arthur-schnitzler-audiobook-german-1024x262

مهارت های زبانی خود را با این ۵ کتاب صوتی آلمانی فوق العاده تقویت کنید

German-gama-min

در ادامه سری جذاب آموزش های کاربردی زبان آلمانی، ۵ کتاب صوتی را که برخی از آنها را برای دانلود رایگان قرار داده ایم معرفی می کنیم. در واقع در اینجا بعضی از کتابهای صوتی آلمانی هستند که واقعا ارزش بررسی را دارند و این کتاب ها توسط موسسات معتبر خارجی معرفی شده اند.

نکته مهم! این کتاب ها بهترین و مفیدترین کتاب های صوتی برای یادگیری آلمانی هستند که توسط ۴ موسسه معتبر اموزش زبان آلمانی در سطح جهان بعنوان بهترین و اصولی ترین کتاب ها پیشنهاد شده اند. بعضی از این کتاب های صوتی را باید از وب سایت آمازون خریداری کنید. اما بعضی از آنها رایگان هستند و ما لینک دانلود آن را برای شما قرار داده ایم.

نکته مهم! معرفی و دانلود رایگان ۶ کتاب بسیار کاربردی برای یادگیری افعال زبان آلمانی

“Der Wald” (جنگل)

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books.jpg

“Der Wald” بخشی از مجموعه کتاب هایی است که برای زبان اموزان مبتدی بومی است تا زبان المانی خود را تقویت کنند. در حال حاضر نیز در فرمت کتاب صوتی قابل دسترسی است. این یک گزینه عالی برای هر زبان آموز مبتدی آلمانی است. از انجایی که این کتاب برای کودکان کم سن و سال است، می توانید درک کنید که لغات و ساختار جملات بسیار ساده را بکار گرفته است. این کتاب را نتوانستیم برای دانلود رایگان پیدا کنیم ولی می توانید از آمازون آن را تهیه کنید.

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books-1.jpg

 

سری فانتزی روولینگ J.K در آلمان نیز محبوب بود. این بدان معنی است که زمانی شما مشکلی نخواهید داشت،که به سمت کتابهای صوتی هری پاتر بروید.

 


german

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی چرب زبان، آلمانی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان آلمانی مثل بلبل حرف بزن!


 

  دانلود یک کتاب پی دی اف هری پاتر

نکته مهم! ۱۰ عبارت عامیانه آلمانی برای آنکه مانند یک بومی به نظر برسید

“Die Verwandlung” (متامورفوس)

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books.png

رمان کوتاه فرانتس کافکا یکی ازمشهورترین آثارآلمانی است. این کتاب اغلب در کلاسهای آلمانی وادبیات استفاده می شود، بنابراین شما قادرخواهید بود منابع زیادی را بیابید که به شما کمک می کنند.

از انجایی که کتاب حاضر تجربه ی بیش از صد سال است، شما نگاه اجمالی ویژه ای به نحوه استفاده از زبان در گذشته خواهید داشت.که باید به شما یک ایده ای را در مورد چگونگی توسعه زبان در طی چندین دهه، القا کند.  این کتاب صوتی بیشتر برای زبان آموزان متوسط و پیشرفته مناسب است، زیرا ممکن است درک برخی از واژگان و ساختارهای گرامری، در ابتدا دشوار باشد.

  دانلود این کتاب صوتی

“Sturmhöhe” -Wuthering Heights-

https://www.fluentu.com/blog/german/wp-content/uploads/sites/5/2017/08/german-audio-books-2.jpg

یکی دیگر از مشهورترین رمان ها “Wuthering Heights” است که توسط نویسنده ی بریتانیایی، امیلی برونته نوشته شده است و این شانس خوبی است که شما میتوتنید یکی از فیلم های اخیریا فیلم تلویزیونی را ببینید.

ایده خوبی است که با طرح این کتاب،قبل ازشروع ترجمه ی نسخه ی کتاب صوتی ،اشناشوید. این کتاب برای آلمانی سطح پیشرفته مناسب تر می باشد هر چند می توانید در سطوح متوسط هم از آن استفاده کنید.

  تماشا و دانلود این کتاب صوتی

نکته مهم! معرفی ۸ فیلم عالی برای یادگیری و تقویت زبان آلمانی شما

“Der Sandmann” -The Sandman

der Samdmann

“Sandman” یک داستان کوتاه نوشته شده توسط E.T.A. هافمن، که یکی از بزرگترین آثار آلمانی است. این کتاب برای زبان آموزان سطح متوسط ​​و پیشرفته آلمانی مناسب است. این یک کتاب آلمانی دیگر برای کاربرد گسترده درمدارس و کالج ها (در نسخه های آلمانی و انگلیسی) تدریس می شود.

⇓   دانلود فایل پی دی اف این کتاب

حتما بخوانید: ۵ تا از بهترین نرم افزار و اپلیکیشن های آموزش زبان آلمانی (کامپیوتر+موبایل)

اگر این کتاب ها برای شما کافی نبود، از اینجا، صدها کتاب صوتی استاندارد زبان آلمانی را می توانید تماشا یا دانلود کنید. پس منتظر چی هستید؟ کتاب ها را دانلود کنید و شروع به یادگیری کنید. اگر سوالی در این زمینه داشتید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

دانلود منابع مفید زبان آلمانی

زبانمهر

حتما بخوانید!

4 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست