LearnEnglish

۵تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی اندروید و کامپیوتر (طبق تحقیقات جدید)

ielts gama-min

قطعا یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از نرم افزار است. نرم افزارهایی آموزشی که هم بتوانید در گوشی موبایل (اندروید، ios و…) استفاده کنید و هم نرم افزارهایی که قابل اجرا بر روی کامپیوتر باشند. در این پست ما با کمک چند موسسه معتبر آموزش زبان انگلیسی در آمریکا، ۵ تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی کرده و لینک خرید آنلاین اینترنتی و یا خرید پستی آنها را هم برای تان قرار می دهیم.

یادگیری زبان انگلیسی زمانی آسان و پایدار خواهد بود که یا بصورت مداوم با بهترین اساتید آموزش ببینید یا اینکه نرم افزارهای آموزشی اصولی را برای یادگیری انتخاب کنید. نکته بسیار مهم این است که انتخاب یکی از هزاران نرم افزار و اپلیکیشن غیراستاندارد موجود در بازار، فرآیند یادگیری شما را بسیار طولانی تر می کند و بسیاری از اشتباهات را در بدن شما جا خواهند انداخت که بعدها اصلاح کردن شان بسیار مشکل است. پس در انتخاب منابع آموزش زبان بسیار دقت کنید.

حتما بخوانید: دانلود ۵ تا از بهترین دیکشنری های روز دنیا که حتما باید داشته باشید!

اما چرا نرم افزار آموزشی….؟

نرم افزار انگلیسی

انسان دارای حواس ۵ گانه است. (بویایی، شنوایی …). زمانی که کتابی را می خوانید، تنها از حواس بینایی خود برای یادگیری استفاده می کنید. تصویر کنید وقتی حواس دیگر شما مثل شنوایی هم به فرآیند یادگیری افزوده شوند. سرعت و پایداری در یادگیری زبان با افزوده شدن یک حس، بیش از دوبرابر افزایش می یابد!! فکر می کنید چرا کسانی که در یک کشور انگلیسی زبان هستند، زبان را خیلی راحت تر یاد می گیرند؟ چون از تمام حواس خود برای یادگیری استفاده می کنند. پس نرم افزارهای آموزشی حواس بیشتری از شما درگیر می کنند، سرعت یادگیری را بصورت چشمگیری افزایش می دهند. ضمن اینکه این نرم افزارها توسط موسسات معتبر داخلی و خارجی و تحت نظارت باتجربه ترین اساتید تهیه می شوند و حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند. پس توصیه اکید ما به شما استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری است.

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

تحقیقات جدید انجام شده توسط lab موسسه فولنت یو و همچنین Busy teacher نشان می دهند که نرم افزارهای زیر جزو بهترین ها برای یادگیری سریع تر زبان انگلیسی هم برای کامپیوتر و هم اندروید هستند. همچنین ما از دو موسسه تحقیقاتی داخلی هم برای شناخت نرم افزارهای اموزش زبان تولید داخل کمک گرفته ایم.

۱- آموزش زبان انگلیسی رزتا استون (اندروید و کامپیوتر)

تصویری از محیط نرم افزار Rosetta stone

این بسته که توسط میلیون ها زبان آموز در سرتاسر دنیا استفاده می شود، بیش از ۲۰ سال است که بصورت مداوم توسط بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی در دنیا ویرایش شده و نسخه جدید آن هرساله منتشر می شود. تمامی آموزش های این بسته نرم افزاری توسط معلم های بومی (native) تهیه شده اند. یکی از بهترین ویژگی های این بسته این است که تلفظ زبان انگلیسی و مکالمه را خیلی خوب به شما آموزش می دهد. هر چند در زمینه نوشتاری و خواندن هم به شما کاملا کمک می کند.

برنامه درسی در این نرم افزار آموزشی (هم اندروید و هم کامپیوتر دسکتاپ) به گونه ای است که از متد immersion یا غوطه وری در زبان انگلیسی استفاده می کند. حتی وب سایت مجله کامپیوتر (Pcmag) و تاپ تن هم این نرم افزار را جزو انتخاب های اولیه خود در این زمینه قرار داده اند.

   اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه جدید و کاملا اورجینال کامپیوتر

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

۲- نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت (فقط نسخه تصویری)

نسخه سوم از زبان نصرت که به صورت تصویری ارائه شده است یکی از بهترین بسته های آموزش زبان انگلیسی است که توسط دو آزمایشگاه زبان داخلی و با نظارت یک موسسه زبان خارجی تدوین شده است و توسط بسیاری از اساتید باتجربه زبان انگلیسی در داخل کشور، بعنوان بهترین منبع نرم افزار آموزش زبان انگلیسی (حداقل در زمینه مکالمه و لغت زبان انگلیسی) معرفی می شود. تاثیر این نرم افزار آموزشی در تقویت مکالمه در کمتر از ۳ ماه !! واقعا جالب و تحسین برانگیز است. حتما یک بار این نرم افزار را امتحان کنید. اما فقط و فقط نسخه تصویری (نسخه ۳ نرم افزار نصرت) و آنهم بسته اورجینال. بسیاری از وب سایت ها این بسته را (به هر دلیلی که از گفتن آن عاجز هستم) دستکاری کرده اند.

   اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه جدید و کاملا اورجینال این نرم افزار با بهترین قیمت 

دانلود کنید:

۳- اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)

آموزش با موسیقی

این اپلیکیشن ایرانی یکی از نرم افزارهای بدردبخور در زمینه آموزش موسیقی است که با پخش آهنگ های مختلف و متن همچنین ترجمه فارسی، کمک مناسبی برای تقویت زبان انگلیسی می باشد و امتیاز بالایی در گوگل پلی هم بدست آورده است.

   دانلود برای اندروید

   دانلود از مایکت

۴- نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Duolingo

تصویری از محیط نرم افزار آموزش زبان انگلیسی duolingo

این نرم افزار نسبت به بابلز برتری هایی دارد. از جمله اینکه بسیاری از امکانات آن رایگان است. ضمن اینکه یادگیری زبان در این نرم افزار با جنبه سرگرمی همراه است که برای بسیاری بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. همچنین کلمات و موضوعات پایه ای در زبان در این نرم افزار نسبتا مناسب توضیح داده شده اند.

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

۵- بسته نرم افزار آموزش بدون توقف نسخه ۲

زبان-انگلیسی-بدون-توقف

این نرم افزار که در حال حاضر فقط برای کامپیوتر موجود است (هر چند می توانید فیلم ها و فایل های صوتی آن را در گوشی خود استفاده کنید) یکی از کامل ترین بسته های نرم افزاری آموزش زبان انگلیسی در دنیاست. این بسته زبان را در هر ۴ بخش Reading, Writing, Speaking و Listening به خوبی آموزش می دهد. هر درس شامل کلمات جدید، گرامر ، اصطلاحات کاربردی و اجتماعی زبان در قالب محتوای چهارگانه مهارتی است و با تبیین شفاف اهداف ارتباطی، آغاز و با تمرین‌های کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه می‌یابد. در این متد، زبان‌آموز با مراقبت تمام و به‌صورت موثر و قابل فهم در معرض انگلیسی طبیعی و معتبر قرار می‌گیرد و برای تبیین گرامر، مثال‌های متنوعی از محاوره واقعی آورده می‌شود. نکته جالب در این بسته آموزشی، استفاده از کتاب های topnotch برای محتوای این نرم افزار است که بهترین کیفیت ممکن را به شما ارائه خواهند داد.

   توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی نسخه اصلی این نرم افزار

سایر اپلیکیشن ها

software-icon-30   اپلیکیشن Hello English

اپلیکیشن انگلیسی

که یکی از بالاترین امتیازات را در گوگل استور و اپ استور بدست آورده است. اپلیکیشن فوق العاده ای برای تقویت شنیداری و گفتاری زبان انگلیسی می باشد:

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

software-icon-30   Learn English Vocabulary – 6,000 Words

 

اپ آیتونز 1

اپلیکیشن رایگان برای یادگیری لغات انگلیسی رایج در گوشی شما. این اپلیکیشن هم مانند سایر اپ های این لیست امتیاز فوق العاده ای در گوگل پلی و استور بدست آورده است:

   دانلود برای اندروید

   دانلود برای آیفون و آیپد

software-icon-30   اپلیکیشن ۵۰۴ واژه ضروری

قطعا نام این اپ را شنیده اید. تفاوت این اپلیکیشن با کتاب این است که تلفظ و کلمات و جملات را با هم در قالب یک اپلیکیشن خواهید داشت و این کمک زیادی نه تنها به واژگان بلکه به ریدینگ و رایتینگ و لیسنینگ شما خواهد کرد:

   دانلود اپلیکیشن موبایل ۵۰۴ واژه + تلفظ (اندروید)

   دانلود اپلیکیشن موبایل ۵۰۴ واژه + تلفظ (آیفون و آیپد)

software-icon-30  اپلیکیشن واژه آموز

تصویری از محیط نرم افزار

تصویری از محیط نرم افزار

واژه آموز برنامه‌ای ساده و کوچکی است که لغات کلیدی زبان انگلیسی را به صورت درس به درس و به کمک نمودارهای یادگیری و فلش‌کارت آموزش می‌دهد. منابع استفاده شده برای این برنامه دو کتاب ۵۰۴ و ۱۱۰۰ هستند. کسانی که در زمینه آموزش انگلیسی قدمی برداشته‌اند، حتما نام این دو کتاب را شنیده و با شهرت آنها آشنا هستند. با یادگیری لغات اصلی موجود در کتاب ۵۰۴ شما قادر خواهید بود که به راحتی محاورات روزمره را انجام داده و در موقع لزوم کلمه‌ی مناسب را به خاطر آورده و به کار ببندید.

  دانلود برای آیفون

  دانلود برای اندروید

حتما اگر نرم افزار بهتری می شناسید در بخش نظرات به وبسایت چرب زبان اعلام کنید.

English

حتما بخوانید!

33 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام روز بخیر عذر میخوام duolingo وhello english زبان فارسی رو هنوز ندارن داخل برنامشون، چطوری میشه ازشون استفاده کرد؟

  پاسخ
  • درود بر شما.
   ظاهرا doulingo زبان فارسی را در نسخه جدید اضافه کرده است. در غیر این صورت بایستی به کمک دیکشنری معانی را پیدا کنید که اتفاقا روش بهتری برای یادگیری است

   پاسخ
 • سلام از سایت فوق العاده تون متشکرم توضیحاتتون خیلی عالی بود
  به نظر شما نرم افزار TOEFL iBT برای تمام جوانب ازمون تافل کامله و کنارش نیازی به خوندن کتاب نداره؟

  پاسخ
  • نه هنوز duolingo زبان فارسی نداره،نه این نرافزار بلکه خیلی های دیگه ظاهرا با زبان فارسی مشگل دارن!

   پاسخ
 • سلام به نظر شما نرم افزار زبان پارس برای تافل کافیه و کنارش کتاب لازم نداره؟

  پاسخ
 • رادیاتور پنلی
  سپتامبر 8, 2018 10:07 ق.ظ

  عالی بود سپاس

  پاسخ
 • سلام من انگلیسی ام صفر هست،راهنمایی شما برای شروع چی هست.ضمنا سرم خیلی شلوغه اما دوست دارم زبان انگلیسی به لهجه امریکایی رو یاد بگیرم.با تشکر از شما بزرگوار

  پاسخ
  • علی سلطانی
   آگوست 25, 2019 8:09 ق.ظ

   سلام، به نظر من به علت مشغله فکری زیاد کلاً شما بی خیال آموزش هر نوع زبانی باش، یه موقع استرس بهت وارد میشه و یادگیریت میاد پایین؛ برو دنبال یه کار دیگه! مطمئن باش ضرر نمی کنی؟

   پاسخ
 • دالینگو که نصب نمیشه میگه در کشور شما پشتیبانی نمیشه.چاره چیه؟….

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر نرم افزار آموزش بدون توقف نسخه ۲ امکان مکالمه هم زمان فراهم می کنو منظورم امکان مکالمه با نرم افزار و اینکه اشکالات رو مطرح کن

  پاسخ
 • محمّد باقر
  نوامبر 25, 2018 3:57 ب.ظ

  سلام،من از نرم افزار های دهکده زبان و هرمس برای یادگیری زبان انگلیسی در کنار نرم افزار رزتا استون استفاده میکنم،نرم افزار دهکده زبان با تکیه به داستان ها و کتاب های انگلیسی زبان سعی در آموزش گرامر تلفظ و تقویت شنیدار دارد علاوه بر آن وجود کتاب ها و دوره هایی مثل top notch ,touchstone,summit و… یادگیری زبان را خیلی جذاب تر کرده اگه خواستید میتونید اون رو هم معرفی کنید.

  پاسخ
 • سلام ببخشید به من نرم افزار تاک رو پیشنهاد دادن ولی هزینه داره براهمراه اولیا یه سال اینتر چنج رفتم مقدماتی رو کتاب قرمز جمله سازی رو مثل دیکشنری یاد گرفتم شما چه نرم افزاری پیشنهد میکنین ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 • سلام چطور باید راه اندازیش کنم

  پاسخ
 • سلام اپلیکیشن hello english رو نمیتونم دانلود کنم میگه پشتیبانی نمیشه چجوری میتونم دانلود کنم؟با فیلترشکن هم نشد

  پاسخ
 • سلام میتونم بپرسم کدوم برنامه من رو میتونه به انگلیسی مسلط کنه یه برنامه ای میخواهم که خیلی خوب به انگلیسی مسلطم کنه باتشکر

  پاسخ
  • سلام. فقط برنامه کافی نیست باید هم زمان از کتاب ها هم استفاده کنید. ولی در بین برنامه ها ما رزتااستون رو پیشنهاد می کنیم

   پاسخ
 • یل اردشیر بزرگ زادگان
  دسامبر 9, 2019 4:49 ب.ظ

  سلام من دیپلم ردّی ام. بشد ت دوصت دارم ذبان انگلسی یاد بگرم. البه میخام با لحجه محلی امریکایی باشه لتفن راحنمایی کنید.

  پاسخ
 • سلام ؛ داش بنظرم تو همون زبان فارسی رو کامل کن بعد بچسب به زبان انگلیسی ؛ آخه تو همین یه جمله ای که گفتی ایقد غلط املایی داری که…

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید . به نظرتون برای یادگیری زبان پکیجdoit خوبه ؟ میشه یک پکیج عالی که قیمتش به صرفه باشه معرفی کنید من سطح زبانم درحد کلاس نهم مدرسه است و میخوام تا دوسال اینده در ازمون ایلتس نمره بالای ۷ بگیرم ممنون میشم اگه راهنمایی بکنین که چیکار کنم

  پاسخ
 • رضا اسدزاده
  سپتامبر 19, 2020 8:44 ق.ظ

  سلام ببخشید میشه بگید کدومش بهتره اخه موندم دانلود کنم یک برنامه ای میخواستم که
  خودش بخونه و در پایینش بنویسه مثل اموزش زبانی ترکی که تو گوگل پلیر هست روی برنامه یک عکس جغدی هم داره

  پاسخ
 • با اینکه Duolingo زبان فارسی نداره ( هنوز نداره ) اما اگر انگلیسی بلد باشید بهترین برنامه برای یادگیری زبان سومه ! من الان باهاش از طریق انگلیسی ، فرانسه میخونم و به نظرم فوق العاده است !!!

  پاسخ
 • سلام،بنظر شما دوستان ، نرم افزار های مثل Memris یا Doulingoیا نصرت یاBasuu یا Rosseta Stone و….کدام یک بهتر هستن وپیشنهاد میکنین؟ممنون.

  پاسخ
 • سلام. چطوري مي تونم فقط از طريق گوشي انگليسي گوش بدهم

  پاسخ
 • سلام.ببخشید خیلی از اپلیکیشنهای آموزش زبان تو کشورمون پشتیبانی نمیشن.یعنی وقتی میخوایم دانلود کنیم خطا میده و اصلا گزینه دانلود نداره.چکار باید کرد؟؟

  پاسخ
 • با سلام ممنون از سایتتون نرم افزار ef hello را نمیتونم فایل های درس غیر از فود را باز کنم و خطای unlock to enroll میمونه از وی پی ان هم ایتفاده کردم نشد راه حل چیه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست