learning dutch

3 بهترین نرم افزار یادگیری زبان هلندی (خودآموز و سریع)

گاما

در این پست ۳ بسته نرم افزاری شامل دی وی دی و سی دی های آموزش زبان هلندیی بصورت خودآموز را به شما معرفی می کنیم. این بسته ها در حال حاضر بهترین و جدیدترین نرم افزارهای آموزش زبان هلندی هستند که این زبان را بدون نیاز به کلاس و بصورت سریع و اصولی به شما آموزش میدهند.

۱-  آموزش زبان هلندی به روش نصرت

آموزش زبان هلندی به روش نصرت

مجموعه نصرت با متد منحصر بفرد خود تاکید عمده ای بر تقویت مکالمات در زبان هلندی دارد. آموزش زبان هلندی نصرت یک مجموعه کامل و همراه، برای علاقمندان و زبان اموزان می باشد که با استفاده از روش بسیار سریع و کار امد دکتر نصرت و استفاده از جملات و درس های آموزش زبان پیمزلر سعی بر ارائه یک پکیج ویژه و خاص کرده است.در دنیای روبه پیشرفت و در حال سرعت گرفتن امروزی مطمئن باشید علاقمندان و کار اموزان کلاس های زبان نیز توقع ارائه یک راه کار سریع و آسان را برای آموزش زبان دارند ، در این فضای رقابتی موسسات بسیاری راه های مختلفی ارائه داده اند که موسسه نصرت نیز در ایران سعی کرده است تا یک راه بسیار مناسب برای فارسی زبانان مهیا کند.

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۲-  آموزش آسان زبان هلندی با تل می مور

آموزش آسان زبان هلندی با تل می مور

تل می مور هلنـدی نرم افزاری فوق حرفه ای و قدرتمند در زمینه آموزش زبان هلنـدی است که از سوی اکثر منتقدان نرم افزار دنیا، لقب برترین نرم افزار آموزش زبان هلنـدی را از آن خود کرده است که نمونه بارز آن جایگیری در رتبه اول و کسب مدال طلای برترین نرم افزار آموزش زبان دنیا برای چندمین سال پیاپی در وب سایت نقد نرم افزاری دنیا TopTenReviews است .

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی 

۳-کتاب هلندی در سفر (چاپ هفتم انتشارات استاندارد)

کتاب هلندی در سفر (چاپ هفتم انتشارات استاندارد)

این اثر از مجموعه کتاب های آموزش زبان است که توسط انتشارات استاندارد منتشر شده و تا کنون به چاپ هفتم خودش رسیده است. با استفاده از این کتاب هنگام مهاجرت به کشورهای هلندی زبان, می توانید منظور خود را در موقعیت های مختلفی که قرار می گیرید به دیگران بفهمانید و لز منظور دیگران نیز آگاهی یابید. این کتاب در عین حال یک ابزار آموزشی برای یادگیری زبان هلندی است.کتاب با پرسش و پاسخ, شما را با موقعیت های مختلف و نیازهای زبانی این موقعیت ها آشنا می کند.

تلفظ هر کلمه هلندی با استفاده از الفبای فارسی در زیر یا در مقابل هر واژه آورده شده و در ضمن مهم ترین نکات دستوری زبان هلندی نیز برای زبان آموزان به پایان کتاب افزوده شده است.

اطلاعات بیشتر یا خرید اینترنتی

۴- اپلیکیشن های موبایل

متاسفانه اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان هلندی در سطح جهانی و ایران بسیار کم و یا خیلی ضعیف هستند. پیشنهاد می کنیم وقت تان را روی این اپلیکیشن ها هدر ندهید. از سه بسته آموزشی بالا استفاده کنید. هر چند اپلیکیشن Duolingo را برای یادگیری تا حدودی پیشنهاد  می کنیم:

اپلیکیشن های موبایل

دانلود اپلیکیشن Duolingo برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Duolingo برای io

9 ترفند یادگیری سریع تر زبان هلندی

  1. تمرکز بر مهارت‌های چهارگانه: تمرکز بر مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به طور همزمان می‌تواند به شما کمک کند تا زبان را سریع‌تر یاد بگیرید و مهارت‌های مختلف را بهبود ببخشید.
  2. استفاده از منابع زبان متنوع: از منابع متنوعی مانند کتب زبان، فیلم‌ها، موسیقی، پادکست‌ها و برنامه‌های آموزشی استفاده کنید تا تنوع در تجربه یادگیری داشته باشید و مهارت‌های مختلف خود را بهبود ببخشید.
  3. تمرین هر روز: برنامه‌ریزی برای تمرین هر روز به مدت کوتاه‌تر (مثلاً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه) بهتر است تا تمرکز و همچنین حفظ انگیزه را افزایش دهد.
  4. تمرکز بر کلمات و اصطلاحات پرکاربرد: تمرکز بر یادگیری کلمات و اصطلاحاتی که در مکالمات روزمره بیشتر استفاده می‌شود، به شما کمک می‌کند تا به سرعت مهارت صحبت کردن خود را بهبود ببخشید.
  5. تمرین مهارت گوش دادن با تکرار: گوش دادن به مکالمات و فایل‌های صوتی زبان هلندی و تکرار پس از آنها به شما کمک می‌کند تا لهجه و تلفظ را بهتر درک کنید و بهبود پیدا کنید.
  6. مطالعه متون ساده: شروع با متون ساده و روان و به تدریج پیشرفت به متون پیچیده‌تر می‌تواند به شما کمک کند تا لغات و ساختارهای زبانی را بهتر درک کرده و به خواندن متون پیچیده‌تر بپردازید.
  7. تمرین با یک هم‌یادگیرنده: تمرین با یک هم‌یادگیرنده یا گروهی از هم‌یادگیرندگان می‌تواند به شما انگیزه بیشتری بدهد و از طریق تبادل ایده‌ها و تمرین‌های مختلف، مهارت‌های زبانی خود را بهبود ببخشید.
  8. مرور و تکرار مداوم: تکرار و مرور مداوم لغات و ساختارهای زبانی که یاد گرفته‌اید، به شما کمک می‌کند تا آنها را به خاطر بیاورید و استفاده صحیح از آنها را در مکالمات بیشتر کنید.
  9. ساختار مکالمات: تمرکز بر یادگیری ساختارهای مختلف مکالمات و اصطلاحات رایج در زبان هلندی و استفاده از آنها در مکالمات روزمره می‌تواند به شما کمک کند تا به سرعت مهارت صحبت کردن خود را بهبود ببخشید.

باز هم هرگونه سوالی در زمینه یادگیری زبان هلندی بصورت خودآموز دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

بسیار کاربردی برای زبان هلندی

Holand

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست