بنر فشرده

معرفی کامل ۴ کتاب برتر خودآموز زبان آلمانی

آنچه واضح است، اینکه کتاب های باکیفیت، نقش قابل توجهی در تسریع پروسه یادگیری زبان آلمانی دارند. علتش

آنچه واضح است، اینکه کتاب های باکیفیت، نقش قابل توجهی در تسریع پروسه یادگیری زبان آلمانی دارند. علتش هم این است که این کتاب ها توسط افراد بومی زبان آلمان و معلمان حرفه ای با چندین سال سابقه تدریس، تهیه شده اند.

نکته مهم در اینجا این است که از میان هزاران کتاب منتشر شده توسط هر ناشر، کدامیک برای شما مناسب تر است؟ باید گفت در درجه اول ببینید که سطح شما در زبان آلمانی چگونه است؟ در کدام بخش چهارگانه (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن) ضعیف تر هستید و در کدامیک قوی تر؟

نکته مهم! دقت کنید که بدنبال کتاب های غیر استاندارد برای دانلود رایگان نباشید چون هم اشتباهات زیادی در بدن شما جا می اندازند و هم فرایند یادگیری تان را طولانی تر خواهند کرد. پیشنهاد ما استفاده از سه کتاب خودآموز مکالمه زبان آلمانی در ۹۰ روز به شیوه نصرت(کتاب+ CD) و کتاب آموزش زبان آلمانی در ۶۰ روز با CD و کتاب گفت و گوی آسان زبان آلمانی قدم به قدم می باشند. این ها سه کتاب برتر آموزش آلمانی می باشند!

ما در اینجا ۴ کتاب برتر رایگان در حوزه آموزش زبان آلمانی را به شما معرفی می کنیم ولینک کتاب  را هم در اختیار شما قرار می دهیم:

۱- کتاب آموزش زبان آلمانی Teach Yourself German

اولین گام در یادگیری زبان آلمانی، آشنایی با موضوعات عمومی و گسترده زبان است. از جمله صحبت راجب به خود، آب و هوا، مکالمات ابتدایی در حد احوالپرسی، یک آشنایی اولیه و متوسط با بیان احساسات و … بنابراین اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را به صورت خودآموز دارید، کتاب Teach yourself German برای شما مناسب خواهد بود. کتاب Teach Yourself German منتشر شده از انتشارات Teach Yourself ، برای افرادی طراحی گردیده است که زبان آلمانی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند، در این پست فایل های صوتی و PDF این کتاب بر روی سایت زبان ایرانیان قرار گرفته است.

این کتاب شامل ۲۳ درس با موضوعات مختلف از جمله، سلام و احوالپرسی، خرید، رستوران رفتن، کارکردن و … می شود. (فهرست در ادامه مطلب) که در هر بخش لغات و گرامر مربوط به همان موضوع آموزش داده می شود. شیوه آموزش زبان آلمانی در این کتاب این گونه است که، لغات ضروری هر درس با تصاویر و یا توضیخات ساده همچنین نکات گرامری، تلفظ و writing آموزش داده می شود، سپس تمرینات مربوطه به صورت متنوع در پایان هر بخش ارائه شده و در پایان کتاب نیز پاسخ تمرین ها و Transcript متن Listenting ها را مشاهده خواهید نمود. سطح این کتاب نیز از مقدماتی تا متوسط می باشد و بطور کلی می توان گفت که زبان ساده ای دارد.

   دانلود پی دی اف این کتاب

book icon   توضیحات فروشنده: 

With Teach Yourself German Complete Course, you can learn the language from the comfort of your own home, at your own pace. This fully revised and updated course introduces you to practical themes, such as making travel arrangements, meeting someone new, shopping, and other every day activities. Includes two 75-minute audio CDs with listening and speaking exercises.

نکته مهم: این کتاب ها در کتاب فروشی ها و انتشارات مختلف ایران وجود دارد، حتما آن ها را بصورت فیزیکی خریداری کنید چون خواندن پی دی اف دشواری های زیادی بر سر یادگیری زبان ایجاد می کند.

۲- کتاب German language of 128 Million

این مجموعه شامل ۳ کتاب برای آموزش زبان آلمانی قرار داده شده است که زبان آلمان را از ابتدا به شکل الفبای آلمانی تا سطح یشرفته آموزش می دهد . متن کتاب آموزش زباان آلمانی بسیار ساده و فهم مطالب آن بسیار ساده می باشد .در واقع این ۳ کتاب را می توان به نوعی خود آموز زبان آلمانی دانست.با مطالعه این کتب که متن بسیار ساده به زبان انگلسی توضیه داده شده به طوری که گویا ترجمه فارسی کتاب آلمانی را مطالعه می کنید . این ۳ کتاب را که زبان آلمانی را در ۳ شکل سطح مبتدی آموزش زبان آلمانی و سطح متوسط و پیشرفته آموزش زبان آلمانی می باشد را به شکل رایگان از سایت زبان دانلود می توانید دریافت کنید.

   دانلود رایگان پی دی اف این کتاب

۳- کتاب آموزش آلمانی German Demystified

کتاب حاضر که در رابطه با آموزش زبان آلمانی است برای همه افراد چه سطه مقدماتی و چه پیشرفته مناسب می باشد. در واقع این کتاب یک کتاب مفید با متن ساده انگلیسی است که از سطح خیلی ابتدایی تا متوسط به آموزش زبان آلمانی می‌پردازد.

book icon   این کتای که با شعار Practice Make Perfect که با معنی کار نیکو از پر کردن است از انتشارات مک گروهیل به چاپ رسیده یکی از بهترین منابه آموزش زبان آلمانی برای همه ی مردم دنیا به حساب مب آید. که در بسیاری از آموزشگاه ها و دانشگاه هایی که زبان آلمانی تدریس می کنند در سرار دنیا این کتاب به عنوان منبعی برای آموزش زبان آلمانب به حساب می آید.

در این کتاب شما:

 • اصول گرامری و دانش خود را در ضمینه گرامر زبان آلمانی گسترش می دهید..
 • ساختار جملات مشکل تر آلمانی را می آموزید
 • با بیش از ۱۰۰ تمرین یادگیری زبان آلمانی را تمرین می کنید
 • شما به وسیله این کتاب به راحتی می توانید دامنه لغات زبان آلمانی خود را گسترش داده و به یتدگیری هر چه سریعتر این زبان بپزدازید.

   دانلود رایگان پی دی اف این کتاب

۴-کتاب آموزش آلمانی (Learn German the Fast and Fun Way (Fast and Fun Way Series

آموزش سریع زبان آلمانی برای مسافران یا کسانی که قصد مهاجرت سریع را دارند. این کتاب، به کمک اصول و نکته‌های مفید برای مسافران بین‌المللی به‌روزشده است. ویرایش سوم این کتاب به عنوان یک کتاب آموزشی مناسب برای بزرگسالان و همچنین برای کودکان منتشر شده است.
کتاب “آموزش زبان آلمانی به روشی سریع و جذاب”، اصول خواندن، نوشتن،‌ درک و صحبت کردن به آلمانی را به مبتدیان می‌آموزد. این کتاب روال آموزش زبان را با تصاویر کارتونی، بازی‌های زبان و پازل‌ها آسان می‌کند.

book icon   توضیحات خود وبسایت:

 Updated with helpful facts and tips for international travelers, this new third editions of Learn German the Fast and Fun Way is suitable as language teaching book for adults as well as for older children. It instructs beginners in the basics of reading, writing, understanding, and speaking German. The book lightens language-learning routines with cartoon-style illustrations, language games, and puzzles. A set of vocabulary flashcards and a small staple-bound bilingual dictionary booklet are bound into the book’s spine and can be easily removed for supplementary use.

   دانلود رایگان پی دی اف این کتاب

نکته بسیار مهم: توصیه های بسیار کلیدی برای یادگیری بهتر و سریع تر زبان آلمانی

 سایر کتاب های مفید

 • کتاب Deutsch Aktuell
 • کتاب Komm mit!
 • کتاب German Vocabulary -Quickstudy Reference Guides – Academic
 • کتاب Learn German With Stories: Café in Berlin – 10 Short Stories For Beginners-German Edition
 • کتاب German Grammar -Quick Study Academic
 • کتاب Schreiben lernen: A Writing Guide for Learners of German

باز هم هرگونه سوالی درباره کتاب های آموزش زبان آلمانی دارید در بخش نظرات با ما مطرح نمایید.

آلمانی

11 دیدگاه در “معرفی کامل ۴ کتاب برتر خودآموز زبان آلمانی

  1. نویسنده
  1. نویسنده
  1. نویسنده
  1. نویسنده

ارسال دیدگاه