دانشگاه در آمریکا

۱۹ تا از ارزان ترین دانشگاه ها در آمریکا برای دانشجویان بین المللی

Gamma koli

اگر شما یکی از دانشجویان بین المللی هستید که دانشگاه های امریکا را دنبال می کنند، این تجزیه و تحلیل می تواند اطلاعاتی مفید در مورد پتانسیل واقعی دانشگاه ها در اختیارتان بگذارد تا رویاهایتان به حقیقت بپیوندد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید.

ارزان ترین دانشگاه های امریکا که برای دانشجویان بین المللی ایده آل و مناسب هستند در ادامه آورده شده است:

۱- دانشگاه کلمبیا

شهریه این دانشگاه ۴۵٫۰۲۸ دلار می باشد، این مقدار به علاوه ی هزینه کتاب و لوازم اولیه که برابر با ۱٫۰۴۰ دلار می باشد به ۴۶٫۰۶۸ دلار می رسد. متوسط کمک مالی به دانشجویان بین المللی ۴۰٫۴۴۱ دلار می باشد.

۲- دانشگاه بوستون

شهریه در این دانشگاه ۴۲٫۴۰۰ دلار است. با اضافه کردن هزینه کتاب ها، لوازم مورد نیاز، هزینه اقامت و سایر هزینه ها این مبلغ به ۴۳٫۹۱۲ دلار می رسد. میانگین کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود حدود ۳۶٫۰۴۰ دلار میباشد.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

۳- دانشگاه کالیفرنیا

شهریه این دانشگاه ۴۳٫۷۲۲ دلار است که با اضافه شدن هزینه کتابها، لوازم ابتدایی، هزینه اقامت و کل هزینه های دیگر به حدود ۵۸٫۴۰۳ دلار می رسد. متوسط کمک هزینه ای که به دانش آموزان بین المللی داده می شود حدود ۱۸٫۷۵۹ دلار است.

۴- دانشگاه ایلینویز

شهریه این دانشگاه ۲۵۷۷۸ دلار می باشد که با برخی هزینه های اضافی به مبلغ ۳۳۲۴ دلار و نیز هزینه های مربوط به تهیه کتاب و لوازم ابتدایی به مبلغ ۱۲۰۰ دلار همراه خواهد بود. برای دانشجویان بین المللی متوسط کمک مالی برابر با ۱۳۵۰۱ دلار می باشد.

۵- دانشگاه تگزاس (اوستین)

شهریه دانشگاه ۳۳۰۶۰ دلار می باشد، که با محاسبه هزینه تهیه کتاب و دیگر هزینه های کلی به ۳۳٫۹۶۴ دلار می رسد. متوسط کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی حدود ۱۲۰۴۵ دلار میباشد.

۶- دانشگاه هاروارد

شهریه این دانشگاه ۳۷۵۷۶ دلار است که با هزینه های مربوط به تهیه کتاب، هزینه های اقامت و نیز دیگر هزینه های کلی به ۵۴۴۹۶ دلار می رسد. مقدار کمک هزینه برای دانشجویان بین المللی حدود ۴۴۲۹۶ دلار است.

۷- دانشگاه کالیفرنیا (جنوب لس آنجلس)

شهریه این دانشگاه ۳۴۰۹۸ دلار می باشد و با هزینه های مربوط به تهیه کتاب و لوازم، هزینه های اقامتی و دیگر هزینه ها در کل به ۳۷۰۷۳ دلار می رسد. مقدار کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی داده می شود حدود ۱۸۸۹۶ دلار می باشد.

۸- دانشگاه پوردو

شهریه این دانشگاه ۲۸۷۰۲ دلار می باشد و هزینه های تهیه کتاب و دیگر لوازم ۱۳۷۰ دلار است که به آنها اضافه می باشد. به این ترتیب کل هزینه ها ۳۰۰۷۲ دلار خواهد بود. در حالی که کمک هزینه پرداختی به دانشجویان بین المللی ۱۱۵۷۲ دلار می باشد.

۹- دانشگاه پنسیلوانیا

شهریه این دانشگاه ۳۹٫۰۸۸ دلار است، که همراه با دیگر هزینه ها که شامل تهیه کتاب و لوازم، هزینه اقامت و دیگر هزینه ها می باشد به ۵۶۸۲۶ دلار میرسد. با این حال، دانشجویان بین المللی به طور متوسط به اندازه ۳۷۴۳۴ دلار کمک مالی دریافت می کنند.

۱۰- دانشگاه سانی (بوفالو)

هزینه این دانشگاه ۱۶٫۱۹۰ دلار می باشد و با اضافه شدن هزینه خرید کتاب و لوازم اولیه و نیز هزینه اقامت و دیگر هزینه های کلی به مقدار ۳۱۱۰۶ می رسد. کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود معادل ۷۱۸۹ دلار است.

۱۱- دانشگاه ایندیانا بلومینگتون

شهریه این دانشگاه ۳۱۴۸۳ دلار است که با اضافه کردن هزینه های مربوط به تهیه کتاب به ۳۲۳۳۱ دلار می رسد. کمک هزینه پرداختی به دانشجویان بین المللی حدود ۱۱۴۶۰ دلار می باشد.

۱۲- دانشگاه میشیگان- ان‌آربور

شهریه این دانشگاه ۳۸۲۹۸ دلار می باشد و با افزودن هزینه خرید کتاب و لوازم ابتدایی، هزینه های مربوط به اقامت و دیگر هزینه ها در کل به ۴۰۱۷۰ دلار می رسد. کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود به حدود ۲۲۶۹۲ دلار می رسد.

۱۳- دانشگاه ایالت اوهایو- کولومبوس

شهریه این دانشگاه ۲۵۴۵۵ دلار است و با افزودن هزینه تهیه کتاب ها و لوازم ابتدایی، هزینه های مربوط به اقامت و دیگر هزینه های کلی به ۲۶۶۹۳ دلار می رسد. مقدار کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود معادل ۱۵۰۲۲ دلار می باشد.

۱۴- دانشگاه ایالت میشیگان

شهریه این دانشگاه ۳۹۰۸۸ دلار می باشد که با افزودن هزینه های اضافی مانند خرید کتاب و لوازم ابتدایی، هزینه های اقامت و هزینه های کلی به ۵۶۸۲۶ دلار می رسد. کمک هزینه پرداختی به دانشجویان بین المللی به ۱۹۳۹۲ دلار می رسد.

۱۵- دانشگاه فلوریدا

هزینه این دانشگاه ۲۸۴۴۸ دلار می باشد و با افزودن هزینه های خرید کتاب و لوازم ابتدایی، هزینه های اقامت و دیگر هزینه های کلی به ۳۸۳۲۸ دلار می رسد. کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود ۱۳۳۸۷ دلار است.

۱۶- دانشگاه ایالت آریزونا

شهریه این دانشگاه ۹۲۰۸ دلار می باشد و با اضافه کردن هزینه های مربوط به اقامت، تهیه لوازم ابتدایی و کتاب های مربوطه به حدود ۱۹۸۳۸ دلار می رسد. متوسط کمک مالی برای دانشجویان بین المللی حدود ۱۱۶۸۰ دلار می باشد.

۱۷- دانشگاه سنفورد

شهریه این دانشگاه ۴۲۶۹۰ دلار می باشد که با اضافه کردن هزینه های مربوط به تهیه کتاب و لوازم ابتدایی و دیگر هزینه های مربوطه در کل به ۴۵۱۴۷ دلار می رسد. کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود؛ حدود ۴۲۳۵۴ می باشد.

۱۸- دانشگاه تگزاس (کالج استیشن)

شهریه این دانشگاه ۵۲۹۶ دلار می باشد و با اضافه کردن هزینه های مربوط به تهیه کتاب و لوازم ابتدایی و هزینه های دیگر به ۹۷۷۷ دلار می رسد. متوسط کمک هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود حدود ۱۴۶۹۵ می باشد.

۱۹- دانشگاه وسکانسین- مدیسون

شهریه این دانشگاه ۱۰۳۸۵ است که با اضافه کردن هزینه های مربوط به تهیه کتاب ها و لوازم ابتدایی در کل به ۱۱۵۷۵ دلار می رسد. متوسط هزینه ای که به دانشجویان بین المللی پرداخت می شود حدود ۱۲۸۶۲ دلار می باشد.

قصد مهاجرت یا تحصیل در خارج از کشور را دارید؟ حتما بخوانید

mohajerat paziresh

حتما بخوانید!

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست