دانشگاه های استرالیا

۱۰ بهترین دانشگاه استرالیا برای دانشجویان بین المللی

گاما

بهترین دانشگاه های استرالیا، برای دانشجویان بین المللی، نه تنها ارائه کننده تدریس خوب و مدرکی در کلاس جهانی است، بلکه از نظر هزینه و شهریه نیز مقرون به صرفه هستند ضمن اینکه فاند های خوبی برای دانشجویان بین المللی ارائه می کنند.

در جدول پایین با استفاده از ۳ فاکتور، دانشگاه ها را رتبه بندی کرده ایم: کیفیت، تقاضا و هزینه دانشگاه (فاندی که ارائه میدهند). بر اساس این معیارها، برترین دانشگاه ها به ترتیب، دانشگاه ولونگونگ، دانشگاه ملبورن و دانشگاه RMIT هستند.

برترین دانشگاه ها برای تحصیل در استرالیا

در حال حاضر و طبق تجربه ثابت شده است که دانشگاه های زیر بیشتری فاند یا اسکالرشیپ را برای دانشجویان ارائه می کنند و کیفیت خوبی دارند برای اطلاعات بیشتر راجب هر دانشگاه روی نام آن کلیک کنید:

رتبه دانشگاه رتبه در استرالیا تعداد دانشجویان بین المللی متوسط شهریه
۱ دانشگاه ولونگونگ ۲ ۱۲٫۴۲۹ (۴۱%) ۲۶۰۰۰دلار
۲ دانشگاه ملبورن ۱ ۱۵٫۵۳۴ (۲۹%) ۳۵۰۰۰دلار
۳ دانشگاه RMIT ۳۵ ۲۶٫۳۹۱ (۴۵%) ۲۹۰۰۰ دلار
۴ دانشگاه موناش (مانش) Monash ۷ ۲۳٫۲۹۸ (۳۵%) ۳۶۰۰۰ دلار
۵ دانشگاه کرتین (curtin) ۱۹ ۱۵٫۲۰۵ (۳۱%) ۲۹۰۰۰ دلار
۶ دانشگاه جیمز کوک (James Cook) ۱۳ ۶٫۲۱۱ (۲۹% ) ۲۵۰۰۰ دلار
۷ دانشگاه کوئینزلند جنوبی ۱۷ ۴٫۵۴۸ (۱۸%) ۲۱۰۰۰ دلار
۸ دانشگاه گریفیث (Griffith) ۱۲ ۸٫۴۳۲ (۱۹%) ۲۴۰۰۰ دلار
۹ دانشگاه چارلز داروین ۲۰ ۱٫۸۲۰ (۱۸%) ۲۰۰۰۰دلار
۱۰ دانشگاه نیو انگلند ۱۱ ۹۳۳ (۵%) ۲۰۰۰۰ دلار

ترتیب قرار گرفتن دانشگاه های فهرست بالا سه معیار را با هم ترکیب کرده است: کیفیت (رتبه دانشگاه در استرالیا)، تقاضا (تعداد و درصد دانشجویان خارجی) و هزینه (شهریه سالانه برای مدرک لیسانس).

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

نحوه محاسبه رتبه دانشگاه ها

رتبه بندی ها به ترکیب نمره دانشگاه در ۳ معیار ذکر شده بستگی دارد.

۱-کیفیت: بر اساس رتبه دانشگاه مربوطه در بین در رتبه بندی کل دانشگاه ها سنجیده می شود. این معیار بستگی به شهرت ، رتبه بندی دوره های آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه و حقوق فارغ التحصیلان این دانشگاه دارد.

۲-تقاضا: هم تعداد دانشجویان بین المللی را که در دانشگاه شرکت می کنند و هم درصد دانشجویانی که خارج از کشور آمده اند را اندازه می گیرد. این معیار، هم تقاضای دانشجویان بین المللی برای ورود به این دانشگاه و هم در دسترس بودن گروه های دانشجویان بین المللی را نشان می دهد. “تقاضا” همچنین نشان می دهد که دانشگاه در پذیرش دانشجویان بین المللی چقدر با تجربه است و چقدر احتمال دارد که یک دانشجو بتواند در استرالیا با افرادی از کشور خود برخورد کند.

۳- هزینه براساس مقایسه ارزان بودن شهریه دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در مقایسه با سایر دانشگاه ها محاسبه شده است ضمن اینکه اسکالرشیپ های خوبی ارائه می کنند.

مناسب بودن یک دانشگاهی برای شما، بستگی به شرایط فردی شما دارد. اگر بودجه شما محدود است؛سومین معیار یعنی هزینه مهم است. در غیر این صورت ، ممکن است شما به کیفیت اهمیت بیشتری بدهید. موقعیت مکانی یکی دیگر از معیارهای موجود است.

ویدیوی رتبه بندی دانشگاههای برتر استرالیا

 

قصد مهاجرت یا تحصیل در خارج از کشور را دارید؟ حتما بخوانید

mohajerat paziresh

حتما بخوانید!

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست