آشنایی با ۴ کتاب معتبر آموزش زبان ایتالیایی (آپدیت ۲۰۲۱)

Gamma koli

به کتاب های بهتری جهت یادگیری ایتالیایی نیاز دارید؟ پس این پست را بخوانید. همانگونه که قبلا هم گفتیم، یادگیری هر زبان خارجی نیازمند استفاده از منابع (کتاب، نرم افزار و …) باکیفیت و تست شده می باشد. 

چه بخواهید کلاس آموزش زبان ایتالیایی بروید یا نه، این ۴ کتاب برای یادگیری شما بسیار مناسب هستند. (البته من لینک دانلود این فایل ها را در اینترنت پیدا نکردم ولی تا جایی که می دانم انتشارات مختلف آنها را چاپ کرده اند).

نکته مهم! کتاب های زیر جزو کتاب های رایگان یا بدون ترجمه در سطح اینترنت می باشند و کیفیت آنها با کتاب های مدون برابری نمی کند. پیشنهاد ما این است که از دو کتاب معتبر و فوق العاده خودآموز مکالمه زبان ایتالیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت با CD و کتاب آموزش زبان ایتالیایی در ۶۰ روز + CD استفاده نمایید.

چطور از این کتاب ها استفاده کنید؟

  • نکته مهم ۱:  یک لیست از لغاتی که نمی دانید یا برایتان جدید هستند بسازید (لیستی که دم دست باشد مثلا دفترچه یادداشت جیبی یا فلش کارت)
  • نکته مهم ۲: تا می توانید تمرین کنید (این سه کتاب معرفی شده دارای تمرین های داخلی هستند، حتما به پرسش های مطرح شده در انها که حاوی سال ها تجربه تدریس است، پاسخ دهید)
  • نکته مهم ۳: نکات گرامری را نوت برداری کنید (یادگیری زبان آلمانی بعضی مواقع واقعا خسته کننده است، پس برای اینکه دوباره کاری نشود، زمانی که یک نکته گرامری یاد می گیرید، آن را یادداشت کنید)
  • نکته مهم ۴: متون کتاب و Reading ها را با صدای بلند بخوانید (کمک زیادی بخصوص در مورد کتاب هایی که فایل صوتی برایشان منتشر نشده می کند.)

۱- کتاب Italian Made Simple (از Cristina Mazzoni)

اگر زبان آموز ایتالیایی مبتدی تا متوسط هستید، این کتاب یکی از بهترین ها (طبق گفته ۴ وبسایت معتبر آموزش زبان ایتالیایی) برای یادگیری اصولی و علمی زبان ایتالیایی است.

در این کتاب با یک نگاه ساده و آسان، به آموزش لغات ایتالیایی و گرامر زبان ایتالیایی می پردازد و در عین حال تمام نکات را با پازل و سرگرمی ترکیب می کند تا یادگیری پایدارتری داشته باشید.

   دانلود پی دی اف این کتاب

حتما بخوانید: ۹ فیلم فوق‌العاده برای یادگیری موثرتر زبان ایتالیایی (مبتدی- متوسط)

۲- کتاب Living Language Italian (از Living Language)

کتابی کاملا علمی در زمینه آموزش زبان ایتالیایی! این کتاب آموزش زبان ایتالیایی، ۴۶ درس و تمرین دارد، هر درس دارای خلاصه و نکات گرامری جدید بوده و معمولا به همراه سی دی فایل های صوتی ارائه می گردد.

   خرید این کتاب

این مطلب احتمالا برای شما جالب است: معرفی دو موسسه برتر آموزش زبان ایتالیایی در ایران

۳- کتاب Italian Grammar: Barron,s  (از Marcel Danesi)

این کتاب هم مثل دو کتاب قبلی توسط یک ایتالیایی زبان نوشته شده است و از آنجایی که در ایتالیایی گرامر از اهمیت خاصی برخوردار است این کتاب را در این لیست ۳ کتاب برتر آموزش ایتالیایی آورده ایم. در این کتاب علاوه بر گرامر به آموزش تلفظ کلمات نیز پرداخته شده است.

   خرید این کتاب

حتما در کنار خواندن کتاب دانلود کنید: ۱۰۰ درس رایگان آموزش مکالمه زبان ایتالیایی (مشابه پیمزلر + pdf)

۴- کتاب خودآموز مکالمه زبان ایتالیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت با CD

کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در ۹۰ روز با روشی بسیار متفاوت از روش های موجود آموزشی تهیه و تنطیم گردیده است. کتاب به مانند هم رده های خود از ۹۰ درس تشکیل شده است که هر کدام درس مستقلی است و با احتساب این که هر درس در یک روز مطالعه شود پس از پایان ۹۰ روز مشکلی در مکالمه زبان ایتالیایی نخواهید داشت و زبان آموز قادر خواهد بود با استفاده از کلمات کلیدی و مناسب، اهداف و نیات و خواسته های خود را به راحتی بیان کند.

کتاب نصرت ایتالیایی

   خرید این کتاب

دقت کنید این ۴ کتاب بعنوان بهترین کتاب ها، توسط چند وبسایت برتر در زمینه آموزش ایتالیایی معرفی شده اند و برداشت شخصی نگارنده نیست. برای تهیه این کتاب ها، یا باید از طریق انتشارات اقدام کنید، یا بدنبال PDF شان در سایت های خارجی یا سایت های تورنت باشید. (که توصیه نمی شود چون نسخه های قدیمی تر هستند عمدتا)

مطالب بسیار کاربردی

ایتالیایی

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست