اسپانیایی

3 بهترین روش پیدا کردن یک اسپانیایی زبان برای تمرین مکالمه

گاما

برای بهتر شدن در هر کاری، بهتر است خودتان را مجبور به انجام آن کار نمایید. اگر به تازگی در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستید، بهترین راه برای بهبود مهارت های زبانی شما پیدا کردن مکان هایی است تا بتوانید در آن مکان ها از زبان جدیدتان استفاده کنید.

غوطه ور کردن خود در زبان اسپانیایی به شما امکان می دهد مهارت های خود را پرورش دهید و استفاده از آنچه آموخته اید؛ به شما کمک می کند احساس اطمینان بیشتری داشته باشید. بعد از چند جلسه صحبت با دیگر اسپانیایی ها، از پیشرفتهایی که خواهید کرد شگفت زده خواهید شد.

طبق تجربه شخصی من، راحت ترین روش، نصب برنامه تاندم Tandem (دانلود برای اندروید دانلود برای آیفون) می باشد که اپلیکیشنی مخصوص یافتن پارتنر برای تمرین هر زبانی ست! سایر روش ها در زیر گفته شده

 


اسپانیایی

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش اسپانیایی چرب زبان، زبان اسپانیایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان اسپانیولی رو مثل بلبل حرف بزن!


 

روش ۱- استفاده از منابع آموزشی

۱- برنامه های آموزش زبان اسپانیایی را در محل زندگی تان بررسی کنید. به دنبال مؤسسات زبان یا مراکز دیگری باشید که کلاس های زبان اسپانیایی را ارائه می دهند. اگر در منطقه شما وجود ندارد ، می توانید در مراکز جوانان یا مراکز فرهنگی بین المللی نام نویسی کنید.

 • دانشکده های زبان اغلب از کلوپ یا حتی دوره هایی پشتیبانی می کنند که به اعضا امکان می دهد تا مکالمه اسپانیایی را تمرین کنند، به دانشکده های زبان سر بزنید تا در صورت وجود این گزینه ها، یکی را انتخاب کنید. اگر آنها از این تشکیلات ندارند، همواره می توانید از آنها بخواهید که یکی را آغاز کنند.
 • آنها همچنین ممکن است بتوانند شما را با دانشجویان دیگری مرتبط کنند که آنها نیز به دنبال فرصتی هستند که خود را در اسپانیایی غوطه ور کنند. این احتمال وجود دارد که آنها دانشجویانی داشته باشند که به دنبال فرصت های تمرینی نیز باشند.
 • سؤال کنید که آیا می توانید در آن دانشکده یک برد انجمن پیدا کنید و روی آن اطلاعیه ای بچسبانید تا از آن طریق با سایر زبان آموزان اسپانیایی ارتباط برقرار کنید. بسیاری از مراکز زبان به نوعی تالارهای گفتگو برای اسپانیایی هایی که به دنبال ایجاد ارتباط هستند، فراهم می کنند.

تمرین مکالمه اسپانیایی

۲- از دانشکده های محل زندگی تان پرس و جو کنید تا بتوانید کسی را پیدا کنید که با او اسپانیایی حرف بزنید.

دپارتمان های مربوط به زبان اسپانیایی را در کالج ها، دانشگاه های محلی و دبیرستان ها بررسی کنید. همه این مؤسسات تعدادی معلم آموزش اسپانیایی را به عنوان کارمندان خود؛ استخدام کرده است. آنها دانش آموزانی خواهند داشت که اسپانیایی یاد می گیرند و ممکن است به دنبال مکان هایی برای تمرین باشند.

 • در حالی که دبیرستان ها و دانشگاه های محلی به احتمال زیاد مربیان و دوره های آموزش زبان اسپانیایی خواهند داشت، ممکن است گروه هایی نیز داشته باشند که خارج از برنامه درسی در برنامه های تمرینی شرکت می کنند و شما نیز می توانید در برنامه های غیر درسی آنها شرکت کنید. شرکت در بسیاری از این گروه ها ممکن است برای عموم یا اعضای جامعه امکان پذیر باشد.
 • سؤال کنید که آیا دانشجویانی هستند که درحال یادگیری زبان اسپانیایی باشند و بخواهند با شما تمرین کنند. معمولاً دانشجویانی وجود دارند که علاقمند به گسترش مجموعه مهارتهای خود هستند. بعضی از افراد، ترجیح می دهند که فرآیند یادگیری شان را در گروه ها ادامه بدهند.
 • اگر در نزدیکی شما دانشکده یا کالجی وجود دارد که دوره های پیشرفته یا حتی مدرک زبان اسپانیایی را ارائه می دهد، از آنها بپرسید که دانش آموزان شان برای تمرین مهارت های زبانی خود به کجا می روند. دانش آموزانی که زبان اسپانیایی یاد می گیرند احتمالاً به دنبال فرصتی هستند که بتوانند خودشان را در زبان اسپانیایی غوطه ور کنند، دانشکده های محلی ممکن است بتوانند راهکارهایی که دانشجویان برای تمرین کردن به کار می گیرند؛ به شما پیشنهاد دهند.

معلم خصوصی برای تمرین مکالمه اسپانیایی

۳- یک معلم خصوصی پیدا کنیدکه بتواند شما را با دیگر زبان آموزان اسپانیایی مرتبط کند. مربیان می توانند درسهایی بیشتر از دروس اولیه به شما ارائه دهند. آنها همچنین می توانند با تمرین های هدایت شده و مرتبط کردن شما با جامعه ای که اسپانیایی صحبت می کنند؛ کمک زیادی به پیشرفت شما بکنند.

 • آموزگاران خصوصی همیشه هم گران قیمت نیستند ، به دنبال دانشجویان کالج یا معلمانی باشید که در تعطیلات تابستانی هستند.
 • تدریس لازم نیست رسمی باشد، برخی خوشحال می شوند شما را در یک کافی شاپ ملاقات کنند یا حتی به صورت آنلاین به شما درس بدهند.
 • همچنین می توانید از طریق وب سایت هایی مانند Craigslist ، مدرسانی را برای استخدام آنلاین پیدا کنید.

روش۲- جوامع اسپانیایی زبان را که در نزدیکی شما هستند؛ پیدا کنید.

word image 4

۱- از کتابخانه های محلی شروع کنید. . کتابخانه ها منابع ارزشمندی برای کسب اطلاعات از جامعه هستند. سؤال کنید که آیا گروه های زبان اسپانیایی وجود دارند که در این کتابخانه ملاقات کنند و آیا ممکن است که شما بتوانید در آن گروه ها شرکت کنید. کتابخانه ها علاوه بر کتاب، منابع زیادی نیز دارند،تشکیل گروه های فرهنگی اغلب بخش بزرگی از کارهایی هستند که کتابخانه ها انجام می دهند.

 • در بسیاری از شهرها ، کتابخانه ها برنامه هایی را برای افرادی که علاقه مند به یادگیری یک زبان خارجی هستند، برگزار می کنند. اگر کتابخانه محل زندگی شما میزبان دروس اسپانیایی باشد، مدرس آنها می تواند فرصت های تمرینی خوبی در اختیارتان بگذارد.
 • کتابخانه شما حتی ممکن است میزبان تبادل زبان یا Intercambio de Idiomas باشد، که فرصتی را برای تمرین زبان اسپانیایی با اسپانیایی های بومی زبان فراهم می کند. از کتابدار بخواهید تا در یافتن این نوع رویدادها و فرصت ها به شما کمک کند.
 • کتابداران عمومی منابع ارزشمندی هستند که می توانند از جوامع مختلف اطلاعاتی به شما بدهند. اگر کتابخانه شما تبادل زبان ارائه نمی دهد، ممکن است یک کتابخانه دیگر در نزدیکی شما بتواند به شما کمک کند.

مکالمه به زبان اسپانیایی

۲- کلیساهای منطقه خود را بررسی کنید. کلیسا علاوه بر اینکه مکان عبادت است، اغلب به عنوان مراکز مهم فعالیت های اجتماعی نیز شناخته شده است.

 • در بسیاری از جوامع ، کلیساهای محلی خدمات زبان اسپانیایی ارائه می دهند. این کلیساها بیشتر به احتمال زیاد گروه های بزرگی از اعضای اسپانیایی زبان خواهند داشت. اغلب ، فقط با نگاهی به برنامه خطبه می توانید متوجه شوید که آیا یک جمعیت بزرگ اسپانیایی زبان در برنامه ها شرکت می کنند یا خیر.
 • اگر عضو یک کلیسا هستید، پرس و جو کنید که آیا اقدامات داوطلبانه ای وجود دارد که اعضای اسپانیایی زبان کلیسا یا جامعه اسپانیایی زبان در آنها شرکت کنند. پیشنهاد بدهید که می توانید کمک هایی را در ازای انجام برخی تمرین های زبان، ارائه کنید.
 • یک اطلاعیه را در تابلوی بورد کلیسا بنویسید و بپرسید که آیا اسپانیایی زبان ها در این منطقه حضور دارند، و از بین آنها چه کسی مایل به شرکت در تمرین های زبان اسپانیایی می باشد.

۳- از مشاغل و کسب و کارهایی بازدید کنید که اسپانیایی زبان ها در آنجا حضور دارند. مانند هر فرهنگی، رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی برای بسیاری از جوامع اسپانیایی زبان، محوریت مرکزی دارند، سعی کنید از آنهایی که در نزدیکی شما هستند، بازدید کنید.

 • از این مشاغل در نزدیکی خود پیدا کنید و ببینید که آیا در آنجا به اسپانیایی صحبت می شود یا خیر. این مکان ها، علاوه بر اینکه موقعیتی عالی برای تمرین مهارتهای جدید زبان شما هستند، مکانهای بسیار خوبی برای یادگیری فرهنگ لاتین خواهند بود.
 • به یاد داشته باشید که در زبان اسپانیایی برای مواد غذایی و نوشیدنی ها اغلب از واژگان خاصی استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که آنچه را که سفارش می دهید خوب فهمیده اید و از این که سؤال بپرسید نترسید؛ می توانید توضیح دهید که اسپانیایی زبان اول شما نیست.
 • بسته به کسب و کاری که انتخاب می کنید ممکن است به زبان اسپانیایی یا انگلیسی نیز مورد خطاب قرار بگیرید ، اگر به انگلیسی با شما صحبت شد؛ توضیح دهید که شما در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستید و مؤدبانه بپرسید که آیا می توانید اسپانیایی سفارش بدهید. اگر به زبان اسپانیایی خطاب شدید، می توانید لذت ببرید.

۳ جنبه دشوار زبان اسپانیایی که اکثر زبان آموزان با آن درگیرند!

۷ فیلم فوق العاده برای تقویت زبان اسپانیایی +روش اصولی یادگیری

۳ تفاوت کلیدی لهجه های مختلف زبان اسپانیایی در سرتاسر دنیا

روش ۳- ارتباطات آنلاین

۱- در تالار گفتگو های اینترنتی به زبان اسپانیایی شرکت کنید. اینترنت می تواند جایگزین خوبی برای گفتگوهای چهره به چهره باشد.

 • سایت های زیادی در اینترنت وجود دارد که به کاربران امکان مکالمه با بومی زبان های اسپانیایی را می دهد. برخی از آنها مبتنی بر متن هستند و برخی دیگر از چت صوتی و تصویری پشتیبانی می کنند.
 • تعامل آنلاین را به عنوان یک نسخه دیجیتال از داشتن یک دوست مکاتبه ای در نظر بگیرید.

۲- از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید. سایت های شبکه های اجتماعی میلیون ها عضو در سراسر جهان دارند. لینک شدن به صورت دیجیتالی این شانس را برای شما فراهم می کند که زبان اسپانیایی تان را با بومی زبان های اسپانیایی از هر جای کره زمین تمرین کنید.

 • شما همچنین می توانید استفاده از رسانه های اجتماعی و انجمن های آنلاین را امتحان کنید ، در ضمن توصیه می کنیم که هنگام معرفی خود به افراد غریبه؛ احتیاط کنید و هرگز اطلاعات شخصی خود را به صورت آنلاین به افرادی که نمی شناسید؛ ارائه ندهید.
 • به دنبال گروه هایی باشید که توسط سازمان ها یا موسسات معتبر حمایت مالی شوند.

۳- در آموزش های آنلاین ثبت نام کنید. برنامه های آموزش دیجیتال می تواند خیلی فراتر از فقط حفظ کردن و شرکت در امتحانات باشد. بسیاری از آنها دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی های آموزشی را ارائه می دهند.

 • بسیاری از برنامه های آموزش آنلاین؛ قابلیت های مکالمه را ارائه می دهند ، اگر در استفاده از زبان اسپانیایی خود در عموم خجالتی یا مردد هستید ، این روش می تواند اعتماد به نفس خوبی به شما بدهد.
 • برخی از برنامه های مبتنی بر وب برای آموزش اسپانیایی حتی شبکه های اجتماعی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد با سایر زبان آموزان ارتباط برقرار کنید. این ویژگی ها می توانند یک محیط پشتیبان را فراهم کنند و مکانی عالی برای شروع می باشند، اگرچه معمولاً به عنوان بخشی از یک سرویس اشتراکی ارائه می شوند و باید مبلغی برای اشتراک بپردازید زیرا بندرت رایگان هستند.

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست