learning ielts

8 تا از بهترین موسسات کلاسهای آیلتس تهران و شهرهای بزرگ

ielts gama-min

احتمالا شما هم برای کار، اقامت، تحصیل و … به مدرک آیلتس نیاز دارید. اما یک سوال مهم که ذهن زبان آموزان را درگیر می کند این است که بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش آیلتس در تهران یا شهرهای دیگر ایران کدامند؟ در این پست با کمک Rating کاربران و تجارب زبان آموزان یک لیست 8 تایی آماده کرده ایم.

این مطلب تا سال ۲۰۲۱ و با دقت هر چه تمام تر بروزرسانی شده است! این مطلب را در مرورگر خود ذخیره کنید زیرا دارای منابع رایگان زیادی ست و ممکن است نیاز باشد بعدا هم مجددا به همین صفحه مراجعه کنید

پیش از هر چیز به این نکته توجه کنید اگر آموزشگاه انتخابی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد. اساتید ناکارآمد تلفظ را بصورت غیر اصولی به شما آموزش می دهند و در کشور مقصد مثل بوق در کَرنا خواهید بود 😃. موسسات این چنینی با بی برنامگی، امتحانات غیر اصولی و هزار عیب و ایراد دیگر، ماهها یاذگیری شما را به تاخیر می اندازند و …

در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران، موفقیت در نمرات بالای آیلتس و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است. از این جهت تردیدی به خود راه ندهید!

نکات مهم (سوالات رایج کاربران)

به عوامل زیادی بستگی دارد. بطور کلی برای یک زبان آموز معمولی و مشتاق مبتدی بین 4-6 ماه برای نمره بالای 6 زمان نیاز است

حتما حتما دانلود کنید: آموزش کامل زبان انگلیسی با ۱۰۰ درس رایگان (صفر تا صد+جزوه)

کدام آزمون را انتخاب کنید؟

برای انتخاب بین آیلتس آکادمیک و جنرال باید چندین نکته را در نظر بگیرید.

آیلتس آکادمیک – این آزمون برای کسانی که قصد دارند تحصیلات عالی (مقطع ارشد به بالا) کسب کنند یا برای کسانی که مایل به گذراندن دوره های آموزشی در یک رشته حرفه ای مانند پزشکی یا مهندسی هستند مناسب خواهد بود. همانطور که از نام آن پیداست، این نسخه آمادگی متقاضیان برای تحصیلات دانشگاهی یا آموزش انگلیسی را ارزیابی می کند.

آیلتس جنرال- اگر قصد تحصیل، کار یا آموزش در یک کشور انگلیسی زبان دارید یا در حال مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان مانند استرالیا، کانادا، نیوزیلند، انگلستان یا موارد دیگر هستید، باید به آزمون جنرال فکر کنید. داوطلبان آزمون آیلتس جنرال در مورد استفاده روزمره از زبان، با محتوا و سوالات متمرکز بر محیط کار و موقعیت های اجتماعی مورد آزمایش قرار می گیرند.

هر دو آزمون آکادمیک و جنرال شامل چهار بخش هستند: گوش کردن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن.

دقت کنید: نمره آزمون آیلتس طبق به روز رسانی یک ماه پیش ielts.org از تاریخ امتحان حداکثر تا 3 سال اعتبار دارد. (از تاریخ برگزاری آزمون)

اگر با آیلتس آشنایی ندارید بخوانید: همه چیز درباره آزمون آیلتس!


چند بار در سال می توانم امتحان دهم؟

این آزمون بیش از ۴۸ بار در سال گرفته می ‌شود. اگر آزمون را پشت سر گذاشتید و از پس آن بر نیامدید، می توانید بدون هیچ تأخیر یا محدودیتی دوباره آزمون را شرکت کنید. نتیجه ی آزمون آیلتس از نمره صفر تا نمره ۹ می ‌باشد که معمولاً فقط افراد بومی زبان می توانند نمره ۹ بگیرند. نمره ۷ در آزمون آیلتس یکی از بلندپایه ترین اهداف اکثر دانش آموزان بین المللی می باشد.

برای این که به این رویای خود دست پیدا کنید، باید برای آن تلاش کنید. نمره ۷ یا ۷ و نیم در آزمون آیلتس، نشان دهنده این است که شما به اندازه کافی برای شرکت در دانشگاه های جهانی سطح زبان خوبی دارید و حتی می توانید در موسسات آیوی لیگ تحصیل کنید. (نام گروهی از دانشگاه های قدیمی و نامور بخش شرقی ایالات متحده (از جمله: هاروارد و پرینستون و ییل و کرنل) که اتحادیه ی ورزشی و غیره دارند، ) روش ثبت نام و مراکز برگزاری در ایران را اینجا توضیح داده ایم

نمره زیر 6 آیلتس به معنی یک فرد معمولی و ضعیف می باشد. پس باید به فکر نمره بالای 6 باشید!

برای تقویت سریع تر مهارت آیلتس…؟

چه کلاس بروید یا نه، ترفندهای زیر و انتهای مطلب را حتما باید بلد باشید زیرا در هیچ کلاسی به شما یاد نخواهند داد:

 • مطالعه کوتاه روزانه به مراتب از مطالعه برای مثال ۶ ساعت در آخر هفته موثرتر است. رمز موفقیت در تداوم و تکرار است.
 • سعی کنید حدود ۵ یا ۶ روز در هفته مطالعه کنید و زمانی را انتخاب کنید که بتوانید به خوبی تمرکز داشته باشید (وقتی خیلی خسته نیستید).
 • کلماتی که نمی دانید را یادداشت کنید- معنی آنها را پیدا کرده و سعی کنید در طول هفته آینده آنها را یاد بگیرید – املای آنها را نیز تمرین کنید. آیا می توانید از این کلمات در نوشتن استفاده کنید؟ در صحبت کردن چطور؟ آیا این کلمات مرتبط با موضوع خاصی هستند که ممکن است دوباره با آن روبرو شوید؟
 • برای موضوعات مختلف لیست واژگان ایجاد کنید: شما با این موضوعات و کلمات بارها و بارها روبرو خواهید شد. هر چند ما یک لیست واژگان آماده اینجا داریم
 • اگر به تمرین اسپیکینگ احتیاج داریدیا مکالمه ضعیفی دارید: موضوعی را انتخاب کرده و به مدت ۲ دقیقه درباره آن صحبت کنید. صدای خود را ضبط کنید به آن گوش دهید و خود را اصلاح کنید.
 • مقابل آینه با صدای بلند تمرین کنید (یا اینکه صدای خود را ضبط کنید تا به اشکالات خود پی ببرید)
 • در مواقع بیکاری، رانندگی و … ترانه های انگلیسی گوش کنید و تمرین کنید-این ترانه ها بخصوص

چرا انتخاب موسسه آیلتس خوب بسیار مهم است؟

دقت کنید که نمره آیلتس تاثیر بسیار زیادی در پذیرش یا جذب شما در کشور مقصد دارد در این موضوع شک نکنید. از طرف دیگر نمره آیلتس شما همانطور که قبلا نیز گفته شد حداقل باید بالای 5 و نیم باشد. از طرف دیگر زمان زیادی برای آمادگی آیلتس (حداقل 4 ماه فشرده) نیاز خواهید داشت.

با توجه به موارد گفته شده، در انتخاب کلاس آیلتس دقت زیادی کنید. با یک سرچ ساده با تبلیغات موسسات مختلف روبرو می شوید که بسیاری از آنها فقط وقت شما را تلف خواهند کرد و از اساتید جوان، بی تجربه استفاده کرده و برنامه ضعیف یا جزوات من درآوردی آنها شما را به  سمت یک نمره ضعیف سوق می دهد و بسیاری از فرصت های شغلی، تحصیلی و مهاجرتی را از دست خواهید داد. ضمن اینکه وقتتان نیز تلف می شود. پس در انتخاب کلاس آیلتس دقت زیادی کنید.

نکته مهم برای همه: در این مطلب ما کلاسهای عمومی و نیمه عمومی آیلتس را معرفی کرده ایم. اگر دنبال کلاس خصوصی آیلتس هستید نیز در اینجا بهترین کلاسهای خصوصی را معرفی کرده ایم.

هزینه کلاسها حدودا چقدر است؟

به طور متوسط هزینه کلاسها مطابق جداول زیر است:

هزینه ها

هزینه کلاسهای خصوصی و گروهی آنلاین آیلتس هم به این صورت است:

خصوصی آنلاین (آیلتس) 110 هزار تومان (هر جلسه) 35 جلسه

هزینه کلاسهای آنلاین گروهی آیلتس تقریبا هر جلسه یک پنجم مبلغ بالاست یعنی هر جلسه 20 هزار تومان.

اگر در شهرستان هستید

اگر در شهرستان هستید یا در جایی بجز تهران زندگی می کنید، برخی از این موسسات کلاس های آنلاین نیز برگزار می کنند، تنها چیزی که نیاز دارید یک موبایل یا کامپیوتر و اینترنت است که می توانید در کلاس های آنلاین آیلتس شرکت کنید. کیفیت موسسات معرفی شده در این لیست قابل قیاس با موسسات دیگر نیست پس اگر در جایی بجز تهران زندگی می کنید از کلاس های غیرحضوری همین موسسات استفاده کنید. ضمنا بهترین کلاسهای آنلاین آیلتس را در اینجا معرفی کرده ایم (کلیک کنید)

در غیر این صورت کلاس های آیلتس برتر در شهرستان ها نیز در شماره 8 معرفی شده اند.

معیارهای انتخاب

در این مطلب ما با دقت تمام و با توجه به تاثیر انتخاب یک موسسه خوب آموزش ایلتس این لیست را تدوین کرده ایم. در حال حاضر معیارهای زیر برای انتخاب این موسسات درنظر گرفته شده اند:

 • کیفیت تدریس اساتید
 • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..)
 • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
 • نحوه کار کردن writing و Reading (چون Listening و Speaking در همه کلاس های اموزش زبان تدریس می شود)
 • سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس
 • اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

حتما بخوانید: بهترین روش برنامه ریزی برای خواندن آزمون آیلتس (نمره ۷ به بالا)


8 تا از بهترین موسسات آیلتس تهران (هزینه و کیفیت)

۱- موسسه ایران اروپا

آدرس و تماس  شعبه مرکزی: بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، روبروی منطقه برق قدس – ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

ایران اروپا

در حال حاضر یکی از بهترین موسساتی که می تواند شما را در زمینه آیلتس کمک کند همین موسسه ایران اروپا می باشد. موسسه زبان ایران اروپا که در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد و به طور تخصصی بر روی آیلتس سرمایه گذاری زیادی انجام داده است:

 • اعتبار مناسب بین المللی با دارا بودن گواهینامه های متعدد کیفیت آموزش
 • اساتید باتجربه و Native
 • تنوع در برنامه های آموزشی
 • قیمت های کاملا مناسب با کیفیت آموزش

دقت نمایید که اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می سازد. موسسه زبان ایران اروپا دارای دو شعبه در غرب تهران میباشد.

website   اطلاعات بیشتر در باره کلاس های این موسسه

۲- موسسه زبان گاما

آدرس و تماس  دارای شعب در تهران، اصفهان، شیراز، بوشهر و یزد. شعبه تهران: میرداماد – نرسیده به میدان مادر – روبروی لایکو – پلاک ۱۴۰ – طبقه چهارم-  ۹۱۰۰۲۳۴۹ – ۰۲۱

گاما آیلتس

موسسه گاما در زمینه آیلتس بسیار کار کرده و اتفاقا سطح رضایت کاربران در مورد این موسسه نیز گویای همین موضوع می باشد. موسسه زبان گاما به عنوان یک مرکز تخصصی ایلتس صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی ، در مدت زمان ۶ الی ۹ ماه فرد را به نمره ایلتس مطلوب میرساند. اما چگونه؟ از طریق تمرکز روی تکنیک های ایلتس و استفاده از مدرسانی که خود عموما امتحان گیرنده (اگزمینر ) رسمی ایلتس میباشد.

البته گاما دوره های خود و رسیدن به نمره تعییبن شده را نیز تضمین مینماید در نتیجه متقاضی بدون هیچ نگرانی میتواند در دوره های ایلتس گاما شرکت نموده و به نمره دلخواه خود برسد. موسسه زبان گاما در شهرهای تهران (میرداماد) و شیراز (معالی اباد)، اصفهان (توحید)، یزد (بلوار مطهری) و بوشهر (خ فرودگاه) دارای شعب میباشد.

 • اعتبار مناسب موسسه
 • اساتید کاملا با تجربه
 • دارای ۳ شعبه در تهران
 • دارای کلاس ها و رسیدن به نمره دلخواه به صورت تضمینی

website   اطلاعات بیشتر درباره کلاس های این موسسه

حتما دانلود کنید: ۲۵۰۰ واژه متداول در آزمون آیلتس برای کسب نمره بالای ۸ (تجربه شخصی)

۳- آموزشگاه ایران کمبریج

آدرس و تماس  بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷- ۸۸۸۵۴۲۰۷-۰۲۱

cambridge

یکی از موسسات پرکار در زمینه آموزش آیلتس همین موسسه ایران کمبریج می باشد که فقط در شهر تهران فعالیت می کند. این موسسه را به عنوان سومین موسسه معرفی می کنیم که البته وجه تمایزات خاص خود را هم دارد:

 • بهره مندی از مدرسینی که بیش از ۸ سال سابقه تدریس حرفه ای و تخصصی آزمون آیلتس را دارند
 • انتخاب و همکاری با مدرسین دارای دکتری آموزش زبان انگلیسی در دوره های تخصصی آیلتس
 • استفاده از جدید ترین و بروترین تکنیک های آموزش آیلتس بر اساس هر چهار مهارت اصلی
 • امکان بهره مندی از مدرسین Native بریتانیایی در دوره های تخصصی
 • همکاری با Examiner های سابق سنترهای بین المللی آموزش آیلتس
 • برگزاری دوره های فوق فشرده که در کوتاهترین مدت زمان ممکن شما را به نمرات برتر میرساند
 • ارایه کلاس ها بصورت  کاملا متنوع و در زمان های مختلف روز ، در تمامی ایام هفته
 • همچنین برگزاری کلاس هایی که ویژه شاعلین و دانشجویان برنامه ریزی گریده و در پابان هفته ها ارایه میگردد
 • بهره برداری از متد و رفرنسهای برتر آزمون آیلتس مطابق با بروزترین Update های آزمون آیلتس

ایران کمبریج درحال حاضر تنها در شهر تهران و با سه شعبه فعال در ( مرکز ، غرب و شمال شهر ) در حال ارایه دوره های تخصصی آموزش آیلتس میباشد.

website   آدرس وب سایت آموزشگاه ایران کمبریج

۴- موسسه زبان نگار

آدرس و تماس میدان انقلاب کارگر شمالی. نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک ۲۴- ۰۲۱۴۳۹۴۲

زبان نگار

موسسه زبانهای خارجی و آیلتس زبان نگار، دارای ۱۸ سال سابقه آموزشی در کشور میباشد و هرآنچه برای آموزش زبان و آیلتس احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده میشود.

 • برگزاری کلاسهای آنلاین زبانهای انگلیسی آلمانی ترکی روسی فرانسه و… برای تمام مردم ایران
 • برگزاری آنلاین کلاسهای تخصصی تافل و آیلتس و جی ار ای پی تی ای برای تمام مردم ایران
 • دارای اعتبار بین المللی مجری رسمی برگزاری آزمونهای GRE-TOEFL
 • محیط مناسب و مجهز
 • تدریس باکیفیت و اساتید با تجربه
 • دوره های ویژه آمادگی آزمونهای IELTS،TOEFL ،GRE،PTE بصورت فوق فشرده در کوتاهترین زمان
 • برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، زبان روسی، زبان چینی، زبان عربی و….
 • برگزار کننده کلاسهای گروهی و خصوصی با جدید ترین متد

website   اطلاعات بیشتر در باره کلاس های آیلتس این موسسه

۵- آموزشگاه اسپیکان

آدرس و تماس  تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک۹۱- ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹

آدرس و تماس  تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴- ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴

اسپیکان آیلتس

این موسسه را از آنجا به شما پیشنهاد می کنیم که بصورت تخصصی در حوزه آیلتس فعالیت می کند. این موسسه با برگزاری دوره های کوتا مدت همراه با مشاوره و برنامه ریزی دقیق فردی، استفاده از منابع بروز، آزمون های آزمایشی سنجش پیشرفت، همکاری با برترین اساتید آیلتس تهران که خود دارای مدرک آیلتس می باشند، عملکرد مطلوبی را به جا گذاشته است.

 • دوره های فشرده و خصوصی PTE, TOEFL, IELTS بصورت حضوری و آنلاین
 • آزمونهای منظم آزمایشی (Mock Test) با مجموعه سئوالات کمتر دیده شده آزمون اصلی آیلتس
 • تحلیل کارنامه آزمون همراه با ارزیابی دقیق و رسم نمودار پیشرفت
 • بررسی موشکافانه مهارتها (Skills) با هدف آشنایی با نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف داوطلب
 • برگزاری جلسات توجیهی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش
 • برگزاری ورکشاپ های تک مهارتی (Reading, Writing, Listening, Speaking)
 • کلاسهای کاملا منعطف با برنامه شما و هزینه کاملا قابل قبول نسبت به کیفیت

این آموزشگاه دارای ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) می باشد. چنانچه قصد ارتقای نمره آیلتس یا کسب نمره بالا در آزمون آیلتس را دارید؟ کلاسهای حضوری و آنلاین این موسسه یکی از گزینه های عالی است.

website   اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۶- موسسه بیان برتر

آدرس و تماس ساختمان مرکزی: خ ۳۵ شرقی سعادت آباد، پلاک بیست -0212۴۵۷۶

بیان برتر

یکی دیگر از موسسات که بصورت اختصاصی بر روی آموزش آیلتس کار می کند موسسه بیان برتر می باشد. در این مرکز که زیرنظر اساتید باتجربه زبان انگلیسی و یکی از اساتید با تجربه و استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف اداره میشود، هدف رسیدن به متدهای مدرن آموزشی موجود در سطح جهان است که بتواند رضایت زبان آموزان مشتاق را برآورده سازد.

 • این موسسه دارای اعتبار نسبتا مناسبی است و هزینه کلاس ها آنچنان زیاد نمی باشد ولی تا جایی که بررسی شد کمی کلاس ها شلوغ می باشند و سابقه موسسه نیز بیش از ۷ سال نمی باشد.
 • این موسسه دارای دو شعبه در ونک و سعادت آباد می باشد
 • کیفیت lab ها مناسب است

حتما بخوانید: بهترین منابع آیلتس برای گرفتن نمره عالی (با کلاس و بدون کلاس)

7- موسسه زبان آفرینش

آدرس و تماس تهران (جردن مرکزی، شریعتی و شهرک غرب) و ۲ شعبه شهرستان (رشت و تبریز)- 02128318

آفرینش

از بسیاری از دوستان که در این موسسه آموزش دیده اند و نظراتی که مردم در فضای مجازی منتشر کرده اند و مشاهدات انجام شده، باید گفت که این موسسه اگر بهترین موسسه نباشد، چیزی از بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی کم ندارد، خصوصا در زمینه آزمون IELTS. هر چند کاربران اخیرا نسبت به شلوغ شدن کلاس ها و کاهش کیفیت مطالبی ارائه کرده اند.

 • دارای اعتبار بین المللی (مرکز برگزاری آزمون آیلتس)
 • آزمون های پایان ترم منظم و باکیفیت
 • اساتید قابل قبول (هر چند اخیرا زبان آموزان نسبت به اساتید جوان موسسه ابراز نارضایتی کرده اند)
 • برگزاری کلاس های خصوصی مقدماتی تا پیشرفته
 • محیط مناسب و مجهز

این موسسه هم مانند بسیاری از موسسات حرفه ای دیگر، هزینه کلاس های متوسط رو به بالایی دارد. هر دو شعبه موسسه زبان آفرینش (جردن و سعادت آباد تهران) قیمت های یکسانی ارائه می کنند.

website   اطلاعات بیشتر در باره کلاس های این موسسه

نکته مهم! با این بسته های آموزشی، در آزمون آیلتس نمره بالای ۷ کسب کنید (بدون نیاز به کلاس!)

8- در شهرهای بزرگ

 • اصفهان: آموزشگاه سخن سرا (آدرس سایت– خیابان علامه امینی (باغ غدیر) -خیابان شهید سلمانی- بعد از میدان پردیس – انتهای کوی شاهد (۵) – ساختمان سخن سرا) و گاما شعبه اصفهان
 • شیراز: آموزشگاه پارسا (آدرس سایت– بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) و گاما شعبه تبریز
 • مشهد: آموزشگاه شایان (آدرس سایت– مشهد – بلوار وکیل آباد – بلوار هاشمیه – هاشمیه ۲۵ – نبش میدان وصال)
 • تبریز: آموزشگاه چیت سازان (آدرس سایت– باغشمال؛ نرسیده به تقاطع خیابان حافظ و منصور؛ پلاک: ۷۶) و آفرینش شعبه تبریز
 • کرج: آموزشگاه زبان سفیر (آدرس سایت – بلوار طالقانی شمالی، خیابان شرع پسند(بهار)، مابین کوچه نیک دهقان(کاج) و کوچه صادقی نژاد)
 • قم: آموزشگاه زبان آسان (آدرس سایت– بنیاد، بلوار کریمی، کریمی ۲۵، چهارراه دوم، سمت راست)
 • اهواز: آموزشگاه زبان گویا (آدرس سایت– اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض)
 • کرمانشاه: آموزشگاه کالج تاک (آدرس سایت– ۲۲ بهمن، بلوار نوبهار)
 • ارومیه: آموزشگاه آوا تاک (آدرس سایت– ارومیه خیابان امامت ابتدای کوی مهندسین جنب بستنی نعمت)
 • رشت: آموزشگاه پاسارگاد (آدرس سایت– میدان حشمت)
 • یزد: آموزشگاه دانیال (آدرس سایت– خیابان کاشانی ابتدای کوچه حافظ- کوچه مسجد قریشی) و گاما شعبه یزد

 نکته: اگر موسسه ای هستید که نام شما در این لیست درج نشده است لطفا اطلاعات موسسه و آدرس آن را به ایمیل ما ارسال کنید تا پس از بررسی ها، نام موسسه شما به لیست افزوده شود.

نتایج آیلتس

بعد از آزمون آیلتس دو هفته بعد احتمال اعلام نتایج وجود دارد. یادآور: اعتبار مدرک شما فقط ۲ سال است. حتماً باید اطمینان حاصل کنید که اعتبار مدرک شما برای کشور خارجی که می خواهید در آن تحصیل کنید، ثابت شده است. می توانید همزمان با پذیرش در آزمون آیلتس، به ‌دنبال مدارک مربوط به درخواست برای تحصیل در خارج از کشور هم باشید، زیرا قبولی در آزمون آیلتس یکی از الزامات بعضی از ویزاهای تحصیلی می ‌باشد. استثنا: اگر تحصیلات قبل شما به طور کامل به زبان انگلیسی بوده است ( و مدرک آن موجود است) ، نیاز به مدرک ندارید.

اکثریت دانشگاه های انگلیسی زبان در اروپا و آمریکا، برای قبول درخواست شما ؛ نمره کلی ۶ در آزمون آیلتس لیسانس و ۶ و نیم برای فوق لیسانس را می خواهند. پس انتخاب موسسه آیلتس بسیار مهم است.

ترفندهای ۴ گانه آیلتس

ترفندهای بخش های زیر را چه کلاس بروید یا نروید نیاز خواهید داشت:

حتما اگر سوالی دارید یا نظری راجع به موسسات آموزش آیلتس دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

English

حتما بخوانید!

30 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سعید عبدالهی
  جولای 28, 2018 10:16 ق.ظ

  اموزشگاهی نیست که خودش بعده اتمامه کلاسها خودش مدرک ایلتس رو بده؟

  پاسخ
  • درود خیر. در هیچ جای دنیا چنین آموزشگاهی وجود ندارد. بخاطر اینکه تنها یک سازمان بین المللی بنام ETS باید این آزمون را برگزار کند و نمره دهی کرده و مدرک ارائه دهد.

   پاسخ
   • ترفندهاتون فوق العاده بود بخصوص منابعی که به صورت رایگان گذاشتین. 7 ماهه کلاس آیلتس می رم ولی این ترفندها رو بهمون یاد ندادن. الان که تستشون می کنم واقعا سرعت یادگیری زبانم رو بالا بردن. مرررسی

    پاسخ
    • سعید رحیمی
     آگوست 23, 2021 5:55 ق.ظ

     اکسیر و اسپیکان یک زمانی خوب بودند اساتید اصلی ش رفتن و مدیریت موسساتشون تغییر کرده. دو ماه توی هر کدوم دوره آیلتس رفتم هم خودم هم دو تا دوستام که بودیم واقعا ناراضی هستیم هم مدرس هاشون بی تجربه بودن، جزوه های قدیمی و فقط به فکر پول گرفتن. 4 ماه ایران اروپا رفتم و واقعا راضی بودیم. هر سه تامون ایلتس 7 و نیم گرفتیم اما هنوز نتونستیم پذیرش بگیریم 😃

     پاسخ
     • با اینکه اکسیر توی 3 سال اخیر افتضاح شده موافقم. فقط دارن تبلیغ می کنن دقیقا مثل افرینش. آیلتس نسبت به سالهای قبل کلی تغییر کرده ولی اینها مدرسا و منابعشون همونه که هست نتایج این دو سال اخیرشون هم فوق العاده مایوس کننده بوده خلاصه بگم من 4 ساله تهران توی آموزشگاههای ایلتس تدریس می کنم. کمبریج و گاما رو پیشنهاد میدم هم متدهاشون به روزتره هم منابعی که دارن. ایران اروپا رو نمی دونم چطوریه . اگر واقعا میخاین ایلتس عالی بگیرین باید حتما خودتون هم توی خونه تمرین کنید فقط امزوشگاه نیست

 • سلام و خسته نباشید سایت خیلی خوبی دارید به جرات می تونم بگم تو حوضه ی فعالیتتون بهترینید تشکر فراوان

  پاسخ
 • سلام دوستان میشه لطفا درباره موسسه اکسیر آیلتس هرکسی تجربه داره نظرشو بگه؟؟؟آیا واقعا خوبه در زمینه آیلتس؟؟؟تعریف توی گوگل که سرچ کردم زیاد دیدم ولی خب میخوام مطمعن شم که الکی نیس…ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده…

  پاسخ
  • همه ش تبلیغ. مقاله کاملی بود. دوستان هیچ موسسه ای دوست نداره شما سریع تر آیلتس یاد بگیرین چون اینطوری می تونن بیشتر پول بگیرن. زبان نگار و ایران اروپا و تا حدی گاما توی ایلتس از بقیه موسسات قوی ترن هم اینکه واقعا اساتیدشون درس دادن بلدن هم ازمونهای به روز برگزار می کنن. اما حتی این موسسات هم دلشون واسه شما نمی سوزه. من 4 ماهه اومدم کانادا با ایلتس 7 حتما فیلم ببینید و واژه های مهم دانلود کنید در کنار اموزشگاه

   پاسخ
 • من تعریف اکسیر و بیان بیرتر رو شنیدم جفتشو . کسی هست که رفته باشه جفنشو بتونه بگه کدوم بهترهست؟ من میخوام ۶ ماهه ایلتس بگیرم

  پاسخ
 • لطفاً به من بگید آموزشگاه سفیر هم میتونه برای مدرک آیلتس کمک کنه آخه در دسترس هیت

  پاسخ
 • بیان برتر خیعلی در پیته . هیچ برنامه ریزی توش نیست خودشون سرخود استاد عوض می کنن . حتی ساختمون تشکیل کلاس ها هم با چیزی که ثبت نان می کنی یکی نیست ! تعداد جلساتشون هم تو بهترین حالت با زمان بندی خودشون هفت جلسه است نه ۹ جلسه . در کل حس خوبی نداره آموزشگاهش من سه ترم اونجا بودم هر استاد با سلیقه خودش درس می ده سه ترم سه تاشون چیزای تکراری می گفتن . یه سیلابس مشخص برای ترماشون ندارن . اوووه کتابشون و نگو از اینترنت دانلود کردن بدون ذکر منبع

  پاسخ
 • سلام با توجه به گفته دوستان اکثرا آفرینش و گامارو تایید کردن
  کسی میدونه بین این دو آموزشگاه کدوم برا آیلتس میتونه بهتر باشه چون نمره َآیلتس برای من بسیار مهمه
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
 • سلام دوستان … من می خوام در دانشگاه شهید بهشتی آیلتس رو بخونم … کسی هست اطلاعاتی از این مجموعه به من بگه … در حالیکه خودمم نمی دونم اسم آموزشگاهش چیه … فقط داخل دانشگاه بهشتی هستش …

  پاسخ
 • یکی بگه هزینه ها چطور مثلا تو شهرستان ما ۱۱۲۰۰۰۰ میگیرن برای دوره میانی ۴۰ جلسه ۴ مهارت با کلاس های ۲۰ نفره با یک وایت برد و یک ال سی دی ۲۰ اینچ بی کاربرد کل دوره ها که ۴ دوره بدون تعیین سطح تازه تضمین نمره هم نمیدن رو بخوای بری حداقل ۵۰۰۰۰۰۰ تومن میشه بدون تضمین نمره ولی مدرسش مدرس خوب با کیفیتی هستش بقیه موسسات بیشتر هستن یا کمتر؟؟؟،هزینه ها گاما چطور و بقیه موسسات؟؟
  کسی هم آنلاین گاما شرکت کرده بگه چطوره قیمت و کیفیت؟؟
  لطفا کسی خبر داره جواب بده

  پاسخ
 • سلام دوستان ممنون از کامنتایی که گذاشتین، واسه ایلتس ۷.۵ چه کسی رو معرفی میکنین که البته آنلاین تدریس کنه؟ راستش امکان حضور در کلاس واسم نیست و چند بار کلاس آنلاین گرفتم ولی راضی نبودم چون نه متد و نه برنامه خاصی نداشتن و احساس میکردم سطح دانش زبانشون شاید کافی نیست، وقت زیادی ندارم میشه لطفا راهنماییم کنید و کسی رو معرفی کنید که واقعا خوب باشه

  پاسخ
 • محسن میردامادی
  فوریه 12, 2020 1:37 ق.ظ

  سلام و احترام. اگر دوستان کامنتا رو با دقت بخونن به سادگی به یه نکته میشه پی برد و اون اینه که متاسفانه دوستان موسسه اکسیر آیلتس در حال تبلیغ خودشون در بخش کامنتها هستند. ما اینجا اومدیم از نظرات دوستان استفاده کنیم نه کامنت مسولین موسسات رو بخونیمم.

  پاسخ
 • من تجربه ی حضور تو کلاس های آفرینش رو داشتم، بسیار بی برنامه و با کیفیت پایین کلاس ها برگزار شد خصوصا این ترم آخر که آنلاین بود. به نظرم پولتون رو تو آفرینش هدر ندین!

  پاسخ
  • سلام
   من هم شنيدم افرينش كيفيت مثل قبل نداره
   فقط دوستان در مورد كلاس هاي اموزشي كه موسسه ايرسافام برگزار مي كند كسي اطلاع دارد؟

   پاسخ
 • من دوماه پیش اکسیر رفتم و واقعا ضعیف بود. مدرساش اصلا خوب نبودن متاسفانه. الان دارم ایران اروپا میرم که خیلی بهتره.

  پاسخ
 • دوستان لطفا کسی که نمره ۷ گرفته بیاد بگه کجا رفته

  پاسخ
 • من بیان برتر رفتم ۷ ترم اصلا راضی نبودم، فقط بلدن هرترم شهریه اضافه کنن نه برنامه و نه نظارت درستی دارن در کل وقت هدر دادنه

  پاسخ
 • ميلاد دل انگيز
  آوریل 20, 2021 8:17 ق.ظ

  من يه موسسه تو قزوين ميرفتم به نام طلوع مهر…با توجه به تجربه چند ساله كلاسهايي كع جاهاي مختلف تهران و قزوين رفتم به نظرم براي آيلتس فوق العاده بود…چون تبليغات نميكنه كسي نميشناستش…اما اگه قزوين هستيد و عزمتون رو براي گرفتن آيلتس جزم كرديد حتما اينجا بريد

  پاسخ
 • سلام وق بخیر من سطحم ادونس هستش ولی واقعیتش از سطح زبان خلی خوبی برخوردار نیسم متوسط هسم کدوم کلاساتونو برا من پیشنهاد میکنین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست