German
arthur-schnitzler-audiobook-german-1024x262

مهارت های زبانی خود را با این ۵ کتاب صوتی آلمانی فوق العاده تقویت کنید

در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی زبان آلمانی، ۵ کتاب صوتی را که برخی از آنها را

در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی زبان آلمانی، ۵ کتاب صوتی را که برخی از آنها را برای دانلود رایگان قرار داده ایم معرفی می کنیم. در واقع در اینجا بعضی از کتابهای صوتی آلمانی هستند که واقعا ارزش بررسی را دارند و این کتاب ها توسط موسسات معتبر خارجی معرفی شده اند.

نکته مهم! این کتاب ها بهترین و مفیدترین کتاب های صوتی برای یادگیری آلمانی هستند که توسط ۴ موسسه معتبر اموزش زبان آلمانی در سطح جهان بعنوان بهترین و اصولی ترین کتاب ها پیشنهاد شده اند. بعضی از این کتاب های صوتی را باید از وب سایت آمازون خریداری کنید. اما بعضی از آنها رایگان هستند و ما لینک دانلود آن را برای شما قرار داده ایم.

نکته مهم! معرفی و دانلود رایگان ۶ کتاب بسیار کاربردی برای یادگیری افعال زبان آلمانی

“Der Wald” (جنگل)

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books.jpg

“Der Wald” بخشی از مجموعه کتاب هایی است که برای زبان اموزان مبتدی بومی است تا زبان المانی خود را تقویت کنند. در حال حاضر نیز در فرمت کتاب صوتی قابل دسترسی است. این یک گزینه عالی برای هر زبان آموز مبتدی آلمانی است.

از انجایی که این کتاب برای کودکان کم سن و سال است، شما می توانید درک کنید که لغات و ساختار جملات بسیار ساده را بکار گرفته است. شما قادر خواهید بود “Der Wald” را در آمازون و تالیا پیدا کنید.

سری هری پاتر

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books-1.jpg

 

سری فانتزی روولینگ J.K در آلمان نیز محبوب بود. این بدان معنی است که زمانی شما مشکلی نخواهید داشت،که به سمت کتابهای صوتی هری پاتر بروید.

Amazon.de یک نقطه ی عالی برای شروع است، زیرا Thalia و Audible نیزازکتاب های این سری هستند. چون تمام کتاب های این سری درگروه YA هستند،برای آموزگاران مبتدی و متوسط ​​خیلی مفید است. آنها به چالش کشیده می شوند، اما گوش دادن به آن خیلی سخت نیست! همچنین برای تکمیل شنیدن کتاب های صوتی ، ارزش ان را دارد که به تماشای فیلم ها بپردازید.

دانلود یک کتاب پی دی اف هری پاتر

نکته مهم! ۱۰ عبارت عامیانه آلمانی برای آنکه مانند یک بومی به نظر برسید

“Die Verwandlung” (متامورفوس)

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books.png

رمان کوتاه فرانتس کافکا یکی ازمشهورترین آثارآلمانی است. این کتاب اغلب در کلاسهای آلمانی وادبیات استفاده می شود، بنابراین شما قادرخواهید بود منابع زیادی را بیابید که به شما کمک می کنند.

از انجایی که کتاب حاضر تجربه ی بیش از صد سال است، شما نگاه اجمالی ویژه ای به نحوه استفاده از زبان در گذشته خواهید داشت.که باید به شما یک ایده ای را در مورد چگونگی توسعه زبان در طی چندین دهه، القا کند.

با نگاهی به این کتاب و درک توسعه ی زبان آلمانی در طول زمان، شما باید درک بهتری از چگونگی بکارگیری آلمانی مدرن داشته باشید.

این کتاب صوتی بیشتر برای زبان آموزان متوسط و پیشرفته مناسب است، زیرا ممکن است درک برخی از واژگان و ساختارهای گرامری، در ابتدا دشوار باشد.

دانلود این کتاب صوتی

“Sturmhöhe” -Wuthering Heights-

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books-2.jpg

یکی دیگر از مشهورترین رمان ها “Wuthering Heights” است که توسط نویسنده ی بریتانیایی، امیلی برونته نوشته شده است و این شانس خوبی است که شما میتوتنید یکی از فیلم های اخیریا فیلم تلویزیونی را ببینید.

ایده خوبی است که با طرح این کتاب،قبل ازشروع ترجمه ی نسخه ی کتاب صوتی ،اشناشوید. این کتاب بسیار پیچیده است،و چون مرتبط با ۱۵۰ سال قبل است، شما در می یابید که زبان آلمانی استفاده شده در ان نسبت به فیلم Die Verwandlung بسیار قدیمی تر است.

چالش شما با زبان آلمانی قدیم، راه عالی برای بهبود مهارت های زبان می باشد، زیرا به شما امکان تقویت گسترده ی زبان آلمانی و تاریخ آن را می دهد.

علاوه بر این، خواهید دید که هنوز چند اصطلاح آلمانی و ساختارقدیمی در آلمانی حقوقی وجود دارد. خودتان با آنها آشنا شوید، اگرهمیشه با زبان المانی در بخش حقوقی نیاز دارید.

این یک کتاب عالی کتاب صوتی برای افراددرسطح پیشرفته آلمانی است، و شما می توانید آن را در Thalia پیدا کنید.

تماشا و دانلود این کتاب صوتی

نکته مهم! معرفی ۸ فیلم عالی برای یادگیری و تقویت زبان آلمانی شما

“Der Sandmann” -The Sandman

der Samdmann

“Sandman” یک داستان کوتاه نوشته شده توسط E.T.A. هافمن، که یکی از بزرگترین آثار آلمانی است. این کتاب برای زبان آموزان سطح متوسط ​​و پیشرفته آلمانی مناسب است. این یک کتاب آلمانی دیگر برای کاربرد گسترده درمدارس و کالج ها (در نسخه های آلمانی و انگلیسی) تدریس می شود، بنابراین شما به راحتی قادر خواهید بود منابع را پیدا کنید تا بتوانید داستان را درک کنید.

شما همچنین می توانید متون قدیمی تر، مانند “Der Sandmann” و دیگر کتاب های قدیمی را در این لیست را پیدا کنید، که از وجه شرطی های بیشترنسبت به زبان آلمانی مدرن استفاده کرده اند. برای کمک به درک شما از این کتاب، نمونه های زیادی از این جمله در طول کتاب خواهید یافت.

دانلود فایل پی دی اف این کتاب

همچنین ، طیف وسیعی از کتاب های صوتی آلمانی از همه سایت ها و سیستم عامل های معمولی در دسترس است. و هر چه بیشتر شما تلاش کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که چه کتاب های صوتی عالی برای بهبود مهارت های زبان آلمانی وجود دارد.

اگر این کتاب ها برای شما کافی نبود، از اینجا، صدها کتاب صوتی استاندارد زبان آلمانی را می توانید تماشا یا دانلود کنید.

پس منتظر چی هستید؟ زمان فشردن دکمه ی پخش رسیده است.

ثبت دیدگاه