یادگیری زبان کره ای

6 بهترین آموزشگاه کلاس زبان کره ای تهران و شهرستانها

گاما

در ادامه آموزش های کاربردی زبان کره ای، در این مطلب 6 تا از بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش کره ای در ایران و عمدتا تهران را به شما معرفی می کنیم.

بهترین روش یادگیری زبان کره ای

زبان کره ای (한국어، که به زبان محلی هنگوگو -Hangugeo- نام دارد) زبان رسمی کره جنوبی، کره شمالی و ولایت خودمختار یانبیان کره‌ای در چین است و زبان مشترک غالب کره ای های پراکنده ای است که از ازبکستان و ژاپن تا کانادا پراکنده هستند. این یک زبان جذاب و پیچیده است که ریشه های آن هم چنان مورد بحث محققین است؛ اما از نظر تاریخی و فرهنگی بسیار غنی بوده و زبان بسیار زیبایی است.

صرف نظر از این که برای تعطیلات تان سفری به دنیای کره ای ها را برنامه ریزی کرده اید و یا فقط می خواهید از یادگیری زبان جدیدی لذت ببرید، مراحل ساده ای را که در ادامه می آوریم برای حرف زدن به کره ای دنبال کنید تا به زودی در راه تسلط یافتن قرار بگیرید.

 


korean

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان کره ای چرب زبان، کره ای رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان کره ای مثل بلبل حرف بزن!


 

گام اول: آغاز به کار

۱- الفبای کره ای، هانگول -Hangeul- را بیاموزید؛ به ویژه اگر امیدوارید که در آینده بتوانید بخوانید و بنویسید. کره ای ها الفبای نسبتاً ساده ای دارد؛ با این حال این الفبا ابتدا برای اغلب انگلیسی زبان ها عجیب به نظر می آید چرا که کاملاً از الفبای لاتین متفاوت است.

 • الفبای کره ای در طول پادشاهی چوسان در ۱۴۴۳ ایجاد شده است. این الفبا ۲۴ حرف دارد که شامل ۱۴ صامت (همخوان) و ۱۰ مصوت (واکه) است. البته، اگر ۱۶ تا مصوت مرکب و همخوان های دوتایی را نیز در نظر بگیرید؛ ۴۰ حرف در کل وجود دارد.
 • الفبای کره ای را در اینجا به زبان ساده آموزش داده ایم!

کره ای ها همچنین از حدود ۳۰۰۰ کاراکتر چینی یا هانجا استفاده می کنند تا لغت هایی که ریشه چینی دارند را بنویسند. برخلاف کانجی ژاپنی؛ هانجاهای کره ای در متن های کمتری استفاده می شود؛ مانند متون آکادمیک، مذهبی (بودایی)، دیکشنری ها، روزنامه ها، سرتیترها؛ نام های فامیلی و متون قدیمی. در کره شمالی استفاده از هانجا دیده نمی شود.

۲- شمردن را یاد بگیرید. دانستن اعداد یک مهارت ضروری برای یادگیری هر زبانی است. شمارش به کره ای کمی پیچیده است، زیرا کره ای ها بسته به شرایط از دو مجموعه عدد اصلی مختلف استفاده می کنند: اعداد کره ای و اعداد چینی کره ای که ریشه در زبان چینی دارند و برخی از کاراکترهای آن را شامل می شود.

۳- واژگان ساده را به ذهن بسپارید. هر چقدر تعداد واژگانی که در ذهن دارید بیشتر باشد، بهتر می توانید زبان کره ای را روان تر صحبت کنید. با لغات ساده و زیادی که هر روز کره ای ها از آن واژگان استفاده می کنند؛ آشنا شوید.

 • زمانی که یک لغت انگلیسی را می شنوید، به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را به کره ای بیان کنید. اگر هم معنی کره ای آن را نمی دانید، آن را یادداشت کنید تا بعداً معادل کره ای آن کلمه را پیدا کنید. بهتر است یک دفترچه یادداشت کوچک برای خودتان تهیه کنید تا همیشه به این منظور، کنارتان باشد.
 • برچسب های کوچکی از لغات کره ای تهیه کنید و در اطراف تان در خانه بچسبانید، مثلاً روی در یخچال، میز آشپزخانه، ظرف شکر و …. این برچسب ها را بچسبانید تا همیشه جلوی چشمتان باشد. این طوری می توانید لغت را بدون این که درک واقعی از کاربرد آن در جمله داشته باشید، یاد بگیرید.
 • مهم است که یک لغت یا عبارت را از کره ای به انگلیسی و نیز از انگلیسی به کره ای یاد بگیرید. به این ترتیب در ذهن تان می ماند که چگونه آن لغت یا عبارت را بیان کنید؛ نه این که فقط هنگام شنیدن بتوانید آن را تشخیص دهید.
 • این ۱۰۰ واژه بسیار کاربردی هستند!

۴- تعدادی از عبارت های پایه ای مکالمه را یاد بگیرید. با یادگیری عبارت های پایه گفتگوی مؤدبانه، به سرعت می توانید با کره ای زبان ها در سطح ابتدایی ارتباط برقرار کنید. در ادامه برخی از عبارت های ضروری که بهتر است یاد بگیرید آورده ایم:

 • سلام =안녕  تلفظ می شود ” anyeong” (در حالت های خودمانی) و ” anyeong-haseyo ” (در مواقع رسمی).
 • بله =که تلفط می شود (ne) زمانی که با دیگران رسمی صحبت می کنید و هنگامی که غیر رسمی حرف می زنید :  که تلفظ می شود ( eung)
 • خیر =아니요 که تلفظ می شود (aniyo)
 • متشکرم =감사합니다که تلفظ می شود (gam-sa-hab-nee-da)
 • اسم من…. است =저는 ___ 입니다که تلفظ می شود (jonoun —— imnida) . البته جمله ی نیز با تلفظ (nae ileumeun…yoyo) به کار می رود.
 • حالتان چطور است؟ =어떠십니까که تلفظ می شود: (otto-sib-nikka)
 • از آشنایی با شما خوشحالم =만나서 반가워요که تلفظ می شود (mannaso bangawoyo) .
 • خداحافظ هنگامی که بقیه ی جمع حاضر هستند و میهمانی ادامه دارد =안녕히 계세요که تلفظ می شود (an-nyounghi kye-sayo)
 • خداحافظ هنگامی که همه دارند می روند =안녕히 가세요  که تلفظ می شود: (an-nyounghi ka-seyo) .
 • در اینجا عبارت های بسیاری کاربردی را آموزش داده ایم!

۵- فرم سخن گفتن مؤدبانه را یاد بگیرید. مهم است که بتوانید تفاوت های بین درجه های رسمی صحبت کردن به کره ای را یاد بگیرید. کره ای با انگلیسی تفاوت دارد و در آن انتهای فعل بسته به سن و رتبه ی فرد مورد خطاب و نیز موقعیت های اجتماعی تغییر می کند. بنابراین مهم است شکل های رسمی سخن گفتن را یاد بگیرید. سه نوع عمده در درجه های رسمیت وجود دارد:

 • غیر رسمی– برای صحبت کردن با هم سن و سالان و جوان تر ها، به ویژه در میان دوستان صمیمی
 • مؤدبانه- برای مخاطب قرار دادن افرادی که بزرگتر هستند، غریبه ها یا همکاران. در موقعیت های اجتماعی رسمی نیز استفاده می شود.
 • حرف زدن فوق رسمی– که در موقعیت های بسیار رسمی مانند ارتش و اخبار به کار می رود و در حرف زدن معمولی به ندرت دیده می شود.

آموزش زبان کره ای

۶- گرامر پایه را مطالعه کنید. به منظور یاد گرفتن هر زبانی، ضروری است که دستور زبان مخصوص به آن را مطالعه کنید. بین گرامر انگلیسی و دستور زبان کره ای چند تفاوت اصلی وجود دارد؛ برای مثال:

 • کره ای ها از ساختار فاعل- مفعول – فعل استفاده می کنند و فعل معمولاً در انتهای جمله می آید.
 • در زبان کره ای زمانی که فاعل جمله برای خوانندگان و شنوندگان آشنا باشد؛ خیلی متداول است که فاعل را حذف بکنند. فاعل را یا از ادامه ی متن می توان شناخت یا این که در جمله قبلی ذکر شده است.
 • در زبان کره ای با صفت ها مانند افعال رفتار می شود به صورتی که آنها می توانند تغییر کنند و به اشکال مختلفی اتخاذ شوند تا زمان فعل جمله را نشان دهند.
 • در این کتاب ها گرامر آموزش داده شده است!

۷- بر روی تلفظ خود کار بکنید. تلفظ کره ای به طور کلی با انگلیسی تفاوت دارد و برای این که کلمات را بتوانید به درستی بیان کنید خیلی نیاز به تمرین دارید.

 • یکی از بزرگترین اشتباهات انگلیسی زبان ها آن است که فکر می کنند که نحوه ی تلفظ حروف کره ای مشابه با همان حروف معادل در انگلیسی است. متأسفانه برای زبان آموزان این مورد می تواند دردسر ساز باشد. بنابراین، اگر می خواهید یادگیری زبان کره ای را آغاز بکنید؛ باید ابتدا نحوی تلفظ حروف کره ای را بیاموزید.
 • در زبان انگلیسی، وقتی کلمه ای با یک صامت پایان می یابد؛ گوینده معمولاً بعد از گفتن آخرین حرف صدایی ایجاد می کند که بسیار ضعیف است و برای کسانی که گوش غیر کره ای دارند؛ شنیدن آن بسیار دشوار است. برای مثال وقتی یک انگلیسی زبان می گوید: “ship” بعد از گفتن حرف p لب های شان را باز می کنند و یک صدای تنفس آهسته ایجاد می شود. در زبان کره ای، این صدای تنفس آخر که ذکر کردیم وجود ندارد و آنها لبهای شان را بسته نگه می دارند.
 • دانلود این دروس در یادگیری تلفظ به شما کمک می کنند!

۸- دلسرد نشوید! اگر در یادگیری زبان کره ای جدی هستید، به یاد داشته باشید که رضایتی که از تسلط بر زبان دوم ایجاد می شود به مراتب بیشتر از سختی هایی است که در طول مسیر می کشید، یادگیری یک زبان جدید زمان بر است و به تمرین مستمر نیاز دارد و یک شبه اتفاق نمی افتد.

گام دوم: خودتان را در زبان کره ای

۱- یک نفر را پیدا کنید که کره ای زبان باشد. یکی از بهترین روش ها برای بهبود توانایی های زبان جدیدتان تمرین صحبت کردن با یک کره ای زبان است. آنها به سادگی قادرند که هر اشتباهی در دستور زبان و تلفظ شما را اصلاح کنند، همچنین نوعی صحبت غیر رسمی و محاوره ای را می توانند به شما یاد بدهند که در کتاب ها پیدا نمی شود.

 • اگر یک کره ای زبان درکنارتان دارید که می خواهد کمک تان کند؛ بسیار عالی است. در غیر این صورت؛ می توانید در روزنامه های محلی یا به صورت آنلاین آگهی کنید. یا بررسی کنید که آیا گروه های مکالمات کره ای در محیط اطراف تان وجود دارد یا خیر.
 • اگر نتوانستید یک کره ای زبان در نزدیکی محل زندگی تان پیدا کنید؛ سعی کنید در اسکایپ با یک کره ای ارتباط برقرار کنید. می توانید کسانی را بیابید که حاضرند ۱۵ دقیقه مکالمه ی کره ای را با ۱۵ دقیقه مکالمه ی انگلیسی مبادله کنند.
 • برنامه های پیام رسانی کره ای محبوب نیز روش خوبی برای تمرین هستند؛ زیرا به شما کمک می کنند تا کره ای را عامیانه تر صحبت کنید و الفبای کره ای را سریع تر بخوانید.

۲- در یک دوره کلاس های آموزش زبان کره ای ثبت نام کنید. اگر نیاز به انگیزه ای اضافی برای یادگیری زبان کره ای دارید و می خواهید بهتر به شیوه ای رسمی این زبان را یاد بگیرید؛ سعی کنید در یک دوره کلاس های آموزش زبان کره ای ثبت نام کنید.

 • به دنبال کلاس های آموزشی باشید که در دانشگاه ها، مدارس یا مراکز عمومی برگزار می شود.
 • اگر دوست ندارید به تنهایی در کلاس های زبان کره ای ثبت نام کنید؛ می توانید از یکی از دوستان تان بخواهید که با شما همراه شود. در آن صورت؛ هم بیشتر خوش می گذرانید و هم بین کلاس ها با هم تمرین می کنید.
 • در این مطلب بهترین کلاس های کره ای در ایران را معرفی کردیم!

۳- فیلم ها و کارتون های کره ای تماشا کنید. تعدادی DVD های کره ای (با زیر نویس) تهیه کنید، یا کارتون های کره ای آنلاین تماشا کنید. این روش بسیار ساده و سرگرم کننده می تواند شما را با ساختار زبان شناسی کره ای و تلفظ آنها بیشتر آشنا کند.

 • اگر می خواهید فعال تر باشید؛ می توانید ویدئو را بعد از هر جمله ی ساده متوقف کنید و سعی کنید جمله شنیده شده را تکرار کنید. این امر به شما کمک می کند تا لهجه ی کره ای خود را بهبود ببخشید.
 • اگر نتوانستید فیلم های کره ای با زیر نویس فارسی تهیه کنید از بسته های آموزش ما استفاده کنید.

معیارهای ما برای بهترین موسسات آموزش کره ای

این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار آموزشگاه در سطح ملی و بین المللی
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم با توجه به جدید بودن این زبان و بحث آموزش آن در کشور، برای یادگیری حرفه ای به آموزشگاه های زیر در تهران مراجعه کنند، زیرا کیفیت آموزش در آنها عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست. همچنین می توانید کره ای را بدون نیاز به هیچ کلاسی با کمک این بسته های خودآموز یاد بگیرید.

نکته مهم۲ ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های باکیفیت آموزش زبان کره ای از ۶۰۰ هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر آموزشگاه تماس بگیرید!

۱- مرکز زبان گات

آدرس و تماس شعبه مرکزی در تهران، خیابان آیت الله کاشانی ، بین شقایق و ستاری ، روبروی فرهنگسرای نور ، پلاک 466 شماره تماس 02144038846 و 02144038557

کره ای گات

مرکز زبان گات یکی از بهترین موسسه ها در زبان کره ای و تمامی زبان های روز دنیا می باشد که  مهم ترین نکات مرکز زبان گات در آموزش زبان کره ای به کارگیری به روز ترین متد ها جهت یادگیری می باشد علاوه بر این از کتاب های به روز زبان کره ای، نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای استفاده می شود. استفاده از اساتید native کره ای در دوره های آموزشگاه زبان گات می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

این موسسه  با ارائه‌ی خدمات آموزشی جامع و به‌کارگیری به روز ترین منابع آموزشی توانسته بیش از30 هزار زبان‌آموز موفق بپروراند.

 • دارای 6 شعبه در تهران و یک شعبه در استان گرگان(گلستان)
 • کاملا معتبر در سطح ملی و اساتید با تجربه
 • بهترین تجهیزات و بهترین قیمت های کلاس های زبان در همه سطوح
 • کلاس ها کاملا متنوع و برنامه زمانی سازگار با زبان آموز

website  اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۲- آموزشگاه ایران کمبریج

آدرس و تماس  بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷- ۸۸۸۵۴۲۰۷-۰۲۱

cambridge

آموزشگاه زبان کره ای ایران کمبریج که با تاکید بر مکالمه کلاس های متنوعی در زمینه کره ای برگزار می کند، با توجه به نیاز بسیاری از مخاطبین ، مطابق با استانداردهای مورد تایید بخش فرهنگی سفارت کشور کره ، دوره های بسیار با کیفیت و حرفه ایی را در جهت آمادگی زبان آموزان برای شرکت در آزمون Topik تدارک دیده است:

 • ارایه دوره ها با فرمت بسیار حرفه ای و آکادمیک
 • بهره مندی از مدرسین شاغل در بخش فرهنگی سفارت کره
 • پیشرفت کلاس ها بر اساس متد مورد تایید دانشگاه سئول
 • بهره مندی از مدرسین دارای کارشناسی ارشد زبان کره ای
 • استفاده از اساتیدی که بیش از ۸ سال سابقه تدریس کره ای را دارا هستند
 • پیشرفت کلاس ها بصورت کاملا هدفمند و منسجم
 • تکمیل فرآیند یادگیری زبان کره ای در بازه زمانی بسیار کوتاه مدت
 • در نظر گرفتن هزینه های بسیار مناسب و منصفانه برای هر ترم آموزشی

این مرکز زبان فوق تخصصی در حال حاضر با سه شعبه در تهران درحال فعالیت است.و کسب نتایج درخشان و همچنین استفاده از کادر بسیار متخصص در زمینه آموزش زبان کره ای سبب شده تا این آکادمی زبان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان کره ای در بین مخاطبین معرفی گردد.

website  اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

3- کلاس های صدیق دانش

کلاس های موسسه صدیق دانش

یکی دیگر از موسسات خوب و معتبر آموزش زبان کره ای در تهران است که در واقع مدرک نمایندگی دانشگاه سان مون کره جنوبی را نیز دارد و حتی در زمینه مشاوره و اعزام دانشجو به کره فعالیت دارد. نکته مثبت در مورد این آموزشگاه این است که کلاس های کره ای را بصورت تخصصی برگزار می کند هر چند از نظر کیفیت و اساتید نمی توان گفت بهترین است. ویژگی هایی که دارد:

 • دسترسی مناسب
 • تجهیزات کلاس ها در حد مناسب
 • قیمت ها کمی بالاتر از سایر آموزشگاه ها
 • اساتید باتجربه
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران یک شعبه (خیابان انقلاب) دارد.

website  اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

4- راضیه جلالی

آدرس و تماس  تدریس فقط به صورت مجازی- ثبت نام از اینجا

راضیه جلالی

راضیه جلالی نسب یکی از پرسابقه ترین اساتید آموزش زبان کره ای در ایران است که هم کلاسهای حضوری و هم غیرحضوری برگزار می کند و در پیج های اجتماعی هم بسیار فعال و پرطرفدار می باشد. هزینه کلاسها عالی و کاملا منظم است:

 • بیش از ٨ سال سابقه ی آموزش مجازی
 • دارای مدرک زبان کره ای دانشگاه یانسی و ایهوا کره جنوبی
 • اشکال اصلی این است که مدرک خاصی ارائه نمی شود
 • برگزاری کلاس های مکالمه ویژه سفر و تجارت

website   آدرس پیج اینستاگرام

5- کلاس های آموزشگاه استاد جلالی

 آموزش زبان کره ای

یک مزیت این آموزشگاه برگزاری کلاس ها هم بصورت حضوری و هم آنلاین می باشد. ضمن اینکه این آموزشگاه زبان کره ای را بصورت تخصصی کار می کند در سه شهر شیراز، کرمانشاه و مشهد هم شعبه دارد.

 • امکانات متناسب با قیمت
 • هزینه کلاس ها مناسب
 • دارای شعب در شهرستان ها

این آموزشگاه در تهران و همچنین سه شهر شیراز، کرمانشاه و مشهد هم شعبه دارد.

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

6- کلاس های Gotokorea (در خود کشور کره)

download

این کلاس های آموزش زبان کره ای توسط موسسه بالا در خود کشور کره برگزار می شوند و از این جهت یک مزیت است.

 • یادگیری توسط اساتید بومی
 • هزینه بالا
 • یادگیری در محیط کشور مقصد
 • ارائه مدرک معتبر ملی و بین المللی
 • و … .

برای هماهنگی و ارتباط با نمایندگی این موسسه در ایران باید به دفتر آن در تهران- نیاوران مراجعه کنید. حتما قبل از ثبت نام تحقیقات کامل را به عمل آورید.

website  اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

حتما بخوانید: بهترین و سریع ترین روش برای یادگیری زبان کره ای چیست؟ باتاکید بر مکالمه

شما هم اگر آموزشگاه خوب زبان کره ای در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را کامل تر کنیم.

مطالب بسیار کاربردی

Korea

حتما بخوانید!

18 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • بهترین سیتیزن و گات هستن با اختلاف. دورهاتون رو که بزنید به این حرف خواهید رسید.

  پاسخ
 • نازنین زهرا
  تیر 24, 1399 9:10 ب.ظ

  استاد داداش زاده بهترینن
  من با خانوم جلالیم کلاس داشتم قبلا تدریسشون خوبه اما لهجه و تلفظشون خیلی بده، از طرفیم اشتباه املایی خیلی زیاد دارن

  پاسخ
  • بشری سادات
   بهمن 12, 1399 8:36 ق.ظ

   واقعا؟ ببخشید من هیچی از کره ای بلد نیستم سال دیگه مهاجرت میکنم خوداموز هم میشه یاد گرفت؟

   پاسخ
  • قدر موقعیتت و بدون من خیلی دوست دارم جای تو باشم اما نمیشه:)

   پاسخ
 • سلام ببخشید من تهران هستم منطقه ۵ ولی خب نمیدونم کجا تدریس کره ای دارن اگه میدونین لطفا بگین

  پاسخ
  • من خودم قبلا آموزشگاه زبان گات میرفتم. دو تا شعبه هم دارن. تو خود منطقه ۵ هم هست. سطح تدریسشون متوسطه. ولی در کل خودت برنامه های مختلفو از گوگل اپس سرچ کن بریز تو گوشیت و با اونا یاد بگیر. فعلا برای شروع اونا بهترن. وقتی به یه سطح نسبتا متوسط رسیدی برو کلاس که دیگه اصولی یاد بگیری.

   پاسخ
   • تشکر از اطلاعاتی که دادید من سه سال کره هستم و تجربه به من نشان داد براحتی خوداموز میشه کره ای یادگرفت بدون کلاس. کافیه همین برنامه چرب زبان یا دولینگو (البته دولینگو کره ای به انگلیسی هست و برخلاف چرب زبان ترجمه فارسی نداره) و نرم افزارهای بدون اشتباه مشابه یکی ش داشته باشی و کتاب کره ای در 60 روز. من کل خانواده م با همین دومنبع کره ای یاد گرفتن اما در کنارش باید یک دوست کره ای داشته باشی بعدم تو محیط باشی راحت تر یاد میگیری

    پاسخ
 • سلام من دارم تقریبا با زبان کره ای اشناییت میگرم ممنون از سایتتون انشالله که خدا کمکمون میکنه 😄

  پاسخ
 • سلام ، از سال ۱۹۶۲ تا ۱۹۷۰ در بوسان زندگی کردم. کره ای را همراه با گرامر آموختم. بیش از ۵۰ سال می‌شود که به ایران آمدم و هیچ تماسی به زبان کره ای نداشته و ندارم.
  متاسفانه در کانالهای مختلف TV هیچ برنامه ای به زبان کره ای پیدا نکرده ام، چند نرم افزار فارسی تهیه کردم که پر از عیب و ایراد تلفظ و نگارش و معنی بود. دوماه پیش اپلیکیشن چرب زبان نصب کردم میتوان گفت بدون عیب و ایراد بود و بسیار غنی از مکالمات روزمره کاربردی. خسته نباشید و تشکر از شما اما هنوز در زمینه گرامر مایلم آموخته های فراموش شده را دوباره بیاموزم ، چه راهکاری پیشنهاد میفرمائید؟

  پاسخ
 • منم منطقه ۱۱😢

  پاسخ
  • خوب حتما نباید توی منطقه باشه که میتونی دوسه تا منطقه بالا تر یا پایین تر رو بری ثبت نام کنی

   پاسخ
 • مریم حق پناه
  شهریور 30, 1402 10:47 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر من آموزشگاه دنیاگویان رفتم به شدت راضی بودم یه خوبی که داره جلسه اول کاملا رایگان براتون برگزار میکنن کلاس رو میبینید هم از نظر هزینه هم از نظر مدیریت فوق العاده هستن توصیه میکنم حتما شرکت کنید

  پاسخ
 • استاد جلالی عالی هستن و اینکه چندسال برای تحصیل در رشته ی دانشگاهی در کره زندگی کردن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست