بنر فشرده
LearnEnglish

۵تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی اندروید و کامپیوتر (طبق تحقیقات جدید)

قطعا یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از نرم افزار است. نرم افزارهایی آموزشی که

قطعا یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از نرم افزار است. نرم افزارهایی آموزشی که هم بتوانید در گوشی موبایل (اندروید، ios و…) استفاده کنید و هم نرم افزارهایی که قابل اجرا بر روی کامپیوتر باشند. در این پست ما با کمک چند موسسه معتبر آموزش زبان انگلیسی در آمریکا، ۵ تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی کرده و لینک خرید آنلاین اینترنتی و یا خرید پستی آنها را هم برای تان قرار می دهیم.

یادگیری زبان انگلیسی زمانی آسان و پایدار خواهد بود که یا بصورت مداوم با بهترین اساتید آموزش ببینید یا اینکه نرم افزارهای آموزشی اصولی را برای یادگیری انتخاب کنید. نکته بسیار مهم این است که انتخاب یکی از هزاران نرم افزار و اپلیکیشن غیراستاندارد موجود در بازار، فرآیند یادگیری شما را بسیار طولانی تر می کند و بسیاری از اشتباهات را در بدن شما جا خواهند انداخت که بعدها اصلاح کردن شان بسیار مشکل است. پس در انتخاب منابع آموزش زبان بسیار دقت کنید.

حتما بخوانید: دانلود ۵ تا از بهترین دیکشنری های روز دنیا که حتما باید داشته باشید!

اما چرا نرم افزار آموزشی….؟

نرم افزار انگلیسی

انسان دارای حواس ۵ گانه است. (بویایی، شنوایی …). زمانی که کتابی را می خوانید، تنها از حواس بینایی خود برای یادگیری استفاده می کنید. تصویر کنید وقتی حواس دیگر شما مثل شنوایی هم به فرآیند یادگیری افزوده شوند. سرعت و پایداری در یادگیری زبان با افزوده شدن یک حس، بیش از دوبرابر افزایش می یابد!! فکر می کنید چرا کسانی که در یک کشور انگلیسی زبان هستند، زبان را خیلی راحت تر یاد می گیرند؟ چون از تمام حواس خود برای یادگیری استفاده می کنند. پس نرم افزارهای آموزشی حواس بیشتری از شما درگیر می کنند، سرعت یادگیری را بصورت چشمگیری افزایش می دهند. ضمن اینکه این نرم افزارها توسط موسسات معتبر داخلی و خارجی و تحت نظارت باتجربه ترین اساتید تهیه می شوند و حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند. پس توصیه اکید ما به شما استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری است.

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

تحقیقات جدید انجام شده توسط lab موسسه فولنت یو و همچنین Busy teacher نشان می دهند که نرم افزارهای زیر جزو بهترین ها برای یادگیری سریع تر زبان انگلیسی هم برای کامپیوتر و هم اندروید هستند. همچنین ما از دو موسسه تحقیقاتی داخلی هم برای شناخت نرم افزارهای اموزش زبان تولید داخل کمک گرفته ایم.

۱- آموزش زبان انگلیسی رزتا استون (اندروید و کامپیوتر)

تصویری از محیط نرم افزار Rosetta stone

این بسته که توسط میلیون ها زبان آموز در سرتاسر دنیا استفاده می شود، بیش از ۲۰ سال است که بصورت مداوم توسط بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی در دنیا ویرایش شده و نسخه جدید آن هرساله منتشر می شود. تمامی آموزش های این بسته نرم افزاری توسط معلم های بومی (native) تهیه شده اند. یکی از بهترین ویژگی های این بسته این است که تلفظ زبان انگلیسی و مکالمه را خیلی خوب به شما آموزش می دهد. هر چند در زمینه نوشتاری و خواندن هم به شما کاملا کمک می کند.

برنامه درسی در این نرم افزار آموزشی (هم اندروید و هم کامپیوتر دسکتاپ) به گونه ای است که از متد immersion یا غوطه وری در زبان انگلیسی استفاده می کند. حتی وب سایت مجله کامپیوتر (Pcmag) و تاپ تن هم این نرم افزار را جزو انتخاب های اولیه خود در این زمینه قرار داده اند.

   اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه جدید و کاملا اورجینال کامپیوتر

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

۲- نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت (فقط نسخه تصویری)

نسخه سوم از زبان نصرت که به صورت تصویری ارائه شده است یکی از بهترین بسته های آموزش زبان انگلیسی است که توسط دو آزمایشگاه زبان داخلی و با نظارت یک موسسه زبان خارجی تدوین شده است و توسط بسیاری از اساتید باتجربه زبان انگلیسی در داخل کشور، بعنوان بهترین منبع نرم افزار آموزش زبان انگلیسی (حداقل در زمینه مکالمه و لغت زبان انگلیسی) معرفی می شود. تاثیر این نرم افزار آموزشی در تقویت مکالمه در کمتر از ۳ ماه !! واقعا جالب و تحسین برانگیز است. حتما یک بار این نرم افزار را امتحان کنید. اما فقط و فقط نسخه تصویری (نسخه ۳ نرم افزار نصرت) و آنهم بسته اورجینال. بسیاری از وب سایت ها این بسته را (به هر دلیلی که از گفتن آن عاجز هستم) دستکاری کرده اند.

   اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه جدید و کاملا اورجینال این نرم افزار با بهترین قیمت 

۳- اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)

آموزش با موسیقی

این اپلیکیشن ایرانی یکی از نرم افزارهای بدردبخور در زمینه آموزش موسیقی است که با پخش آهنگ های مختلف و متن همچنین ترجمه فارسی، کمک مناسبی برای تقویت زبان انگلیسی می باشد و امتیاز بالایی در گوگل پلی هم بدست آورده است.

   دانلود برای اندروید

   دانلود از مایکت

۴- نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo

تصویری از محیط نرم افزار آموزش زبان انگلیسی duolingo

این نرم افزار نسبت به بابلز برتری هایی دارد. از جمله اینکه بسیاری از امکانات آن رایگان است. ضمن اینکه یادگیری زبان در این نرم افزار با جنبه سرگرمی همراه است که برای بسیاری بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. همچنین کلمات و موضوعات پایه ای در زبان در این نرم افزار نسبتا مناسب توضیح داده شده اند.

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

۵- بسته نرم افزار آموزش بدون توقف نسخه ۲

زبان-انگلیسی-بدون-توقف

این نرم افزار که در حال حاضر فقط برای کامپیوتر موجود است (هر چند می توانید فیلم ها و فایل های صوتی آن را در گوشی خود استفاده کنید) یکی از کامل ترین بسته های نرم افزاری آموزش زبان انگلیسی در دنیاست. این بسته زبان را در هر ۴ بخش Reading, Writing, Speaking و Listening به خوبی آموزش می دهد. هر درس شامل کلمات جدید، گرامر ، اصطلاحات کاربردی و اجتماعی زبان در قالب محتوای چهارگانه مهارتی است و با تبیین شفاف اهداف ارتباطی، آغاز و با تمرین‌های کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه می‌یابد. در این متد، زبان‌آموز با مراقبت تمام و به‌صورت موثر و قابل فهم در معرض انگلیسی طبیعی و معتبر قرار می‌گیرد و برای تبیین گرامر، مثال‌های متنوعی از محاوره واقعی آورده می‌شود. نکته جالب در این بسته آموزشی، استفاده از کتاب های topnotch برای محتوای این نرم افزار است که بهترین کیفیت ممکن را به شما ارائه خواهند داد.

   توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه اصلی این نرم افزار

سایر اپلیکیشن ها

software-icon-30   اپلیکیشن Hello English

اپلیکیشن انگلیسی

که یکی از بالاترین امتیازات را در گوگل استور و اپ استور بدست آورده است. اپلیکیشن فوق العاده ای برای تقویت شنیداری و گفتاری زبان انگلیسی می باشد:

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

software-icon-30   Learn English Vocabulary – 6,000 Words

 

اپ آیتونز 1

اپلیکیشن رایگان برای یادگیری لغات انگلیسی رایج در گوشی شما. این اپلیکیشن هم مانند سایر اپ های این لیست امتیاز فوق العاده ای در گوگل پلی و استور بدست آورده است:

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

software-icon-30   اپلیکیشن ۵۰۴ واژه ضروری

قطعا نام این اپ را شنیده اید. تفاوت این اپلیکیشن با کتاب این است که تلفظ و کلمات و جملات را با هم در قالب یک اپلیکیشن خواهید داشت و این کمک زیادی نه تنها به واژگان بلکه به ریدینگ و رایتینگ و لیسنینگ شما خواهد کرد:

   دانلود اپلیکیشن موبایل ۵۰۴ واژه + تلفظ (اندروید)

   دانلود اپلیکیشن موبایل ۵۰۴ واژه + تلفظ (آیفون و آیپد)

حتما اگر نرم افزار بهتری می شناسید در بخش نظرات به وبسایت چرب زبان اعلام کنید.

engl

10 دیدگاه در “۵تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی اندروید و کامپیوتر (طبق تحقیقات جدید)

    1. نویسنده
    1. نویسنده
    1. نویسنده

ارسال دیدگاه