید مشخصا برایش درخواست بدهید از جمله: ویزای سرمایه‌گذاری مهاجرتی در بریتانیا، ویزای زوج‌های غیرمتأهل مهاجرت به بریتانیا، ویزای مشارکت مدنی مهاجرت به بریتانیا.

حتما بخوانید: همه مطالب کاربردی ما برای مهاجرت به کشورهای مختلف

راهنمای گام‌به‌گام تقاضای ویزای سرمایه‌گذاری مهاجرتی به بریتانیا

در ادامه فرایندی نظام‌ مند و گام‌به‌گام را مشاهده می‌کنید که به شما می‌گوید چطور بدون آنکه دچار زحمت و اضطراب شدیدی بشوید، تقاضای خود را برای این ویزاها ارائه دهید. این راهنما به همه‌ی سوالات شما در ارتباط با ویزای مشارکت مدنی مهاجرت به بریتانیا پاسخ می‌دهد.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزشی چرب زبان، هرررر زبانی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان زبان مدنظرتو مثل بلبل حرف بزن!


 

۱- اولین کاری که باید انجام دهید این است که واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید. با توجه به نوع ویزایی که تقاضا می‌کنید وضعیت واجد شرایط بودن شما متفاوت خواهد بود. مثلا برای ویزای زوج‌های غیرمتأهل مهاجرت به بریتانیا یا ویزای مشارکت مدنی مهاجرت به بریتانیا، ویزای نامزدی مهاجرت به بریتانیا به سنی خاص و همچنین به مدارکی برای احراز رابطه‌ی شما نیاز است که اثبات کند قبل از ارائه‌ این تقاضا سال‌ ها با هم زندگی می‌کرده‌اید.

۲- گام بعدی شامل ارائه تقاضا برای ویزای زوج ‌های غیرمتاهل مهاجر به بریتانیا از طریق فرم تقاضای ویزا است. این کار به صورت آنلاین امکان ‌پذیر است. حتما باید تک تک جزئیات صحیح پر شود تا بعدا در طول فرایند دچار مشکل نشوید.

۳- برای گرفتن ویزای زوج ‌های غیرمتاهل مهاجر به بریتانیا به پاسپورت خود و شریک زندگی‌ تان نیز نیاز خواهید داشت. همه‌ی اطلاعات پاسپورت را چند بار بررسی کنید و از آن مهم ‌تر اینکه مطمئن شوید تاریخ انقضای پاسپورت سر نرسیده باشد و تا شش ماه پس از تاریخ مد نظرتان برای ورود اعتبار داشته باشد.

۴- باید دو عکس رنگی هم داشته باشید که طی کمتر از شش ماه گذشته گرفته باشید. هر چه عکس جدیدتر باشد بهتر است. مشخصات این عکس باید با مشخصات مد نظر وزارت خارجه مطابقت داشته باشد.

حتما بخوانید: چطور به درستی با انگلیسی زبانها رفتار کنیم؟

۵- نامه‌ی قرار ملاقات شما که اثبات نماید قرار ملاقاتی در آن روز و تاریخ مشخص برایتان برنامه‌ریزی شده است.

۶-گواهی تولدتان (در این مورد منظور گواهی تولد هر دو نفر است).

۷- گواهی از اداره‌ی پلیس که نشان دهد از سن ۱۶ سالگی تاکنون به مدت شش ماه یا بیشتر اقامت داشته‌اید.

۸- مدارک حمایت مالی، فرم I-864، تعهدنامه تأمین مالی

۹- زمانی که برای ویزای زوج ‌های غیرمتأهل تقاضا می‌دهید، باید شرایط لازم مربوط به زبان انگلیسی را داشته باشید.

۱۰- برای تقاضای ویزا مبلغ مشخصی مورد نیاز است؛ این مورد به عنوان هزینه‌ی تقاضای ویزا شناخته می‌شود.

حتما بخوانید: حرکات و زبان بدن مان موقع صحبت با انگلیسی ها چگونه باید باشد؟

فرایند تمدید ویزای مهاجرتی بریتانیا

فرایند تمدید ویزای مهاجرتی بریتانیا شباهت بسیار زیادی به فرایندی دارد که در بالا ذکر شد. بسته به کشوری که از آن برای مهاجرت اقدام می‌کنید و نوع ویزایی که درخواست می‌کنید می‌بایست مدارک دیگری مطابق با آنچه خواسته می‌شود ارائه دهید. موارد بالا اسناد و مدارکی است که برای طی این فرایند نیاز خواهید داشت. ویزاهای غیرمتأهلی مهاجرت به بریتانیا و همچنین ویزاهای مشارکت مدنی مهاجرتی به بریتانیا فرایند نسبتا بی‌دردسری دارند به شرط آنکه همه‌ی مدارکتان کامل باشد. اگر دنبال وکیل برای گرفتن ویزای مهاجرتی به بریتانیا هستید حتما بررسی های لازم را به عمل بیاورید و مطمئن شوید که از وکیل کار کشته و با تجربه ای کمک می گیرید تا در فرایند مهاجرتتان مشکلی به وجود نیاید.

ویدیوی کاربردی کوتاه

 

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست