Learn-English

معرفی 8 وب سایت برتر آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی

ielts gama-min

کاربران وب سایت چرب زبان همیشه از ما سوال می کنند که بهترین وب سایت های آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی کدامند؟ در این پست 7 تا از بهترین وب سایت ها برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه را به شما یاد می دهیم. بعضی از این وب سایت ها با تاکید بیشتر بر گرامر، بعضی با تاکید بر یادگیری لغات و برخی هم با تاکید بر Listening Speaking Writing Reading طراحی شده اند.

این وب سایت ها بر اساس لیست معتبر ۳ وب سایت معتبر در حیطه آموزش زبان انگلیسی تدوین شده اند.

اما طرز استفاده صحیح از این وبسایت ها:

  • در درجه اول شما باید یه زمان خاص برای یادگیری خود تعیین کنید و به آن پایبند بمانید. مثلا روزانه حتما ۱ ساعت به یادگیری بپردازید و تحت هیچ شرایطی این ۱ ساعت را از زندگی روزمره خود حذف نکنید چون یادگیری بهتر از طریق دفعات زیاد و زمان کم بدست می آید
  • از میکروفون در وب سایت های interactive که فایل های شنیداری دارند استفاده کنید
  • حتما کلمات و جملات وب سایت ها را با صدای بلند برای خود تکرار کنید
  • بهترین روش یادگیری خودتان را برای یادگیری زبان انگلیسی پیدا کنید
  • نقطه ضعف شما در کدام بخش زبان است؟ (گرامر، بخاطرسپاری لغات … ؟) روی آن تمرکز کنید

و اما لیست وب سایت ها:

1- وبسایت کلینیک زبان رفیعی

زبان فارسی

 


English

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ توی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی چرب زبان، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!


 

قیمت: رایگان

کلینیک زبان رفیعی

یکی از وب سایت هایی که سال ها در بخش آموزش آنلاین زبان انگلیسی تمرکز دارد و با کلاس های آنلاین دکتر حامد رفیعی شناخته می شود ، این وب سایت تنها بر روی آموزش زبان انگلیسی تمرکز دارد و تلاش می کند با برگزاری دوره های آنلاین آموزش لغت ، مکالمه ، گرامر و آیلتس به زبان آموزان فارسی زبان در سرتاسر دنیا کمک کند.دوره های آموزش مکالمه سایت کلینیک زبان رفیعی با تمرکز بر آخرین روش های آموزشی و با استفاده از فایل های صوتی ، تصویری و فایل های پی دی اف تلاش کرده است محیطی را برای زبان آموزان آماده کند تا آن ها خلاءهای مشهود کلاس های آنلاین را پوشش دهند. این دوره ها که همراه با حل تمرین و تصحیح تمرین های شما است در قیاس با دوره های برگزار شده در خارج از کشور از سطح قابل قبولی برخوردار است و به جرات می توان گفت در بسیاری از موارد از آن بهتر نیز کار کرده اند.

بر اساس برنامه ریزی خود سایت شما اگر همراه با برنامه ی کلاس جلو بروید در عرض 144 جلسه یا بهتر است بگوییم 1 سال و 3 ماه می توانید زبان انگلیسی را به راحتی صحبت کنید. البته این تعداد جلسات برای زبان آموزان مبتدی است.

برای زبان آموزانی که قصد دارند آموزش های خود را در هر شرایط و در هر مکانی ادامه دهند و به اساتید معتبر و مناسب دسترسی ندارند، انگلیش کلینیک به دلیل بازدهی بالا و قیمت پایین بهترین انتخاب محسوب می شود. این آموزشگاه همانطور که پیش از این ذکر شده تلاش کرده است فضایی را آماده کند که زبان آموزان حتی برای لحظه ای حس حضور نداشتن در کلاس را تجربه نکنند و یکی از بهترین ها در ایران است.

2- الو زبان (تحت نظارت چرب زبان)

زبان فارسی

قیمت: کاملا عادلانه

تماس: 021۲۸۴۲۶۹۲۹

الوزبان

بسیاری از اساتید درجه یک زبان انگلیسی کشور، در موسسات تدریس نمی کنند. می دانید علت چیست؟ زیرا اکثر آموزشگاهها، بیش از 60 درصد شهریه زبان آموز را دریافت می کنند و برای یک استاد زبان عالی، به صرفه نیست وقت خود را در این آموزشگاهها تلف کند. در الو زبان که ما به تازگی راه اندازی کرده ایم، بدون دریافت حتی یک ریال از استاد یا دانشجو، فقط اولویت ما توسعه سواد در بین ایرانیان عزیز بوده، جایی که بهترین اساتید و باکیفیت ترین پلت فرم را گرد هم آورده ایم.

نمی گوییم بهترین هستیم اما از آنجاییکه بیش از یک دهه در عرصه آموزش زبان های خارجی فعالیت داشته ایم، سعی کرده ایم بهترین پلت فرم آموزش آنلاین زبانهای خارجی را بخصوص زبان انگلیسی داشته باشیم. اساتید الو زبان بهترین ها در زمینه کاری خود هستند، نظارت و قوانین کاملا منظم است و کار کردن با آن بسیار راحت است. کافی ست در سایت ثبت نام کنید، دوره خود را انتخاب نمایید و در ساعت مقرر در کلاس به صورت آنلاین از هر جای ایران حضور پیدا کنید.

  • مدیریت منظم، دقیق و با برنامه
  • اساتیدی با درخشان ترین رزومه مرتبط با زبان انگلیسی
  • استفاده از بهترین متریال های آموزشی و کتاب های برتر
  • بهترین قیمت ها و باکیفیت ترین پلت فرم آنلاین

3- وب سایت British Council

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان

وب سایت معتبر British council

این وب سایت بسیار جامع در واقع سه بخش مخصوص آموزش زبان بزرگسالان، نوجوانان و کودکان دارد. هر بخش شامل یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدیو، بازی و پادکست ها می باشد و عمدتا با سرگرمی نیز همراه است.

بعد از اینکه هر Task را تمام کردید و به انتها رساندید، یک بخش تمرین Exercise یا تمرین در اختیار شماست تا آنچه یاد گرفته اید برای شما تکرار شود.

نکته مهم: وب سایت های آموزش زبان انگلیسی فقط بعنوان مکمل در مواقعی که وقت آزاد دارید مفید هستند. استفاده از آنها بعنوان ابزار اصلی یادگیری، باعث طولانی تر شدن یادگیری غیراصولی خواهد شد. از آنها فقط برای جنبه سرگرمی زبان استفاده کنید.

4- وب سایت Duolingo

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان

تصویر وب سایت معتبر doulingo

وب سایت معروف دولینگو به شما کمک می کند تا لغات و گرامر جدید را به کمک معماها یا سرگرمی یاد بگیرید. سطح دروس خیلی پیشرفته نیست ولی برخی از آنها واقعا مفید و کاربردی هستند.

در این وب سایت دروس بصورت موضوعی جدا شده اند. مثلا family vocabulary یا foods vocabulary و … که یک نکته مثبت است. نکته مهم دیگردر مورد این وب سایت این است که برای تقویت لهجه یا تلفظ شما مناسب است چون بلافاصله که یک کلمه را یاد می گیرید باید در قالب تمرین همان را تکرار کنید تا امتیاز بگیرید.

حتما این مطلب را هم از دست ندهید: ۵ تا از بهترین نرم افزارها و اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی 

5- وب سایت Phrasemix

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان

تصویری از وب سایت آموزش انگلیسی Phrase-mix

این وب سایت و نحوه آموزش زبان انگلیسی در آن به واقعیت نزدیک تر است (نسبت به بقیه وب سایت های معرفی شده) و به شما در یادگیری لغات در قالب عبارات کمک می کند. عبارات و جملات در آن به حالت روزمره شباهت بیشتری دارد تا به حالت رسمی و آکادمیک.

بنابراین موقع صحبت با یک انگلیسی زبان بیشتر شبیه به یک انگلیسی زبان واقعی خواهید بود نه کسی که از روی کتاب می خواند!

6- وب سایت EnglishCentral

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان-۱۵ دلار ماهیانه

تصویری از وب سایت آموزش زبان انگلیسی English-central

برخی دروس در این وب سایت رایگان است و برخی دیگر را باید پول پرداخت کنید. کلمات و واژگان جدید در این وب سایت با یک سری کلمات هم معنی تعریف می شوند که منجر به یادگیری همزمان چند کلمه خواهد شد.

به جز این، وب سایت سنترال فیلم های آموزشی را در دسته های مختلف تقسیم بندی کرده است که هر کدام را با توجه به هدف تان از یادگیری زبان انگلیسی می توانید انتخاب کنید.

7- وب سایت Easyworldofenglish

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان

تصویری از محیط وب سایت easy برای آموزش زبان

یک وب سایت جذاب و کاربر پسند با ظاهری ساده که همه می توانند براحتی از آن استفاده کنند. یک دیکشنری جذاب تصویری دارد که واژگان را از طریق آن به سادگی هر چه تمام تر یاد می گیرید.

از طرفی این وب سایت در خود، تقویت گرامر، کلمات، Reading و Listening دارد و اکثر جنبه های زبان را شامل می شود. حتما سری به این وب سایت جذاب بزنید.

این پست مهم هم احتمالا برای شما جالب است که بدانید ۵ تا از بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان انگلیسی کدامند؟

8- وب سایت cdlponlin

دارای اپلیکیشن

قیمت: رایگان

تصویری از وبسایت cdlp

به کلیپ های صوتی با موضوعات مختلف، اخبار، موسیقی، طبیعت، احوالپرسی و … بپردازید. این وب سایت که دارای دسته بندی های متعددی در صفحه اول است جنبه شنیداری و گفتاری زبان را در شما تقویت می کند و ضمنا پس از هر درس سوالاتی مطرح می کند که باید به آنها پاسخ دهید.

ترفندهای کاربردی زبان انگلیسی

دانلود رایگان منابع کاربردی زبان انگلیسی

English

حتما بخوانید!

33 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست