آموزش زبان به کودکان

4 آموزشگاه برتر کلاس زبان برای کودکان (حضوری و آنلاین)

Gamma koli

انتخاب یک آموزشگاه برگزارکننده کلاس زبان کودکان از اهمیت و حساسیت بیشتری نسبت به بزرگسالان برخوردار است. موسسه ای که انتخاب می کنید چه برای آموزش آنلاین و چه حضوری، باید مطمئن، دارای محیطی شاد و جذاب و اساتیدی باشد که تخصصشان آموزش کودکان است. در غیر این صورت کودک از یادگیری سرخورده می شود. در این مطلب ما بهترین آموزشگاههای آموزش زبان کودک برای زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و بقیه زبانها را معرفی می کنیم اما تاکید بیشتری روی زبان انگلیسی داریم.

نکاتی بسیار مهم برای آموزش زبان به کودکان

قبل از هر چیز توصیه می کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید زیرا همه منابع مورد نیاز یادگیری کودکان تان را در خود دارد. چه کودک تان به کلاس برود یا نرود به دانلود منابع رایگان زیر برای یادگیری بهتر نیاز دارید:

 • کودکان برای یادگیری بهتر زبان نیاز به ریتم، موسیقی و محیط شاد دارند نه سخت گیری و نظم آنچنانی.
 • حتما برای یادگیری سریع تر کودکان، روزانه، در ماشین یا در هر جایی، آهنگ و ریتم های شاد کودکانه را برای شان پخش کنید. بسیار به یادگیری شان کمک می کند. از اینجا می توانید آهنگ های کودکانه را دانلود کنید
 • گوشی و تبلت جزء جدایی ناپذیر از زندگی کودکان در دوران مدرن و امروزی ست. یکی از بهترین راهها به عنوان مکمل یادگیری کودکان نصب اپلیکیشن و بازیهای جذاب روی این وسایل دم چشم و دم دست کودکان است. این 5 اپلیکیشن را حتما برای شان نصب کنید
 • کودکان به فیلم و کارتون علاقه زیادی دارند. کارتون ها و فیلم هایی که به زبان کودکانه و شمرده و آهنگین، به صورت ناخودآگاه عبارات زبان و کلمات را به کودک یاد می دهند. بهترین کارتون ها را از اینجا و بهترین فیلم ها (برای تقویت مکالمه) را از اینجا برای کودک تان دانلود کنید و روزانه برای او پخش کنید.
 • شعر، ریتم و موسیقی را والدین باید در زمانهایی غیر از کلاس با کودک کار کنند. در این مطلب شعرهای کودکانه با معنی را معرفی کرده ایم.
 • کودکان عاشق قصه و داستان هستند. چه چیزی از این بهتر که برای او داستان های کوتاه انگلیسی بخوانید؟ مثلا این داستان های کوتاه را دانلود کنید و برای کودک بخوانید!
 • برای یادگیری حرفه ای و کامل تر، بهترین بسته های آموزش زبان انگلیسی کودکان را اینجا مشاهده نمایید

معیارهای ما برای انتخاب بهترین ها

 • نظر والدین و خود کودکان در فضای مجازی و اساتید
 • امنیت کودک، محیط شاد و روش آموزشی منظم
 • رزومه و سابقه تدریس و موفقیت اساتید و مراکز مختلف
 • هزینه های کلاس

3 نکته مهم

نکته بسیار مهم ۱: اگر در شهرستانها یا هر جایی بجز تهران ساکن هستید و می خواهید به صورت آنلاین کودک تان زبان یاد بگیرد حتما حتما در یکی از موسسات زیر که در تهران واقع هستند ثبت نام کنید (فقط به اینترنت و یک گوشی یا تبلت یا لبتاب نیاز دارید). نه تنها از نظر تجربه اساتید، متریال های آموزشی و برنامه آموزشی قابل قیاس با هیچ موسسه ای نیستند بلکه هزینه های معقول تری هم دارند و کودکان با سطح بالاتر و برنامه های متنوع تری زبان را یاد می گیرند.

نکته بسیار مهم 2: یادگیری زبان برای کودکان اهمیت بسیار زیادی بخصوص برای یک آینده روشن دارد. به هیچ وجه توصیه نمی شود از موسسات و کانون هایی که در سرتاسر کشور شعبه دارند کودک را ثبت نام کنید. از اساتید جوان، بی تجربه استفاده می کنند و برنامه آموزشی بسیار ضعیفی دارند. کلاس ها بسیار شلوغ هستند و حتی ممکن است محیط ناامنی داشته باشند.

نکته بسیار مهم 3: گاهی ممکن است کودک شما نسبت به معلم یا کلاس ناراضی باشد. اگر احساس می کنید کودک از سر تنبلی یا بهانه گیری این حرف را میزند نیازی به تغییر کلاس و معلم نیست اما اگر حس می کنید که به خوبی با معلم و همکلاسی ها ارتباط برقرار نمی کند حتما کلاس او را تعویض کنید. از تعویض متعدد معلم و کلاس اجتناب کنید زیرا هم کودک از یادگیری عقب می افتد و هم یک برنامه منسجم یادگیری را تجربه نمی کند.

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

۱- آموزشگاه کودکان برتر

آدرس و تماس تهران خیابان آیت اله کاشانی بین عقیل و وفا آذر، کوچه درختی، 02144073225

برتر
یکی از بهترین موسسات آموزش زبان به کودکان می باشد که به طور تخصصی و فقط برای رده سنی کودک فعالیت می کند. سالهاست با کمک معلمان و اساتید باتجربه ای که کاملا با کودکان سازگار و زبان کودک را بلد هستند در حال آموزش زبان به کودکان زیر 9 سال می باشد.

یکی از بهترین مزایای این موسسه قیمت های عالی کلاس های آنلاین آیلتس آن است که نسبت به کیفیت آنها قابل قبول می باشد. خیلی راحت می توانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و شروع به یادگیری کنید.

 • فعالیت در زمینه آموزش زبان کودکان به صورت تخصصی
 • هزینه کلاس ها معقول است
 • محیط کاملا شاد و کودکانه دارد
 • پشتیبانی و مدیریت قوی و منظم

در حال حاضر نه تنها در تهران بلکه در چند شهر در سراسر کشور شعبه دارد و در حال حاضر کلاسهای زبان کودک را هم حضوری و هم آنلاین برگزار می کند.

website   اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای این موسسه

2- آموزشگاه علوم و  فنون کیش

آدرس و تماس تهران، بزرگراه آفریقا، بعد از چهارراه جهان کودک ، خیابان کیش، پلاک۴۶، 021۴۱۵۹۲۰۰۰

2
این موسسه جزو بهترین ها برای آموزش زبان (فقط زبان انگلیسی) به کودکان می باشد. هم حضوری و هم آنلاین فعالیت کرده و سالها در زمینه آموزش زبان به کودکان تجربه دارد. رضایت والدین قابل قبول و محیط و مدیریت قابل اعتمادی دارد.

هرچند هزینه کمی نسبت به سایر موسسات بیشتر است ولی با تدریس کتاب Super Safari در سه سطح مختلف می تواند سریعا به پیشرفت کودک شما کمک کند.

 • هزینه ها کمی بالاتر از سایر موسسات
 • مدیریت منظم و محیط شاد
 • آزمون پایان ترم ندارد و کودکان در هر سطحی به سطوح بالاتر راه می یابند
 • آموزش هم بصورت مجزا و هم گروهی

در حال حاضر نه تنها در تهران بلکه در چند شهر در سراسر کشور شعبه دارد و در حال حاضر کلاسهای زبان کودک را فقط به صورت حضوری برگزار می کند.

website   اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای این موسسه

3- آموزشگاه ایکاد

آدرس و تماس تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نبش کوچه ۲۲، 02188558812

ایکاد

در زمینه آموزش زبان به کودکان به صورت کاملا قوی و منسجم کار می کند. کادر تخصصی در این زمینه دارد و فضا برای کودکان در محیط آموزش آن چه به صورت مجازی و یا حضوری مطلوب است. در حال حاضر فقط برای کودکان 4 تا 7 سال آموزش دارد و منابع آموزشی برای کودکان در آن مختص سیستم علمی ایران کانادا می باشد.

ضمنا مانند بسیاری موسسات دیگر ازمون ها در سطح کودکان برگزار نمی شود ولی والدین نسبت به کلاس های این موسسه کاملا راضی بوده اند.
 • هزینه ها قابل قبول
 • مدیریت منظم و محیط مطمئن
 • آزمون پایان ترم ندارد و کودکان در هر سطحی به سطوح بالاتر راه می یابند
 • آموزش هم بصورت مجزا و هم گروهی

در حال حاضر نه تنها در تهران بلکه در چند شهر در سراسر کشور شعبه دارد.

website   اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای این موسسه

4- آموزشگاه کوئیک

آدرس و تماس تهران خیابان اقدسیه (موحد دانش) روبروی سفارت چین نبش خیابان بوستان، 02126121124

موسسه کوئیک

جزو آموزشگاه های خوب در زمینه کلاس های زبان کودکان است و از متد Lquick بهره می برد که باعث افزایش سرعت یادگیری کودک می شود هر چند متدهای آموزشی نسبت به سایر موسسات برای کودکان کمی سخت گیرانه تر است.

کلاسها اکثرا برای کودکان به صورت مجازی برگزار می شود و معمولا از اساتیدی که برای آموزش بزرگسالان استفاده می شود برای کودکان نیز بهره گرفته می شود:
 • هزینه ها متوسط
 • محیط سخت گیرانه تر نسبت به بقیه موسسات
 • آزمون پایان ترم ندارد و کودکان در هر سطحی به سطوح بالاتر راه می یابند
 • اساتید و موسسه به صورت تخصصی روی آموزش زبان کودک فعالیت نمی کند

در حال حاضر تنها در تهران شعبه دارد ولی در شهرستان ها هم می توانید کودک خود را به صورت مجازی ثبت نام کنید

website   اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای این موسسه

اگر حتما می خواهید کودک تان به صورت حضوری در کلاس های آموزش زبان حضور پیدا کند و در شهرستان ها هستید یکی از موسسات بالا را انتخاب نمایید در غیر این صورت به شعب سفیر یا کانون زبان مراجعه کنید.

همانطور که در ابتدای مطلب هم گفتیم موضوع امنیت، شاد بودن و منظم بودن روند آموزش به کودک را در انتخاب کلاس مناسب برای او در اولویت قرار دهید. بسیاری از نگرش ها و طرز فکر کودک در همین کلاسها شکل خواهد گرفت. حتما اگر سوالی در زمینه کلاسهای آموزش زبان کودکان دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید تا پاسخ دهیم.

kids

حتما بخوانید!

4 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام در باره موسسه زبان خوب پرسیده بودید زبانسرا واقعا خوبه ازمون اصلی ایلتس رو برگزار می کنه هر کی میخواد شرکت کنه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید کانون زبان ایران در شهرما شعبه داره میخواستم بدونم نحوه آموزششون برای کودکان 8ساله خوبه یانه؟

  پاسخ
 • وحید امیری
  جولای 27, 2022 1:34 ب.ظ

  کسی در مورد آموزشگاه آنلاین المپ ، نظری داره ؟ می گن کودکانش خیلی خوبه ولی من برای آیلتس می خوام

  پاسخ
 • نیلوفر متین
  سپتامبر 19, 2022 5:38 ق.ظ

  من تو دوره های آیلتس المپ شرکت کردم . استادهاش خوبه و قیمت هاش هم منصفانه اس.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست