دروس تصویری

آموزش صفر تا صد زبان ترکی استانبولی با 60 درس رایگان

گاما آلمانی

در این مطلب بهترین ویدیوهای آموزش ترکی استانبولی را از سرتاسر اینترنت گلچین کرده ایم. با این دروس می توانید ترکی استانبولی را تا حد قابل قبولی یاد بگیرید اما حتما و حتما مطالب تکمیلی موجود در داخل مطلب مثل پی دی اف های آخر همین پست را هم دانلود نمایید. این مطلب را ذخیره کنید زیرا هر چیزی که برای یادگیری این زبان شگفت انگیز نیاز دارید را در خود دارد.

قبل از هر چیز: نکات و ترفند های یادگیری سریع زبان ترکی

مسلط شدن به یک زبان خارجی زمان و تلاش زیادی را می طلبد. پس پشتکار و انگیزه تان را بالا ببرید و برای شروع، این نکات را رعایت کنید:

الفبای ترکی را یاد بگیرید

از نظر دستور زبان و واژگان هیچ شباهتی بین انگلیسی و ترکی وجود ندارد. با این حال، ترکی به جز چند استثنا از همان الفبای لاتین انگلیسی استفاده می کند.

 


Turkish-final

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش ترکی استانبولی چرب زبان، ترکی استانبولی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان استانبولی رو مثل بلبل حرف بزن!


 

الفبای ترکی استانبولی شامل 29 حرف ؛ 8 حروف صدادار و 21 صامت است. این الفبا یک نسخه اقتباس شده از الفبای لاتین است که شش حرف اضافی – ç،ğ ، ş، ı، ö و ü دارد . از طرفی هم حروف q،w  و x را در الفبای ترکی پیدا نخواهید کرد، یادگیری الفبا و صدای هر حرف را تمرین کنید.

بر تلفظ کلمات مسلط شوید

تلفظ در زبان ترکی خیلی چیز خاص و پیچیده ای نیست زیرا یک زبان نوشتاری آوایی است.

هر حرف یک صدا دارد و مثل انگلیسی هیچ صامت دوتایی مثل sh، ch و غیره وجود ندارد، با این حال، استثنائاتی هم هست :

 • c در ترکی “j” تلفظ می شود: cam
 • ç مثل”ch” تلفظ می شود:çam
 • ğ هم به عنوان “g نرم یا واک دار ” شناخته می شود و همیشه بعد از یک مصوت قرار می گیرد. به طور کلی، صدای خودش را ندارد. اگر “g  نرم ” به دنبال a، ı، o یا u بیاید، صدای مصوت را کشدار می کند (مثل ağaç وyağmur ). اگر بعد از e، i، ö یا ü بیاید، مثل”y” در کلمه yellow تلفظ می شود:iğne .
 • صدای ş یا şe مثل sh‌ در shame تلفظ می شود :şarap .
 • ı مثل حرف انگلیسی i بدون نقطه است، اما ورژن بزرگ آن شبیه به نسخه انگلیسی است و مثل شوآ تلفظ می شود :ılık ،ısı .
 • نقطه مقابل ı، ورژن نقطه ‌دار İ یا i است که مثل e مضاعف در seeاما کمی کوتاه تر تلفظ می شود: iğne .
 • ö و ü مثل حروف صدا دار دو نقطه در آلمانی عمل می کنند.

پس از یادگیری حروف الفبا و سیستم آوایی، می توانید کلمات و عبارات ترکی را بخوانید.

تصویر

دایره لغات تان را گسترده تر کنید (در انتهای همین مطلب)

اگر می خواهید دایره لغات تان را به سرعت گسترش دهید، با رایج ترین کلمات و عبارات ترکی که می توانید در برنامه روزانه تان به کار ببرید، شروع کنید . حین یادگیری کلمات متوجه خواهید شد تعداد قابل توجهی از کلمات با انگلیسی، فرانسوی و سایر زبان ها مشترک است .

بسیاری از واژه های اقتباسی ترکی از زبان عربی آمده اند. برخی از آن ها املای مشابهی با سایر کلمات ترکی که از قبل وجود داشته اند، دارند. برای پیشگیری از سردرگمی و تشخیص کلماتی که املای یکسانی دارند ، زبان ترکی از اکسان های متمایز – â، î، و û استفاده می کند . نمونه های زیر را با هم مقایسه کنید:

 • Hala یعنی خاله پدری، اما hâlâ به معنای هنوز است.
 • kar یعنی برف ؛ اما kâr به معنای سود است.

نکته : استفاده از یک برنامه تلفن همراه که فلش کارت دارد، روشی عالی برای به خاطر سپردن کلمات جدید روزمره است . برای خودتان برنامه ریزی کنید که هر هفته مقدار مشخصی از کلمات ترکی را یاد بگیرید.

گرامر پایه و ساختار جمله را تمرین کنید

با این که زبان ترکی گرامر منطقی دارد ، اما شاید در ابتدا یادگیری برخی از چیز ها کمی دشوار است. در ادامه برخی از مفاهیم گرامری پیچیده ‌تر که در ترکی با آن ها مواجه خواهید شد، آورده شده است:

 • بر خلاف زبان انگلیسی، هیچ فعل “to be” یا ” بودن ” در ترکی وجود ندارد. در عوض، زبان ترکی از پسوند استفاده می کند. پنج پسوند شخصی وجود دارد که با یک شخص خاص (اول، دوم، سوم) و تعداد ( مفرد، جمع ) مطابقت دارند. به عنوان مثال، Ben öğretmenim یعنی “من یک معلم هستم”. توجه داشته باشید که هیچ پسوندی برای سوم شخص مفرد وجود ندارد.
 • ساخت جملات با استفاده از پسوند در کنار یک ضمیر به طرز شگفت آوری ساده است . این یکی ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد، اما با کمی تمرین، به آن عادت خواهید کرد.
 • لزوما نیازی به استفاده از ضمیر مقدم یا اصلی در جمله نیست زیرا فعل ها هر کدام، پسوند خاص خودشان را دارند . بنابراین، ضمیر مقدم معمولا حذف می شود تا از افزونگی جلوگیری شود. مثلاÖğretmenim یعنی من یک معلم هستم.
 • در زبان ترکی، تنها با افزودن یک یا چند پسوند به یک ریشه، می ‌توانید ویژگی ‌های دستوری کلمه یا حتی جملات را تغییر دهید. این پسوند ها می توانند به کثرت، تصرف، نفی، انفعال و بسیاری ویژگی های دیگر که این کلمه را توصیف می کنند، اشاره کنند.
 • همه این پسوند ها می توانند یک ریشه کوتاه را به یک کلمه طولانی تر تبدیل کنند که گاهی اوقات تلفظ آن ترسناک به نظر می رسد. اما اگر بدانید چه طور آن ها را از بین ببرید، جای نگرانی نیست. به عنوان مثال، اگر کلمه Nerelisin را بردارید و تجزیه کنید ، می فهمید که: –sin (شما)+ -li (از)+ -re (پیشوند مکان)+ ne (کجا) می شود: اهل کجا هستید؟
 • یکی دیگر از چیز های غیر عادی در مورد دستور زبان ترکی ، ترتیب کلمات فاعل – مفعول – فعل در جملات است. مثل فارسی فعل همیشه در آخر یک جمله می آید. بنابراین اگر بخواهید بگویید “دختر چوب را به سمت سگ پرت کرد” این طور می گویید: “Kız çubuk köpeğe attı” .

همواره خودتان را درگیر و غرق زبان ترکی کنید

غوطه وری یا درگیر شدن مداوم، بخشی ضروری از فرآیند یادگیری هر زبانی است. اگر می خواهید زبان ترکی را یاد بگیرید و به سرعت پیشرفت کنید، باید تا حد امکان ترکی را وارد زندگی روزمره تان کنید. کارهایی که باید انجام بدهید به شرح زیر است:

به موسیقی و پادکست ترکی گوش دهید

در زبان ترکی از صداهایی استفاده می شود که از الگویی به نام دنبال هارمونی واکه ای پیروی می کنند. شاید چنین چیزی در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد . گوش دادن به موسیقی و پادکست ترکی به شما این امکان را می دهد تا با روال و آهنگ زبان آشنا شوید . دانلود رایگان ۲۰ آهنگ ترکی استانبولی

کتاب های کودکان ترکی را بخوانید

کتاب‌های کودکان یک گزینه عالی برای زبان ‌آموزان مبتدی است. آن ها جملاتی کوتاه و آسان همراه با تصاویری دارند که واژگان پایه ترکی را در خودشان جای داده اند . این به شما کمک می کند عبارات، اصطلاحات و کلمات جدید ترکی را به سرعت یاد بگیرید.

اخبار ترکیه را به زبان ترکی دنبال کنید

پلتفرم های خبری مختلف، مقالات و ویدیو هایی در مورد آخرین رویداد ها به زبان ترکی ارائه می دهند. خواندن یا تماشای اخبار به شما نگاه اجمالی به زندگی اجتماعی و سیاسی ترکیه می دهد که در حین یادگیری ترکی باعث تقویت آن خواهد شد . مثلا برخی از روزنامه های معروف ترکیه عبارتند از:

برای سفر به ترکیه برنامه ریزی کنید

سفر به ترکیه یا هر کشور ترک زبان دیگری به شما این امکان را می دهد که به طور کامل و به طور مستقیم درگیر این زبان شوید و فرصتی فراهم می کند تا با ترکی زبانان بومی تمرین مکالمه کنید . پایتخت آنکارا و شهر دوم ترکیه یعنی استانبول، مقاصد گردشگری محبوب به حساب می آیند و پر از مناظر تاریخی شگفت انگیز هستند. پس، چرا یک سفر رزرو نکنید و هم زمان با دوره یادگیری با واقعیت این زبان آشنا شوید؟

چرا ترکی یاد بگیریم؟

ترکی فقط در ترکیه صحبت نمی شود، بلکه در کشور های دیگری مثل آلمان، بلغارستان، مقدونیه و بریتانیا هم به عنوان زبان بومی برخی مناطق کاربرد دارد . ترکی زبان مادری بیش از 80 میلیون نفر در سراسر جهان است که آن را تبدیل به بیستمین زبان پر طرفدار سراسر دنیا کرده است.

این زبان رایج ترین زبان ترکی در جهان است که در قرن هشتم در مغولستان توسعه یافت. ترکیه از تاریخ غنی، غذاهای معروف و طبیعتی خیره کننده برخوردار است که آن را به یک مقصد گردشگری عالی تبدیل کرده است. علاوه بر این، مهمان ‌نوازی بخش بزرگی از فرهنگ ترکیه است و مردم ترکیه از شنیدن این که شما سعی می‌کنید به زبان مادری شان صحبت کنید ، خوشحال خواهند شد.

در کنار این مطلب دانلود کنید: ۳ تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان ترکی استانبولی

دروس آموزش ویدیویی ترکی استانبولی

 • برای دانلود هر درس کافی ست روی آن کلیک کنید. یا اگر پخش شد، روی علامت سه نقطه پایین سمت راست ویدیو کلیک و گزینه Save را بزنید.
 • هر لینکی کار نکرد در بخش نظرات اعلام کنید تا مشکل رفع شود یا اینکه به پیج منبع مراجعه کنید و در آنجا دانلود نمایید.
 • در اینجا دو نوع آموزش داریم. آموزش اول گرامر ترکی استانبولی را آموزش می دهد و آموزش دوم بقیه موارد مورد نیاز را. حتما 100 درس صوتی را نیز به عنوان مکمل این مطلب دانلود کنید و همچنین پی دی اف های اخر همین مطلب.
 • اگر می خواهید ترکی استانبولی را خیلی راحت، اصولی و بدون نیاز به هیچ کلاسی یک بار برای همیشه مثل بلبل حرف بزنید این بسته را خریداری نمایید.

آموزش اول (گرامر و عبارات اولیه مهم)

از پیج آسان آموز:

 

درس 1 آشنایی

درس 2 حروف الفبا

درس 3 نکات مهم الفبا

درس 4 اعداد 0 تا 99

درس 5 جمله ی ساده ی خبری و موصوف و صفت

درس 6 جمع بستن کلمات در زبان ترکی

درس 7 مضاف و مضاف الیه بخش 1

درس 8 مضاف و مضاف الیه بخش 2

درس 9 مضاف و مضاف الیه بخش 3

درس 10 مضاف و مضاف الیه بخش 4

درس 11 اعداد سه رقمی و بزرگتر

درس 12 مضاف و مضاف الیه بخش 5

درس 13 مضاف و مضاف الیه بخش 6

درس 14 مضاف و مضاف الیه بخش 7

درس 15 ضمایر شخصی

درس 16 ضمایر ملکی شخصی

درس 17 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 18 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 19 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 20 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 21 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 22 مضاف و مضاف الیه ادامه

درس 23 ضمایر اشاره

درس 24 ضمایر ملکی اشاره ای

درس 25 (آخر)

درس 26

درس 27

درس 28

درس 29

درس 30

درس 31

درس 32

درس 33

آموزش دوم (کلمات، جملات و مکالمه)

از پیج کیوانی:

 

درس 1

درس 2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس 8

درس 9

درس 10

درس 11

درس 12

درس 13

درس 14

درس 15

درس 16

درس 17

درس 18

درس 19

درس 20

درس 21

درس 22

درس 23

درس 24

درس 25

درس 26(حذف شده)
درس 27

درس 28

درس 29

درس 30

درس 31

درس 32

درس 33

درس 34

درس 35

درس 36

درس 37(حذف شده) درس 38

درس 39

درس 40

 

حتما در کنار این مطلب دانلود کنید: 100 درس صوتی آموزش ترکی استانبولی

منابع و PDF های مکمل این مطلب (رایگان دانلود کنید)

pdf   دانلود ۵۰۰ تا از لغات کاربردی

pdf  ۱۰۰ عبارت پرکاربرد

pdf  ۱۵۰ کلمه و جمله مهم

pdf  ۳ کتاب داستان و رمان

حتما بخوانید!

44 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام من 4 تا از عموهام آنکارا و استانبول هستن و آنها زبان ترکی استانبولی خوب بلدن. خیلی دلم میخواست بتونم بفهمم چی میگن. ماه پیش اپلیکیشن تون خریدم بعد از یک ماه تقریبا 70 درصد حرفاشون متوجه میشم باورشون نمیشه خودشون. البته هنوز حرف زدنم مثل درک کردن تقویت نشده اگه بهم یاد بدین ممنون میشم

  پاسخ
  • درود و تشکر بابت کامنت تون خوشحالم مفید بوده. اپلیکیشن رو سالها وقت گذاشتیم تا کاملا کاربردی و بی نقص باشه (برخلاف بسیاری از برنامه های مشابه با محیط فارسی که پر از اشتباهات ترجمه یا نگارش هستند) اما واقعا به تنهایی هیچ برنامه ای کافی نیست. حتما حتما کتاب ترکی استانبولی در 30 روز رو تهیه کنید. این دو منبع با هم برای شروع یادگیری ترکی تا سطح متوسط معجزه می کنند (جزو معدود منابع بدون اشتباه)

   پاسخ
   • سلام خیلی عالیه این روش آموزش ، چرا دانلود نمیشه اینا

    پاسخ
    • سلام من ی مدتی آموزش هارو دنبال میکنم الان پیام ارور میده ک درخواست شما تواین مدت زیاد بوده و نمیتونم فایلهارو دنبال کنم.مگ رایگان نیستن پس چرا دیگه فایلها باز نمیشن؟

     پاسخ
    • سلام. من برای یوس دارم اماده میشم و مهاجرت و تحصیل به ترکیه اما این ویدیوها اشتباه زیاد دارن! البته تقریبا همه شون توی اپلیکیشن تون بودن با ترجمه و نگارش درست. برای یوس بجز برنامه چرب زبان چه منبعی نیازه؟ نمره بالا میخوام برای فاند

     پاسخ
 • دم شما گرم . خیلی عالی

  پاسخ
 • ترکی زبان بیش از ۳۰ میلیون ایرانی هم هست شما از بلغارستان مثال میزنین

  پاسخ
  • زبان ترکی استانبولی زبان بیش از 30 میلیون ایرانی هست !

   پاسخ
   • نه مال استانبوله
    مال ایران آذریه اصلا خیلی تفاوت داره

    پاسخ
    • اقا اپلیکیشن چرب زبان تون خییییلی خفن بود به موقع هم فرستادین سه هفته س باهاش کار میکنم روزی 20 دقیقه هم بیشتر وقت نمیذارم اما بیشتر شبیه معجزه بوده براحتی میتونم مکالمه شروع کنم و خیلی از دیالوگ ها رو میفهمم. این اموزشای رایگانتون پیش پک تون خیلی داغونن :/ ملتو گذاشتین سرکار چی ن اینا؟؟؟؟؟

     پاسخ
     • میلاد حیدری
      دی 30, 1402 9:25 ق.ظ

      خوشحالم مفید بوده. اگر اپ رو تهیه کردین نیازی به این اموزشهای رایگان نیست. و اینکه متاسفانه خیلی از هموطنان عزیز توان خرید همین اپلیکیشن با قیمت پایین رو هم ندارن و این اموزشهای رایگان میتونه بهشون کمک کنه تا حدی

   • کل ایران هشتاد میلیون جمعیت داره حداقل شیش استان لر هستن پنج استان کرد هستن خوزستان هم تلفیق عرب و لر هست تازه غیر شمال ایران .بلوچستان .اصفهان

    پاسخ
 • فوق العاده هست این سایت. روش تدریس هم خیلی خوبه . متشکرم

  پاسخ
 • سلام خیلی وقت ها اینترنت ضعیف یا امکان دسترسی وجود ندارد اگر فایل ها دانلود میشد داخل سرویس یاهنگام تردد با وسایل نقلیه فرصتی برای خواندن وجود داره اگر هدف کمک به افراد هست اینکه امکان دانلود وجود نداره جای تعجب هست واگر بااین روش می خواهید که مردم رو مجبور کنید به سایت شما سر بزنند خیلی کوتاه فکر هستید ومن ترجیح میدم از سایت دیگری استفاده کنم

  پاسخ
 • لیلا محدث
  آذر 26, 1401 8:58 ب.ظ

  سلام نحوه تدریس ۳۳ درس فوق (آسان آموز) فوق العاده عالی بود آیا تدریس این دروس توسط همین استادخانم ادامه دارد لطفا برای یادگیری بقیه دروس توسط ایشان راهنمایی فرمایید متشکرم

  پاسخ
 • دوستان،برنامه چرب زبان بسیار نرم افزار خوبی در رابطه با یادگیری زبان ترکی استانبولی است،و همچنین کتاب ترکی استانبولی در سی روز درکنارشون من پیشنهاد میکنم از کتاب های ساده داستان های کودکانه به زبان استانبولی استفاده کنید و هر کتاب رو چندین مرتبه بخونید (مزایا:دایره لغات وسعت پیدا می‌کند،گرامر در ناخودآگاه ثبت می‌شود،روخوانی بهتر می‌شود،) یکسری کانال یوتیوب هم هست که به زبان ترکی استانبولی رو تدریس میکنن،شاید به نظر سخت بیاد ولی واقعا آسون و کاربردیه و با کمی تلاش نتیجه خوبی به دست میاد،همچنین میتونید از مؤسسه های برتر کشور که دوره های فشرده (از A1 تا B1) رو ارائه میکنن استفاده کنید،و مهم ترین نکته در این رابطه تکرار و تمرین هستش،اگر سوالی در رابطه با نگارش متن من و مفهومش داشتید به اینستاگرام من به آیدی پیام بدید،امیدوارم همواره در آرامش و شادی به سر ببرید🤍

  پاسخ
 • سلام تدریس ها توسط استاد خانم بسیار عالی بود من میخواهم ادامه کلاسها رو با این استاد ادامه بدهم کجا میتونم باهاش
  ارتباط بگیرم لطفا”‌راهنمایی فرمائید .

  پاسخ
 • میترا نوری
  بهمن 1, 1401 7:25 ق.ظ

  سلام، لطفا اگر مابقی آموزش ترکی آسان آموز که توسط استاد خانم تدریس میشود موجود هست راهنمایی کنید که چطور میتونیم نسخه ی کاملش رو تهیه کنیم. و اسم استاد زبان چی هست؟

  پاسخ
 • سلام سایت خیلی خوبیه من دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه به ویدیو چهارم ک رسیدم اصلا فایلها دانلودنمیشن علتش چیه؟

  پاسخ
 • منیره حدادزاده
  بهمن 4, 1401 1:11 ب.ظ

  گرامربسیار قشنگ تدریس شده لطفا اسم خانم مدرس رو بفرمایید وبعد ازجلسه ۳۳ رو ازکجا دانلود یاخریداری کنیم،این اولین پیام من هست

  پاسخ
 • سلام.متاسفانه درس ۳۲ بخش اول موجود نیست.اگه امکان داره دوباره بارگزاری کنید.ممنون.

  پاسخ
 • بسیار عالی تدریس شده و مطالب شگرده و دقیق بیان شده .فقط ای کاش امکان دانلود فیلم ها وجود داشت که بتونیم اگر مطلبی فراموش شده بود دوباره مرور بشه و احتیاج به اینترنت و غیره نداشته باشیم

  پاسخ
 • سلام
  نحوه تدریس ۳۳ درس فوق (آسان آموز) فوق العاده عالی بود آیا تدریس این دروس توسط همین استادخانم ادامه دارد لطفا برای یادگیری بقیه دروس توسط ایشان راهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ
 • کانال تلگرام زبان ترکی رومیخواستم..اونی که پایین صفحه ست ارور میده

  پاسخ
 • میگه username not found
  در هر صورت کانال تلگرام ترکی ارور میده

  پاسخ
 • روبیکا کانال اموزش کسی نداره?

  پاسخ
 • رویا سالاری
  تیر 27, 1402 10:32 ق.ظ

  سلام
  آموزش های با صدای خانوم عالی هست امکانش هست اسم ایشان بفرمایید ؟ و اینکه هزینه دوره های ایشان ؟ و چطوری میتونیم دوره های ایشون خریداری کنیم؟؟
  حقیقتا من خیلی دنبال گشتم تو تلگرام هم با فیلتر شکن دنبال گروه آموزش کامل گشتم ولی اصلا این گروه رو نمیاره و میگه وجود ندارن
  تو پیج اینستاگرام هم پیام دادم ولی هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم
  من می‌خوام ادامه دوره ها و فیلم های خانوم رو ببینم لطفا من رو راهنمایی کنید…ممنونم

  پاسخ
 • سلام آقای حیدری من مشکلی که داشتم این بود که مطالب واسم فررار بود و اصلا ترکی استانبولی تو مغزم نمیرفت! البته دو دوره کلاس انلاین رفته بودم یه پک سه میلیونی اموزش کامل استانبولی هم خریدم که چرت بودن انگار زورشون میاد یاد بدن. ماه پیش این اپلیکیشن چرب زبان خریدم و اون کتاب سی روز که پیشنهاد کردین بعنوان مکمل، توی یک ماه واااقعا زبانم زیر و رو شده هم صحبت می کنم هم براحتی درک اما هنوز رایتینگم اونطوری که نیاز دارم نشده چیکار کنم منبع خوبی سراغ دارین؟ برای دانشگاه و کارهای پژوهشی انکارا نیاز دارم

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   دی 30, 1402 9:15 ق.ظ

   خوشحالم که مفید بوده و ممنون بابت کامنت تون. ببینید برنامه ما و اون کتاب سی روز برای یادگیری عبارات، جملات و واژگان کاربردی و روزمره هستن که حتما حتما برای همه لازمه. اما اگه قرار هست کار پژوهشی و نگارش مقاله به زبان ترکی استانبولی انجام بدین قطعا نیاز به منابع مکملی مثل کتاب های منبع ازمون یوس هست مثل کتاب های hitit که از اینجا می توانید جدیدترین ویرایش را تهیه کنید

   پاسخ
 • سلام.خسته نباشید
  این استاد خیلی حرف میزنه

  پاسخ
 • خیلی ممنون سایت خوب شما،ممنون از اساتید که رایگان مطالب مفید در اختیار ما گذاشتن

  پاسخ
 • فریده کاکایی
  مهر 11, 1402 9:56 ب.ظ

  سلام چرا روی درس ها که میزنم باز نمیشه.از کجا باید دریافت فایل هارا کنم؟

  پاسخ
  • روی ویدیوهای بالا که بزنی گوشه ی سمت راست نوشته آپارات… روی اون کلیک کن میره تو فایل اصلی ای که توی آپارات هست و جای دانلود هم برات باز میشه

   پاسخ
 • کانال تلگرام این هست:
  charbzaban12

  پاسخ
 • میلاد جان ممنون

  پاسخ
 • www.doctorlocation.ir
  دی 26, 1402 7:46 ب.ظ

  ممنون از سایت خوبتون. تشکر

  پاسخ
 • سلام ویدیوهای آموزش ترکی که یه خانمی توضیح میدن و تا ۳۳درس هست کاملشو از کجا میشه تهیه کرد؟ برای یادگیری ترکی روان چه پیشنهادی دارید؟ چون باید املای ترکیو هم یادگرفت و پسوندا مدام متغیرن و این یه خورده سختش میکنه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ، ایا بعد از خرید دوره چرب زبان نیازه که قبلش این دوره رایگان و نگاه کنیم ؟ چون من متوجه شدم که تو دوره رایگان گرامر و حروف الفبا وجود داره ولی تو دوره پولی نه

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   خرداد 3, 1403 6:19 ق.ظ

   فقط الفبا ضرورت داره. میتونین هم همزمان هم این دوره هم دوره چرب زبان ببینید اما پیش نیازی نداره بجز الفبا

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست