عدالت

8 بهترین وکیل شهر مشهد (زن و مرد و کاملا خبره)

گاما

وقتی با مسائل حقوقی و حقوقی مواجه می‌شوید، انتخاب یک وکیل مناسب امری بسیار حیاتی است. وکلان در رسیدگی به موارد حقوقی شما نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند و تأثیر بزرگی در نتیجه پرونده‌های حقوقی دارند. از این رو، شناختن نکات حیاتی در انتخاب وکیل بسیار مهم است. در این مقاله، به بررسی نکاتی که باید در انتخاب وکیل مدنظر داشته باشید خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم وکیل مناسبی را برای مسائل حقوقی خود انتخاب کنید.

آیا وکیل مناسب برای مسئله شماست؟

برای اطمینان از انتخاب وکیل مناسب برای مسائل حقوقی شما، باید برخی عوامل را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ادامه به چند سوال کلیدی که می‌توانید از خودتان بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که وکیل شما مناسب است، اشاره می‌کنم:

1- آیا وکیل تخصص دارد؟

 • آیا وکیل در زمینه مسئله شما تخصص دارد؟
 • آیا تجربه کافی در حل مسائل مشابه دیگر مشتریان داشته است؟

2- آیا سابقه کاری قوی دارد؟

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزشی چرب زبان، هرررر زبانی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان زبان مدنظرتو مثل بلبل حرف بزن!


 

 • چقدر سال تجربه در حوزه حقوق دارد؟
 • آیا سابقه کاری موفق در دادگاه‌ها و مذاکرات دارد؟

3- آیا تعهد به پرونده شما را دارد؟

 • آیا از وکیل بپرسید که آیا تعهد کامل به پرونده شما دارد یا نه؟
 • آیا توانایی اختصاص زمان و انرژی به پرونده شما را دارد؟

4- آیا ارتباط موثری دارد؟

 • آیا توانایی ارتباطی عالی با شما و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده دارد؟
 • آیا به سوالات و نگرانی‌های شما به موقع پاسخ می‌دهد؟

5- آیا متقاضیان قبلی راضی بوده‌اند؟

 • آیا توصیه‌ها و نظرات مشتریان قبلی مثبت بوده‌اند؟
 • آیا سابقه خوبی در انجام پرونده‌های حقوقی دارد؟

6- آیا هزینه‌های حقوقی مطابق با بودجه‌تان است؟

 • آیا هزینه‌های حقوقی به صورت واضح و کامل تعریف شده‌اند؟
 • آیا از پیش از هزینه‌های احتمالی آگاه شده‌اید؟

7- آیا وکیل اخلاقیت دارد؟

 • آیا از اخلاقیت و رفتار اصولی در تمام موارد پرونده پیروی می‌کند؟

8- آیا وکیل برنامه استراتژیک دارد؟

 • آیا وکیل توانایی طراحی یک برنامه استراتژیک برای پرونده شما را دارد؟

9- آیا تعهد به آموزش دارد؟

 • آیا وکیل به طور مداوم به آموزش خود ادامه می‌دهد و با تغییرات جدید در قوانین آشنا است؟

10- آیا در محدوده جغرافیایی مورد نیاز شما فعالیت می‌کند؟

 • آیا وکیل در منطقه‌ای که پرونده شما در آن مرتبط است فعالیت می‌کند؟

با پاسخ به این سوالات و بررسی دقیق وکلان مختلف، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وکیلی را انتخاب کرده‌اید که بهترین تطابق با نیازها و مسائل حقوقی شما دارد. همچنین، از توافقنامه تکمیلی برای شرایط و تعهدات دقیقتر در اختیار قرار دادن نیز کمک می‌کند تا همه موارد به شکل واضح تعریف شوند.

بهترین وکلای شهر مشهد

برای اینکه بهترین وکیل های یک شهر را بشناسید باید تجربه کافی در این زمینه، حضور کافی در دادگاه و دعاوی مختلف و موارد از این قبیل زیاد داشته باشید. ضمنا نظرات و بازخورد موکل های آنها را که در دعاوی مختلف، وکیل گرفته اند را بررسی کنید.

رزومه و تجربه نیز در کنار این موارد بسیار مهم است ضمن اینکه انصاف، پایبندی و اخلاق وکیل نیز بسیار مهم است. اینها نکاتی هستند که ما در نظر گرفته ایم تا بهترین وکلای مشهد را معرفی کنیم اما این نکته مهم را همین الان بگوییم که ممکن است برخی از این وکلا، هر پرونده ای را قبول نکنند یا گاها پرونده های ارزان یا زیر فلان قیمت را نپذیرند. اکثر وکلای معروف و ماهر همینطور هستند پس بهتر است چند نفر از وکلای زیر را تماس بگیرید، مورد خود را با آنها تلفنی یا حضوری در میان بگذارید بعد تصمیم بگیرید چه کسی وکیل تان باشد.

1-آقای علیرضا قدیری

 • آدرس و شماره تماس دفتر: خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر تماس: 09155909549

آقای علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم یکی از بهترین وکلای شهر مشهد می باشد. حضور در هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خراسان به عنوان عضو اصلی، بازرس هیات مدیره و نمایده کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلای کشور(اسکودا) از جمله تجربه های کاری ایشان می باشد. حوزه ی فعالیت او بیشتر در زمینه امور ملک، حقوقی، کیفری، ثبتی، و خانواده می باشد.

حتما بلد باشید: ۱۶ سوال رایج اپلای و پذیرش دانشگاههای خارج از کشور+ پاسخ

2-خانم مریم جلالی

 • آدرس و شماره تماس دفتر: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی تماس: 05135019840. ورود به وبسایت (کلیک کنید)

خانم مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان دارای سابقه 1 ساله در امور وکالت و مشاوره می باشد. عمده تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی نظیر طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و.. می باشد. همچنین ایشان در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی نیز دارای تخصص و تبحر می باشد. خانم جلالی با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام های قضایی به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر مشهد شناخته می شود.

3-آقای مصطفی زمان زاده

 • آدرس و شماره تماس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴ تماس: 09155976367

آقای مصطفی زمان زاده

آقای مصطفی زمان زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشد. آقای زمانزاده دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان با دارا بودن سابقه17 ساله در زمینه حقوقی، اجرایی، انتظامی به عنوان یک وکیل متعهد متخصص و مجرب در شهر مشهد شناخته می شود. از جمله فعالیت ها و تخصص های ایشان می توان به وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قراردادها، مطالبه وجه چک و سفته و…، وکالت تخصصی در پرونده های کیفری، وکالت تخصصی درپرونده‌های خانواده، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، تنظیم دادخواست تحویل مبیع، مشاوره حقوقی و کیفری۷ وکیل ایرانیان خارج از کشور و… اشاره کرد.

حتما بخوانید: چرا نباید مهاجرت کنیم؟ 14 دلیل

4-خانم الهام سادات میرعاقل

 • آدرس و شماره تماس دفتر: مشهد، آب و برق، بین فکوری 6 و 8، ساختمان پزشکان ایلیا، طبقه دوم، پلاک 377 تماس: 09153033828

خانم الهام سادات میرعاقل

خانم الهام سادات میرعاقل که به عنوان یکی از بهترین وکیل های زن شهر مشهد شناخته میشود، وکیل پایه یک دادگستریو مشاوره حقوقی می باشد. ایشان به کلیه فعالیت های حقوقی در شهر مشهد می پردازد و تسلط نسبتا زیادی در تمامیداوی حقوقی دارد. صداقت تخصص بالا در کار وکالت دانش حقوقی و آشنایی با قوانین و رندهای قانونی از ویژگی های ایشان می باشد.

5-آقای آریا خاکساران رضوی

 • آدرس و شماره تماس دفتر: مشهد، خیابان ابن سینا، مقابل خیابان پاستور، حاشیه بوستان سینا، طبقه فوقانی خانه کتاب وکیل تماس: 05138456254

آقای آریا خاکساران رضوی

آقای آریا خاکساران روضوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر مشهد میباشد. ایشان با 18 سال سابقه در کار وکالت به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر مشهد شناخته میشود. او دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. تسلط بر امور حقوقی، اخلاق خوش، اخلاق حرفه ای ،تمرکز بالا در روند پروند و… از جمله خصوصیات بارز ایشان می باشد.

بلد باشید: کدام کشورها برای ایرانی ها ویزا نمی خواهند؟

6-خانم نیره برومند ابراهیمی

 • آدرس و شماره تماس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237 تماس: 09153187422

خانم نیره برومند ابراهیمی

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستریاستان خراسان می‌باشد. ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره های حقوقی لازم را برای مراجعین ارائه می دهد. خانم برومند ابراهیمی دارای بیش از 18 سال سابقه کارو تخصص در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری می باشد. صداقت مسئولیت پذیری، تعهد و اخلاق حرفه ای از جمله خصوصیات خانم وکیل می باشد.

7-بقیه وکلای خوب شهر که پیشنهاد می کنیم

 • آقای سید فرهاد حسینی مقدم : خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد 15 تماس: 09155003417
 • خانم بهجت کبیری : خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲، مجتمع پویا، طبقه ۳، واحد ۱۰ تماس: 09155240465
 • آقای علی ابراهیمی مهر : خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5 تماس: 09151186862
 • آقای علی : مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10 تماس: 09153787748

بلد باشید: آسان ترین کشور ها برای اقامت (برای ایرانیان)

روش استفاده کامل از وکیل (حتما بلد باشید)

مواجهه با مسائل حقوقی می‌تواند یک تجربه چالش‌برانگیز و گاهاً ترسناک باشد. در این موقعیت، انتخاب یک وکیل ماهر و داشتن مشاوره اولیه مؤثر با وی، امری بسیار مهم است. اما آیا می‌دانید چگونه باید برای مشاوره اولیه با وکیل خود آماده شوید؟ در این متن، به شما نکاتی را معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند تا بهترین استفاده را از این ملاقات بکنید و مسائل حقوقی خود را با آرامش و اعتماد به وکیل خود مطرح کنید.

1- تعیین هدف

قبل از ملاقات با وکیل، به دقت تعیین کنید که هدفتان از این ملاقات چیست. آیا به مشاوره عمومی نیاز دارید یا یک موضوع حقوقی خاص دارید که به آن بپردازید؟ اطمینان حاصل کنید که وکیلی که انتخاب می‌کنید، تخصص و تجربه لازم برای حل مسئله شما دارد.

2- تهیه اسناد و اطلاعات

اگر اسناد، مدارک، یا شواهدی مرتبط با پرونده حقوقی خود دارید، آن‌ها را به دقت تهیه کنید و با خودتان بیاورید. این اسناد ممکن است شامل توافقنامه‌ها، قراردادها، نامه‌ها، شواهد مالی، تصاویر، یا هر نوع مدرک مرتبط با پرونده باشد. اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات به صورت کامل و دقیق در دسترس وکیلتان باشند.

3- لیست سوالات

قبل از مشاوره با وکیل، لیستی از سوالاتی تهیه کنید که می‌خواهید از وکیل بپرسید. این سوالات می‌توانند مرتبط با شرایط حقوقی، فرآیند قانونی، هزینه‌ها، و زمان‌بندی باشند. این لیست به شما کمک می‌کند تا همه نکات مهم مورد بررسی قرار گیرند و از فراموشی سوالات مهم جلوگیری شود.

4- تحقیق قبلی

اگر تحقیقی در مورد مسئله حقوقی خود انجام داده‌اید، اطلاعات حاصل از تحقیقاتتان را با وکیلتان به اشتراک بگذارید. این اطلاعات می‌توانند به وکیل در درک بهتر مسئله و ارائه مشاوره دقیق‌تر کمک کنند.

5- بیان صریح وضعیت

وقتی با وکیلتان دیدار می‌کنید، بیان کنید که انتظارتان از این ملاقات چیست و به شرح وضعیت حال خود بپردازید. اگر نگرانی‌ها یا ترس‌های خاصی دارید، با وکیل به صراحت در میان بگذارید. این امر به وکیل کمک می‌کند تا به شما بهترین مشاوره را ارائه دهد.

6- گزینه‌های مختلف

پس از بررسی مسئله حقوقی خود، از وکیلتان بپرسید که گزینه‌های مختلف حل مسئله را توضیح دهد. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا تصمیم درستی در مورد راهبردهای حقوقی‌تان بگیرید.

7- شرایط مالی

در این مرحله، شرایط مالی مرتبط با خدمات وکالت را برای پرونده‌تان بررسی کنید. از وکیلتان بخواهید تا تمام اطلاعات مرتبط با هزینه‌ها و ساختار قرارداد را به شما ارائه دهد.

8- اعتماد و انطباق

مشاوره اولیه با وکیل یک فرصت برای برقراری ارتباط و اعتماد مشترک است. به انطباق و احترام متقابل بین شما و وکیلتان توجه داشته باشید. اگر از هر نوع عدم اطمینانی رنج برده‌اید، با وکیل خود به اشتراک بگذارید.

9- بعد از مشاوره

بعد از مشاوره اولیه، به اطلاعات و توصیه‌های وکیلتان توجه کنید. اگر تصمیمی اتخاذ کرده‌اید، از او بخواهید تا اقدامات لازم را انجام دهد.

در کل، آمادگی برای ملاقات با وکیل به شما کمک می‌کند تا از این فرصت بهره‌وری کامل داشته باشید و مسائل حقوقی خود را با اعتماد به وکیلتان مطرح کنید. انتخاب وکیل متخصص و توانمند و ارتباط مؤثر با او می‌تواند به حل مسائل حقوقی شما کمک زیادی کند.

mohajerat paziresh
رادتایم

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست