کانادا

۲۰ تا از ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی

Gamma koli

آیا شما دانشجویی هستید که در جستجوی مکانی بهتر برای آموزش می باشید؟ آیا احساس می کنید که تحصیل در خارج از کشور باعث پیشرفت شغلی شما در آینده می شود؟ آیا میخواهید مانند کسانی که مد نظرتان هستند، فرصت تحصیل در کانادا داشته باشید؟

جوانان نسل جدید بیش از آن که فقط بخواهند زندگی سالمی داشته باشند، به تحصیلات آکادمیک روی آورده اند. ذهنیت و طرز تفکر دانشجویان طی چند سال گذشته تا حد زیادی تغییر کرده است. آنها به جای آنکه فقط به دنبال دریافت مدرک باشند؛ ترجیح می دهند که به یک فرد خردمند، آموزش دیده و باسواد باشند. این امر مطمئناً نقش مهمی را در ساختن جامعه ای فرهیخته و با فرهنگ در سراسر جهان بازی خواهد کرد.

این اشتیاق باسواد و نیز مفید بودن برای جامعه، زمینه دیگری را مورد توجه همگان قرار داده است: آموزش خارجی. آموزش خارجی به معنای واقعی کلمه یعنی کسب آموزش از اروپا، امریکا و کشورهای خاور میانه. اغلب دانشجویان آسیایی هستند که به مطالعه در کشورهای خارجی علاقمند هستند؛ البته ممکن است دانشجویانی از کشورهای دیگر نیز بیابید که در حال تحصیل در دانشگاه هایی خارج از کشور خودشان باشند.

تحصیل در امریکا کمتر مورد علاقه مردم دنیا است زیرا نژادپرستی روز به روز در این کشور افزایش می یابد. با این وجود، به دلیل فرصت های شغلی که در امریکا وجود دارد همچنان برای کسب و کار و اشتغال مورد توجه مردم دنیا قرار می گیرد.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

کانادا در مقایسه با بریتانیا

مردم انگلستان زمانی که بحث زبان انگلیسی مطرح می شود، اصلاً کوتاه نمی آیند و شاید باور نکنید که زبان انگلیسی امریکایی برای آنها تا حدودی با زبان خودشان متفاوت است و برای رفتن به امریکا باید زبان انگلیسی امریکایی بیاموزند، در حالی که برای رفتن به کانادا باید زبان فرانسه نیز بیاموزید.

به غیر از امریکا و انگلستان، کانادا نیز امروزه دانشجویان بین المللی بسیار زیادی را جذب می کند. به دلیل وجود فرهنگ ها و ملیت های متفاوت در کانادا است که بسیاری از دانشجویان دنیا تحصیل در این کشور را انتخاب می کنند. طبق نظرسنجی های عمومی که در آمریکا، انگلستان، استرالیا و کانادا از دانشجویان بین المللی گرفته شده است، دانشجویانی که در کانادا تحصیل می کنند آرامش بیشتری داشته و راضی تر هستند. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که کانادا برای جوانانی که روی آموزش عالی و کیفیت شغلی خود متمرکز هستند، مقصدی کاملاً مناسب است.

چه مواردی کانادا را محبوب تر کرده است؟

در ادامه دلایلی را آورده ایم که بیان می کند چرا کانادا در بخش آموزش دانشجویان بین الملل تا این اندازه به شهرت رسیده است.

  • امکانات تحصیلی خوب برای دانشجویان بین الملل
  • در دسترس بودن بورس های تحصیلی
  • فرصت بورس تحصیلی برابر برای دانشجویان همه کشورها
  • کم بودن شهریه
  • بیشتر دانشگاه ها در فهرست ارزان ترین مؤسسات ارائه کننده آموزش عالی قرار میگیرند.
  • تسهیلات اقامتی و بسیاری از امکانات دیگر

ارزان ترین دانشگاههای کانادا

نام دانشگاه هایی که در ادامه آورده ایم، برای دانشجویان بین المللی از مقرون به صرفه ترین دانشگاه ها بوده و شهریه های بسیار کمی دریافت می کنند. (برای اطلاعات بیشتر راجب هر دانشگاه روی آن کلیک کنید):

اگر به دنبال کشوری مقرون به صرفه برای تحصیل هستید، کانادا می تواند یک مقصد ایده آل برای شما باشد، اما قبل از ورود به دانشگاه در خارج از کشور چندین مورد وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اول این که حتماً بندهای بورس تحصیلی را با دقت مطالعه کنید؛ زیرا این قسمت ها ممکن است مواردی داشته باشد که از نظرتان پنهان مانده و بعد از ورود به کشور مقصد برای تان دردسر ساز شود.

علاوه بر این، مسئله شهریه دانشگاه باید به صورت شفاف مطرح شود تا به تأیید شما برسد (هزینه های پنهان و مربوط به هر چیزی که بعدها ممکن است دانشگاه در قبض شهریه وارد کند، استعلام کنید). اگر با این دقت و احتیاط، تحقیقات را دنبال کرده و اقدام کنید؛ می توانید مطمئن قدم در راه موفقیت بگذارید.

بسیار کاربردی برای کانادا

mohajerat paziresh

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست