English
Gallery-Blog_Vocabulary-Doodle

دانلود رایگان۱۲درس آموزش ۳۰۰۰ تا از واژگان مهم انگلیسی (فیلم فارسی+جزوه PDF)

یکی از دغدغه های اصلی هر زبان آموز انگلیسی، پیدا کردن لغات مهم، ضروری و کاربردی می باشد.

یکی از دغدغه های اصلی هر زبان آموز انگلیسی، پیدا کردن لغات مهم، ضروری و کاربردی می باشد. دقت کنید که یادگیری لغات بصورت تصویری، تا ۱۰ برابر بیشتر از حافظه نوشتاری (صرفا خواندن متن) پایدار می باشد. از این رو در این پست ۱۲ ویدیوی آموزش لغات زبان انگلیسی که بیش از ۳۰۰۰ کلمه یا واژه انگلیسی را برای شما توضیح می دهند را آماده کرده ایم. و در ادامه هم ۲ اپلیکیشن برتر اندروید و آیفون (اپلیکیشن یادگیری آسان واژگان انگلیسی) را برای دانلود رایگان قرار داده ایم.

دقت کنید که این واژگان برای سطح مقدماتی تا پیشرفته کاربرد دارند. خود بنده و ۲ تن از دوستانم که در آزمون های تافل و آیلتس بالاترین نمره ها را کسب کردیم از همین منابع (خصوصا جزوه پی دی اف که اکثر کلمات آن بسیار بسیار کاربردی هستند!) برای یادگیری لغات زبان استفاده کردیم (پس حاصل سال ها تجربه را در این پست در اختیار شما قرار داده ایم- هر سوال یا راهنمایی دیگری هم نیاز داشتید در بخش نظرات مطرح کنید)

نکته مهم! این پست جالب را هم از دست ندهید: دانلود رایگان ۳۰ درس ضروری آموزش گرامر زبان انگلیسی (فیلم فارسی+PDF)

۱- دانلود ۱۲ درس آموزش واژگان پرکاربرد زبان انگلیسی

این ویدیوها را ممکن است در جای جای اینترنت ببینید، ما سعی کرده ایم که با توجه به تجربه در این زمینه، آنها را گلچین کنیم و در اختیارتان قرار دهیم. نمونه این ویدیوها را در زیر می بینید:

لینک های دانلود:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

نکته مهم: یادگیری زبان انگلیسی بسیار حساس است. حتما از نرم افزارهای جدید و باکیفیت (که حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند) استفاده کنید تا هم سریع تر یاد بگیرید و هم از اشتباهاتی که توسط منابع پراشتباه و بی کیفیت در بدن شما جا می افتد جلوگیری کنید! (این پکیج های فوق العاده و حرفه ای  را ببینید)

۲- دانلود رایگان ۲ اپلیکیشن برتر آموزش لغات زبان انگلیسی

بعنوان مکمل ویدیوهای بالا و مکمل پی دی اف آخر صفحه، ۲ اپلیکیشن برتر موجود در سرتاسر اینترنت، برای یادگیری بهتر لغات زبان برای تان معرفی می کنیم. وارد صفحه دانلود شوید و بسته به گوشی خود آنها را دانلود کنید:

دانلود اپلیکیشن Learn English Vocabulary ویژه اندروید 

Learn English Vocabulary

دانلود اپلیکیشن Word of the day: Learn English ویژه ios  

word of the day

۳- دانلود رایگان جزوه آموزش لغات زبان انگلیسی (متوسط-پیشرفته-تافل-آیلتس و…)

این پی دی اف را بنده حدود ۳ سال پیش در نت بصورت اتفاقی پیدا کردم و گلچینی از کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی است که توسط یکی از هموطنان عزیزمان که در حال حاضر ساکن استرالیا می باشد. تنها مشکل این پی دی اف این است که تلفظ لغات را ندارد (که البته خود یک مزیت هست!). شما هر لغت که تلفظ آن را نمی دانید با کمک گوگل ترنسلیت پیدا کنید و ضمنا گوگل ترنسلیت، هم معنای آن را به شما داده و حتی در قالب جمله هم با مثال به شما آموزش می دهد!

دانلود پی دی اف آموزش واژگان مهم زبان انگلیسی

نکته مهم! ۲۰ اصطلاح ضروری برای اینکه یک انگلیسی زبان حرفه ای به نظر برسید

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ثبت دیدگاه