اسپانیایی دوست داشتنی

7 بهترین آموزشگاه کلاس زبان اسپانیایی تهران و شهرهای بزرگ

گاما

یادگیری زبان اسپانیایی مخصوصا برای اروپایی ها نسبتا آسان است. پایه مشترک این زبان با لاتین باعث می شود تا برخی از کلمات و یا عبارات آن برای کسانی که به زبان های دیگری مثل فرانسوی، ایتالیایی یا پرتغالی صحبت می کنند، آشنا به نظر برسد. رسیدن به سطح خوب در زبان اسپانیایی در مدت کوتاه امکان پذیر است البته اگر با تلاش و پشت کار باشد. با این که امروزه منابع زیادی برای یادگیری یک زبان وجود دارد اما معمولا فهمیدن این که از کجا باید شروع کنیم، دشوار است. در این مقاله تمام آن چه که برای یادگیری زبان اسپانیایی به عنوان یک مبتدی باید بدانید را در اختیار تان قرار می دهیم:

 • چرا شروع یادگیری زبان اسپانیایی برای بزرگ سالان تا این حد اهمیت دارد.
 • برای یادگیری اسپانیایی از کجا شروع کنیم.
 • قواعد پایه دستور زبانی که لازم است در ابتدا بدانید، کدام هستند.

با هم دقیق تر به پاسخ این سوالات می پردازیم!

چرا شروع یادگیری اسپانیایی در بزرگسالی مهم است؟

شاید از خودتان بپرسید که آیا یادگیری زبان اسپانیایی دشوار است و چه مدت طول می کشد تا آن را یاد بگیرید، اما رسیدن به پاسخ به این راحتی ها نیست. مطمئنا یادگیری اسپانیایی مخصوصا در دوران کودکی از هر زبان دیگری آسان‌ تر است، اما برای شروع هیچ وقت دیر نیست!

 


اسپانیایی

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش اسپانیایی چرب زبان، زبان اسپانیایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان اسپانیولی رو مثل بلبل حرف بزن!


 

دلایل و مزایای بسیار زیادی برای یادگیری اسپانیایی که زبان سروانتس است، وجود دارد، اما ما در این مقاله فقط به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

زبان جهانی

اسپانیایی بعد از انگلیسی و چینی ماندارین سومین زبان رایج در دنیا است. این زبان در کشور هایی مثل اسپانیا، جزایر کارائیب ( کوبا و پورتوریکو )، جمهوری دومینیکن، آمریکای شمالی (مکزیک)، آمریکای مرکزی (گواتمالا، بلیز، السالوادور ، هندوراس، نیکاراگوئه، کاستاریکا و پاناما) و آمریکای جنوبی (کلمبیا، ونزوئلا ، اروگوئه، پاراگوئه، آرژانتین، شیلی، بولیوی ، پرو و ​​اکوادور) صحبت می شود. اسپانیایی دومین زبان رایج در ایالات متحده هم هست. برای یادگیری زبان اسپانیایی، مدت کوتاهی به یکی از این کشور ها بروید!

فرهنگ جامع اسپانیایی

یادگیری اسپانیایی به شما کمک می کند تا از مطالعه ادبیات، سینما و فرهنگ اسپانیایی لذت ببرید. آثار گارسیلاسو، کوویدو ، بکوئر، سِروانتِس، گارسیا مارکز، آلِنده یا نِرودا و همینطور آلمودوار، سائورا یا مِدِم را می توان به زبان اصلی خواند. علاوه بر این، در صنعت سینما و تلویزیون هم فیلم هایی با بازی بازیگرانی مثل بنیسیو دل تورو یا آنتونیو باندراس یا کارگردانانی مثل آلفونسو کوارون یا پدرو آلمودوار به این زبان وجود دارد که می توانید از تماشای شان لذت ببرید.

برای تحصیل در خارج از کشور

یادگیری زبان اسپانیایی به شما این امکان را می دهد تا در کشور هایی مثل اسپانیا یا سرتاسر آمریکای لاتین تحصیل کنید. داشتن دانش زبان اسپانیایی در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی، برای این که بتوانید در دوره های مختلف و مقاطع کارشناسی ارشد و غیره شرکت کنید، ضروری است.

شغل و رزومه کاری

یادگیری زبان اسپانیایی مزایای زیادی برای حرفه شما مخصوصا اگر مجبور باشید در یک شرکت خارجی یا بین المللی کار کنید، به همرا خواهد داشت زیرا مشاغل زیادی وجود دارد که تسلط به زبان اسپانیایی از نیاز های اساسی شان به حساب می آید. اگر قصد دارید که برای تعطیلات، کار یا دلایل تحصیلی به یک کشور اسپانیایی زبان سفر کنید، صحبت کردن به این زبان کمک زیادی به شما خواهد کرد . معمولا سطح متوسط ​​اسپانیایی کافی خواهد بود.

در یادگیری زبان های دیگر به شما کمک می کند

اسپانیایی مدرن یکی از زبان های مشتق شده از زبان لاتین است. علاوه بر زبان اسپانیایی، زبان‌هایی که جز زبان های مشتق شده هستند، عبارتند از: پرتغالی، فرانسوی، ایتالیایی ، رومانیایی (از جمله گویش مولداوی)، کاتالانی و گالیسیایی. بنابراین، اگر از سطح متوسطی از این زبان برخوردارید، ساختار گرامری بهترین زبان های دنیا را می ‌شناسید.

3 ترفند برای یادگیری بهتر زبان اسپانیایی

1-یادگیری اسپانیایی را با واژگان پایه شروع کنید

آشنایی با اصول اولیه زبان اسپانیایی مثل حروف الفبا ، معرفی و احوالپرسی و حتی نام برخی حیوانات در ابتدای یادگیری بسیار مهم است و به شما کمک می کند تا مهارت های نگارش اسپانیایی و همین طور شنیداری، خواندن و صحبت کردن تان را تقویت کنید.

الفبا

الفبای اسپانیایی یکی از آن دروسی است که هنگام یادگیری این زبان باید از همان ابتدا به آن تسلط داشته باشید. به خاطر سپردن آن بسیار ساده است و تسلط بر آن برای داشتن املای خوب بسیار اهمیت دارد. الفبای اسپانیایی که اغلب ” Abecedario ” نامیده می شود، از بیست و هفت حرف تشکیل شده است. همانند زبان انگلیسی، اسپانیایی هم شامل 5 مصوت است: “a, e, i, o, u” که به حروف صدا دار مشدد (a,e,u) و حروف صدا دار ملایم (i,u) تقسیم می شود . می توانید فهرست کامل الفبای اسپانیایی را در اینترنت جستجو و بررسی کنید.

معرفی، احوال پرسی و خداحافظی کردن

سلام و خداحافظ کردن تقریبا اولین چیز هایی است که در هر زبانی یاد می شود . آن ها عباراتی هستند که بسته به زمان های مختلف روز به صورت رسمی یا غیر رسمی استفاده می شوند. بیایید برخی از این عبارات پایه در اسپانیایی را بررسی کنیم:

 • Hola: سلام – پرکاربرد ترین و معروف ترین عبارت برای سلام کردن.
 • Adios: خداحافظ – پر کاربرد ترین عبارت برای خداحافظی کردن.
 • Hasta luego: می بینمت – این عبارت وقتی استفاده می شود که قرار است کسی را بعدا ببینید. این عبارت با Adios مترادف است.
 • Bluenos dias: صبح بخیر – از طلوع خورشید تا ظهر (7:00-13:00(
 • Buenas tardes: بعد از ظهر بخیر / عصر بخیر – از ظهر تا تاریک شدن هوا (13:00 تا 19:00)
 • Buenas naches: شب بخیر – بعد از تاریکی (20:00-7:00)
 • Hasta manana: فردا می بینمت – اگر قرار است روز بعد دوباره طرف مقابل تان را ببینید و خداحافظی می کنید، بهتر است از این عبارت استفاده می کنید.

کلمات مقدماتی

 • Si: بله
 • No: خیر
 • Por favor : لطفا
 • Gracias: متشکرم
 • De nada : بفرمایید
 • Mi nombre es …: نام من . . . است.
 • Soy de …: من اهل . . . هستم.
 • Perdona, hablo poco espanol: ببخشید ، من اسپانیایی خیلی کم بلد هستم.

حیوانات

در این بخش لیستی نام برخی از حیواناتی که باید به عنوان یک مبتدی در زبان اسپانیایی بلد باشید، آورده شده است:

 • Gato: گربه
 • Perro: سگ
 • Conejo: خرگوش
 • Hamster: همستر
 • Pez: ماهی
 • Raton: موش
 • Tortuga: لاک پشت
 • Serpiente: مار
 • Caballo: اسب
 • Vaca: گاو
 • Oveja: گوسفند
 • Cabra: بز
 • Pollo: جوجه / مرغ
 • Pato: اردک
 • Gallo: خروس

2- گرامر پایه دستور زبان اسپانیایی را مطالعه کنید

گرامر یک زبان به عنوان زیر ساخت آن زبان در نظر گرفته می شود و گاهی اوقات کم ترین جذابیت را دارد زیرا قواعد از زبانی به زبان دیگر متفاوت است. شما می توانید در اینترنت، منابع آنلاین زیادی برای تمرین دستور زبان اسپانیایی پیدا کنید.

حرف تعریف

حرف تعریف همیشه به همراه یک اسم می آید که از نظر جنسیت ( مذکر ، مؤنث ) و تعداد (مفرد ، جمع) با آن هماهنگ است. در زبان اسپانیایی، دو نوع حرف تعریف وجود دارد: حرف معین (un، una، unos، Unas) و نامعین (el/ los، la/ las، lo).

صفت

صفت در اسپانیایی یک اسم را توصیف می کند ( مثال: la casa naranja، El tren rapido ). صفت ها همیشه از نظر جنسیت و تعداد، با اسمی که به آن اشاره می کنند، هماهنگ هستند. از آن ها برای مقایسه کیفیت استفاده می شود (مثال: la mejar، mas lenta que…).

فعل

در زبان اسپانیایی افعال زیادی وجود دارد . یکی از مشکلاتی که هنگام یادگیری گرامر اسپانیایی وجود دارد، فهرست بلند بالای افعالی است که باید آن ها را به خاطر بسپارید. به همین دلیل هم باید هنگام شروع یادگیری زبان اسپانیایی، نحوه استفاده از افعال ser و estar، haber و tenerرا بدانید. همچنین باید اسم مصدر، افعال انعکاسی ، مجهول، امری و معین را بدانید.

صرف

سه صیغه فعلی در زبان اسپانیایی وجود دارد که باید از ابتدا یاد بگیرید تا بتوانید درست صحبت کنید:

 • صیغه اول شخص : تمام افعالی که در حالت مصدری به ” –ar ” ختم می شوند.
 • صیغه دوم شخص: تمام افعالی که در حالت مصدری به ” –er ” ختم می شوند.
 • صیغه سوم شخص: تمام افعالی که در حالت مصدری به «-ir» ختم می شوند.

3- بر روی مهارت شنیداری و خواندن بیشتر از سایر مهارت ها تمرکز کنید

منابع زیادی برای یادگیری اسپانیایی وجود دارد، اما دو مورد اساسی که باید روی آن ها تمرکز کنید تا بتوانید از این زبان حداکثر استفاده را ببرید، گوش دادن به موسیقی و مطالعه است.

شما می توانید به هر سبک موسیقی به زبان اسپانیایی گوش دهید، هزاران انتخاب برای تان وجود دارد. فقط کافی است که جستجو کنید، گوش دهید و سعی کنید آهنگ یا گروه موسیقی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و همراهش بخوانید. اگر همه آهنگ را هم متوجه نشدید ، مهم نیست ، حداقل به این روش تلفظ را تمرین خواهید کرد و مطمئنا چند کلمه جدید یاد خواهید گرفت.

سلام به زبان اسپانیایی (و آموزش یک احوال پرسی ساده)

کتاب ‌ها، مقاله ‌ها، رمان‌ ها و هر آن چه که مربوط به زبان یا یک کشور اسپانیایی زبان است و به آن علاقه دارید را بخوانید. حتما لازم نیست محتوا به زبان اسپانیایی باشد ، شما می توانید در مورد فرهنگ ، تاریخ، غذا یا سبک زندگی آن کشور به زبان خودتان مطالعه کنید و چیز های زیادی یاد بگیرید.

و اما بهترین آموزشگاههای برگزارکننده دوره های زبان اسپانیایی در ایران

برای یادگیری این زبان رنگارنگ و دوست داشتنی، آموزشگاههای معتبر زیادی در ایران وجود ندارند. تنها چیزی که باید دقت کنید این است که موسساتی را انتخاب کنید که بجای استفاده از دبیرهای آموزش زبان اسپانیایی، از بومی زبانان یا باتجربه های زبان اسپانیایی بهره می برند تا هم به درستی لهجه (بسیار مهم) را یاد بگیرید و هم در حین یادگیری با فرهنگ اسپانیایی ها هم آشنا شوید.

ما از معیارهای مختلفی از جمله تجربه شخصی، نظر کاربران و زبان آموزان و اساتید بهره گرفته ایم تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم. پس از جهت کیفیت بالای این آموزشگاه ها نگران نباشید:

3 نکته درباره آموزشگاههای زبان اسپانیایی

1-اگر در تهران نیستید می توانید در کلاسهای آنلاین که بسیاری از این آموزشگاهها برای سراسر کشور برگزار می کنند شرکت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک موبایل یا تبلت یا لپتاپ و اینترنت است تا با کمک آن به کلاس آنلاین بپیوندید. در غیر این صورت تنها کلاس های آموزشی که در انتهای همین مطلب معرفی شده را برای شهرهای بزرگ تایید می کنیم.

2-دقت کنید در زبان اسپانیایی لهجه و تلفظ بسیار مهم است. حتما آموزشگاهی انتخاب کنید که اساتید آن بومی باشند یا تجربه زیادی در این زمینه داشته باشند نه آموزشگاههایی که صرفا دبیر های آموزشی دارند!

3-مدرک زبان اسپانیایی که آموزشگاهها ارائه می دهند مگر در مواردی، معتبر نیست و برای دریافت مدرک معتبر باید در آزمونهای رسمی زبان اسپانیایی شرکت کنید (آزمون DELE) که از دسترس آموزشگاهها خارج است. ( آزمون زبان اسپانیایی ) عنوانِ رسمی تأیید درجه ی صلاحیت و تسلط بر زبان اسپانیایی است که توسط وزارت آموزش، فرهنگ و ورزش اسپانیا اعطا می شود. آزمون زبان اسپانیایی در سال 1400 در شهر های تهران، شیراز و اصفهان برگزار می شود.

1-آموزشگاه دهخدا

دهخدا

به جرات می توان گفت بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران است. دپارتمان زبان اسپانیایی موسسه زبان دهخدا با استفاده از منابع بروز و نوین آموزش زبان اسپانیایی و اساتید مجرب و نیتیولایک اسپانیایی به برگزاری کلاس های زبان اسپانیایی به صورت حضوری و آنلاین ،خصوصی و گروهی پرداخته است.

کلاس های زبان اسپانیایی با بهره گیری از بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب با بالاترین کیفیت و بازده ای برای آموزش زبان اسپانیایی برگزار می شوند و همچنین شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده خواهند کرد. تمامی کلاس ها به آموزش و تقویت هر ۴ مهارت اصلی زبان و با تمرکز ویژه بر روی مهارت مکالمه برگزار می شوند.

موسسه ضمن برگزاری دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی آماده همکاری در ارائه خدمات مترجمی همزمان و برگزاری دوره های خارج از کشور می باشد. بهره مندی از اساتید معتبر و مشهور این رشته به موسسه امکان تدریس دوره های آمادگی سطح A1 تا C2 برای آزمون DELE را فراهم کرده است:

 • بهره مندی از بهترین اساتید و معروف ترین آنها
 • قیمت کلاسها کاملا عالی
 • استفاده از به روزترین و معتبرترین منابع آموزش زبان اسپانیایی
 • دارای بهترین تجهیزات و مدیریت عالی

آدرس و تماس  آدرس و تماس: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان چهارم شرقی، پلاک 64 تماس 02191006191

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

2-آموزشگاه گات

موسسه گات

آموزشگاه زبان گات با بیش از 10 سال سابقه جزو مراکز تخصصی آموزش زبان اسپانیایی در تهران با عنوان تنها مرکز و بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی شناخته شده است.  مرکز زبان گات دارای 6 شعبه فعال در تهران و یک شعبه در گرگان توانسته با بکارگیری اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین اساتید Native یا بومی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی و همچنین تمامی زبان های دنیا را در سطوح مختلف به صورت کلاس های گروهی و خصوصی ، نیمه خصوصی و آنلاین کند.

 • آموزشگاه زبان گات با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در 6سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد.
 • کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین متد موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا  طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (cervantes) می باشد.
 • همچنین برای علاقه مندان به شرکت در آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)،آموزشگاه زبان گات دوره های خاص آمادگی در آزمون را در سطوح مختلف طراحی کرده است.
 • اساتید عالی
 • تجهیزات و قیمت کلاسها کاملا معقول

آدرس و تماس خیابان آیت الله کاشانی ، بین شقایق و ستاری ، روبروی فرهنگسرای نور ، پلاک466 تماس 02144154950

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

3-آموزشگاه نصیر

آموزشگاه نصیر

آموزشگاه زبان نصیر که با 6 شعبه دائمى در کرج و تهران دارای سالها سابقه در آموزش زبان اسپانیایی می باشد، آموزش زبان اسپانيولى بصورت خصوصى با اساتيد مجرب استان تهران و البرز و رسيدن به سطح زبان مورد نياز سفارت و براى تمامى سطوح، تمامى سنين. برخی از ویژگی های این موسسه ممتاز:

 • ٢٦ سال سابقه درخشان و دارای مجوز وزارت علوم ، وزارت ارشاد و وزارت آموزش و پرورش
 • سیستم آموزشی مناسب برای تمامی سنین: کودک، نوجوان و بزرگسال
 • تخصص در آموزش کودکان سه سال تا ۷ سال با متد شبیه‌سازی محیطی
 • سابقه بیش از بیست سال در برگزاری انواع کلاس فشرده و عادی
 • مجهز به آمفی‌تئاتر و سالن اجتماعات

آدرس و تماس آدرس و تماس: كرج – گوهردشت، ابتداى قائم، گلشهر، ابتداى خيابان انوشيروان، عظيميه، ميدان بعثت، مهرشهر، نبش خيابان ٢٢٢، فرديس، بين فلكه ٢ و ٣ كوچه توحيد، تهران، شهرك گلستان تماس 02634206606 و 02636177

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

4-آموزشگاه سروانتس

آموزشگاه سروانتس

این اموزشگاه را نیز به عنوان یکی از آموزشگاههای خوب زبان اسپانیایی در ایران می شناسیم. مهم ترین ویژگی آن مدیریت منظم و بابرنامه و دلسوز است. در کنار این موضوع، اساتید کاملا با تجربه اسپانیایی دارد و شهریه های آن نیز کاملا قابل قبول است اما آن را به عنوان اولویت چهارم درنظر بگیرید، زیرا موسسات بالا از نظر منابع و اساتید واقعا یک سر و گردن بالاتر هستند.

موسسه ضمن برگزاری دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی آماده همکاری در ارائه خدمات مترجمی همزمان و برگزاری دوره های خارج از کشور می باشد. بهره مندی از اساتید معتبر و مشهور این رشته به موسسه امکان تدریس دوره های آمادگی سطح A1 تا C2 برای آزمون DELE را فراهم کرده است:

 • دوره های ترمیک یا فشرده و کاملا منعطف با برنامه شما
 • قیمت کلاسها کاملا مناسب
 • برگزاری کلاس های ترجمه زبان اسپانیایی
 • تجهیزات و مدیریت خوب

آدرس و تماس  آدرس و تماس: جنب پل سید خندان خیابان میر مطهری پلاک 64 طبقه 2 تماس 02188518944

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟ چند ترفند کاربردی

5-آموزشگاه البرز

آموزشگاه البرز

یکی از معتبرترین ها که حتی اعتبار بین المللی نیز دارد با مدیریت خانم ماریا پوریفیکاسیون گارسیا و با همکاری مدرسین مجرب داخلی و خارجی اداره می شود. جالب است بدانید در سال ۱۳۹۸ که بیستمین سالگرد تاسیس خود بود، زبانکده اسپانیایی البرز آریایی از سوی موسسه سروانتس به عنوان تنها نماینده معتبر در ایران و دومین در خاور میانه مورد تایید قرار گرفته است.

درباره محیط این موسسه باید گفت زبانکده اسپانیایی البرز آریایی در یک ساختمان متشکل از دو طبقه و یک طبقه زیر همکف وقع شده است. در طبقه ی دوم ۴ کلاس، و در طبقه ی اول ۳ کلاس، دفتر ریاست، واحد ثبت نام و یک کلاس برای آزمون تعیین سطح قرار دارند. درطبقه ی زیر همکف کتابخانه، سالن چندمنظوره، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حیاط قرار دارند.ارائه مدرک معتبر بین المللی

 • ساعات کاری آن غیر منعطف است و فقط به صورت ترمیک پیش می رود
 • شهریه ها کمی بالاتر از سایر موسسات
 • اساتید جزو بهترین ها هستند
 • یادگیری زبان اسپانیایی همراه با آشنایی با فرهنگ اسپانیایی ها

آدرس و تماس  آدرس و تماس: شهرک غرب – بلوار دریا – خیابان برادران رامشه – خیابان توحید ٣ شرقی – پلاک ١٧ تماس 021٨٨٥٧٥٧٠٠

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

6-آموزشگاه برنا

آموزشگاه برنا

اگر چه کاملا در زمینه زبان اسپانیایی کار نمی کند اما واحد اسپانیایی آن کاملا منظم و قوی ست. نقطه قوت آن این است که تنوع کلاس ها زیاد است و متناسب با زمانبندی دلخواه شما قابل تنظیم می باشد. ضمنا هزینه کلاس ها کاملا معقول است.

در موسسه زبان‌های خارجی برنا متد Nuevo Prisma برای دوره‌های ترمیک و عمومی به عنوان متد پایه آموزش زبان اسپانیایی تدریس می‌شود که به نوبه خود یکی از جدیدترین و کامل‌ترین متدهای آموزش زبان اسپانیایی است. این متد با زندگی امروز بسیار نزدیک است و روز به روز محبوبیت بیشتری در موسسات مختلف آموزش زبان پیدا می‌کند. اساتید موسسه برنا نیز تسلط کاملی بر این متد داشته و آن را به بهترین نحو ممکن در همه ابعاد در کلاس‌های درسی پیاده می‌کنند.

همچنین، دوره های تکمیلی و کارگاه‌های جانبی متعددی نیز برای متقاضیان آموزش زبان اسپانیایی تدارک دیده شده است تا در همه ابعاد از سطح A1 تا B2 تا مشاوره مهاجرت تحصیلی و آمادگی برای آزمون‌های بین المللی مانند DELE و … خدمات شایسته‌ای به ایشان ارائه گردد.

 • متدهای آموزشی به روزتر و اساتید جوان و به روز
 • شهریه ها کاملا مقرون به صرفه هستند
 • برنامه کلاسی کاملا قابل تنظیم با برنامه شما
 • کارگاه های جالب و سرگرم کننده در کنار یادگیری تئوری

آدرس و تماس  آدرس و تماس: تهران، خیابان ولیعصر، سه‌راه زعفرانیه، پلاک ۳۰۱۵، واحد ۱۱ تماس 02191015684

website  اطلاعات بیشتر و وبسایت

دانلود ۶ اپلیکیشن برتر آموزش زبان اسپانیایی (اندروید و آیفون)

7-آموزشگاه ایران کانادا

آموزشگاه ایران کانادا

از مبتدی تا پیشرفته آموزش زبان اسپانیایی را برگزار می کند. برخلاف موسسات بالا، برای کودکان و نوجوانان یکی از بهترین موسسات موجود است. ضمنا کلاس های آنلاین نیز برگزار می کند و از هر جای کشور می توانید در کلاسها شرکت کنید.

متد آموزشی در این موسسه کتاب NUEVO PRISMA می باشد که شامل ۱۲ درس است که در ۶ ترم به همراه کتاب آموزش گرامر(USO) تدریس می‌شود.

سیستم آموزش زبان اسپانیایی ایران کانادا مطابق با متد آموزشی روز و رسمی کشور اسپانیاست و زبان آموز را برای شرکت در آزمون‌های بین المللی DELE در ۶ سطح آموزشی(A1-A2-B1-B2-C1-C2) آماده می کند.

 • متدهای آموزشی به روز
 • اساتید عالی نیستند اما مدیریت منظمی دارد
 • تجهیزات در حد مناسب و قابل قبول هستند
 • دوره ها متناسب با برنامه شما هستند و کلاس آنلاین نیز برگزار می کند

آدرس و تماس  آدرس و تماس: خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه ۲۲ تماس 02188558812

website   اطلاعات بیشتر و وبسایت

8-در شهرهای بزرگ

 • اصفهان: آموزشگاه سخن سرایان: اصفهان خیابان توحید میانی , روبروی آزمایشگاه دی وبسایت تماس 03136285448
 • مشهد: آموزشگاه حافظ قرن: مشهد، بلواراحمدآباد، خیابان ابوذرغفاری، بین ابوذرغفاری 9 وبسایت تماس 05138410400
 • تبریز: آموزشگاه جعفریان: تبریز وبسایت تماس 09307237166
 • شیراز: آموزشگاه پارسا: شیراز – بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) – آموزشگاه زبان پارسا8 وبسایت تماس 07132357641

برای یادگیری اسپانیایی دانلود کنید: آموزش کامل زبان اسپانیایی با 100 درس رایگان

حتما بخوانید!

7 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • با تشکر از زمانی که برای معرفی گذاشتید. به توصیه شما به کالج سروانتس مراجعه کردم. دوره های آنلاین داشتند فقط اون زمان به خاطر کرونا هنوز حضوری نگذاشته بودند. خوشبختانه باهاشون شروع کردم با اینکه اولش خیلی راضی نبودم که آنلاین کلاس داشته باشم. ولی سه ماه بعد به خاطر تحصیل همسرم مجبور به مسافرت شدیم ولی کلاسها رو مثل قبل ادامه دادم. خیلی راضی ام. مدرسین و مدیریتشون واقعا خوب بودند. سیستم آنلاینشون هم واقعا ذهنیت من رو نسبت به کلاس آنلاین عوض کرد. هر چند اینترنت ایران همیشه یک مشکلاتی برای آدم درست می کنه. ولی کلاسها ضبط میشوند. کلا راضی ام. خیلی گشتم دوباره پیج شما رو پیدا کنم برای تشکر بابت راهنمایی ها

  پاسخ
 • مهین کاظمی
  تیر 8, 1401 10:57 ق.ظ

  از البرز خیلی تعریف شنیده بودم. ولی خیلی رفتارشون رو نپسندیدم. الان با مدرس شخصی آنلاین کار می کنم. ولی اینکه از مسیر آموزشگاه جلو بریم بهتره. اینطوری چون خود آدم نمیدونه سطح مدرس و روش تدریسش چطوره. اگر آموزشگاه نظارت داشته باشه بهتره. یک مشکلاتی پیش میآد که نمیتونی خودت حل کنی باید یکی بالا سر مدرس باشه.
  تعریف از سروانتس هم شنیدم. با برنا و سروانتس تماس میگیرم. نتیجه رو میگم. امیدوارم اینها مثل البرز نباشند در برخوردهاشون

  پاسخ
 • افسانه نوروزناصری
  شهریور 24, 1401 1:22 ب.ظ

  با موسسه برنا برای آموزش زبان اسپانیایی تماس گرفتم، این موسسه ازشروع کرونا کلاسی برگزار نکرده،و برنامه ای هم برای ترم آینده ندارد.

  پاسخ
 • اگر مد نظرتون کلاس آنلاین هست من هم تجربه کلاس گروهی در کانون زبان ایران رو دارم که تقریبا از بعضی اساتید راضی بودم اگر عجله ندارید گزینه خوبی میتونه باشه
  بعد از این دوره با آکادمی اکسیتو کلاس خصوصی گرفتم که بازهم آنلاین بود و فوق العاده از روش تدریس / نظم / و پشتیبانیشون رضایت داشتم

  پاسخ
 • بهنوش درخشان
  دی 26, 1402 5:28 ق.ظ

  گات و دهخدا
  بقیه تخصصی نیستند یا اساتید ضعیفی دارن. تخصص اساتید و برنامه و متریال اموزشی موسسه خیلی مهمتر از اسمش هست! دنبال اسم نباشید

  پاسخ
 • به دوستان توصیه می‌کنم برای یادگیری زبان بیشتر از هر چیزی به سواد، تخصص و قدرت انتقال اطلاعات استاد توجه کنید؛ اسم و رسم موسسه و اینکه مدیر موسسه چه موقعیتی داره در نهایت کمکی به شما نمی‌کنه؛ متاسفانه بسیاری از همین موسسات معروف برای پرداخت حق‌التدریس کمتر به استفاده از دانشجوها یا افراد تازه فارغ‌التحصیل رو میارن و ضرر این ماجرا متوجه زبان آموزیه که به اسم و تبلیغات موسسه توجه و اعتماد کرده؛ مدرس خوب چه در کلاس حضوری چه در کلاس آنلاین مهمترین شاخص برای یادگیری شماست و مدرس بد میتونه علاقه و انگیزه شما رو به شدت سرکوب کنه

  پاسخ
  • میلاد حیدری
   اسفند 10, 1402 7:27 ق.ظ

   دقیقا درست می فرمایید مهمه این موضوع. برای همین ما لیست رو با دقت تمام انتخاب کردیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست